Portrett av Ovidiu Ștefan Hoban
Spillerprofil · komplett datakort

Ovidiu Hoban

Fullt navn: Ovidiu Ștefan Hoban

MidtbaneTilgjengelig
Født27. desember 1982 · 43 årNasjonalitetRomaniaHøyde183 cmVekt83 kg
39Kamper
2 076Minutter
2Mål
1Målgivende
0,13Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2022-23Lite datagrunnlagForrige sesong 2021-22Lite datagrunnlag
Pasningspresisjon
0100
81,3 %–
Taklinger / 90
010
8,33–

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.7Rennes6.6Celtic6.6Sevilla6.9CSKA So7.2BSC You7.5AS Roma7.0BSC You6.6Sivassp6.7Lazio6.9Lazio
  1. BSC Young Boys7.2 vurdering
    29. okt. 2020 · 79 min
  2. AS Roma7.5 vurdering
    5. nov. 2020 · 90 min
  3. BSC Young Boys7.0 vurdering
    10. des. 2020 · 90 min
  4. Sivasspor6.6 vurdering
    27. okt. 2022 · 12 min
  5. Lazio6.7 vurdering
    16. feb. 2023 · 29 min
  6. Lazio6.9 vurdering
    23. feb. 2023 · 12 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,090,230,000,200,000,00MINUTTER9762016-173942018-191632019-204432020-21462021-22542022-23
  1. 2016-170,09 målpoeng / 90
    976 min · 1 mål · 0 målgivende
  2. 2018-190,23 målpoeng / 90
    394 min · 1 mål · 0 målgivende
  3. 2019-200,00 målpoeng / 90
    163 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2020-210,20 målpoeng / 90
    443 min · 0 mål · 1 målgivende
  5. 2021-220,00 målpoeng / 90
    46 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2022-230,00 målpoeng / 90
    54 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-1713 kamper · 976 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,09/90
  • 2018-195 kamper · 394 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,23/90
  • 2019-208 kamper · 163 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2020-217 kamper · 443 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,20/90
  • 2021-222 kamper · 46 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-234 kamper · 54 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

12 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

2 turneringer
CFR 1907 Cluj logoConference LeagueKlubb · CFR 1907 Cluj · 2022-236.72
Kamper
4
Minutter
54
Mål
–
Målgivende
–
Pasning %
81.25
CFR 1907 Cluj logoChampions LeagueKlubb · CFR 1907 Cluj · 2022-23–
Kamper
0
Minutter
0
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2022-232 turneringer · 4 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Conference LeagueCFR 1907 Cluj
    54 min · 100 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueCFR 1907 Cluj
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Conference LeagueCFR 1907 Cluj
–
UEFA Champions LeagueCFR 1907 Cluj
–

Nøkkelpasninger / 90

Conference LeagueCFR 1907 Cluj
–
UEFA Champions LeagueCFR 1907 Cluj
–

Pasningspresisjon

Conference LeagueCFR 1907 Cluj
81,3 %
UEFA Champions LeagueCFR 1907 Cluj
–

Taklinger / 90

Conference LeagueCFR 1907 Cluj
8,33
UEFA Champions LeagueCFR 1907 Cluj
–

Vunne dueller

Conference LeagueCFR 1907 Cluj
–
UEFA Champions LeagueCFR 1907 Cluj
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Conference League
  • Klubb · CFR 1907 Cluj · M

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Fra start
0
Minutter
54
Kaptein
Nei
Vurdering
6,72

Angrep

Skudd
1
Pasninger
32

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
81,3 %
Taklinger
5
Vunne dueller
9

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · CFR 1907 Cluj · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-222 turneringer · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueCFR 1907 Cluj
    46 min · 100 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueCFR 1907 Cluj
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueCFR 1907 Cluj
–
UEFA Europa LeagueCFR 1907 Cluj
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueCFR 1907 Cluj
–
UEFA Europa LeagueCFR 1907 Cluj
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueCFR 1907 Cluj
–
UEFA Europa LeagueCFR 1907 Cluj
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueCFR 1907 Cluj
–
UEFA Europa LeagueCFR 1907 Cluj
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueCFR 1907 Cluj
–
UEFA Europa LeagueCFR 1907 Cluj
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · CFR 1907 Cluj · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
46
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
5
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · CFR 1907 Cluj · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-212 turneringer · 7 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueCFR 1907 Cluj
    353 min · 79,7 %
  • UEFA Champions LeagueCFR 1907 Cluj
    90 min · 20,3 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueCFR 1907 Cluj
0,25
UEFA Champions LeagueCFR 1907 Cluj
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueCFR 1907 Cluj
0,51
UEFA Champions LeagueCFR 1907 Cluj
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueCFR 1907 Cluj
–
UEFA Champions LeagueCFR 1907 Cluj
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueCFR 1907 Cluj
3,57
UEFA Champions LeagueCFR 1907 Cluj
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueCFR 1907 Cluj
59,6 %
UEFA Champions LeagueCFR 1907 Cluj
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · CFR 1907 Cluj · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
4
Minutter
353
Innbytter
2
Byttet ut
1
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
7,13

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
132
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
14
Blokkeringer
2
Brudd
8
Dueller
47
Vunne dueller
28
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
4
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · CFR 1907 Cluj · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-202 turneringer · 8 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueCFR 1907 Cluj
    102 min · 62,6 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueCFR 1907 Cluj
    61 min · 37,4 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueCFR 1907 Cluj
–
UEFA Europa LeagueCFR 1907 Cluj
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueCFR 1907 Cluj
0
UEFA Europa LeagueCFR 1907 Cluj
1,48

