Portrett av Matz Willy Els Sels
Spillerprofil · komplett datakort

Matz Sels

Fullt navn: Matz Willy Els Sels

KeeperTilgjengelig
Født26. februar 1992 · 34 årNasjonalitetBelgiaHøyde188 cmVekt75 kg
283Kamper
24 376Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Keeperprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26
Redninger / 90
03,4
–2,83
Baklengsmål / 90Lavere er bedre
01,6
–1,29
Pasningspresisjon
0100
55 %58 %
Kampvurdering
510
6,316,80

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.2Bournem6.7Leeds5.8Liverpo6.3Tottenh8.0Aston V6.1Coventr6.4Crystal5.5Arsenal6.4Ipswich5.7Brentfo
  1. Aston Villa8.0 vurdering
    12. sep. 2026 · 90 min
  2. Coventry6.1 vurdering
    19. sep. 2026 · 90 min
  3. Crystal Palace6.4 vurdering
    11. okt. 2026 · 90 min
  4. Arsenal5.5 vurdering
    18. okt. 2026 · 90 min
  5. Ipswich6.4 vurdering
    23. okt. 2026 · 90 min
  6. Brentford5.7 vurdering
    31. okt. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,000,000,000,000,000,00MINUTTER2702017-183 3302018-192 9262019-205402020-213 3302021-223 1502023-243 4202024-253 2072025-267832026-27
  1. 2020-210,00 målpoeng / 90
    540 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2021-220,00 målpoeng / 90
    3 330 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2023-240,00 målpoeng / 90
    3 150 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2024-250,00 målpoeng / 90
    3 420 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2025-260,00 målpoeng / 90
    3 207 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2026-270,00 målpoeng / 90
    783 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-170 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2017-183 kamper · 270 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2018-1937 kamper · 3 330 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2019-2033 kamper · 2 926 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2020-216 kamper · 540 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2021-2237 kamper · 3 330 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-2338 kamper · 3 420 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90
  • 2023-2435 kamper · 3 150 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-2538 kamper · 3 420 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-2637 kamper · 3 207 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2026-279 kamper · 783 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

14 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Nottingham Forest logoPremier LeagueKlubb · Nottingham Forest · 2026-276.31
Kamper
9
Minutter
783
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
54.95867768595041
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 9 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Premier League.

Registrert spilletid

  • Premier LeagueNottingham Forest
    783 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Premier LeagueNottingham Forest
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Premier LeagueNottingham Forest
–

Pasningspresisjon

Premier LeagueNottingham Forest
55 %

Kampvurdering

Premier LeagueNottingham Forest
6,31

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Premier League
  • Klubb · Nottingham Forest · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
9
Fra start
9
Minutter
783
Kaptein
Nei
Vurdering
6,31

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
242
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
55 %
Taklinger
0
Vunne dueller
3

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-262 turneringer · 37 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Premier League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Premier LeagueNottingham Forest
    2 667 min · 83,2 %
  • UEFA Europa LeagueNottingham Forest
    540 min · 16,8 %

Måltall etter turnering

Redninger / 90

Premier LeagueNottingham Forest
3,17
UEFA Europa LeagueNottingham Forest
1,17

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Premier LeagueNottingham Forest
1,32
UEFA Europa LeagueNottingham Forest
1,17

Pasningspresisjon

Premier LeagueNottingham Forest
57 %
UEFA Europa LeagueNottingham Forest
63 %

Kampvurdering

Premier LeagueNottingham Forest
6,83
UEFA Europa LeagueNottingham Forest
6,62

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Premier League
  • Klubb · Nottingham Forest · Goalkeeper · nr. 26

Spilletid

Draktnummer
26
Kamper
31
Fra start
30
Minutter
2 667
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,83

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
787
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
57 %
Taklinger
1
Dueller
13
Vunne dueller
10
Redninger
94
Baklengsmål
39

Disiplin

Frispark vunnet
4
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Nottingham Forest · Goalkeeper · nr. 26

Spilletid

Draktnummer
26
Kamper
6
Fra start
6
Minutter
540
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
7
Kaptein
Nei
Vurdering
6,62

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
146
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
63 %
Dueller
2
Vunne dueller
2
Redninger
7
Baklengsmål
7

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 38 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Premier League.

