Portrett av Marin Aničić
Spillerprofil · komplett datakort

Marin Aničić

ForsvarTilgjengelig
Født17. august 1989 · 37 årNasjonalitetBosnia-HercegovinaHøyde192 cmVekt87 kg
38Kamper
3 251Minutter
5Mål
0Målgivende
0,14Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2023-24Lite datagrunnlagForrige sesong 2019-20

De registrerte sesongradene mangler feltene som trengs for denne rolleprofilen.

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.5Villarr7.3Maccabi6.8Villarr8.5Slavia 7.6Dynamo 7.4Rennes7.7FK Jabl7.0FK Jabl7.1Dynamo 6.6Rennes
  1. Dynamo Kyiv7.6 vurdering
    20. sep. 2018 · 90 min
  2. Rennes7.4 vurdering
    4. okt. 2018 · 90 min
  3. FK Jablonec7.7 vurdering
    25. okt. 2018 · 90 min
  4. FK Jablonec7.0 vurdering
    8. nov. 2018 · 90 min
  5. Dynamo Kyiv7.1 vurdering
    29. nov. 2018 · 90 min
  6. Rennes6.6 vurdering
    13. des. 2018 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,300,090,080,000,00MINUTTER9002016-179652017-181 1102018-191892019-20872023-24
  1. 2016-170,30 målpoeng / 90
    900 min · 3 mål · 0 målgivende
  2. 2017-180,09 målpoeng / 90
    965 min · 1 mål · 0 målgivende
  3. 2018-190,08 målpoeng / 90
    1 110 min · 1 mål · 0 målgivende
  4. 2019-200,00 målpoeng / 90
    189 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2023-240,00 målpoeng / 90
    87 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-1710 kamper · 900 min · 3 mål · 0 målgivende · 0,30/90
  • 2017-1812 kamper · 965 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,09/90
  • 20180 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2018-1912 kamper · 1 110 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,08/90
  • 2019-203 kamper · 189 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-241 kamper · 87 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

10 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
FK Sarajevo logoConference LeagueKlubb · FK Sarajevo · 2023-24–
Kamper
1
Minutter
87
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Flagg: Bosnia-HercegovinaVM-kvalifisering EuropaLandslag · Bosnia-Hercegovina · 2018–
Kamper
0
Minutter
0
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2023-241 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFK Sarajevo
    87 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFK Sarajevo
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueFK Sarajevo
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueFK Sarajevo
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFK Sarajevo
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFK Sarajevo
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FK Sarajevo · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
87
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-202 turneringer · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFC Astana
    180 min · 95,2 %
  • UEFA Champions LeagueFC Astana
    9 min · 4,8 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFC Astana
–
UEFA Champions LeagueFC Astana
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueFC Astana
–
UEFA Champions LeagueFC Astana
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueFC Astana
–
UEFA Champions LeagueFC Astana
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFC Astana
–
UEFA Champions LeagueFC Astana
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFC Astana
–
UEFA Champions LeagueFC Astana
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Astana · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FC Astana · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
9
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-192 turneringer · 12 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFC Astana
    660 min · 59,5 %
  • UEFA Champions LeagueFC Astana
    450 min · 40,5 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFC Astana
0,82
UEFA Champions LeagueFC Astana
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueFC Astana
2,32
UEFA Champions LeagueFC Astana
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueFC Astana
0,68
UEFA Champions LeagueFC Astana
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFC Astana
59,2 %
UEFA Champions LeagueFC Astana
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFC Astana
82 %
UEFA Champions LeagueFC Astana
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Astana · Defender

Spilletid

Kamper
7
Fra start
7
Minutter
660
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,30

Angrep

Mål
1
Skudd
4
Skudd på mål
2
Pasninger
323
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
82 %
Taklinger
6
Blokkeringer
5
Brudd
17
Dueller
49
Vunne dueller
29

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
8
Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FC Astana · Defender

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
450
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20181 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeBosnia-Hercegovina
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeBosnia-Hercegovina
–

Brudd / 90

World Cup - Qualification EuropeBosnia-Hercegovina
–

Blokkeringer / 90

World Cup - Qualification EuropeBosnia-Hercegovina
–

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeBosnia-Hercegovina
–

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeBosnia-Hercegovina
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Bosnia-Hercegovina · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-182 turneringer · 12 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFC Astana
    542 min · 56,2 %
  • UEFA Champions LeagueFC Astana
    423 min · 43,8 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFC Astana
–
UEFA Champions LeagueFC Astana
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueFC Astana
1,83
UEFA Champions LeagueFC Astana
0,21

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueFC Astana
–
UEFA Champions LeagueFC Astana
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFC Astana
56,7 %
UEFA Champions LeagueFC Astana
71,4 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFC Astana
69 %
UEFA Champions LeagueFC Astana
75 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Astana · Defender

Spilletid

Kamper
7
Fra start
6
Minutter
542
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,00

Angrep

Mål
1
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
243
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
69 %
Brudd
11
Dueller
30
Vunne dueller
17

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
8
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FC Astana · Defender

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
423
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,80

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
36
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
75 %
Brudd
1
Dueller
7
Vunne dueller
5

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
1
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-172 turneringer · 10 kamper · 3 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFC Astana
    540 min · 60 %
  • UEFA Champions LeagueFC Astana
    360 min · 40 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFC Astana
–
UEFA Champions LeagueFC Astana
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueFC Astana
1
UEFA Champions LeagueFC Astana
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueFC Astana
–
UEFA Champions LeagueFC Astana
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFC Astana
66,7 %
UEFA Champions LeagueFC Astana
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFC Astana
75 %
UEFA Champions LeagueFC Astana
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Astana · Defender

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
540
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,13

Angrep

Mål
1
Skudd
3
Skudd på mål
2
Pasninger
166
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
75 %
Brudd
6
Dueller
24
Vunne dueller
16

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
4
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FC Astana · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
2

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

2 registrert
  1. →FC Astana → Konyasporfre 2. august 2019Ikke oppgitt
  2. →Zrinjski → FC Astanaons 1. januar 2014Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

16 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb13. desember · FC Astana–RennesEuropa League · 2018-19906.6
Klubb29. november · FC Astana–Dynamo KyivEuropa League · 2018-19907.1
Klubb8. november · FC Astana–FK JablonecEuropa League · 2018-19907.0
Klubb25. oktober · FC Astana–FK JablonecEuropa League · 2018-19907.7
Klubb4. oktober · FC Astana–RennesEuropa League · 2018-19907.4
Klubb20. september · FC Astana–Dynamo KyivEuropa League · 2018-19907.61
Klubb7. desember · FC Astana–Slavia PrahaEuropa League · 2017-18908.51
Klubb23. november · FC Astana–VillarrealEuropa League · 2017-18906.8
Klubb2. november · FC Astana–Maccabi Tel AvivEuropa League · 2017-182–
Klubb19. oktober · FC Astana–Maccabi Tel AvivEuropa League · 2017-18907.3
Klubb14. september · FC Astana–VillarrealEuropa League · 2017-18906.5
Klubb22. august · FC Astana–CelticChampions League · 2017-18906.8
Klubb24. november · FC Astana–Apoel NicosiaEuropa League · 2016-17907.81
Klubb20. oktober · FC Astana–Olympiakos PiraeusEuropa League · 2016-17906.8
Klubb29. september · FC Astana–BSC Young BoysEuropa League · 2016-17907.3
Klubb15. september · FC Astana–Apoel NicosiaEuropa League · 2016-17906.6
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 6 tilgjengelige sesonger, 10 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.