Portrett av Ousseynou Niang
Spillerprofil · komplett datakort

Ousseynou Niang

MidtbaneTilgjengelig
Født12. oktober 2001 · 25 årNasjonalitetSenegalHøyde168 cmVektIkke oppgitt
27Kamper
2 340Minutter
0Mål
4Målgivende
0,15Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Forrige sesong 2024-25
Nøkkelpasninger / 90
01,8
0,171,49
Pasningspresisjon
0100
69 %–
Taklinger / 90
03,6
2,22,99
Vellykkede driblinger
0100
30 %49 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.2Rangers6.3Ajax7.9Ajax6.5PSV Ein6.0Newcast6.2Inter6.2Atletic6.3Galatas6.3Marseil6.3Atalant
  1. Newcastle6.0 vurdering
    1. okt. 2025 · 90 min
  2. Inter6.2 vurdering
    21. okt. 2025 · 75 min
  3. Atletico Madrid6.2 vurdering
    4. nov. 2025 · 90 min
  4. Galatasaray6.3 vurdering
    25. nov. 2025 · 89 min
  5. Marseille6.3 vurdering
    9. des. 2025 · 89 min
  6. Atalanta6.3 vurdering
    28. jan. 2026 · 9 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,200,00MINUTTER1 8082024-255322025-26
  1. 2024-250,20 målpoeng / 90
    1 808 min · 0 mål · 4 målgivende
  2. 2025-260,00 målpoeng / 90
    532 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2023-240 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-2520 kamper · 1 808 min · 0 mål · 4 målgivende · 0,20/90
  • 2025-267 kamper · 532 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Landslagskarriere

Senegal

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

5 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
Union St. Gilloise logoChampions LeagueKlubb · Union St. Gilloise · 2025-266.26
Kamper
7
Minutter
532
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
69
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 7 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueUnion St. Gilloise
    532 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueUnion St. Gilloise
0

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueUnion St. Gilloise
0,17

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueUnion St. Gilloise
69 %

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueUnion St. Gilloise
2,2

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueUnion St. Gilloise
37 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Union St. Gilloise · Midfielder · nr. 22

Spilletid

Draktnummer
22
Kamper
7
Fra start
6
Minutter
532
Innbytter
1
Byttet ut
3
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,26

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
6
Skudd på mål
2
Pasninger
126
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
20
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
69 %
Taklinger
13
Brudd
2
Dueller
81
Vunne dueller
30
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
10
Frispark begått
9
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-253 turneringer · 20 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 3 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueRiga
    904 min · 50 %
  • UEFA Europa LeagueUnion St. Gilloise
    904 min · 50 %
  • UEFA Champions LeagueUnion St. Gilloise
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueRiga
–
UEFA Europa LeagueUnion St. Gilloise
–
UEFA Champions LeagueUnion St. Gilloise
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueRiga
1,49
UEFA Europa LeagueUnion St. Gilloise
1,49
UEFA Champions LeagueUnion St. Gilloise
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueRiga
–
UEFA Europa LeagueUnion St. Gilloise
–
UEFA Champions LeagueUnion St. Gilloise
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueRiga
2,99
UEFA Europa LeagueUnion St. Gilloise
2,99
UEFA Champions LeagueUnion St. Gilloise
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueRiga
55,2 %
UEFA Europa LeagueUnion St. Gilloise
55,2 %
UEFA Champions LeagueUnion St. Gilloise
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Riga · Midfielder

Spilletid

Kamper
10
Fra start
10
Minutter
904
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,26

Angrep

Målgivende
2
Skudd
10
Skudd på mål
5
Pasninger
291
Nøkkelpasninger
15
Driblinger
51
Vellykkede driblinger
25
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
30
Blokkeringer
2
Brudd
6
Dueller
163
Vunne dueller
90
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
29
Frispark begått
10
Gule kort
2
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Union St. Gilloise · Midfielder

Spilletid

Kamper
10
Fra start
10
Minutter
904
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,26

Angrep

Målgivende
2
Skudd
10
Skudd på mål
5
Pasninger
291
Nøkkelpasninger
15
Driblinger
51
Vellykkede driblinger
25
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
30
Blokkeringer
2
Brudd
6
Dueller
163
Vunne dueller
90
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
29
Frispark begått
10
Gule kort
2
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Union St. Gilloise · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueRiga
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueRiga
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueRiga
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueRiga
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueRiga
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueRiga
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Riga · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

3 registrert
  1. →Riga → Union St. Gilloiseons 4. september 2024Ikke oppgitt
  2. →Auda → Rigaman 16. januar 2023Ikke oppgitt
  3. →Diambars → Audaons 9. mars 2022Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

18 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb11. august · Union St. Gilloise–Bodø/GlimtChampions League · 2026-27––
Klubb28. januar · Union St. Gilloise–AtalantaChampions League · 2025-2696.3
Klubb9. desember · Union St. Gilloise–MarseilleChampions League · 2025-26896.3
Klubb25. november · Union St. Gilloise–GalatasarayChampions League · 2025-26896.3
Klubb4. november · Union St. Gilloise–Atletico MadridChampions League · 2025-26906.2
Klubb21. oktober · Union St. Gilloise–InterChampions League · 2025-26756.2
Klubb1. oktober · Union St. Gilloise–NewcastleChampions League · 2025-26906.0
Klubb16. september · Union St. Gilloise–PSV EindhovenChampions League · 2025-26906.5
Klubb20. februar · Union St. Gilloise–AjaxEuropa League · 2024-251207.9
Klubb13. februar · Union St. Gilloise–AjaxEuropa League · 2024-25906.3
Klubb30. januar · Union St. Gilloise–RangersEuropa League · 2024-25907.2
Klubb23. januar · Union St. Gilloise–SC BragaEuropa League · 2024-25907.71
Klubb12. desember · Union St. Gilloise–NiceEuropa League · 2024-25907.0
Klubb28. november · Union St. Gilloise–TwenteEuropa League · 2024-25888.31
Klubb7. november · Union St. Gilloise–AS RomaEuropa League · 2024-25906.7
Klubb24. oktober · Union St. Gilloise–FC MidtjyllandEuropa League · 2024-25856.9
Klubb3. oktober · Union St. Gilloise–Bodø/GlimtEuropa League · 2024-25717.0
Klubb26. september · Union St. Gilloise–FenerbahçeEuropa League · 2024-25907.6
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 3 tilgjengelige sesonger, 5 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Ousseynou Niang: statistikk, kamper og karriere | Coro