Portrett av Daiki Hashioka
Spillerprofil · komplett datakort

Daiki Hashioka

ForsvarTilgjengelig
Født17. mai 1999 · 27 årNasjonalitetJapanHøyde184 cmVekt73 kg
27Kamper
1 116Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26Lite datagrunnlag
Taklinger / 90
01,5
1,180,64
Brudd / 90
01
–0,64
Blokkeringer / 90
01
–0,64
Vunne dueller
0100
–35,3 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.2Bodø/Gl5.9Inter6.7Arsenal6.0Pafos5.8RB Leip5.7FSV Mai5.51. FC K6.21899 Ho5.9VfB Stu6.0SC Pade
  1. RB Leipzig5.8 vurdering
    29. aug. 2026 · 76 min
  2. FSV Mainz 055.7 vurdering
    19. sep. 2026 · 14 min
  3. 1. FC Köln5.5 vurdering
    11. okt. 2026 · 80 min
  4. 1899 Hoffenheim6.2 vurdering
    18. okt. 2026 · 30 min
  5. VfB Stuttgart5.9 vurdering
    23. okt. 2026 · 90 min
  6. SC Paderborn 076.0 vurdering
    31. okt. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,00MINUTTER5942023-241412025-263802026-27
  1. 2023-240,00 målpoeng / 90
    594 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2025-260,00 målpoeng / 90
    141 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2026-270,00 målpoeng / 90
    380 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2023-2410 kamper · 594 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-264 kamper · 141 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2026-276 kamper · 380 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

3 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Borussia Mönchengladbach logoBundesligaKlubb · Borussia Mönchengladbach · 2026-275.86
Kamper
6
Minutter
380
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
73.20261437908496
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 6 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Bundesliga.

Registrert spilletid

  • BundesligaBorussia Mönchengladbach
    380 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

BundesligaBorussia Mönchengladbach
1,18

Brudd / 90

BundesligaBorussia Mönchengladbach
–

Blokkeringer / 90

BundesligaBorussia Mönchengladbach
–

Vunne dueller

BundesligaBorussia Mönchengladbach
–

Pasningspresisjon

BundesligaBorussia Mönchengladbach
73,2 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Bundesliga
  • Klubb · Borussia Mönchengladbach · Defender

Spilletid

Kamper
6
Fra start
4
Minutter
380
Kaptein
Nei
Vurdering
5,86

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
0
Pasninger
153
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
73,2 %
Taklinger
5
Vunne dueller
25

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
2025-261 turnering · 4 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueSlavia Praha
    141 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
0,64

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
0,64

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
0,64

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
35,3 %

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
64 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Slavia Praha · Defender · nr. 8

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
8
Kamper
4
Fra start
1
Minutter
141
Innbytter
3
Byttet ut
1
På benken
7
Kaptein
Nei
Vurdering
6,45

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
42
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
64 %
Taklinger
1
Blokkeringer
1
Brudd
1
Dueller
17
Vunne dueller
6
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 10 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Premier League.

Registrert spilletid

  • Premier LeagueLuton
    594 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Premier LeagueLuton
1,67

Brudd / 90

Premier LeagueLuton
1,21

Blokkeringer / 90

Premier LeagueLuton
1,06

Vunne dueller

Premier LeagueLuton
46,2 %

Pasningspresisjon

Premier LeagueLuton
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Premier League
  • Klubb · Luton · Defender

Spilletid

Kamper
10
Fra start
6
Minutter
594
Innbytter
4
Byttet ut
3
På benken
7
Kaptein
Nei
Vurdering
6,45

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
256
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
11
Blokkeringer
7
Brudd
8
Dueller
65
Vunne dueller
30
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
10
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

5 registrert
  1. →Slavia Praha → Gentsøn 1. februar 2026Lån
  2. →Luton → Slavia Prahaman 30. juni 2025Permanent overgang
  3. →Luton → Slavia Prahafre 27. juni 2025Permanent overgang
  4. →St. Truiden → Lutontir 30. januar 2024€ 2M
  5. →Urawa → St. Truidenlør 30. januar 2021Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

27 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
31. oktober · Borussia Mönchengladbach–SC Paderborn 07Bundesliga · 2026-27906.0
23. oktober · Borussia Mönchengladbach–VfB StuttgartBundesliga · 2026-27905.9
18. oktober · Borussia Mönchengladbach–1899 HoffenheimBundesliga · 2026-27306.2
11. oktober · Borussia Mönchengladbach–1. FC KölnBundesliga · 2026-27805.5
19. september · Borussia Mönchengladbach–FSV Mainz 05Bundesliga · 2026-27145.7
29. august · Borussia Mönchengladbach–RB LeipzigBundesliga · 2026-27765.8
28. januar · Slavia Praha–PafosChampions League · 2025-26296.0
21. januar · Slavia Praha–BarcelonaChampions League · 2025-26––
9. desember · Slavia Praha–TottenhamChampions League · 2025-26––
25. november · Slavia Praha–Athletic ClubChampions League · 2025-26––
4. november · Slavia Praha–ArsenalChampions League · 2025-26166.7
22. oktober · Slavia Praha–AtalantaChampions League · 2025-26––
30. september · Slavia Praha–InterChampions League · 2025-26835.9
17. september · Slavia Praha–Bodø/GlimtChampions League · 2025-26137.2
19. mai · Luton–FulhamPremier League · 2023-24906.5
11. mai · Luton–West HamPremier League · 2023-24––
3. mai · Luton–EvertonPremier League · 2023-24––
27. april · Luton–WolvesPremier League · 2023-24666.7
20. april · Luton–BrentfordPremier League · 2023-24196.2
13. april · Luton–Manchester CityPremier League · 2023-24906.2
6. april · Luton–BournemouthPremier League · 2023-24626.7
3. april · Luton–ArsenalPremier League · 2023-24906.3
30. mars · Luton–TottenhamPremier League · 2023-24456.7
16. mars · Luton–Nottingham ForestPremier League · 2023-24––
13. mars · Luton–BournemouthPremier League · 2023-24686.2
9. mars · Luton–Crystal PalacePremier League · 2023-24286.6
2. mars · Luton–Aston VillaPremier League · 2023-24376.5
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 4 tilgjengelige sesonger, 4 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Daiki Hashioka: statistikk, kamper og karriere | Coro