Registrert spilletid

  • Premier LeagueNottingham Forest
    3 420 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Premier LeagueNottingham Forest
3,16

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Premier LeagueNottingham Forest
1,21

Pasningspresisjon

Premier LeagueNottingham Forest
–

Kampvurdering

Premier LeagueNottingham Forest
7,14

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Premier League
  • Klubb · Nottingham Forest · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
38
Fra start
38
Minutter
3 420
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,14

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
901
Nøkkelpasninger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Dueller
29
Vunne dueller
26
Redninger
120
Baklengsmål
46

Disiplin

Frispark vunnet
10
Frispark begått
1
Gule kort
4
Røde kort
0
2023-242 turneringer · 35 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Ligue 1.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Ligue 1Strasbourg
    1 710 min · 54,3 %
  • Premier LeagueNottingham Forest
    1 440 min · 45,7 %

Måltall etter turnering

Redninger / 90

Ligue 1Strasbourg
2,16
Premier LeagueNottingham Forest
2,38

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Ligue 1Strasbourg
1,26
Premier LeagueNottingham Forest
1,69

Pasningspresisjon

Ligue 1Strasbourg
–
Premier LeagueNottingham Forest
–

Kampvurdering

Ligue 1Strasbourg
6,88
Premier LeagueNottingham Forest
6,67

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Strasbourg · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
19
Fra start
19
Minutter
1 710
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,88

Angrep

Mål
0
Pasninger
554
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
7
Vunne dueller
7
Redninger
41
Baklengsmål
24

Disiplin

Frispark vunnet
3
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Premier League
  • Klubb · Nottingham Forest · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
16
Fra start
16
Minutter
1 440
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,67

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
325
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
6
Vunne dueller
6
Redninger
38
Baklengsmål
27

Disiplin

Frispark vunnet
3
Gule kort
1
Røde kort
0
2022-231 turnering · 38 kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Strasbourg
    3 420 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Ligue 1Strasbourg
3,03

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Ligue 1Strasbourg
1,55

Pasningspresisjon

Ligue 1Strasbourg
–

Kampvurdering

Ligue 1Strasbourg
6,82

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Strasbourg · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
38
Fra start
38
Minutter
3 420
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,82

Angrep

Pasninger
840
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Brudd
4
Dueller
16
Vunne dueller
16
Redninger
115
Baklengsmål
59

Disiplin

Frispark vunnet
3
Gule kort
2
Røde kort
0
2021-221 turnering · 37 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Strasbourg
    3 330 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Ligue 1Strasbourg
2,41

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Ligue 1Strasbourg
1,16

Pasningspresisjon

Ligue 1Strasbourg
–

Kampvurdering

Ligue 1Strasbourg
6,86

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Strasbourg · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
37
Fra start
37
Minutter
3 330
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,86

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Pasninger
812
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Brudd
1
Dueller
14
Vunne dueller
14
Redninger
89
Baklengsmål
43

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
1
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 6 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Strasbourg
    540 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Ligue 1Strasbourg
2,17

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Ligue 1Strasbourg
2,17

Pasningspresisjon

Ligue 1Strasbourg
–

Kampvurdering

Ligue 1Strasbourg
6,30

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Strasbourg · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
540
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Mål
0
Pasninger
149
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
1
Vunne dueller
1
Redninger
13
Baklengsmål
13

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-202 turneringer · 33 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Ligue 1.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Ligue 1Strasbourg
    2 430 min · 83 %
  • UEFA Europa LeagueStrasbourg
    496 min · 17 %

Måltall etter turnering

Redninger / 90

Ligue 1Strasbourg
2,7
UEFA Europa LeagueStrasbourg
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Ligue 1Strasbourg
1,19
UEFA Europa LeagueStrasbourg
–

Pasningspresisjon

Ligue 1Strasbourg
–
UEFA Europa LeagueStrasbourg
–

Kampvurdering

Ligue 1Strasbourg
6,89
UEFA Europa LeagueStrasbourg
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Strasbourg · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
27
Fra start
27
Minutter
2 430
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,89

Angrep

Mål
0
Pasninger
741
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Brudd
1
Dueller
14
Vunne dueller
12
Redninger
73
Baklengsmål
32

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Strasbourg · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
496
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 37 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Strasbourg
    3 330 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Ligue 1Strasbourg
2,73

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Ligue 1Strasbourg
1,3

Pasningspresisjon

Ligue 1Strasbourg
–

Kampvurdering

Ligue 1Strasbourg
6,83

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Strasbourg · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
37
Fra start
37
Minutter
3 330
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,83

