Portrett av Adrian Leon Barišić
Spillerprofil · komplett datakort

Adrian Leon Barišić

ForsvarTilgjengelig
Født19. juli 2001 · 25 årNasjonalitetBosnia-HercegovinaHøyde192 cmVekt86 kg
17Kamper
862Minutter
0Mål
1Målgivende
0,1Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26
Taklinger / 90
03,2
1,112,59
Brudd / 90
02
–1,6
Blokkeringer / 90
01,2
–1
Vunne dueller
0100
–56,7 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.2Adana D6.3Adana D6.7FC Købe6.3FC Købe7.3SC Frei6.9Lyon6.3FCSB6.7Santa C7.0Gent7.7Famalic
  1. SC Freiburg7.3 vurdering
    24. sep. 2025 · 90 min
  2. Lyon6.9 vurdering
    23. okt. 2025 · 90 min
  3. FCSB6.3 vurdering
    6. nov. 2025 · 90 min
  4. Santa Clara6.7 vurdering
    20. sep. 2026 · 65 min
  5. Gent7.0 vurdering
    22. okt. 2026 · 89 min
  6. Famalicao7.7 vurdering
    1. nov. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,37MINUTTER1672023-244512025-262442026-27
  1. 2023-240,00 målpoeng / 90
    167 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2025-260,00 målpoeng / 90
    451 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2026-270,37 målpoeng / 90
    244 min · 0 mål · 1 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2021-220 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-230 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-242 kamper · 167 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2025-266 kamper · 451 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2026-273 kamper · 244 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,37/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

7 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

2 turneringer
SC Braga logoPrimeira LigaKlubb · SC Braga · 2026-277.28
Kamper
2
Minutter
155
Mål
0
Målgivende
1
Pasning %
86.66666666666667
SC Braga logoConference LeagueKlubb · SC Braga · 2026-277.00
Kamper
1
Minutter
89
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
91.83673469387755
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-272 turneringer · 3 kamper · – mål · 1 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Primeira Liga.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Primeira LigaSC Braga
    155 min · 63,5 %Lite datagrunnlag
  • Conference LeagueSC Braga
    89 min · 36,5 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

Primeira LigaSC Braga
0,58
Conference LeagueSC Braga
2,02

Brudd / 90

Primeira LigaSC Braga
–
Conference LeagueSC Braga
–

Blokkeringer / 90

Primeira LigaSC Braga
–
Conference LeagueSC Braga
–

Vunne dueller

Primeira LigaSC Braga
–
Conference LeagueSC Braga
–

Pasningspresisjon

Primeira LigaSC Braga
86,7 %
Conference LeagueSC Braga
91,8 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Primeira Liga
  • Klubb · SC Braga · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
155
Kaptein
Nei
Vurdering
7,28

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
2
Skudd på mål
0
Pasninger
120
Nøkkelpasninger
2
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
86,7 %
Taklinger
1
Vunne dueller
8

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Conference League
  • Klubb · SC Braga · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
89
Kaptein
Nei
Vurdering
7,00

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
49

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
91,8 %
Taklinger
2
Vunne dueller
6

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
2025-262 turneringer · 6 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFC Basel 1893
    271 min · 60,1 %
  • UEFA Champions LeagueFC Basel 1893
    180 min · 39,9 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFC Basel 1893
3,32
UEFA Champions LeagueFC Basel 1893
1,5

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueFC Basel 1893
1,99
UEFA Champions LeagueFC Basel 1893
1

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueFC Basel 1893
1,66
UEFA Champions LeagueFC Basel 1893
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFC Basel 1893
61,9 %
UEFA Champions LeagueFC Basel 1893
44,4 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFC Basel 1893
86 %
UEFA Champions LeagueFC Basel 1893
90 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Basel 1893 · Defender · nr. 26

Spilletid

Draktnummer
26
Kamper
4
Fra start
3
Minutter
271
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,83

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
152
Nøkkelpasninger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
86 %
Taklinger
10
Blokkeringer
5
Brudd
6
Dueller
42
Vunne dueller
26
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
7
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FC Basel 1893 · Defender · nr. 26

Spilletid

Draktnummer
26
Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,50

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
130
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
90 %
Taklinger
3
Brudd
2
Dueller
18
Vunne dueller
8
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
4
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Straffer begått
1
2023-241 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueNK Osijek
    167 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueNK Osijek
1,08

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueNK Osijek
0,54

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueNK Osijek
1,08

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueNK Osijek
40 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueNK Osijek
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · NK Osijek · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
167
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,25

Angrep

Mål
0
Pasninger
77
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Blokkeringer
2
Brudd
1
Dueller
10
Vunne dueller
4
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueNK Osijek
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueNK Osijek
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueNK Osijek
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueNK Osijek
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueNK Osijek
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueNK Osijek
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · NK Osijek · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueNK Osijek
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueNK Osijek
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueNK Osijek
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueNK Osijek
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueNK Osijek
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueNK Osijek
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · NK Osijek · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

4 registrert
  1. →FC Basel 1893 → SC Bragaman 19. januar 2026Lån
  2. →NK Osijek → FC Basel 1893fre 18. august 2023Ikke oppgitt
  3. →Frosinone → NK Osijekfre 1. juli 2022Ikke oppgitt
  4. →NK Osijek → Frosinoneman 10. januar 2022Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb

17 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
1. november · SC Braga–FamalicaoPrimeira Liga · 2026-27907.71
25. oktober · SC Braga–NacionalPrimeira Liga · 2026-270–
22. oktober · SC Braga–GentConference League · 2026-27897.0
15. oktober · SC Braga–FC KøbenhavnConference League · 2026-27––
20. september · SC Braga–Santa ClaraPrimeira Liga · 2026-27656.7
6. september · SC Braga–AlvercaPrimeira Liga · 2026-270–
9. august · SC Braga–MoreirensePrimeira Liga · 2026-27––
11. desember · FC Basel 1893–Aston VillaEuropa League · 2025-26––
27. november · FC Basel 1893–GenkEuropa League · 2025-26––
6. november · FC Basel 1893–FCSBEuropa League · 2025-26906.3
23. oktober · FC Basel 1893–LyonEuropa League · 2025-26906.9
2. oktober · FC Basel 1893–VfB StuttgartEuropa League · 2025-261–
24. september · FC Basel 1893–SC FreiburgEuropa League · 2025-26907.3
27. august · FC Basel 1893–FC KøbenhavnChampions League · 2025-26906.3
20. august · FC Basel 1893–FC KøbenhavnChampions League · 2025-26906.7
17. august · NK Osijek–Adana DemirsporConference League · 2023-24906.3
10. august · NK Osijek–Adana DemirsporConference League · 2023-24776.2
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 8 tilgjengelige sesonger, 10 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.