Portrett av Visar Musliu
Spillerprofil · komplett datakort

Visar Musliu

ForsvarTilgjengelig
Født13. november 1994 · 31 årNasjonalitetNord-MakedoniaHøyde187 cmVekt80 kg
25Kamper
1 994Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2026Lite datagrunnlag
Taklinger / 90
01,8
1,50,94

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.5Zenit6.4Rosenbo6.4Real So7.1Rosenbo6.4Red Bul7.4Red Bul8.2FC Iber8.9FC Midt6.9OH Leuv
  1. Rosenborg7.1 vurdering
    7. des. 2017 · 90 min
  2. Red Bull Salzburg6.4 vurdering
    8. aug. 2018 · 90 min
  3. Red Bull Salzburg7.4 vurdering
    14. aug. 2018 · 90 min
  4. FC Iberia 19998.2 vurdering
    15. okt. 2026 · 90 min
  5. FC Midtjylland8.9 vurdering
    22. okt. 2026 · 90 min
  6. OH Leuven6.9 vurdering
    31. okt. 2026 · 96 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,000,000,00MINUTTER2652017-187202018-193542019-203002020-21792021-221802026-27
  1. 2017-180,00 målpoeng / 90
    265 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2018-190,00 målpoeng / 90
    720 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2019-200,00 målpoeng / 90
    354 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2020-210,00 målpoeng / 90
    300 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2021-220,00 målpoeng / 90
    79 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2026-270,00 målpoeng / 90
    180 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2017-186 kamper · 265 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2018-198 kamper · 720 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2019-204 kamper · 354 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2020-213 kamper · 300 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2021-221 kamper · 79 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 20261 kamper · 96 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2026-272 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

10 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
St. Truiden logoConference LeagueKlubb · St. Truiden · 2026-278.55
Kamper
2
Minutter
180
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
91.40625
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 2 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Conference League.

Registrert spilletid

  • Conference LeagueSt. Truiden
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Conference LeagueSt. Truiden
1,5

Brudd / 90

Conference LeagueSt. Truiden
–

Blokkeringer / 90

Conference LeagueSt. Truiden
–

Vunne dueller

Conference LeagueSt. Truiden
–

Pasningspresisjon

Conference LeagueSt. Truiden
91,4 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Conference League
  • Klubb · St. Truiden · D

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Kaptein
Ja
Vurdering
8,55

Angrep

Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
128

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
91,4 %
Taklinger
3
Vunne dueller
12

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20261 turnering · 1 kamp · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Jupiler Pro League.

Registrert spilletid

  • Jupiler Pro LeagueSt. Truiden
    96 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Jupiler Pro LeagueSt. Truiden
0,94

Brudd / 90

Jupiler Pro LeagueSt. Truiden
–

Blokkeringer / 90

Jupiler Pro LeagueSt. Truiden
–

Vunne dueller

Jupiler Pro LeagueSt. Truiden
–

Pasningspresisjon

Jupiler Pro LeagueSt. Truiden
91,8 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Jupiler Pro League
  • Klubb · St. Truiden · D

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
96
Kaptein
Ja
Vurdering
6,90

Angrep

Skudd
1
Pasninger
73
Nøkkelpasninger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
91,8 %
Taklinger
1
Vunne dueller
4

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFehérvár FC
    79 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFehérvár FC
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueFehérvár FC
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueFehérvár FC
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFehérvár FC
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFehérvár FC
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Fehérvár FC · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
79
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFehérvár FC
    300 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFehérvár FC
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueFehérvár FC
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueFehérvár FC
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFehérvár FC
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFehérvár FC
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Fehérvár FC · Defender

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
300
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-202 turneringer · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueShkendija
    180 min · 50,8 %
  • UEFA Europa LeagueShkendija
    174 min · 49,2 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueShkendija
–
UEFA Europa LeagueShkendija
–

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueShkendija
–
UEFA Europa LeagueShkendija
–

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueShkendija
–
UEFA Europa LeagueShkendija
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueShkendija
–
UEFA Europa LeagueShkendija
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueShkendija
–
UEFA Europa LeagueShkendija
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Shkendija · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Shkendija · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
174
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
1
Røde kort
0
2018-192 turneringer · 8 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueShkendija
    540 min · 75 %
  • UEFA Europa LeagueShkendija
    180 min · 25 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueShkendija
0,5
UEFA Europa LeagueShkendija
–

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueShkendija
1,5
UEFA Europa LeagueShkendija
–

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueShkendija
0,33
UEFA Europa LeagueShkendija
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueShkendija
56,3 %
UEFA Europa LeagueShkendija
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueShkendija
83 %
UEFA Europa LeagueShkendija
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Shkendija · Defender

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
540
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,00

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
82
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
83 %
Taklinger
3
Blokkeringer
2
Brudd
9
Dueller
16
Vunne dueller
9

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
5
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Shkendija · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-182 turneringer · 6 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueVardar Skopje
    260 min · 98,1 %
  • UEFA Champions LeagueVardar Skopje
    5 min · 1,9 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueVardar Skopje
–
UEFA Champions LeagueVardar Skopje
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueVardar Skopje
2,08
UEFA Champions LeagueVardar Skopje
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueVardar Skopje
–
UEFA Champions LeagueVardar Skopje
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueVardar Skopje
60 %
UEFA Champions LeagueVardar Skopje
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueVardar Skopje
81 %
UEFA Champions LeagueVardar Skopje
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Vardar Skopje · Defender

Spilletid

Kamper
5
Fra start
2
Minutter
260
Innbytter
3
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,63

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
99
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
81 %
Brudd
6
Dueller
35
Vunne dueller
21

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
9
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Straffer begått
1
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Vardar Skopje · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
5
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

12 registrert
  1. →SC Paderborn 07 → St. Truidenman 3. februar 2025Permanent overgang
  2. →FC Ingolstadt 04 → SC Paderborn 07lør 1. juli 2023Ikke oppgitt
  3. →Fehérvár FC → FC Ingolstadt 04ons 19. januar 2022Ikke oppgitt
  4. →Shkendija → Fehérvár FCman 5. august 2019Ikke oppgitt
  5. →Prishtina → Shkendijaons 20. juni 2018Ikke oppgitt
  6. →Shkendija → Prishtinafre 1. juni 2018Ikke oppgitt
  7. →Prishtina → Shkendijaman 5. februar 2018Lån
  8. →Vardar Skopje → Prishtinator 1. februar 2018Ikke oppgitt
  9. →Renova → Vardar Skopjefre 16. juni 2017Fri overgang
  10. →FC ST. Gallen → Renovaman 1. juni 2015Ikke oppgitt
  11. →FC ST. Gallen → Renovator 1. januar 2015Lån
  12. →Renova → FC ST. Gallenfre 1. august 2014Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

9 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
31. oktober · St. Truiden–OH LeuvenJupiler Pro League · 2026966.9
22. oktober · St. Truiden–FC MidtjyllandConference League · 2026-27908.9
15. oktober · St. Truiden–FC Iberia 1999Conference League · 2026-27908.2
14. august · Shkendija–Red Bull SalzburgChampions League · 2018-19907.4
8. august · Shkendija–Red Bull SalzburgChampions League · 2018-19906.4
7. desember · Vardar Skopje–RosenborgEuropa League · 2017-18907.1
2. november · Vardar Skopje–Real SociedadEuropa League · 2017-18266.4
28. september · Vardar Skopje–RosenborgEuropa League · 2017-18906.4
14. september · Vardar Skopje–ZenitEuropa League · 2017-18266.5
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 13 tilgjengelige sesonger, 19 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Visar Musliu: statistikk, kamper og karriere | Coro