Portrett av Roman Murtazayev
Spillerprofil · komplett datakort

Roman Murtazayev

Også registrert som Roman Murtazaev

MidtbaneTilgjengelig
Født10. september 1993 · 33 årNasjonalitetKasakhstanHøyde187 cmVekt80 kg
35Kamper
1 456Minutter
5Mål
2Målgivende
0,43Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2019-20Forrige sesong 2018-19
Nøkkelpasninger / 90
01
0,360,77
Pasningspresisjon
0100
79 %74 %
Taklinger / 90
01
0,240,26
Vellykkede driblinger
0100
–80 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.7Slavia 7.7Dynamo 6.7FK Jabl6.7Dynamo 6.7Rennes6.2Manches6.8FK Part6.4AZ Alkm6.9Manches6.3FK Part
  1. Rennes6.7 vurdering
    13. des. 2018 · 9 min
  2. Manchester United6.2 vurdering
    19. sep. 2019 · 45 min
  3. FK Partizan6.8 vurdering
    3. okt. 2019 · 45 min
  4. AZ Alkmaar6.4 vurdering
    7. nov. 2019 · 19 min
  5. Manchester United6.9 vurdering
    28. nov. 2019 · 89 min
  6. FK Partizan6.3 vurdering
    12. des. 2019 · 47 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,510,60MINUTTER3612017-183502018-197452019-20
  1. 2017-180,00 målpoeng / 90
    361 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2018-190,51 målpoeng / 90
    350 min · 2 mål · 0 målgivende
  3. 2019-200,60 målpoeng / 90
    745 min · 3 mål · 2 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2017-1812 kamper · 361 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2018-1910 kamper · 350 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,51/90
  • 2019-2013 kamper · 745 min · 3 mål · 2 målgivende · 0,60/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

6 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

2 turneringer
FC Astana logoEuropa LeagueKlubb · FC Astana · 2019-206.54
Kamper
11
Minutter
571
Mål
2
Målgivende
2
Pasning %
79
FC Astana logoChampions LeagueKlubb · FC Astana · 2019-20–
Kamper
2
Minutter
174
Mål
1
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2019-202 turneringer · 13 kamper · 3 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFC Astana
    571 min · 76,6 %
  • UEFA Champions LeagueFC Astana
    174 min · 23,4 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFC Astana
0,63
UEFA Champions LeagueFC Astana
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFC Astana
0,47
UEFA Champions LeagueFC Astana
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFC Astana
79 %
UEFA Champions LeagueFC Astana
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFC Astana
0,32
UEFA Champions LeagueFC Astana
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFC Astana
–
UEFA Champions LeagueFC Astana
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Astana · Attacker

Spilletid

Kamper
11
Fra start
6
Minutter
571
Innbytter
5
Byttet ut
4
På benken
6
Kaptein
Nei
Vurdering
6,54

Angrep

Mål
2
Målgivende
2
Skudd
4
Skudd på mål
0
Pasninger
51
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
79 %
Taklinger
2
Blokkeringer
1
Brudd
1

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
9
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FC Astana · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
174
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-192 turneringer · 10 kamper · 2 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueFC Astana
    239 min · 68,3 %
  • UEFA Europa LeagueFC Astana
    111 min · 31,7 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueFC Astana
–
UEFA Europa LeagueFC Astana
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueFC Astana
–
UEFA Europa LeagueFC Astana
2,43

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueFC Astana
–
UEFA Europa LeagueFC Astana
74 %

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueFC Astana
–
UEFA Europa LeagueFC Astana
0,81

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueFC Astana
–
UEFA Europa LeagueFC Astana
53,6 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FC Astana · Attacker

Spilletid

Kamper
5
Fra start
3
Minutter
239
Innbytter
2
Byttet ut
3
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Astana · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
5
Fra start
1
Minutter
111
Innbytter
4
Byttet ut
0
På benken
6
Kaptein
Nei
Vurdering
6,95

Angrep

Mål
1
Skudd
5
Skudd på mål
2
Pasninger
34
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
74 %
Taklinger
1
Blokkeringer
0
Brudd
1
Dueller
28
Vunne dueller
15

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-182 turneringer · 12 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFC Astana
    193 min · 53,5 %
  • UEFA Champions LeagueFC Astana
    168 min · 46,5 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFC Astana
–
UEFA Champions LeagueFC Astana
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFC Astana
0,93
UEFA Champions LeagueFC Astana
0

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFC Astana
63 %
UEFA Champions LeagueFC Astana
50 %

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFC Astana
–
UEFA Champions LeagueFC Astana
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFC Astana
36 %
UEFA Champions LeagueFC Astana
50 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Astana · Attacker

Spilletid

Kamper
7
Fra start
2
Minutter
193
Innbytter
5
Byttet ut
2
På benken
6
Kaptein
Nei
Vurdering
6,43

Angrep

Mål
0
Skudd
5
Skudd på mål
2
Pasninger
43
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
63 %
Brudd
1
Dueller
25
Vunne dueller
9

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
4
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FC Astana · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
5
Fra start
1
Minutter
168
Innbytter
4
Byttet ut
2
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
2
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
50 %
Brudd
0
Dueller
2
Vunne dueller
1

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
0
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

7 registrert
  1. →Shakhter Karagandy → Yelimay Semeyman 1. januar 2024Fri overgang
  2. →Baltika → Shakhter Karagandylør 8. januar 2022Fri overgang
  3. →FC Astana → Baltikaons 28. juli 2021Fri overgang
  4. →FK Tobol Kostanay → FC Astanasøn 21. februar 2021Fri overgang
  5. →FC Astana → FK Tobol Kostanaytor 6. februar 2020Fri overgang
  6. →Irtysh → FC Astanasøn 1. januar 2017Ikke oppgitt
  7. →Shakhter Karagandy → Irtyshfre 1. januar 2016Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

16 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
12. desember · FC Astana–FK PartizanEuropa League · 2019-20476.3
28. november · FC Astana–Manchester UnitedEuropa League · 2019-20896.91
7. november · FC Astana–AZ AlkmaarEuropa League · 2019-20196.4
3. oktober · FC Astana–FK PartizanEuropa League · 2019-20456.81
19. september · FC Astana–Manchester UnitedEuropa League · 2019-20456.2
13. desember · FC Astana–RennesEuropa League · 2018-1996.7
29. november · FC Astana–Dynamo KyivEuropa League · 2018-19906.7
8. november · FC Astana–FK JablonecEuropa League · 2018-19106.7
25. oktober · FC Astana–FK JablonecEuropa League · 2018-191–
20. september · FC Astana–Dynamo KyivEuropa League · 2018-1927.71
7. desember · FC Astana–Slavia PrahaEuropa League · 2017-18226.7
2. november · FC Astana–Maccabi Tel AvivEuropa League · 2017-18156.2
19. oktober · FC Astana–Maccabi Tel AvivEuropa League · 2017-18746.4
28. september · FC Astana–Slavia PrahaEuropa League · 2017-1886.5
14. september · FC Astana–VillarrealEuropa League · 2017-18676.5
16. august · FC Astana–CelticChampions League · 2017-18136.7
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 5 tilgjengelige sesonger, 9 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.