Portrett av Alexandru Cornel Ioniță
Spillerprofil · komplett datakort

Alexandru Cornel Ioniță

Også registrert som Alexandru Ioniţă II

MidtbaneTilgjengelig
Født14. desember 1994 · 31 årNasjonalitetRomaniaHøyde173 cmVekt67 kg
19Kamper
911Minutter
1Mål
0Målgivende
0,1Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026Lite datagrunnlagForrige sesong 2019-20Lite datagrunnlag
Nøkkelpasninger / 90
01,5
1,18–
Pasningspresisjon
0100
76,3 %–
Taklinger / 90
01,5
1,18–

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.3Plzen6.9Genk6.6Genk6.2Kazakhs7.3Shangha
  1. Plzen6.3 vurdering
    20. okt. 2016 · 6 min
  2. Genk6.9 vurdering
    16. feb. 2017 · 64 min
  3. Genk6.6 vurdering
    23. feb. 2017 · 8 min
  4. Kazakhstan6.2 vurdering
    5. okt. 2017 · 10 min
  5. Shanghai Shenhua7.3 vurdering
    10. okt. 2026 · 76 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,280,000,000,000,00MINUTTER2402016-173262017-181020181682018-19912019-20762026
  1. 2016-170,00 målpoeng / 90
    240 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2017-180,28 målpoeng / 90
    326 min · 1 mål · 0 målgivende
  3. 20180,00 målpoeng / 90
    10 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2018-190,00 målpoeng / 90
    168 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2019-200,00 målpoeng / 90
    91 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 20260,00 målpoeng / 90
    76 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-176 kamper · 240 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2017-184 kamper · 326 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,28/90
  • 20181 kamper · 10 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2018-194 kamper · 168 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2019-203 kamper · 91 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 20261 kamper · 76 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

8 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Yunnan Yukun logoSuper LeagueKlubb · Yunnan Yukun · 20267.30
Kamper
1
Minutter
76
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
76.3157894736842
Flagg: RomaniaVM-kvalifisering EuropaLandslag · Romania · 20186.30
Kamper
1
Minutter
10
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20261 turnering · 1 kamp · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Super League.

Registrert spilletid

  • Super LeagueYunnan Yukun
    76 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Super LeagueYunnan Yukun
–

Nøkkelpasninger / 90

Super LeagueYunnan Yukun
1,18

Pasningspresisjon

Super LeagueYunnan Yukun
76,3 %

Taklinger / 90

Super LeagueYunnan Yukun
1,18

Vunne dueller

Super LeagueYunnan Yukun
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Super League
  • Klubb · Yunnan Yukun · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
76
Kaptein
Ja
Vurdering
7,30

Angrep

Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
38
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
76,3 %
Taklinger
1
Vunne dueller
4

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueUniversitatea Craiova
    91 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueUniversitatea Craiova
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueUniversitatea Craiova
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueUniversitatea Craiova
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueUniversitatea Craiova
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueUniversitatea Craiova
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Universitatea Craiova · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
0
Minutter
91
Innbytter
3
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-192 turneringer · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueCFR 1907 Cluj
    124 min · 73,8 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueCFR 1907 Cluj
    44 min · 26,2 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueCFR 1907 Cluj
–
UEFA Champions LeagueCFR 1907 Cluj
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueCFR 1907 Cluj
–
UEFA Champions LeagueCFR 1907 Cluj
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueCFR 1907 Cluj
–
UEFA Champions LeagueCFR 1907 Cluj
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueCFR 1907 Cluj
–
UEFA Champions LeagueCFR 1907 Cluj
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueCFR 1907 Cluj
–
UEFA Champions LeagueCFR 1907 Cluj
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · CFR 1907 Cluj · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
1
Minutter
124
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · CFR 1907 Cluj · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
44
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20181 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeRomania
    10 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

World Cup - Qualification EuropeRomania
–

Nøkkelpasninger / 90

World Cup - Qualification EuropeRomania
0

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeRomania
–

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeRomania
–

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeRomania
0 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Romania · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
10
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
1
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Brudd
0
Dueller
1
Vunne dueller
0

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
0
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 4 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFC Astra Giurgiu
    326 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFC Astra Giurgiu
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFC Astra Giurgiu
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFC Astra Giurgiu
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFC Astra Giurgiu
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFC Astra Giurgiu
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Astra Giurgiu · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
326
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-172 turneringer · 6 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFC Astra Giurgiu
    240 min · 100 %
  • UEFA Champions LeagueFC Astra Giurgiu
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFC Astra Giurgiu
–
UEFA Champions LeagueFC Astra Giurgiu
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFC Astra Giurgiu
0,38
UEFA Champions LeagueFC Astra Giurgiu
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFC Astra Giurgiu
52 %
UEFA Champions LeagueFC Astra Giurgiu
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFC Astra Giurgiu
–
UEFA Champions LeagueFC Astra Giurgiu
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFC Astra Giurgiu
38,9 %
UEFA Champions LeagueFC Astra Giurgiu
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Astra Giurgiu · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
3
Minutter
240
Innbytter
3
Byttet ut
3
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Skudd på mål
0
Pasninger
20
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
52 %
Brudd
1
Dueller
18
Vunne dueller
7

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FC Astra Giurgiu · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

7 registrert
  1. →Rapid → Yunnan Yukunman 26. februar 2024Ikke oppgitt
  2. →CFR 1907 Cluj → Rapidlør 16. oktober 2021Ikke oppgitt
  3. →FC Astra Giurgiu → CFR 1907 Clujtor 1. juli 2021Ikke oppgitt
  4. →CFR 1907 Cluj → FC Astra Giurgiuman 3. februar 2020Lån
  5. →CFR 1907 Cluj → Universitatea Craiovaman 1. juli 2019Lån
  6. →FC Astra Giurgiu → CFR 1907 Clujtir 23. januar 2018€ 1M
  7. →Rapid → FC Astra Giurgiuons 1. januar 2014€ 600K
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

6 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb10. oktober · Yunnan Yukun–Shanghai ShenhuaSuper League · 2026767.3
Landslag5. oktober · Romania–KazakhstanVM-kvalifisering Europa · 2018106.2
Klubb23. februar · FC Astra Giurgiu–GenkEuropa League · 2016-1786.6
Klubb16. februar · FC Astra Giurgiu–GenkEuropa League · 2016-17646.9
Klubb3. november · FC Astra Giurgiu–PlzenEuropa League · 2016-172–
Klubb20. oktober · FC Astra Giurgiu–PlzenEuropa League · 2016-1766.3
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 6 tilgjengelige sesonger, 8 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Alexandru Cornel Ioniță: statistikk, kamper og karriere | Coro