Portrett av Pablo Paulino Rosario
Spillerprofil · komplett datakort

Pablo Rosario

Fullt navn: Pablo Paulino Rosario

MidtbaneTilgjengelig
Født7. januar 1997 · 29 årNasjonalitetNederlandHøyde188 cmVekt73 kg
202Kamper
13 659Minutter
6Mål
7Målgivende
0,09Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26
Nøkkelpasninger / 90
01
0,770,69
Pasningspresisjon
0100
85 %84,7 %
Taklinger / 90
02,3
1,891,39
Vellykkede driblinger
0100
–42,9 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.2Academi6.5Moreire6.0Manches6.8Casa Pi6.7Benfica6.0Maritim6.3Real Be6.7PSV Ein6.4GIL Vic7.0Estoril
  1. Benfica6.7 vurdering
    20. sep. 2026 · 90 min
  2. Maritimo6.0 vurdering
    11. okt. 2026 · 45 min
  3. Real Betis6.3 vurdering
    14. okt. 2026 · 90 min
  4. PSV Eindhoven6.7 vurdering
    20. okt. 2026 · 90 min
  5. GIL Vicente6.4 vurdering
    25. okt. 2026 · 72 min
  6. Estoril7.0 vurdering
    1. nov. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,260,090,000,070,080,000,200,000,000,09MINUTTER6962018-199752019-206322020-212 7362021-222 2152022-232 0042023-242 2252024-259020251 0392025-261 0472026-27
  1. 2022-230,08 målpoeng / 90
    2 215 min · 0 mål · 2 målgivende
  2. 2023-240,00 målpoeng / 90
    2 004 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2024-250,20 målpoeng / 90
    2 225 min · 4 mål · 1 målgivende
  4. 20250,00 målpoeng / 90
    90 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2025-260,00 målpoeng / 90
    1 039 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2026-270,09 målpoeng / 90
    1 047 min · 0 mål · 1 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2017-180 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2018-198 kamper · 696 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,26/90
  • 2019-2012 kamper · 975 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,09/90
  • 20200 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2020-218 kamper · 632 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2021-2237 kamper · 2 736 min · 0 mål · 2 målgivende · 0,07/90
  • 2022-2345 kamper · 2 215 min · 0 mål · 2 målgivende · 0,08/90
  • 2023-2430 kamper · 2 004 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-2534 kamper · 2 225 min · 4 mål · 1 målgivende · 0,20/90
  • 20251 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2025-2613 kamper · 1 039 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2026-2713 kamper · 1 047 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,09/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

19 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

3 turneringer
FC Porto logoPrimeira LigaKlubb · FC Porto · 2026-276.76
Kamper
10
Minutter
777
Mål
0
Målgivende
1
Pasning %
84.0909090909091
FC Porto logoChampions LeagueKlubb · FC Porto · 2026-276.35
Kamper
3
Minutter
270
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
88.05970149253731
Flagg: Dominican RepublicPrivatlandskamperLandslag · Dominican Republic · 20256.20
Kamper
1
Minutter
90
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
62.5
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-272 turneringer · 13 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Primeira Liga.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Primeira LigaFC Porto
    777 min · 74,2 %
  • Champions LeagueFC Porto
    270 min · 25,8 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Primeira LigaFC Porto
0,12
Champions LeagueFC Porto
0

Nøkkelpasninger / 90

Primeira LigaFC Porto
0,69
Champions LeagueFC Porto
1

Pasningspresisjon

Primeira LigaFC Porto
84,1 %
Champions LeagueFC Porto
88,1 %

Taklinger / 90

Primeira LigaFC Porto
2,2
Champions LeagueFC Porto
1

Vunne dueller

Primeira LigaFC Porto
–
Champions LeagueFC Porto
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Primeira Liga
  • Klubb · FC Porto · Midfielder

Spilletid

Kamper
10
Fra start
8
Minutter
777
Kaptein
Nei
Vurdering
6,76

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
10
Skudd på mål
2
Pasninger
352
Nøkkelpasninger
6
Vellykkede driblinger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
84,1 %
Taklinger
19
Vunne dueller
39

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · Champions League
  • Klubb · FC Porto · Midfielder

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
270
Kaptein
Nei
Vurdering
6,35

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
134
Nøkkelpasninger
3
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
88,1 %
Taklinger
3
Vunne dueller
10

