Portrett av Camilo Andres Durán Marquez
Spillerprofil · komplett datakort

Camilo Durán

Fullt navn: Camilo Andres Durán Marquez

MidtbaneTilgjengelig
Født10. februar 2002 · 24 årNasjonalitetColombiaHøyde178 cmVektIkke oppgitt
26Kamper
1 866Minutter
14Mål
4Målgivende
0,87Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2026Lite datagrunnlag
Nøkkelpasninger / 90
01
0,81–
Pasningspresisjon
0100
81,6 %100 %
Taklinger / 90
01
0,81–

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68109.4Falkirk8.5Aberdee7.7ST Mirr6.6Rangers8.2Motherw7.3Benfica6.4Celta V7.8Hiberni7.5Dundee 6.5Falkirk
  1. Motherwell8.2 vurdering
    10. okt. 2026 · 73 min
  2. Benfica7.3 vurdering
    15. okt. 2026 · 90 min
  3. Celta Vigo6.4 vurdering
    22. okt. 2026 · 80 min
  4. Hibernian7.8 vurdering
    24. okt. 2026 · 73 min
  5. Dundee Utd7.5 vurdering
    28. okt. 2026 · 84 min
  6. Falkirk6.5 vurdering
    31. okt. 2026 · 65 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,720,000,97MINUTTER7552025-26220261 1092026-27
  1. 2025-260,72 målpoeng / 90
    755 min · 5 mål · 1 målgivende
  2. 20260,00 målpoeng / 90
    2 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2026-270,97 målpoeng / 90
    1 109 min · 9 mål · 3 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2025-2610 kamper · 755 min · 5 mål · 1 målgivende · 0,72/90
  • 20261 kamper · 2 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2026-2714 kamper · 1 109 min · 9 mål · 3 målgivende · 0,97/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

5 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

4 turneringer
Celtic logoSkotsk PremiershipKlubb · Celtic · 2026-277.67
Kamper
10
Minutter
736
Mål
6
Målgivende
3
Pasning %
82.95454545454545
Celtic logoChampions LeagueKlubb · Celtic · 2026-277.52
Kamper
2
Minutter
203
Mål
2
Målgivende
–
Pasning %
82.3529411764706
Celtic logoEuropa LeagueKlubb · Celtic · 2026-276.89
Kamper
2
Minutter
170
Mål
1
Målgivende
0
Pasning %
73.91304347826087
Flagg: ColombiaPrivatlandskamperLandslag · Colombia · 2026–
Kamper
1
Minutter
2
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
100
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-273 turneringer · 14 kamper · 9 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Scottish Premiership.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Scottish PremiershipCeltic
    736 min · 66,4 %
  • Champions LeagueCeltic
    203 min · 18,3 %
  • Europa LeagueCeltic
    170 min · 15,3 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Scottish PremiershipCeltic
1,1
Champions LeagueCeltic
–
Europa LeagueCeltic
0,53

Nøkkelpasninger / 90

Scottish PremiershipCeltic
1,22
Champions LeagueCeltic
–
Europa LeagueCeltic
0

Pasningspresisjon

Scottish PremiershipCeltic
83 %
Champions LeagueCeltic
82,4 %
Europa LeagueCeltic
73,9 %

Taklinger / 90

Scottish PremiershipCeltic
0,98
Champions LeagueCeltic
0,44
Europa LeagueCeltic
0,53

Vunne dueller

Scottish PremiershipCeltic
–
Champions LeagueCeltic
–
Europa LeagueCeltic
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Scottish Premiership
  • Klubb · Celtic · Midfielder

Spilletid

Kamper
10
Fra start
10
Minutter
736
Kaptein
Nei
Vurdering
7,67

Angrep

Mål
6
Målgivende
3
Skudd
32
Skudd på mål
18
Pasninger
176
Nøkkelpasninger
10
Vellykkede driblinger
6

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
83 %
Taklinger
8
Vunne dueller
32

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Champions League
  • Klubb · Celtic · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
203
Kaptein
Nei
Vurdering
7,52

Angrep

Mål
2
Skudd
7
Skudd på mål
4
Pasninger
68
Vellykkede driblinger
3

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
82,4 %
Taklinger
1
Vunne dueller
12

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Europa League
  • Klubb · Celtic · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
170
Kaptein
Nei
Vurdering
6,89

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
5
Skudd på mål
3
Pasninger
23
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
73,9 %
Taklinger
1
Vunne dueller
12

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
20261 turnering · 1 kamp · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Privatlandskamper.

