Portrett av Jorrit Petrus Carolina Hendrix
Spillerprofil · komplett datakort

Jorrit Hendrix

Fullt navn: Jorrit Petrus Carolina Hendrix

MidtbaneTilgjengelig
Født6. februar 1995 · 31 årNasjonalitetNederlandHøyde181 cmVekt71 kg
32Kamper
1 922Minutter
0Mål
2Målgivende
0,09Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2021-22Forrige sesong 2020-21
Nøkkelpasninger / 90
01,5
1,240,5
Taklinger / 90
02,5
2,070,75
Vellykkede driblinger
0100
66,7 %75 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.3PAOK6.2Granada6.3Omonia 6.9Benfica6.6Legia W6.6Legia W6.2FK Part6.7Slavia 6.7Marseil6.5Marseil
  1. Legia Warszawa6.6 vurdering
    15. sep. 2021 · 67 min
  2. Legia Warszawa6.6 vurdering
    9. des. 2021 · 13 min
  3. FK Partizan6.2 vurdering
    17. mars 2022 · 18 min
  4. Slavia Praha6.7 vurdering
    14. apr. 2022 · 23 min
  5. Marseille6.7 vurdering
    28. apr. 2022 · 8 min
  6. Marseille6.5 vurdering
    5. mai 2022 · 9 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,130,000,000,41MINUTTER1302016-171802017-187012018-193332019-203612020-212172021-22
  1. 2016-170,00 målpoeng / 90
    130 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2017-180,00 målpoeng / 90
    180 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2018-190,13 målpoeng / 90
    701 min · 0 mål · 1 målgivende
  4. 2019-200,00 målpoeng / 90
    333 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2020-210,00 målpoeng / 90
    361 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2021-220,41 målpoeng / 90
    217 min · 0 mål · 1 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-172 kamper · 130 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2017-182 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20180 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2018-198 kamper · 701 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,13/90
  • 2019-206 kamper · 333 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2020-216 kamper · 361 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2021-228 kamper · 217 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,41/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

10 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

4 turneringer
Feyenoord logoConference LeagueKlubb · Feyenoord · 2021-226.50
Kamper
5
Minutter
59
Mål
0
Målgivende
1
Pasning %
–
Spartak Moscow logoEuropa LeagueKlubb · Spartak Moscow · 2021-226.70
Kamper
2
Minutter
80
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Spartak Moscow logoChampions LeagueKlubb · Spartak Moscow · 2021-226.90
Kamper
1
Minutter
78
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Flagg: NederlandVM-kvalifisering EuropaLandslag · Nederland · 2018–
Kamper
0
Minutter
0
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2021-223 turneringer · 8 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueSpartak Moscow
    80 min · 36,9 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueSpartak Moscow
    78 min · 35,9 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa Conference LeagueFeyenoord
    59 min · 27,2 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueSpartak Moscow
–
UEFA Champions LeagueSpartak Moscow
–
UEFA Europa Conference LeagueFeyenoord
1,53

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueSpartak Moscow
2,25
UEFA Champions LeagueSpartak Moscow
–
UEFA Europa Conference LeagueFeyenoord
1,53

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSpartak Moscow
–
UEFA Champions LeagueSpartak Moscow
–
UEFA Europa Conference LeagueFeyenoord
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSpartak Moscow
1,13
UEFA Champions LeagueSpartak Moscow
2,31
UEFA Europa Conference LeagueFeyenoord
3,05

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSpartak Moscow
42,9 %
UEFA Champions LeagueSpartak Moscow
60 %
UEFA Europa Conference LeagueFeyenoord
41,7 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Spartak Moscow · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
0
Minutter
80
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
0
Pasninger
39
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Brudd
3
Dueller
7
Vunne dueller
3
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Spartak Moscow · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
78
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
26
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Brudd
1
Dueller
5
Vunne dueller
3
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Feyenoord · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
5
Fra start
0
Minutter
59
Innbytter
5
Byttet ut
0
På benken
7
Kaptein
Nei
Vurdering
6,50

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Pasninger
38
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Dueller
12
Vunne dueller
5
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
1
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 6 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
    361 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
0,5

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
0,75

Vunne dueller

UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
43,9 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · PSV Eindhoven · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
3
Minutter
361
Innbytter
3
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,50

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
209
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Blokkeringer
1
Brudd
6
Dueller
41
Vunne dueller
18
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
7
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-202 turneringer · 6 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
    333 min · 100 %
  • UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
–
UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
0,81
UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
76 %
UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
1,62
UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
–
UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · PSV Eindhoven · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
4
Minutter
333
Innbytter
2
Byttet ut
2
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,83