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
2025-263 turneringer · 13 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 3 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFC Porto
    1 012 min · –
  • Ligue 1Nice
    27 min · –Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueNice
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFC Porto
0
Ligue 1Nice
0
UEFA Champions LeagueNice
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFC Porto
0,62
Ligue 1Nice
3,33
UEFA Champions LeagueNice
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFC Porto
84 %
Ligue 1Nice
93 %
UEFA Champions LeagueNice
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFC Porto
1,33
Ligue 1Nice
3,33
UEFA Champions LeagueNice
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFC Porto
51 %
Ligue 1Nice
60 %
UEFA Champions LeagueNice
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Porto · Defender · nr. 13

Spilletid

Draktnummer
13
Kamper
12
Fra start
11
Minutter
1 012
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,93

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
3
Pasninger
530
Nøkkelpasninger
7
Driblinger
11
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
84 %
Taklinger
15
Blokkeringer
4
Brudd
14
Dueller
96
Vunne dueller
49
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
18
Frispark begått
15
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Nice · Midfielder · nr. 8

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
8
Kamper
1
Fra start
0
Minutter
27
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
16
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
93 %
Taklinger
1
Dueller
5
Vunne dueller
3
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Nice · Midfielder · nr. 8

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
8
Kamper
0
Fra start
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20251 turnering · 1 kamp · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Privatlandskamper.

Registrert spilletid

  • PrivatlandskamperDominican Republic
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

PrivatlandskamperDominican Republic
–

Nøkkelpasninger / 90

PrivatlandskamperDominican Republic
1

Pasningspresisjon

PrivatlandskamperDominican Republic
62,5 %

Taklinger / 90

PrivatlandskamperDominican Republic
1

Vunne dueller

PrivatlandskamperDominican Republic
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Dominican Republic · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Kaptein
Nei
Vurdering
6,20

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
24
Nøkkelpasninger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
62,5 %
Taklinger
1
Vunne dueller
1

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 34 kamper · 4 mål · 1 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Ligue 1.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Ligue 1Nice
    1 794 min · 80,6 %
  • UEFA Europa LeagueNice
    431 min · 19,4 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Ligue 1Nice
0,2
UEFA Europa LeagueNice
0,21

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Nice
0,8
UEFA Europa LeagueNice
0,42

Pasningspresisjon

Ligue 1Nice
–
UEFA Europa LeagueNice
–

Taklinger / 90

Ligue 1Nice
1,51
UEFA Europa LeagueNice
0,63

Vunne dueller

Ligue 1Nice
51 %
UEFA Europa LeagueNice
48 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Nice · Midfielder

Spilletid

Kamper
29
Fra start
24
Minutter
1 794
Innbytter
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,81

Angrep

Mål
3
Målgivende
1
Skudd
16
Skudd på mål
8
Pasninger
749
Nøkkelpasninger
16
Driblinger
17
Vellykkede driblinger
9
Straffer scoret
1
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
30
Blokkeringer
11
Brudd
31
Dueller
143
Vunne dueller
73
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
10
Frispark begått
24
Gule kort
6
Røde kort
1
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Nice · Midfielder

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
431
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,58

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
2
Pasninger
225
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Blokkeringer
5
Brudd
12
Dueller
50
Vunne dueller
24
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
3
Gule kort
1
Røde kort
1
2023-241 turnering · 30 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Nice
    2 004 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Nice
0

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Nice
0,76

Pasningspresisjon

Ligue 1Nice
–

Taklinger / 90

Ligue 1Nice
1,66

Vunne dueller

Ligue 1Nice
58,6 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Nice · Midfielder

Spilletid

Kamper
30
Fra start
21
Minutter
2 004
Innbytter
9
Byttet ut
5
På benken
11
Kaptein
Nei
Vurdering
6,93

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
14
Skudd på mål
3
Pasninger
1 128
Nøkkelpasninger
17
Driblinger
19
Vellykkede driblinger
11
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
37
Blokkeringer
13
Brudd
29
Dueller
174
Vunne dueller
102
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
19
Frispark begått
18
Gule kort
4
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 45 kamper · – mål · 2 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Ligue 1.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Ligue 1Nice
    1 763 min · 79,6 %
  • UEFA Europa Conference LeagueNice
    452 min · 20,4 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Ligue 1Nice
–
UEFA Europa Conference LeagueNice
0,2

