Portrett av Luciano Narsingh
Spillerprofil · komplett datakort

Luciano Narsingh

AngrepTilgjengelig
Født13. september 1990 · 36 årNasjonalitetNederlandHøyde175 cmVekt69 kg
47Kamper
1 821Minutter
3Mål
4Målgivende
0,35Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2020-21Lite datagrunnlagForrige sesong 2019-20
Målpoeng / 90
01
0,670,24
Skudd / 90
01,2
0,670,96
Skudd på mål
0100
–75 %
Vellykkede driblinger
0100
20 %100 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.8Everton6.7Bournem6.4Southam6.7Rangers6.4FC Port6.7BSC You6.8Rangers6.2FC Port6.6Wolfsbe6.3Dinamo
  1. FC Porto6.4 vurdering
    3. okt. 2019 · 11 min
  2. BSC Young Boys6.7 vurdering
    24. okt. 2019 · 16 min
  3. Rangers6.8 vurdering
    28. nov. 2019 · 21 min
  4. FC Porto6.2 vurdering
    12. des. 2019 · 18 min
  5. Wolfsberger AC6.6 vurdering
    29. okt. 2020 · 45 min
  6. Dinamo Zagreb6.3 vurdering
    3. des. 2020 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,520,150,240,67MINUTTER6932016-176162017-183752019-201342020-21
  1. 2016-170,52 målpoeng / 90
    693 min · 1 mål · 3 målgivende
  2. 2017-180,15 målpoeng / 90
    616 min · 1 mål · 0 målgivende
  3. 2019-200,24 målpoeng / 90
    375 min · 1 mål · 0 målgivende
  4. 2020-210,67 målpoeng / 90
    134 min · 0 mål · 1 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-1718 kamper · 693 min · 1 mål · 3 målgivende · 0,52/90
  • 2017-1818 kamper · 616 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,15/90
  • 2019-209 kamper · 375 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,24/90
  • 2020-212 kamper · 134 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,67/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

5 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Feyenoord logoEuropa LeagueKlubb · Feyenoord · 2020-216.45
Kamper
2
Minutter
134
Mål
0
Målgivende
1
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2020-211 turnering · 2 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFeyenoord
    134 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFeyenoord
0,67

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueFeyenoord
0,67

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueFeyenoord
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFeyenoord
1,34

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueFeyenoord
20 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Feyenoord · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
134
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,45

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
1
Pasninger
42
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Dueller
16
Vunne dueller
5
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 9 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFeyenoord
    375 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFeyenoord
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueFeyenoord
0,96

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueFeyenoord
75 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFeyenoord
0,24

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueFeyenoord
100 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Feyenoord · Attacker

Spilletid

Kamper
9
Fra start
3
Minutter
375
Innbytter
6
Byttet ut
0
På benken
7
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Mål
1
Skudd
4
Skudd på mål
3
Pasninger
20
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
76 %
Taklinger
1
Blokkeringer
0
Brudd
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 18 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Premier League.

Registrert spilletid

  • Premier LeagueSwansea
    616 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Premier LeagueSwansea
–

Skudd / 90

Premier LeagueSwansea
1,17

Skudd på mål

Premier LeagueSwansea
62,5 %

Nøkkelpasninger / 90

Premier LeagueSwansea
1,75

Vellykkede driblinger

Premier LeagueSwansea
60,7 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Premier League
  • Klubb · Swansea · Attacker

Spilletid

Kamper
18
Fra start
5
Minutter
616
Innbytter
13
Byttet ut
4
På benken
27
Kaptein
Nei
Vurdering
6,59

Angrep

Mål
1
Skudd
8
Skudd på mål
5
Pasninger
194
Nøkkelpasninger
12
Driblinger
28
Vellykkede driblinger
17
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
7
Brudd
3
Dueller
85
Vunne dueller
37
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
11
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-172 turneringer · 18 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Premier League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Premier LeagueSwansea
    408 min · 58,9 %
  • UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
    285 min · 41,1 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Premier LeagueSwansea
0,66
UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
–

Skudd / 90

Premier LeagueSwansea
0,22
UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
1,26

Skudd på mål

Premier LeagueSwansea
–
UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
50 %

Nøkkelpasninger / 90

Premier LeagueSwansea
1,76
UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
2,21

Vellykkede driblinger

Premier LeagueSwansea
48 %
UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
33,3 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Premier League
  • Klubb · Swansea · Attacker

Spilletid

Kamper
13
Fra start
3
Minutter
408
Innbytter
10
Byttet ut
2
På benken
12
Kaptein
Nei
Vurdering
6,47

Angrep

Mål
0
Målgivende
3
Skudd
1
Pasninger
123
Nøkkelpasninger
8
Driblinger
25
Vellykkede driblinger
12
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Brudd
4
Dueller
71
Vunne dueller
27
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
9
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · PSV Eindhoven · Attacker