Registrert spilletid

  • PrivatlandskamperColombia
    2 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

PrivatlandskamperColombia
–

Nøkkelpasninger / 90

PrivatlandskamperColombia
–

Pasningspresisjon

PrivatlandskamperColombia
100 %

Taklinger / 90

PrivatlandskamperColombia
–

Vunne dueller

PrivatlandskamperColombia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Colombia · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
2
Kaptein
Nei

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
100 %

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 10 kamper · 5 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueQarabag
    755 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueQarabag
0,72

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueQarabag
0,24

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueQarabag
77 %

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueQarabag
1,19

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueQarabag
39 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Qarabag · Attacker · nr. 17

Spilletid

Draktnummer
17
Kamper
10
Fra start
10
Minutter
755
Innbytter
0
Byttet ut
10
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,97

Angrep

Mål
5
Målgivende
1
Skudd
14
Skudd på mål
10
Pasninger
86
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
11
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
77 %
Taklinger
10
Blokkeringer
1
Brudd
2
Dueller
59
Vunne dueller
23
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
3
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

3 registrert
  1. →Portimonense → Qarabagtir 26. august 2025Permanent overgang
  2. →Portimonense → Qarabagman 25. august 2025Permanent overgang
  3. →Lusitânia → Portimonenseman 2. september 2024Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

26 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb31. oktober · Celtic–FalkirkSkotsk Premiership · 2026-27656.5
Klubb28. oktober · Celtic–Dundee UtdSkotsk Premiership · 2026-27847.51
Klubb24. oktober · Celtic–HibernianSkotsk Premiership · 2026-27737.81
Klubb22. oktober · Celtic–Celta VigoEuropa League · 2026-27806.4
Klubb15. oktober · Celtic–BenficaEuropa League · 2026-27907.31
Klubb10. oktober · Celtic–MotherwellSkotsk Premiership · 2026-27738.21
Landslag6. oktober · Colombia–PeruPrivatlandskamper · 2026––
Landslag3. oktober · Colombia–ParaguayPrivatlandskamper · 20262–
Klubb20. september · Celtic–RangersSkotsk Premiership · 2026-27716.6
Klubb5. september · Celtic–ST MirrenSkotsk Premiership · 2026-27837.71
Klubb2. september · Celtic–AberdeenSkotsk Premiership · 2026-27758.511
Klubb29. august · Celtic–FalkirkSkotsk Premiership · 2026-27709.42
Klubb25. august · Celtic–Lask LinzChampions League · 2026-271206.5
Klubb19. august · Celtic–Lask LinzChampions League · 2026-27839.02
Klubb9. august · Celtic–KilmarnockSkotsk Premiership · 2026-27647.71
Klubb3. august · Celtic–DundeeSkotsk Premiership · 2026-27786.9
Klubb24. februar · Qarabag–NewcastleChampions League · 2025-26697.91
Klubb18. februar · Qarabag–NewcastleChampions League · 2025-26886.3
Klubb28. januar · Qarabag–LiverpoolChampions League · 2025-26686.2
Klubb21. januar · Qarabag–Eintracht FrankfurtChampions League · 2025-26897.52
Klubb10. desember · Qarabag–AjaxChampions League · 2025-26707.21
Klubb25. november · Qarabag–NapoliChampions League · 2025-26766.3
Klubb5. november · Qarabag–ChelseaChampions League · 2025-26616.2
Klubb22. oktober · Qarabag–Athletic ClubChampions League · 2025-26676.9
Klubb1. oktober · Qarabag–FC KøbenhavnChampions League · 2025-26786.9
Klubb16. september · Qarabag–BenficaChampions League · 2025-26898.311
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 3 tilgjengelige sesonger, 5 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Camilo Durán: statistikk, kamper og karriere | Coro