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Nice
0,97
UEFA Europa Conference LeagueNice
0,8

Pasningspresisjon

Ligue 1Nice
–
UEFA Europa Conference LeagueNice
–

Taklinger / 90

Ligue 1Nice
2,35
UEFA Europa Conference LeagueNice
1,59

Vunne dueller

Ligue 1Nice
51,9 %
UEFA Europa Conference LeagueNice
61,4 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Nice · Midfielder

Spilletid

Kamper
37
Fra start
24
Minutter
1 763
Innbytter
13
Kaptein
Nei
Vurdering
6,74

Angrep

Målgivende
1
Skudd
7
Skudd på mål
2
Pasninger
1 025
Nøkkelpasninger
19
Driblinger
17
Vellykkede driblinger
7
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
46
Blokkeringer
5
Brudd
23
Dueller
158
Vunne dueller
82
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
13
Frispark begått
18
Gule kort
6
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Nice · Midfielder

Spilletid

Kamper
8
Fra start
4
Minutter
452
Innbytter
4
Byttet ut
1
På benken
8
Kaptein
Nei
Vurdering
6,88

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
271
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
8
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
8
Blokkeringer
4
Brudd
5
Dueller
44
Vunne dueller
27
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
5
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-222 turneringer · 37 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Ligue 1.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Ligue 1Nice
    2 736 min · 100 %
  • UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Ligue 1Nice
0,07
UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
–

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Nice
0,66
UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
–

Pasningspresisjon

Ligue 1Nice
41 %
UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
–

Taklinger / 90

Ligue 1Nice
1,94
UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
–

Vunne dueller

Ligue 1Nice
50,7 %
UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Nice · Midfielder

Spilletid

Kamper
36
Fra start
31
Minutter
2 736
Innbytter
5
Byttet ut
12
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,78

Angrep

Mål
0
Målgivende
2
Skudd
11
Skudd på mål
3
Pasninger
1 708
Nøkkelpasninger
20
Driblinger
30
Vellykkede driblinger
19
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
41 %
Taklinger
59
Blokkeringer
7
Brudd
38
Dueller
282
Vunne dueller
143
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
22
Frispark begått
36
Gule kort
7
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · PSV Eindhoven · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Pasninger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 8 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
    632 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
0,43

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
43 %

Taklinger / 90

UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
1,14

Vunne dueller

UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
47,7 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · PSV Eindhoven · Midfielder

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
632
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,83

Angrep

Mål
0
Pasninger
308
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
43 %
Taklinger
8
Brudd
10
Dueller
44
Vunne dueller
21
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
8
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20201 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship.

Registrert spilletid

  • Euro ChampionshipNederland
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Euro ChampionshipNederland
–

Nøkkelpasninger / 90

Euro ChampionshipNederland
–

Pasningspresisjon

Euro ChampionshipNederland
–

Taklinger / 90

Euro ChampionshipNederland
–

Vunne dueller

Euro ChampionshipNederland
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Nederland · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-202 turneringer · 12 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
    795 min · 81,5 %
  • UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
    180 min · 18,5 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
–
UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
0,34
UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
80 %
UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
0,79
UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
–
UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · PSV Eindhoven · Midfielder

Spilletid

Kamper
10
Fra start
9
Minutter
795
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,78

Angrep

Mål
1
Skudd
2
Skudd på mål
2
Pasninger
212
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
80 %
Taklinger
7
Blokkeringer
4
Brudd
8

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
8
Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · PSV Eindhoven · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 8 kamper · 1 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
    696 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
0,26

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
0,65

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
83 %

Taklinger / 90

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
1,29

Vunne dueller

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
47,6 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · PSV Eindhoven · Midfielder

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
696
Innbytter
0
Byttet ut
3
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,84

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
6
Skudd på mål
3
Pasninger
244
Nøkkelpasninger
5
Driblinger
6
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
83 %
Taklinger
10
Blokkeringer
3
Brudd
12
Dueller
84
Vunne dueller
40

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
12
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · PSV Eindhoven · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

2 registrert
  1. →Nice → Portotor 28. august 2025Permanent overgang
  2. →Nice → FC Portotor 28. august 2025Permanent overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