Angrep

Mål
0
Pasninger
955
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Brudd
1
Dueller
22
Vunne dueller
21
Redninger
101
Baklengsmål
48

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
1
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueAnderlecht
    270 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Champions LeagueAnderlecht
4,67

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Champions LeagueAnderlecht
3

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueAnderlecht
50 %

Kampvurdering

UEFA Champions LeagueAnderlecht
6,73

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Anderlecht · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
270
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,73

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
47
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
50 %
Brudd
0
Dueller
2
Vunne dueller
1
Redninger
14
Baklengsmål
9

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
0
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueGent
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueGent
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueGent
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueGent
–

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueGent
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Gent · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

6 registrert
  1. →Strasbourg → Nottingham Foresttor 1. februar 2024€ 8M
  2. →Newcastle → Strasbourgtor 26. juli 2018Ikke oppgitt
  3. →Anderlecht → Newcastlesøn 1. juli 2018Ikke oppgitt
  4. →Newcastle → Anderlechtlør 1. juli 2017Lån
  5. →Gent → Newcastlefre 1. juli 2016€ 6.6M
  6. →Lierse → Gentfre 3. januar 2014€ 150K
Kamplogg

Siste kamper – klubb

88 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
31. oktober · Nottingham Forest–BrentfordPremier League · 2026-27905.7
23. oktober · Nottingham Forest–IpswichPremier League · 2026-27906.4
18. oktober · Nottingham Forest–ArsenalPremier League · 2026-27905.5
11. oktober · Nottingham Forest–Crystal PalacePremier League · 2026-27906.4
19. september · Nottingham Forest–CoventryPremier League · 2026-27906.1
12. september · Nottingham Forest–Aston VillaPremier League · 2026-27908.0
5. september · Nottingham Forest–TottenhamPremier League · 2026-27906.3
29. august · Nottingham Forest–LiverpoolPremier League · 2026-27905.8
22. august · Nottingham Forest–LeedsPremier League · 2026-27636.7
24. mai · Nottingham Forest–BournemouthPremier League · 2025-26906.2
17. mai · Nottingham Forest–Manchester UnitedPremier League · 2025-26906.9
10. mai · Nottingham Forest–NewcastlePremier League · 2025-26906.9
7. mai · Nottingham Forest–Aston VillaEuropa League · 2025-26––
4. mai · Nottingham Forest–ChelseaPremier League · 2025-26907.5
30. april · Nottingham Forest–Aston VillaEuropa League · 2025-26––
24. april · Nottingham Forest–SunderlandPremier League · 2025-26907.2
19. april · Nottingham Forest–BurnleyPremier League · 2025-26906.6
16. april · Nottingham Forest–FC PortoEuropa League · 2025-26––
12. april · Nottingham Forest–Aston VillaPremier League · 2025-26907.5
9. april · Nottingham Forest–FC PortoEuropa League · 2025-26––
22. mars · Nottingham Forest–TottenhamPremier League · 2025-26907.9
19. mars · Nottingham Forest–FC MidtjyllandEuropa League · 2025-26––
15. mars · Nottingham Forest–FulhamPremier League · 2025-26906.6
12. mars · Nottingham Forest–FC MidtjyllandEuropa League · 2025-26906.2
4. mars · Nottingham Forest–Manchester CityPremier League · 2025-26907.0
1. mars · Nottingham Forest–BrightonPremier League · 2025-26906.9
1. februar · Nottingham Forest–Crystal PalacePremier League · 2025-26456.3
29. januar · Nottingham Forest–Ferencvarosi TCEuropa League · 2025-26907.7
25. januar · Nottingham Forest–BrentfordPremier League · 2025-26906.9
22. januar · Nottingham Forest–SC BragaEuropa League · 2025-26906.2
17. januar · Nottingham Forest–ArsenalPremier League · 2025-26907.2
6. januar · Nottingham Forest–West HamPremier League · 2025-26907.5
3. januar · Nottingham Forest–Aston VillaPremier League · 2025-26126.7
