Portrett av Kevin Malget
Spillerprofil · komplett datakort

Kevin Malget

ForsvarTilgjengelig
Født15. januar 1991 · 35 årNasjonalitetLuxembourgHøyde186 cmVekt76 kg
13Kamper
831Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2020Lite datagrunnlagForrige sesong 2018
Taklinger / 90
01
0,76–
Brudd / 90
01
00,51
Blokkeringer / 90
01
0–
Vunne dueller
0100
37,5 %43,3 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.2Nederla5.7Nederla7.0Frankri5.7Sverige7.0Bulgari6.6Ukraina6.0Litauen
  1. Nederland5.7 vurdering
    9. juni 2017 · 90 min
  2. Frankrike7.0 vurdering
    3. sep. 2017 · 90 min
  3. Sverige5.7 vurdering
    7. okt. 2017 · 90 min
  4. Bulgaria7.0 vurdering
    10. okt. 2017 · 90 min
  5. Ukraina6.6 vurdering
    25. mars 2019 · 90 min
  6. Litauen6.0 vurdering
    7. juni 2019 · 29 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,00MINUTTER71220181192020
  1. 20180,00 målpoeng / 90
    712 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 20200,00 målpoeng / 90
    119 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20188 kamper · 712 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20202 kamper · 119 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

3 turneringsrader · landslag

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – landslag

2 turneringer
Flagg: LuxembourgEuro ChampionshipLandslag · Luxembourg · 20206.35
Kamper
2
Minutter
119
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
75
Flagg: LuxembourgVM-kvalifisering EuropaLandslag · Luxembourg · 2020–
Kamper
0
Minutter
0
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20202 turneringer · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Euro Championship.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Euro ChampionshipLuxembourg
    119 min · 100 %Lite datagrunnlag
  • World Cup - Qualification EuropeLuxembourg
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

Euro ChampionshipLuxembourg
0,76
World Cup - Qualification EuropeLuxembourg
–

Brudd / 90

Euro ChampionshipLuxembourg
0
World Cup - Qualification EuropeLuxembourg
–

Blokkeringer / 90

Euro ChampionshipLuxembourg
0
World Cup - Qualification EuropeLuxembourg
–

Vunne dueller

Euro ChampionshipLuxembourg
37,5 %
World Cup - Qualification EuropeLuxembourg
–

Pasningspresisjon

Euro ChampionshipLuxembourg
75 %
World Cup - Qualification EuropeLuxembourg
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Luxembourg · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
119
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
7
Kaptein
Nei
Vurdering
6,35

Angrep

Mål
0
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
32
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
75 %
Taklinger
1
Blokkeringer
0
Brudd
0
Dueller
8
Vunne dueller
3

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
3
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Luxembourg · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
6
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20181 turnering · 8 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeLuxembourg
    712 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeLuxembourg
–

Brudd / 90

World Cup - Qualification EuropeLuxembourg
0,51

Blokkeringer / 90

World Cup - Qualification EuropeLuxembourg
–

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeLuxembourg
43,3 %

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeLuxembourg
64 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Luxembourg · Defender

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
712
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,34

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Skudd på mål
0
Pasninger
96
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
64 %
Brudd
4
Dueller
30
Vunne dueller
13

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
9
Gule kort
3
Gulrøde kort
1
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

4 registrert
  1. →Wiltz → Useldangeman 30. desember 2024Fri overgang
  2. →Swift Hesperange → Wiltzlør 1. juli 2023Fri overgang
  3. →Excelsior Virton → Swift Hesperangetir 28. juli 2020Ikke oppgitt
  4. →F91 Dudelange → Excelsior Virtonman 1. juli 2019Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – landslag

13 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
14. november · Luxembourg–Rep. Of IrelandVM-kvalifisering Europa · 2020––
11. november · Luxembourg–AzerbaijanVM-kvalifisering Europa · 2020––
12. oktober · Luxembourg–PortugalVM-kvalifisering Europa · 2020––
9. oktober · Luxembourg–SerbiaVM-kvalifisering Europa · 2020––
4. september · Luxembourg–SerbiaVM-kvalifisering Europa · 2020––
1. september · Luxembourg–AzerbaijanVM-kvalifisering Europa · 2020––
7. juni · Luxembourg–LitauenEuropamesterskapet · 2020296.0
25. mars · Luxembourg–UkrainaEuropamesterskapet · 2020906.6
10. oktober · Luxembourg–BulgariaVM-kvalifisering Europa · 2018907.0
7. oktober · Luxembourg–SverigeVM-kvalifisering Europa · 2018905.7
3. september · Luxembourg–FrankrikeVM-kvalifisering Europa · 2018907.0
9. juni · Luxembourg–NederlandVM-kvalifisering Europa · 2018905.7
13. november · Luxembourg–NederlandVM-kvalifisering Europa · 2018906.2
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 6 tilgjengelige sesonger, 8 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Kevin Malget: statistikk, kamper og karriere | Coro