100 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb1. november · FC Porto–EstorilPrimeira Liga · 2026-27907.0
Klubb25. oktober · FC Porto–GIL VicentePrimeira Liga · 2026-27726.4
Klubb20. oktober · FC Porto–PSV EindhovenChampions League · 2026-27906.7
Klubb14. oktober · FC Porto–Real BetisChampions League · 2026-27906.3
Klubb11. oktober · FC Porto–MaritimoPrimeira Liga · 2026-27456.0
Klubb20. september · FC Porto–BenficaPrimeira Liga · 2026-27906.7
Klubb13. september · FC Porto–Casa PiaPrimeira Liga · 2026-27906.81
Klubb8. september · FC Porto–Manchester CityChampions League · 2026-27906.0
Klubb6. september · FC Porto–MoreirensePrimeira Liga · 2026-27906.5
Klubb30. august · FC Porto–Academico ViseuPrimeira Liga · 2026-27907.2
Klubb23. august · FC Porto–AroucaPrimeira Liga · 2026-27866.9
Klubb15. august · FC Porto–Rio AvePrimeira Liga · 2026-27926.7
Klubb9. august · FC Porto–AlvercaPrimeira Liga · 2026-27327.3
Klubb16. april · FC Porto–Nottingham ForestEuropa League · 2025-26906.5
Klubb9. april · FC Porto–Nottingham ForestEuropa League · 2025-26907.2
Klubb19. mars · FC Porto–VfB StuttgartEuropa League · 2025-26907.0
Klubb12. mars · FC Porto–VfB StuttgartEuropa League · 2025-26907.3
Klubb29. januar · FC Porto–RangersEuropa League · 2025-26226.6
Klubb22. januar · FC Porto–PlzenEuropa League · 2025-26907.2
Klubb11. desember · FC Porto–Malmo FFEuropa League · 2025-26906.6
Klubb27. november · FC Porto–NiceEuropa League · 2025-26907.0
Klubb6. november · FC Porto–UtrechtEuropa League · 2025-26907.2
Klubb23. oktober · FC Porto–Nottingham ForestEuropa League · 2025-26906.3
Landslag10. oktober · Dominican Republic–UruguayPrivatlandskamper · 2025906.2
Klubb2. oktober · FC Porto–FK Crvena ZvezdaEuropa League · 2025-26907.0
Klubb25. september · FC Porto–Red Bull SalzburgEuropa League · 2025-26907.2
Klubb23. august · Nice–AuxerreLigue 1 · 2025-26276.9
Klubb6. august · Nice–BenficaChampions League · 2025-26––
Klubb10. mai · Nice–RennesLigue 1 · 2024-25626.6
Klubb2. mai · Nice–ReimsLigue 1 · 2024-25907.2
Klubb25. april · Nice–Paris Saint GermainLigue 1 · 2024-25906.6
Klubb20. april · Nice–AngersLigue 1 · 2024-25908.21
Klubb12. april · Nice–StrasbourgLigue 1 · 2024-25116.3
Klubb4. april · Nice–NantesLigue 1 · 2024-25626.6
Klubb29. mars · Nice–MonacoLigue 1 · 2024-25676.9
Klubb14. mars · Nice–AuxerreLigue 1 · 2024-25226.6
Klubb9. mars · Nice–LyonLigue 1 · 2024-25136.6
Klubb1. mars · Nice–Saint EtienneLigue 1 · 2024-25626.91
Klubb23. februar · Nice–MontpellierLigue 1 · 2024-25276.9
Klubb16. februar · Nice–Le HavreLigue 1 · 2024-251–
Klubb17. januar · Nice–LilleLigue 1 · 2024-25146.2
Klubb3. januar · Nice–RennesLigue 1 · 2024-25226.2
Klubb15. desember · Nice–MontpellierLigue 1 · 2024-25907.21
Klubb12. desember · Nice–Union St. GilloiseEuropa League · 2024-25907.6
Klubb7. desember · Nice–Le HavreLigue 1 · 2024-25906.6
Klubb1. desember · Nice–LyonLigue 1 · 2024-25906.7
Klubb28. november · Nice–RangersEuropa League · 2024-25905.7
Klubb24. november · Nice–StrasbourgLigue 1 · 2024-25906.7