Spilletid

Kamper
5
Fra start
3
Minutter
285
Innbytter
2
Byttet ut
2
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,76

Angrep

Mål
1
Skudd
4
Skudd på mål
2
Pasninger
45
Nøkkelpasninger
7
Driblinger
9
Vellykkede driblinger
3
Straffer vunnet
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
79 %
Brudd
0
Dueller
27
Vunne dueller
11

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
0
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

8 registrert
  1. →Miedz Legnica → Nea Salamislør 1. juli 2023Ikke oppgitt
  2. →Sydney → Miedz Legnicaons 20. juli 2022Fri overgang
  3. →Feyenoord → Sydneytir 1. mars 2022Ikke oppgitt
  4. →Twente → Feyenoordtor 1. juli 2021Ikke oppgitt
  5. →Feyenoord → Twentefre 22. januar 2021Lån
  6. →Swansea → Feyenoordfre 5. juli 2019Fri overgang
  7. →PSV Eindhoven → Swanseator 12. januar 2017€ 4.6M
  8. →Heerenveen → PSV Eindhovenman 16. juli 2012€ 4.1M
Kamplogg

Siste kamper – klubb

47 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
10. desember · Feyenoord–Wolfsberger ACEuropa League · 2020-21––
3. desember · Feyenoord–Dinamo ZagrebEuropa League · 2020-21906.3
26. november · Feyenoord–CSKA MoscowEuropa League · 2020-21––
5. november · Feyenoord–CSKA MoscowEuropa League · 2020-21––
29. oktober · Feyenoord–Wolfsberger ACEuropa League · 2020-21456.61
22. oktober · Feyenoord–Dinamo ZagrebEuropa League · 2020-21––
12. desember · Feyenoord–FC PortoEuropa League · 2019-20186.2
28. november · Feyenoord–RangersEuropa League · 2019-20216.8
24. oktober · Feyenoord–BSC Young BoysEuropa League · 2019-20166.7
3. oktober · Feyenoord–FC PortoEuropa League · 2019-20116.4
19. september · Feyenoord–RangersEuropa League · 2019-20256.7
8. mai · Swansea–SouthamptonPremier League · 2017-18156.4
5. mai · Swansea–BournemouthPremier League · 2017-18126.7
14. april · Swansea–EvertonPremier League · 2017-18456.8
24. februar · Swansea–BrightonPremier League · 2017-18456.5
13. januar · Swansea–NewcastlePremier League · 2017-1856.5
2. januar · Swansea–TottenhamPremier League · 2017-18376.4
30. desember · Swansea–WatfordPremier League · 2017-18457.71
23. desember · Swansea–Crystal PalacePremier League · 2017-18666.8
18. desember · Swansea–EvertonPremier League · 2017-18906.6
13. desember · Swansea–Manchester CityPremier League · 2017-18256.4
9. desember · Swansea–West BromPremier League · 2017-18256.6
18. november · Swansea–BurnleyPremier League · 2017-1886.7
4. november · Swansea–BrightonPremier League · 2017-18316.8
28. oktober · Swansea–ArsenalPremier League · 2017-1896.2
21. oktober · Swansea–LeicesterPremier League · 2017-18566.7
14. oktober · Swansea–HuddersfieldPremier League · 2017-18766.5
10. september · Swansea–NewcastlePremier League · 2017-1846.7
19. august · Swansea–Manchester UnitedPremier League · 2017-18236.4
21. mai · Swansea–West BromPremier League · 2016-17247.11
13. mai · Swansea–SunderlandPremier League · 2016-171–
15. april · Swansea–WatfordPremier League · 2016-17586.5
8. april · Swansea–West HamPremier League · 2016-17456.6
5. april · Swansea–TottenhamPremier League · 2016-171–
2. april · Swansea–MiddlesbroughPremier League · 2016-17907.0
18. mars · Swansea–BournemouthPremier League · 2016-17346.3
11. mars · Swansea–Hull CityPremier League · 2016-17196.3
4. mars · Swansea–BurnleyPremier League · 2016-17736.2
25. februar · Swansea–ChelseaPremier League · 2016-1796.4
12. februar · Swansea–LeicesterPremier League · 2016-171–
5. februar · Swansea–Manchester CityPremier League · 2016-17256.21
31. januar · Swansea–SouthamptonPremier League · 2016-17306.51
6. desember · PSV Eindhoven–FC RostovChampions League · 2016-17136.8
23. november · PSV Eindhoven–Atletico MadridChampions League · 2016-17296.6
19. oktober · PSV Eindhoven–Bayern MünchenChampions League · 2016-17907.21
28. september · PSV Eindhoven–FC RostovChampions League · 2016-17736.7
13. september · PSV Eindhoven–Atletico MadridChampions League · 2016-17806.5
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 5 tilgjengelige sesonger, 6 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Luciano Narsingh: statistikk, kamper og karriere | Coro