Portrett av Alexandru Epureanu
Spillerprofil · komplett datakort

Alexandru Epureanu

ForsvarTilgjengelig
Født27. september 1986 · 40 årNasjonalitetMoldovaHøyde189 cmVekt85 kg
26Kamper
2 310Minutter
0Mål
1Målgivende
0,04Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2020-21Forrige sesong 2019-20
Taklinger / 90
01,3
0,451,03
Brudd / 90
02,7
2,231,44
Blokkeringer / 90
01,4
1,110,21
Vunne dueller
0100
37,9 %33,3 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68105.3AS Roma6.9Borussi6.8Sportin7.3FC Købe6.6FC Købe5.9RB Leip6.9Paris S6.7Manches6.0Manches6.6RB Leip
  1. FC København6.6 vurdering
    5. aug. 2020 · 90 min
  2. RB Leipzig5.9 vurdering
    20. okt. 2020 · 90 min
  3. Paris Saint Germain6.9 vurdering
    28. okt. 2020 · 90 min
  4. Manchester United6.7 vurdering
    4. nov. 2020 · 90 min
  5. Manchester United6.0 vurdering
    24. nov. 2020 · 90 min
  6. RB Leipzig6.6 vurdering
    2. des. 2020 · 45 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,100,000,000,00MINUTTER3602016-179002017-182102018-194362019-204042020-21
  1. 2016-170,00 målpoeng / 90
    360 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2017-180,10 målpoeng / 90
    900 min · 0 mål · 1 målgivende
  3. 2018-190,00 målpoeng / 90
    210 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2019-200,00 målpoeng / 90
    436 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2020-210,00 målpoeng / 90
    404 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-174 kamper · 360 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2017-1810 kamper · 900 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,10/90
  • 2018-192 kamper · 210 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2019-205 kamper · 436 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2020-215 kamper · 404 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

7 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Başakşehir logoChampions LeagueKlubb · Başakşehir · 2020-216.44
Kamper
5
Minutter
404
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2020-211 turnering · 5 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueBaşakşehir
    404 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueBaşakşehir
0,45

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueBaşakşehir
2,23

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueBaşakşehir
1,11

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueBaşakşehir
37,9 %

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueBaşakşehir
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Başakşehir · Defender

Spilletid

Kamper
5
Fra start
4
Minutter
404
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,44

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
206
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Blokkeringer
5
Brudd
10
Dueller
29
Vunne dueller
11
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
6
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-202 turneringer · 5 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueBaşakşehir
    436 min · 100 %
  • UEFA Champions LeagueBaşakşehir
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueBaşakşehir
1,03
UEFA Champions LeagueBaşakşehir
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueBaşakşehir
1,44
UEFA Champions LeagueBaşakşehir
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueBaşakşehir
0,21
UEFA Champions LeagueBaşakşehir
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueBaşakşehir
33,3 %
UEFA Champions LeagueBaşakşehir
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueBaşakşehir
83 %
UEFA Champions LeagueBaşakşehir
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Başakşehir · Defender

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
436
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,40

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Skudd på mål
0
Pasninger
209
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
83 %
Taklinger
5
Blokkeringer
1
Brudd
7
Dueller
9
Vunne dueller
3

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
3
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Başakşehir · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueBaşakşehir
    210 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueBaşakşehir
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueBaşakşehir
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueBaşakşehir
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueBaşakşehir
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueBaşakşehir
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Başakşehir · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
210
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-182 turneringer · 10 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueBaşakşehir
    540 min · 60 %
  • UEFA Champions LeagueBaşakşehir
    360 min · 40 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueBaşakşehir
–
UEFA Champions LeagueBaşakşehir
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueBaşakşehir
1
UEFA Champions LeagueBaşakşehir
1,25

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueBaşakşehir
–
UEFA Champions LeagueBaşakşehir
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueBaşakşehir
51,4 %
UEFA Champions LeagueBaşakşehir
71,4 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueBaşakşehir
86 %
UEFA Champions LeagueBaşakşehir
84 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Başakşehir · Defender

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
540
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,88

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
5
Skudd på mål
0
Pasninger
392
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
86 %
Brudd
6
Dueller
35
Vunne dueller
18

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
8
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Başakşehir · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,85

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Skudd på mål
0
Pasninger
87
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
84 %
Brudd
5
Dueller
7
Vunne dueller
5

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
1
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueBaşakşehir
    360 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueBaşakşehir
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueBaşakşehir
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueBaşakşehir
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueBaşakşehir
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueBaşakşehir
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Başakşehir · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

9 registrert
  1. →Başakşehir → Ümraniyesportor 19. januar 2023Fri overgang
  2. →Anzhi → Başakşehirtir 1. juli 2014Fri overgang
  3. →Dynamo → Anzhifre 10. januar 2014Fri overgang
  4. →Dynamo → Anzhions 28. august 2013Lån
  5. →Krylia Sovetov → Dynamotir 15. januar 2013Ikke oppgitt
  6. →Dynamo → Krylia Sovetovlør 14. juli 2012Lån
  7. →Ukjent → Dynamotir 8. desember 2009€ 2.5M
  8. →Sheriff Tiraspol → Ukjentman 1. januar 2007€ 700K
  9. →Zimbru → Sheriff Tiraspoltor 1. juli 2004Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb

19 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
25. august · Başakşehir–AntwerpConference League · 2022-23––
2. desember · Başakşehir–RB LeipzigChampions League · 2020-21456.6
24. november · Başakşehir–Manchester UnitedChampions League · 2020-21906.0
4. november · Başakşehir–Manchester UnitedChampions League · 2020-21906.7
28. oktober · Başakşehir–Paris Saint GermainChampions League · 2020-21906.9
20. oktober · Başakşehir–RB LeipzigChampions League · 2020-21905.9
5. august · Başakşehir–FC KøbenhavnEuropa League · 2019-20906.6
12. mars · Başakşehir–FC KøbenhavnEuropa League · 2019-20907.3
27. februar · Başakşehir–Sporting CPEuropa League · 2019-201206.8
12. desember · Başakşehir–Borussia MönchengladbachEuropa League · 2019-20906.9
28. november · Başakşehir–AS RomaEuropa League · 2019-20455.3
7. desember · Başakşehir–SC BragaEuropa League · 2017-18906.8
23. november · Başakşehir–LudogoretsEuropa League · 2017-18906.3
2. november · Başakşehir–1899 HoffenheimEuropa League · 2017-18907.41
19. oktober · Başakşehir–1899 HoffenheimEuropa League · 2017-18906.9
28. september · Başakşehir–SC BragaEuropa League · 2017-18906.7
14. september · Başakşehir–LudogoretsEuropa League · 2017-18907.3
22. august · Başakşehir–SevillaChampions League · 2017-18906.8
16. august · Başakşehir–SevillaChampions League · 2017-18906.9
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 7 tilgjengelige sesonger, 9 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Alexandru Epureanu: statistikk, kamper og karriere | Coro