Klubb10. november · Nice–LilleLigue 1 · 2024-25756.5
Klubb2. november · Nice–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2024-25907.2
Klubb27. oktober · Nice–MonacoLigue 1 · 2024-25907.5
Klubb24. oktober · Nice–Ferencvarosi TCEuropa League · 2024-25846.2
Klubb20. oktober · Nice–NantesLigue 1 · 2024-25907.2
Klubb6. oktober · Nice–Paris Saint GermainLigue 1 · 2024-2596.3
Klubb3. oktober · Nice–LazioEuropa League · 2024-25776.2
Klubb28. september · Nice–LensLigue 1 · 2024-25907.0
Klubb25. september · Nice–Real SociedadEuropa League · 2024-25906.91
Klubb20. september · Nice–Saint EtienneLigue 1 · 2024-25907.51
Klubb14. september · Nice–MarseilleLigue 1 · 2024-25796.9
Klubb1. september · Nice–AngersLigue 1 · 2024-2586.2
Klubb25. august · Nice–ToulouseLigue 1 · 2024-25906.3
Klubb18. august · Nice–AuxerreLigue 1 · 2024-25906.7
Klubb19. mai · Nice–LilleLigue 1 · 2023-24906.6
Klubb15. mai · Nice–Paris Saint GermainLigue 1 · 2023-24907.0
Klubb10. mai · Nice–Le HavreLigue 1 · 2023-24757.2
Klubb28. april · Nice–StrasbourgLigue 1 · 2023-24906.9
Klubb24. april · Nice–MarseilleLigue 1 · 2023-24906.7
Klubb19. april · Nice–LorientLigue 1 · 2023-24906.9
Klubb7. april · Nice–ReimsLigue 1 · 2023-24907.2
Klubb16. mars · Nice–LensLigue 1 · 2023-24827.2
Klubb8. mars · Nice–MontpellierLigue 1 · 2023-24586.7
Klubb3. mars · Nice–ToulouseLigue 1 · 2023-24906.9
Klubb25. februar · Nice–Clermont FootLigue 1 · 2023-24297.2
Klubb16. februar · Nice–LyonLigue 1 · 2023-24907.3
Klubb11. februar · Nice–MonacoLigue 1 · 2023-24236.7
Klubb27. januar · Nice–MetzLigue 1 · 2023-2486.7
Klubb13. januar · Nice–RennesLigue 1 · 2023-24906.9
Klubb20. desember · Nice–LensLigue 1 · 2023-24907.5
Klubb16. desember · Nice–Le HavreLigue 1 · 2023-24906.9
Klubb10. desember · Nice–ReimsLigue 1 · 2023-24846.6
Klubb2. desember · Nice–NantesLigue 1 · 2023-24716.6
Klubb26. november · Nice–ToulouseLigue 1 · 2023-24907.5
Klubb10. november · Nice–MontpellierLigue 1 · 2023-24907.3
Klubb5. november · Nice–RennesLigue 1 · 2023-24906.9
Klubb27. oktober · Nice–Clermont FootLigue 1 · 2023-24907.3
Klubb21. oktober · Nice–MarseilleLigue 1 · 2023-24477.0
Klubb7. oktober · Nice–MetzLigue 1 · 2023-24––
Klubb1. oktober · Nice–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2023-24226.7
Klubb22. september · Nice–MonacoLigue 1 · 2023-24266.3
Klubb15. september · Nice–Paris Saint GermainLigue 1 · 2023-24107.3
Klubb3. september · Nice–StrasbourgLigue 1 · 2023-24126.3
Klubb27. august · Nice–LyonLigue 1 · 2023-24––
Klubb20. august · Nice–LorientLigue 1 · 2023-24907.2
Klubb11. august · Nice–LilleLigue 1 · 2023-24336.7
Klubb3. juni · Nice–LyonLigue 1 · 2022-23906.9
Klubb27. mai · Nice–MontpellierLigue 1 · 2022-23246.3
Klubb21. mai · Nice–ToulouseLigue 1 · 2022-23757.2
Klubb13. mai · Nice–StrasbourgLigue 1 · 2022-23676.9
Klubb6. mai · Nice–RennesLigue 1 · 2022-23176.7
Klubb30. april · Nice–Estac TroyesLigue 1 · 2022-23907.0
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 12 tilgjengelige sesonger, 19 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.