Portrett av Kristján Flóki Finnbogason
Spillerprofil · komplett datakort

Kristján Finnbogason

Fullt navn: Kristján Flóki Finnbogason

AngrepTilgjengelig
Født12. januar 1995 · 31 årNasjonalitetIslandHøyde190 cmVektIkke oppgitt
43Kamper
2 513Minutter
9Mål
1Målgivende
0,36Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2022-23Lite datagrunnlagForrige sesong 2020-21Lite datagrunnlag
Målpoeng / 90
01
–0,55

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.6Våleren6.5Rosenbo6.6Stabæk7.4Haugesu6.6Odd6.7Brann6.3Sarpsbo6.7Bodø/Gl6.5Molde5.2Ranheim
  1. Odd6.6 vurdering
    6. mai 2018 · 90 min
  2. Brann6.7 vurdering
    12. mai 2018 · 90 min
  3. Sarpsborg 08 FF6.3 vurdering
    16. mai 2018 · 90 min
  4. Bodø/Glimt6.7 vurdering
    21. mai 2018 · 90 min
  5. Molde6.5 vurdering
    27. mai 2018 · 90 min
  6. Ranheim5.2 vurdering
    1. juli 2018 · 19 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 903,750,590,000,260,280,55MINUTTER242016-1761320173602017-181 030201832320191632020-21
  1. 2016-173,75 målpoeng / 90
    24 min · 1 mål · 0 målgivende
  2. 20170,59 målpoeng / 90
    613 min · 4 mål · 0 målgivende
  3. 2017-180,00 målpoeng / 90
    360 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 20180,26 målpoeng / 90
    1 030 min · 2 mål · 1 målgivende
  5. 20190,28 målpoeng / 90
    323 min · 1 mål · 0 målgivende
  6. 2020-210,55 målpoeng / 90
    163 min · 1 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-171 kamper · 24 min · 1 mål · 0 målgivende · 3,75/90 · Lite datagrunnlag
  • 201710 kamper · 613 min · 4 mål · 0 målgivende · 0,59/90
  • 2017-184 kamper · 360 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 201813 kamper · 1 030 min · 2 mål · 1 målgivende · 0,26/90
  • 201913 kamper · 323 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,28/90
  • 2020-212 kamper · 163 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,55/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-230 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

9 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
KR Reykjavik logoConference LeagueKlubb · KR Reykjavik · 2022-23–
Kamper
0
Minutter
0
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Flagg: IslandVM-kvalifisering EuropaLandslag · Island · 2018–
Kamper
0
Minutter
0
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2022-231 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueKR Reykjavik
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueKR Reykjavik
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueKR Reykjavik
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueKR Reykjavik
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueKR Reykjavik
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueKR Reykjavik
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · KR Reykjavik · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-212 turneringer · 2 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueKR Reykjavik
    90 min · 55,2 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueKR Reykjavik
    73 min · 44,8 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueKR Reykjavik
–
UEFA Champions LeagueKR Reykjavik
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueKR Reykjavik
–
UEFA Champions LeagueKR Reykjavik
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueKR Reykjavik
–
UEFA Champions LeagueKR Reykjavik
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueKR Reykjavik
–
UEFA Champions LeagueKR Reykjavik
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueKR Reykjavik
–
UEFA Champions LeagueKR Reykjavik
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · KR Reykjavik · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · KR Reykjavik · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
73
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20191 turnering · 13 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra 1. Division.

Registrert spilletid

  • 1. DivisionStart
    323 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

1. DivisionStart
–

Skudd / 90

1. DivisionStart
–

Skudd på mål

1. DivisionStart
–

Nøkkelpasninger / 90

1. DivisionStart
–

Vellykkede driblinger

1. DivisionStart
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · 1. Division
  • Klubb · Start · Attacker

Spilletid

Kamper
13
Fra start
2
Minutter
323
Innbytter
11
Byttet ut
2
På benken
12
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20182 turneringer · 13 kamper · 2 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Eliteserien.