Angrep

Mål
0
Skudd
4
Skudd på mål
1
Pasninger
126
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
76 %
Taklinger
6
Blokkeringer
0
Brudd
6

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
6
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Straffer begått
1
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · PSV Eindhoven · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 8 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
    701 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
0,13

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
1,03

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
79 %

Taklinger / 90

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
1,03

Vunne dueller

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
50,6 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · PSV Eindhoven · Midfielder

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
701
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,93

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
7
Skudd på mål
3
Pasninger
233
Nøkkelpasninger
8
Driblinger
9
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
79 %
Taklinger
8
Blokkeringer
5
Brudd
15
Dueller
87
Vunne dueller
44

Disiplin

Frispark vunnet
10
Frispark begått
16
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20181 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeNederland
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

World Cup - Qualification EuropeNederland
–

Nøkkelpasninger / 90

World Cup - Qualification EuropeNederland
–

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeNederland
–

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeNederland
–

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeNederland
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Nederland · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · PSV Eindhoven · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
    130 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
0

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
76 %

Taklinger / 90

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
35 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · PSV Eindhoven · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
130
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,40

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Skudd på mål
0
Pasninger
27
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
76 %
Brudd
3
Dueller
20
Vunne dueller
7

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
5
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

5 registrert
  1. →Western Sydney Wanderers → Preußen Münstertir 23. juli 2024Fri overgang
  2. →Fortuna Düsseldorf → Western Sydney Wandererslør 16. september 2023Fri overgang
  3. →Spartak Moscow → Fortuna Düsseldorftor 11. august 2022Fri overgang
  4. →Spartak Moscow → Feyenoordons 26. januar 2022Lån
  5. →PSV Eindhoven → Spartak Moscowons 13. januar 2021€ 500K
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

29 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb25. mai · Feyenoord–AS RomaConference League · 2021-22––
Klubb5. mai · Feyenoord–MarseilleConference League · 2021-2296.5
Klubb28. april · Feyenoord–MarseilleConference League · 2021-2286.7
Klubb14. april · Feyenoord–Slavia PrahaConference League · 2021-22236.71
Klubb7. april · Feyenoord–Slavia PrahaConference League · 2021-221–
Klubb17. mars · Feyenoord–FK PartizanConference League · 2021-22186.2
Klubb10. mars · Feyenoord–FK PartizanConference League · 2021-22––
Klubb9. desember · Spartak Moscow–Legia WarszawaEuropa League · 2021-22136.6
Klubb15. september · Spartak Moscow–Legia WarszawaEuropa League · 2021-22676.6
Klubb10. august · Spartak Moscow–BenficaChampions League · 2021-22––
Klubb4. august · Spartak Moscow–BenficaChampions League · 2021-22786.9
Klubb10. desember · PSV Eindhoven–Omonia NicosiaEuropa League · 2020-21906.3
Klubb3. desember · PSV Eindhoven–Granada CFEuropa League · 2020-2196.2
Klubb26. november · PSV Eindhoven–PAOKEuropa League · 2020-21196.3
Klubb29. oktober · PSV Eindhoven–Omonia NicosiaEuropa League · 2020-21906.9
Klubb22. oktober · PSV Eindhoven–Granada CFEuropa League · 2020-21906.9
Klubb28. november · PSV Eindhoven–Sporting CPEuropa League · 2019-20907.0
Klubb3. oktober · PSV Eindhoven–RosenborgEuropa League · 2019-20727.0
Klubb19. september · PSV Eindhoven–Sporting CPEuropa League · 2019-20906.4
Klubb11. desember · PSV Eindhoven–InterChampions League · 2018-19907.4
Klubb28. november · PSV Eindhoven–BarcelonaChampions League · 2018-19716.3
Klubb6. november · PSV Eindhoven–TottenhamChampions League · 2018-19906.6
Klubb24. oktober · PSV Eindhoven–TottenhamChampions League · 2018-19906.6
Klubb3. oktober · PSV Eindhoven–InterChampions League · 2018-19907.1
Klubb18. september · PSV Eindhoven–BarcelonaChampions League · 2018-19906.5
Klubb29. august · PSV Eindhoven–Bate BorisovChampions League · 2018-19908.21
Klubb21. august · PSV Eindhoven–Bate BorisovChampions League · 2018-19906.4
Klubb28. september · PSV Eindhoven–FC RostovChampions League · 2016-17636.4
Klubb13. september · PSV Eindhoven–Atletico MadridChampions League · 2016-17676.2
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 7 tilgjengelige sesonger, 10 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Jorrit Hendrix: statistikk, kamper og karriere | Coro