Portrett av Giorgos Efrem
Spillerprofil · komplett datakort

Giorgos Efrem

Også registrert som Georgios Efrem

MidtbaneTilgjengelig
Født5. juli 1989 · 37 årNasjonalitetKyprosHøyde171 cmVekt65 kg
39Kamper
1 772Minutter
10Mål
1Målgivende
0,56Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2023-24Lite datagrunnlagForrige sesong 2022-23Lite datagrunnlag

De registrerte sesongradene mangler feltene som trengs for denne rolleprofilen.

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.4Athleti6.9Athleti6.4Anderle6.3Slavia 6.3Slavia 6.8Real Ma7.1F91 Dud6.0Sevilla7.3Qarabag6.2FC Base
  1. Slavia Praha6.3 vurdering
    23. aug. 2017 · 45 min
  2. Real Madrid6.8 vurdering
    21. nov. 2017 · 30 min
  3. F91 Dudelange7.1 vurdering
    19. sep. 2019 · 14 min
  4. Sevilla6.0 vurdering
    3. okt. 2019 · 10 min
  5. Qarabag7.3 vurdering
    7. nov. 2019 · 15 min
  6. FC Basel 18936.2 vurdering
    27. feb. 2020 · 28 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,460,620,000,003,001,071,44MINUTTER9852016-171462017-182512018-19672019-20302020-211682022-231252023-24
  1. 2017-180,62 målpoeng / 90
    146 min · 1 mål · 0 målgivende
  2. 2018-190,00 målpoeng / 90
    251 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2019-200,00 målpoeng / 90
    67 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2020-213,00 målpoeng / 90
    30 min · 1 mål · 0 målgivende
  5. 2022-231,07 målpoeng / 90
    168 min · 2 mål · 0 målgivende
  6. 2023-241,44 målpoeng / 90
    125 min · 2 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-1715 kamper · 985 min · 4 mål · 1 målgivende · 0,46/90
  • 2017-184 kamper · 146 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,62/90 · Lite datagrunnlag
  • 2018-195 kamper · 251 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2019-205 kamper · 67 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2020-211 kamper · 30 min · 1 mål · 0 målgivende · 3,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-234 kamper · 168 min · 2 mål · 0 målgivende · 1,07/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-245 kamper · 125 min · 2 mål · 0 målgivende · 1,44/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

10 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Apoel Nicosia logoConference LeagueKlubb · Apoel Nicosia · 2023-24–
Kamper
5
Minutter
125
Mål
2
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2023-241 turnering · 5 kamper · 2 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueApoel Nicosia
    125 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueApoel Nicosia
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueApoel Nicosia
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueApoel Nicosia
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueApoel Nicosia
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueApoel Nicosia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Apoel Nicosia · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
5
Fra start
0
Minutter
125
Innbytter
5
Byttet ut
0
På benken
6
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
2

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 4 kamper · 2 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueApoel Nicosia
    168 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueApoel Nicosia
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueApoel Nicosia
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueApoel Nicosia
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueApoel Nicosia
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueApoel Nicosia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Apoel Nicosia · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Fra start
2
Minutter
168
Innbytter
2
Byttet ut
2
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
2

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 1 kamp · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueApoel Nicosia
    30 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueApoel Nicosia
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueApoel Nicosia
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueApoel Nicosia
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueApoel Nicosia
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueApoel Nicosia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Apoel Nicosia · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
30
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-202 turneringer · 5 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueApoel Nicosia
    67 min · 100 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueApoel Nicosia
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueApoel Nicosia
–
UEFA Champions LeagueApoel Nicosia
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueApoel Nicosia
2,69
UEFA Champions LeagueApoel Nicosia
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueApoel Nicosia
89 %
UEFA Champions LeagueApoel Nicosia
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueApoel Nicosia
4,03
UEFA Champions LeagueApoel Nicosia
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueApoel Nicosia
–
UEFA Champions LeagueApoel Nicosia
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Apoel Nicosia · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
5
Fra start
0
Minutter
67
Innbytter
5
Byttet ut
0
På benken
7
Kaptein
Nei
Vurdering
6,68