Spilletid fordelt på turneringer

  • EliteserienStart
    1 030 min · 100 %
  • World Cup - Qualification EuropeIsland
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

EliteserienStart
0,26
World Cup - Qualification EuropeIsland
–

Skudd / 90

EliteserienStart
1,75
World Cup - Qualification EuropeIsland
–

Skudd på mål

EliteserienStart
40 %
World Cup - Qualification EuropeIsland
–

Nøkkelpasninger / 90

EliteserienStart
0,7
World Cup - Qualification EuropeIsland
–

Vellykkede driblinger

EliteserienStart
66,7 %
World Cup - Qualification EuropeIsland
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Eliteserien
  • Klubb · Start · Attacker

Spilletid

Kamper
13
Fra start
11
Minutter
1 030
Innbytter
2
Byttet ut
1
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,72

Angrep

Mål
2
Målgivende
1
Skudd
20
Skudd på mål
8
Pasninger
124
Nøkkelpasninger
8
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
62 %
Taklinger
10
Blokkeringer
0
Brudd
5
Dueller
153
Vunne dueller
56

Disiplin

Frispark vunnet
11
Frispark begått
41
Gule kort
5
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Straffer begått
1
Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Island · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueFH hafnarfjordur
    360 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueFH hafnarfjordur
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueFH hafnarfjordur
–

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueFH hafnarfjordur
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueFH hafnarfjordur
–

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueFH hafnarfjordur
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FH hafnarfjordur · Attacker

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20171 turnering · 10 kamper · 4 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra 1. Division.

Registrert spilletid

  • 1. DivisionStart
    613 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

1. DivisionStart
–

Skudd / 90

1. DivisionStart
–

Skudd på mål

1. DivisionStart
–

Nøkkelpasninger / 90

1. DivisionStart
–

Vellykkede driblinger

1. DivisionStart
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · 1. Division
  • Klubb · Start · Attacker

Spilletid

Kamper
10
Fra start
6
Minutter
613
Innbytter
4
Byttet ut
1
På benken
4
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
4

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 1 kamp · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueFH hafnarfjordur
    24 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueFH hafnarfjordur
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueFH hafnarfjordur
–

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueFH hafnarfjordur
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueFH hafnarfjordur
–

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueFH hafnarfjordur
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FH hafnarfjordur · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
24
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

5 registrert
  1. →KR Reykjavik → FH hafnarfjordurtir 6. august 2024Ikke oppgitt
  2. →Start → KR Reykjaviktor 1. august 2019Ikke oppgitt
  3. →IF Brommapojkarna → Starttir 1. januar 2019Ikke oppgitt
  4. →Start → IF Brommapojkarnaons 1. august 2018Lån
  5. →FH hafnarfjordur → Startons 16. august 2017Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

13 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb1. juli · Start–RanheimEliteserien · 2018195.2
Klubb27. mai · Start–MoldeEliteserien · 2018906.5
Klubb21. mai · Start–Bodø/GlimtEliteserien · 2018906.7
Klubb16. mai · Start–Sarpsborg 08 FFEliteserien · 2018906.3
Klubb12. mai · Start–BrannEliteserien · 2018906.7
Klubb6. mai · Start–OddEliteserien · 2018906.6
Klubb29. april · Start–HaugesundEliteserien · 2018907.4
Klubb25. april · Start–StabækEliteserien · 2018906.6
Klubb22. april · Start–RosenborgEliteserien · 2018456.5
Klubb14. april · Start–VålerengaEliteserien · 2018906.6
Klubb9. april · Start–LillestrømEliteserien · 2018906.7
Klubb2. april · Start–SandefjordEliteserien · 2018907.41
Klubb11. mars · Start–TromsøEliteserien · 2018808.011
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 7 tilgjengelige sesonger, 9 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Kristján Finnbogason: statistikk, kamper og karriere | Coro