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueCFR 1907 Cluj
68 %
UEFA Europa LeagueCFR 1907 Cluj
60 %

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueCFR 1907 Cluj
0,88
UEFA Europa LeagueCFR 1907 Cluj
1,48

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueCFR 1907 Cluj
–
UEFA Europa LeagueCFR 1907 Cluj
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · CFR 1907 Cluj · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Fra start
1
Minutter
102
Innbytter
3
Byttet ut
1
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
6
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
68 %
Taklinger
1
Blokkeringer
0
Brudd
0

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · CFR 1907 Cluj · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Fra start
0
Minutter
61
Innbytter
4
Byttet ut
0
På benken
7
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
16
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
60 %
Taklinger
1
Blokkeringer
0
Brudd
1

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-192 turneringer · 5 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueCFR 1907 Cluj
    270 min · 68,5 %
  • UEFA Champions LeagueCFR 1907 Cluj
    124 min · 31,5 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueCFR 1907 Cluj
–
UEFA Champions LeagueCFR 1907 Cluj
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueCFR 1907 Cluj
–
UEFA Champions LeagueCFR 1907 Cluj
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueCFR 1907 Cluj
–
UEFA Champions LeagueCFR 1907 Cluj
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueCFR 1907 Cluj
–
UEFA Champions LeagueCFR 1907 Cluj
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueCFR 1907 Cluj
–
UEFA Champions LeagueCFR 1907 Cluj
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · CFR 1907 Cluj · Midfielder

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
270
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · CFR 1907 Cluj · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
124
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-172 turneringer · 13 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueHapoel Beer Sheva
    557 min · 57,1 %
  • UEFA Champions LeagueHapoel Beer Sheva
    419 min · 42,9 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueHapoel Beer Sheva
–
UEFA Champions LeagueHapoel Beer Sheva
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueHapoel Beer Sheva
1,13
UEFA Champions LeagueHapoel Beer Sheva
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueHapoel Beer Sheva
77 %
UEFA Champions LeagueHapoel Beer Sheva
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueHapoel Beer Sheva
–
UEFA Champions LeagueHapoel Beer Sheva
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueHapoel Beer Sheva
52 %
UEFA Champions LeagueHapoel Beer Sheva
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Hapoel Beer Sheva · Midfielder

Spilletid

Kamper
8
Fra start
7
Minutter
557
Innbytter
1
Byttet ut
4
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,81

Angrep

Mål
0
Skudd
10
Skudd på mål
2
Pasninger
225
Nøkkelpasninger
7
Driblinger
6
Vellykkede driblinger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
77 %
Brudd
11
Dueller
50
Vunne dueller
26

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
12
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Hapoel Beer Sheva · Midfielder

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
419
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Gulrøde kort
1
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

3 registrert
  1. →Hapoel Beer Sheva → CFR 1907 Clujtir 13. juni 2017Fri overgang
  2. →Universitatea Cluj → Petrolul Ploiestisøn 1. juli 2012Fri overgang
  3. →GAZ Metan Medias → Universitatea Clujons 18. januar 2012Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

26 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
23. februar · CFR 1907 Cluj–LazioConference League · 2022-23126.9
16. februar · CFR 1907 Cluj–LazioConference League · 2022-23296.7
3. november · CFR 1907 Cluj–BallkaniConference League · 2022-23––
27. oktober · CFR 1907 Cluj–SivassporConference League · 2022-23126.6
13. oktober · CFR 1907 Cluj–Slavia PrahaConference League · 2022-231–
6. oktober · CFR 1907 Cluj–Slavia PrahaConference League · 2022-23––
10. august · CFR 1907 Cluj–BSC Young BoysChampions League · 2021-22––
3. august · CFR 1907 Cluj–BSC Young BoysChampions League · 2021-22––
10. desember · CFR 1907 Cluj–BSC Young BoysEuropa League · 2020-21907.0
5. november · CFR 1907 Cluj–AS RomaEuropa League · 2020-21907.5
29. oktober · CFR 1907 Cluj–BSC Young BoysEuropa League · 2020-21797.21
22. oktober · CFR 1907 Cluj–CSKA SofiaEuropa League · 2020-21906.9
20. februar · CFR 1907 Cluj–SevillaEuropa League · 2019-20166.6
12. desember · CFR 1907 Cluj–CelticEuropa League · 2019-2096.6
7. november · CFR 1907 Cluj–RennesEuropa League · 2019-20166.7
24. oktober · CFR 1907 Cluj–RennesEuropa League · 2019-20246.5
28. august · CFR 1907 Cluj–Slavia PrahaChampions League · 2019-20206.6
20. august · CFR 1907 Cluj–Slavia PrahaChampions League · 2019-203–
23. februar · Hapoel Beer Sheva–BeşiktaşEuropa League · 2016-17906.3
16. februar · Hapoel Beer Sheva–BeşiktaşEuropa League · 2016-17676.4
8. desember · Hapoel Beer Sheva–SouthamptonEuropa League · 2016-17566.9
24. november · Hapoel Beer Sheva–InterEuropa League · 2016-17816.7
3. november · Hapoel Beer Sheva–Sparta PrahaEuropa League · 2016-17907.0
20. oktober · Hapoel Beer Sheva–Sparta PrahaEuropa League · 2016-17737.3
29. september · Hapoel Beer Sheva–SouthamptonEuropa League · 2016-17106.7
15. september · Hapoel Beer Sheva–InterEuropa League · 2016-17907.2
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 8 tilgjengelige sesonger, 14 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.