Portrett av Milan Škoda
Spillerprofil · komplett datakort

Milan Škoda

AngrepTilgjengelig
Født16. januar 1986 · 40 årNasjonalitetTsjekkiaHøyde190 cmVekt86 kg
25Kamper
1 301Minutter
5Mål
2Målgivende
0,48Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2019-20Lite datagrunnlagForrige sesong 2018-19
Målpoeng / 90
01
0,520,62
Skudd / 90
03
1,562,49
Skudd på mål
0100
66,7 %41,7 %
Vellykkede driblinger
0100
100 %40 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.8Zenit7.4Genk8.5Genk6.5Sevilla6.9Sevilla6.7Chelsea6.8CFR 1907.0CFR 1906.4Borussi6.9Borussi
  1. Sevilla6.9 vurdering
    14. mars 2019 · 77 min
  2. Chelsea6.7 vurdering
    18. apr. 2019 · 9 min
  3. CFR 1907 Cluj6.8 vurdering
    20. aug. 2019 · 22 min
  4. CFR 1907 Cluj7.0 vurdering
    28. aug. 2019 · 79 min
  5. Borussia Dortmund6.4 vurdering
    2. okt. 2019 · 12 min
  6. Borussia Dortmund6.9 vurdering
    10. des. 2019 · 65 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,250,540,620,52MINUTTER3602016-173342017-184342018-191732019-20
  1. 2016-170,25 målpoeng / 90
    360 min · 1 mål · 0 målgivende
  2. 2017-180,54 målpoeng / 90
    334 min · 2 mål · 0 målgivende
  3. 2018-190,62 målpoeng / 90
    434 min · 2 mål · 1 målgivende
  4. 2019-200,52 målpoeng / 90
    173 min · 0 mål · 1 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-174 kamper · 360 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,25/90
  • 2017-187 kamper · 334 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,54/90
  • 2018-1910 kamper · 434 min · 2 mål · 1 målgivende · 0,62/90
  • 2019-204 kamper · 173 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,52/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

6 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Slavia Praha logoChampions LeagueKlubb · Slavia Praha · 2019-206.80
Kamper
4
Minutter
173
Mål
0
Målgivende
1
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2019-201 turnering · 4 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueSlavia Praha
    173 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
0,52

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
1,56

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
66,7 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
1,56

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
100 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Slavia Praha · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Fra start
2
Minutter
173
Innbytter
2
Byttet ut
2
På benken
6
Kaptein
Nei
Vurdering
6,80

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
3
Skudd på mål
2
Pasninger
23
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Blokkeringer
0
Brudd
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
7
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-192 turneringer · 10 kamper · 2 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueSlavia Praha
    359 min · 82,7 %
  • UEFA Champions LeagueSlavia Praha
    75 min · 17,3 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
0,75
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
3,01
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
41,7 %
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
1,25
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
40 %
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Slavia Praha · Attacker

Spilletid

Kamper
8
Fra start
4
Minutter
359
Innbytter
4
Byttet ut
4
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,94

Angrep

Mål
2
Målgivende
1
Skudd
12
Skudd på mål
5
Pasninger
58
Nøkkelpasninger
5
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
64 %
Taklinger
1
Blokkeringer
1
Brudd
1
Dueller
88
Vunne dueller
34

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
23
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Slavia Praha · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
75
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-182 turneringer · 7 kamper · 2 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueSlavia Praha
    270 min · 80,8 %
  • UEFA Europa LeagueSlavia Praha
    64 min · 19,2 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–
UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
1,67
UEFA Europa LeagueSlavia Praha
2,81

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
20 %
UEFA Europa LeagueSlavia Praha
0 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
0,33
UEFA Europa LeagueSlavia Praha
0

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–
UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Slavia Praha · Attacker

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
270
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Mål
2
Skudd
5
Skudd på mål
1
Pasninger
11
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
55 %
Brudd
0
Dueller
17
Vunne dueller
5

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Slavia Praha · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Fra start
1
Minutter
64
Innbytter
3
Byttet ut
1
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,43

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Skudd på mål
0
Pasninger
10
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
57 %
Brudd
0
Dueller
13
Vunne dueller
7

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 4 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueSlavia Praha
    360 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Slavia Praha · Attacker

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

4 registrert
  1. →Rizespor → Mlada Boleslavtor 1. juli 2021Fri overgang
  2. →Slavia Praha → Rizesporlør 11. januar 2020Ikke oppgitt
  3. →Mlada Boleslav → Bohemians 1905fre 1. juli 2005Ikke oppgitt
  4. →Bohemians 1905 → Mlada Boleslavlør 1. januar 2005Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb

17 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
10. desember · Slavia Praha–Borussia DortmundChampions League · 2019-20656.91
2. oktober · Slavia Praha–Borussia DortmundChampions League · 2019-20126.4
28. august · Slavia Praha–CFR 1907 ClujChampions League · 2019-20797.0
20. august · Slavia Praha–CFR 1907 ClujChampions League · 2019-20226.8
18. april · Slavia Praha–ChelseaEuropa League · 2018-1996.7
14. mars · Slavia Praha–SevillaEuropa League · 2018-19776.91
7. mars · Slavia Praha–SevillaEuropa League · 2018-19176.5
21. februar · Slavia Praha–GenkEuropa League · 2018-19758.52
14. februar · Slavia Praha–GenkEuropa League · 2018-19767.4
13. desember · Slavia Praha–ZenitEuropa League · 2018-19856.8
29. november · Slavia Praha–BordeauxEuropa League · 2018-19136.5
8. november · Slavia Praha–FC KøbenhavnEuropa League · 2018-19116.7
7. desember · Slavia Praha–FC AstanaEuropa League · 2017-18176.6
23. november · Slavia Praha–Maccabi Tel AvivEuropa League · 2017-18206.7
2. november · Slavia Praha–VillarrealEuropa League · 2017-18106.0
28. september · Slavia Praha–FC AstanaEuropa League · 2017-18176.5
15. august · Slavia Praha–Apoel NicosiaChampions League · 2017-18906.9
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 7 tilgjengelige sesonger, 9 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Milan Škoda: statistikk, kamper og karriere | Coro