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
32
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
89 %
Taklinger
3
Blokkeringer
0
Brudd
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
3
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Apoel Nicosia · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-192 turneringer · 5 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueApoel Nicosia
    174 min · 69,3 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueApoel Nicosia
    77 min · 30,7 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueApoel Nicosia
–
UEFA Champions LeagueApoel Nicosia
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueApoel Nicosia
–
UEFA Champions LeagueApoel Nicosia
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueApoel Nicosia
–
UEFA Champions LeagueApoel Nicosia
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueApoel Nicosia
–
UEFA Champions LeagueApoel Nicosia
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueApoel Nicosia
–
UEFA Champions LeagueApoel Nicosia
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Apoel Nicosia · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Fra start
2
Minutter
174
Innbytter
2
Byttet ut
2
På benken
4
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Apoel Nicosia · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
77
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 4 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueApoel Nicosia
    146 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueApoel Nicosia
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueApoel Nicosia
1,23

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueApoel Nicosia
72 %

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueApoel Nicosia
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueApoel Nicosia
47,6 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Apoel Nicosia · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Fra start
1
Minutter
146
Innbytter
3
Byttet ut
1
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,40

Angrep

Mål
1
Skudd
1
Skudd på mål
0
Pasninger
18
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
72 %
Brudd
1
Dueller
21
Vunne dueller
10

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
0
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-172 turneringer · 15 kamper · 4 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueApoel Nicosia
    612 min · 62,1 %
  • UEFA Champions LeagueApoel Nicosia
    373 min · 37,9 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueApoel Nicosia
0,59
UEFA Champions LeagueApoel Nicosia
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueApoel Nicosia
0,29
UEFA Champions LeagueApoel Nicosia
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueApoel Nicosia
74 %
UEFA Champions LeagueApoel Nicosia
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueApoel Nicosia
–
UEFA Champions LeagueApoel Nicosia
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueApoel Nicosia
45 %
UEFA Champions LeagueApoel Nicosia
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Apoel Nicosia · Midfielder

Spilletid

Kamper
9
Fra start
8
Minutter
612
Innbytter
1
Byttet ut
6
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,78

Angrep

Mål
3
Målgivende
1
Skudd
16
Skudd på mål
7
Pasninger
101
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
24
Vellykkede driblinger
15
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
74 %
Brudd
11
Dueller
80
Vunne dueller
36

Disiplin

Frispark vunnet
7
Frispark begått
7
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Apoel Nicosia · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
5
Minutter
373
Innbytter
1
Byttet ut
5
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

1 registrert
  1. →Omonia Nicosia → Apoel Nicosiatir 1. juli 2014Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

17 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
27. februar · Apoel Nicosia–FC Basel 1893Europa League · 2019-20286.2
12. desember · Apoel Nicosia–SevillaEuropa League · 2019-201–
7. november · Apoel Nicosia–QarabagEuropa League · 2019-20157.3
3. oktober · Apoel Nicosia–SevillaEuropa League · 2019-20106.0
19. september · Apoel Nicosia–F91 DudelangeEuropa League · 2019-20147.1
21. november · Apoel Nicosia–Real MadridChampions League · 2017-18306.8
23. august · Apoel Nicosia–Slavia PrahaChampions League · 2017-18456.3
15. august · Apoel Nicosia–Slavia PrahaChampions League · 2017-18386.3
9. mars · Apoel Nicosia–AnderlechtEuropa League · 2016-17556.4
23. februar · Apoel Nicosia–Athletic ClubEuropa League · 2016-17716.91
16. februar · Apoel Nicosia–Athletic ClubEuropa League · 2016-17736.41
8. desember · Apoel Nicosia–Olympiakos PiraeusEuropa League · 2016-17607.0
24. november · Apoel Nicosia–FC AstanaEuropa League · 2016-17817.01
3. november · Apoel Nicosia–BSC Young BoysEuropa League · 2016-17906.2
20. oktober · Apoel Nicosia–BSC Young BoysEuropa League · 2016-17907.81
29. september · Apoel Nicosia–Olympiakos PiraeusEuropa League · 2016-17226.7
15. september · Apoel Nicosia–FC AstanaEuropa League · 2016-17706.5
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 10 tilgjengelige sesonger, 14 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Giorgos Efrem: statistikk, kamper og karriere | Coro