30. desember · Nottingham Forest–EvertonPremier League · 2025-26––
27. desember · Nottingham Forest–Manchester CityPremier League · 2025-26––
22. desember · Nottingham Forest–FulhamPremier League · 2025-26––
6. desember · Nottingham Forest–EvertonPremier League · 2025-26905.9
3. desember · Nottingham Forest–WolvesPremier League · 2025-26907.2
30. november · Nottingham Forest–BrightonPremier League · 2025-26906.5
27. november · Nottingham Forest–Malmo FFEuropa League · 2025-26––
22. november · Nottingham Forest–LiverpoolPremier League · 2025-26907.2
9. november · Nottingham Forest–LeedsPremier League · 2025-26907.3
6. november · Nottingham Forest–Sturm GrazEuropa League · 2025-26––
1. november · Nottingham Forest–Manchester UnitedPremier League · 2025-26906.3
26. oktober · Nottingham Forest–BournemouthPremier League · 2025-26905.7
23. oktober · Nottingham Forest–FC PortoEuropa League · 2025-26906.9
18. oktober · Nottingham Forest–ChelseaPremier League · 2025-26905.2
5. oktober · Nottingham Forest–NewcastlePremier League · 2025-26908.6
2. oktober · Nottingham Forest–FC MidtjyllandEuropa League · 2025-26906.2
27. september · Nottingham Forest–SunderlandPremier League · 2025-26906.9
24. september · Nottingham Forest–Real BetisEuropa League · 2025-26906.5
20. september · Nottingham Forest–BurnleyPremier League · 2025-26906.7
13. september · Nottingham Forest–ArsenalPremier League · 2025-26906.2
31. august · Nottingham Forest–West HamPremier League · 2025-26907.0
24. august · Nottingham Forest–Crystal PalacePremier League · 2025-26906.3
17. august · Nottingham Forest–BrentfordPremier League · 2025-26906.7
25. mai · Nottingham Forest–ChelseaPremier League · 2024-25907.0
18. mai · Nottingham Forest–West HamPremier League · 2024-25907.5
11. mai · Nottingham Forest–LeicesterPremier League · 2024-25906.9
5. mai · Nottingham Forest–Crystal PalacePremier League · 2024-25906.9
1. mai · Nottingham Forest–BrentfordPremier League · 2024-25906.3
21. april · Nottingham Forest–TottenhamPremier League · 2024-25907.0
12. april · Nottingham Forest–EvertonPremier League · 2024-25907.2
5. april · Nottingham Forest–Aston VillaPremier League · 2024-25907.6
1. april · Nottingham Forest–Manchester UnitedPremier League · 2024-25907.6
15. mars · Nottingham Forest–IpswichPremier League · 2024-25905.9
8. mars · Nottingham Forest–Manchester CityPremier League · 2024-25907.3
26. februar · Nottingham Forest–ArsenalPremier League · 2024-25906.9
23. februar · Nottingham Forest–NewcastlePremier League · 2024-25905.6
15. februar · Nottingham Forest–FulhamPremier League · 2024-25908.3
1. februar · Nottingham Forest–BrightonPremier League · 2024-25908.3
25. januar · Nottingham Forest–BournemouthPremier League · 2024-25906.2
19. januar · Nottingham Forest–SouthamptonPremier League · 2024-25906.3
14. januar · Nottingham Forest–LiverpoolPremier League · 2024-25907.9
6. januar · Nottingham Forest–WolvesPremier League · 2024-25908.5
29. desember · Nottingham Forest–EvertonPremier League · 2024-25907.7
26. desember · Nottingham Forest–TottenhamPremier League · 2024-25907.9
21. desember · Nottingham Forest–BrentfordPremier League · 2024-25907.7
14. desember · Nottingham Forest–Aston VillaPremier League · 2024-25906.9
7. desember · Nottingham Forest–Manchester UnitedPremier League · 2024-25907.2
4. desember · Nottingham Forest–Manchester CityPremier League · 2024-25906.6
30. november · Nottingham Forest–IpswichPremier League · 2024-25907.3
23. november · Nottingham Forest–ArsenalPremier League · 2024-25906.2
10. november · Nottingham Forest–NewcastlePremier League · 2024-25906.7
2. november · Nottingham Forest–West HamPremier League · 2024-25906.9
25. oktober · Nottingham Forest–LeicesterPremier League · 2024-25907.2
21. oktober · Nottingham Forest–Crystal PalacePremier League · 2024-25908.9
6. oktober · Nottingham Forest–ChelseaPremier League · 2024-25908.0
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 15 tilgjengelige sesonger, 23 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Matz Sels: statistikk, kamper og karriere | Coro