Portrett av Miha Mevlja
Spillerprofil · komplett datakort

Miha Mevlja

ForsvarTilgjengelig
Født12. juni 1990 · 36 årNasjonalitetSloveniaHøyde190 cmVekt83 kg
26Kamper
2 101Minutter
1Mål
1Målgivende
0,09Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2022-23Lite datagrunnlagForrige sesong 2020
Taklinger / 90
01
–0,56
Brudd / 90
01,2
–0,94
Blokkeringer / 90
01
–0,39
Vunne dueller
0100
–57,1 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.3Polen7.5Kroatia6.6Russlan6.3Slovaki7.3Malta6.2Kroatia7.5Malta6.3Russlan7.2Slovaki6.7Norge
  1. Malta7.3 vurdering
    4. sep. 2021 · 90 min
  2. Kroatia6.2 vurdering
    7. sep. 2021 · 90 min
  3. Malta7.5 vurdering
    8. okt. 2021 · 90 min
  4. Russland6.3 vurdering
    11. okt. 2021 · 90 min
  5. Slovakia7.2 vurdering
    11. nov. 2021 · 90 min
  6. Norge6.7 vurdering
    9. juni 2022 · 9 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,190,06MINUTTER47220181 6202020
  1. 20180,19 målpoeng / 90
    472 min · 0 mål · 1 målgivende
  2. 20200,06 målpoeng / 90
    1 620 min · 1 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20187 kamper · 472 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,19/90
  • 202018 kamper · 1 620 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,06/90
  • 2022-231 kamper · 9 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

4 turneringsrader · landslag

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – landslag

1 turneringer
Flagg: SloveniaNations LeagueLandslag · Slovenia · 2022-236.70
Kamper
1
Minutter
9
Mål
–
Målgivende
–
Pasning %
100
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2022-231 turnering · 1 kamp · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueSlovenia
    9 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Nations LeagueSlovenia
–

Brudd / 90

UEFA Nations LeagueSlovenia
–

Blokkeringer / 90

UEFA Nations LeagueSlovenia
–

Vunne dueller

UEFA Nations LeagueSlovenia
–

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueSlovenia
100 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Slovenia · D

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
9
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Pasninger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
100 %

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20202 turneringer · 18 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Euro Championship.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Euro ChampionshipSlovenia
    900 min · 55,6 %
  • World Cup - Qualification EuropeSlovenia
    720 min · 44,4 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

Euro ChampionshipSlovenia
0,5
World Cup - Qualification EuropeSlovenia
0,63

Brudd / 90

Euro ChampionshipSlovenia
1,2
World Cup - Qualification EuropeSlovenia
0,63

Blokkeringer / 90

Euro ChampionshipSlovenia
0,3
World Cup - Qualification EuropeSlovenia
0,5

Vunne dueller

Euro ChampionshipSlovenia
66,7 %
World Cup - Qualification EuropeSlovenia
55,6 %

Pasningspresisjon

Euro ChampionshipSlovenia
84 %
World Cup - Qualification EuropeSlovenia
45 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Slovenia · Defender

Spilletid

Kamper
10
Fra start
10
Minutter
900
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,80

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Skudd på mål
0
Pasninger
420
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
84 %
Taklinger
5
Blokkeringer
3
Brudd
12
Dueller
9
Vunne dueller
6

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
6
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Slovenia · Defender

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
720
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,81

Angrep

Mål
1
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
424
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
45 %
Taklinger
5
Blokkeringer
4
Brudd
5
Dueller
54
Vunne dueller
30
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
10
Frispark begått
6
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20181 turnering · 7 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeSlovenia
    472 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovenia
–

Brudd / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovenia
1,72

Blokkeringer / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovenia
–

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeSlovenia
72,7 %

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeSlovenia
85 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Slovenia · Defender

Spilletid

Kamper
7
Fra start
5
Minutter
472
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
7,24

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
2
Skudd på mål
0
Pasninger
198
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
85 %
Brudd
9
Dueller
33
Vunne dueller
24

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
4
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

10 registrert
  1. →Alanyaspor → Spartak Moscowtor 8. september 2022Ikke oppgitt
  2. →FC Sochi → Alanyasporman 19. juli 2021Fri overgang
  3. →Zenit → FC Sochiman 2. september 2019€ 4M
  4. →FC Rostov → Zenitman 1. juli 2019Ikke oppgitt
  5. →Zenit → FC Rostovtor 21. februar 2019Lån
  6. →FC Rostov → Zenittor 31. august 2017€ 8M
  7. →Dinamo Bucuresti → FC Rostovons 31. august 2016€ 700K
  8. →Bnei Sakhnin → Dinamo Bucurestions 1. juli 2015Fri overgang
  9. →Lausanne → Bnei Sakhnintir 1. juli 2014Ikke oppgitt
  10. →Gorica → Lausanneman 8. juli 2013Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – landslag

25 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
24. september · Slovenia–NorgeNations League · 2022-23––
9. juni · Slovenia–NorgeNations League · 2022-2396.7
11. november · Slovenia–SlovakiaVM-kvalifisering Europa · 2020907.21
11. oktober · Slovenia–RusslandVM-kvalifisering Europa · 2020906.3
8. oktober · Slovenia–MaltaVM-kvalifisering Europa · 2020907.5
7. september · Slovenia–KroatiaVM-kvalifisering Europa · 2020906.2
4. september · Slovenia–MaltaVM-kvalifisering Europa · 2020907.3
1. september · Slovenia–SlovakiaVM-kvalifisering Europa · 2020906.3
27. mars · Slovenia–RusslandVM-kvalifisering Europa · 2020906.6
24. mars · Slovenia–KroatiaVM-kvalifisering Europa · 2020907.5
19. november · Slovenia–PolenEuropamesterskapet · 2020906.3
16. november · Slovenia–LatviaEuropamesterskapet · 2020907.3
13. oktober · Slovenia–ØsterrikeEuropamesterskapet · 2020906.7
10. oktober · Slovenia–FYR MacedoniaEuropamesterskapet · 2020906.7
9. september · Slovenia–IsraelEuropamesterskapet · 2020906.6
6. september · Slovenia–PolenEuropamesterskapet · 2020906.9
10. juni · Slovenia–LatviaEuropamesterskapet · 2020907.0
7. juni · Slovenia–ØsterrikeEuropamesterskapet · 2020906.8
24. mars · Slovenia–FYR MacedoniaEuropamesterskapet · 2020906.9
21. mars · Slovenia–IsraelEuropamesterskapet · 2020906.9
8. oktober · Slovenia–SkottlandVM-kvalifisering Europa · 2018907.51
5. oktober · Slovenia–EnglandVM-kvalifisering Europa · 2018907.4
4. september · Slovenia–LitauenVM-kvalifisering Europa · 2018907.1
1. september · Slovenia–SlovakiaVM-kvalifisering Europa · 2018907.0
10. juni · Slovenia–MaltaVM-kvalifisering Europa · 2018907.3
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 6 tilgjengelige sesonger, 8 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Miha Mevlja: statistikk, kamper og karriere | Coro