Portrett av Anel Ahmedhodžić
Spillerprofil · komplett datakort

Anel Ahmedhodžić

ForsvarTilgjengelig
Født26. mars 1999 · 27 årNasjonalitetBosnia-HercegovinaHøyde190 cmVekt84 kg
73Kamper
6 393Minutter
2Mål
2Målgivende
0,06Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Forrige sesong 2023-24
Taklinger / 90
02,7
22,17
Brudd / 90
01,4
11,15
Blokkeringer / 90
01,1
0,330,88
Vunne dueller
0100
62,7 %56,3 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.5Tottenh6.3Fenerba6.5Fenerba6.9SC Brag6.2Aston V6.9Panathi6.9VfB Stu7.3Celtic6.2FCSB7.3Sturm G
  1. Aston Villa6.2 vurdering
    2. okt. 2025 · 90 min
  2. Panathinaikos6.9 vurdering
    23. okt. 2025 · 90 min
  3. VfB Stuttgart6.9 vurdering
    6. nov. 2025 · 90 min
  4. Celtic7.3 vurdering
    27. nov. 2025 · 90 min
  5. FCSB6.2 vurdering
    11. des. 2025 · 90 min
  6. Sturm Graz7.3 vurdering
    22. jan. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,040,070,11MINUTTER1802019-203602020-212 3932021-222 6502023-248102025-26
  1. 2019-200,00 målpoeng / 90
    180 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2020-210,00 målpoeng / 90
    360 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2021-220,04 målpoeng / 90
    2 393 min · 0 mål · 1 målgivende
  4. 2023-240,07 målpoeng / 90
    2 650 min · 2 mål · 0 målgivende
  5. 2025-260,11 målpoeng / 90
    810 min · 0 mål · 1 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2018-190 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2019-202 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2020-214 kamper · 360 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2021-2227 kamper · 2 393 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,04/90
  • 2022-230 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-2431 kamper · 2 650 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,07/90
  • 2025-269 kamper · 810 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,11/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

9 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

2 turneringer
Feyenoord logoEuropa LeagueKlubb · Feyenoord · 2025-266.81
Kamper
7
Minutter
630
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
91
Feyenoord logoChampions LeagueKlubb · Feyenoord · 2025-266.40
Kamper
2
Minutter
180
Mål
0
Målgivende
1
Pasning %
85
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-262 turneringer · 9 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFeyenoord
    630 min · 77,8 %
  • UEFA Champions LeagueFeyenoord
    180 min · 22,2 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFeyenoord
2
UEFA Champions LeagueFeyenoord
2

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueFeyenoord
0,86
UEFA Champions LeagueFeyenoord
1,5

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueFeyenoord
0,29
UEFA Champions LeagueFeyenoord
0,5

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFeyenoord
61,5 %
UEFA Champions LeagueFeyenoord
65,2 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFeyenoord
91 %
UEFA Champions LeagueFeyenoord
85 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Feyenoord · Defender · nr. 21

Spilletid

Draktnummer
21
Kamper
7
Fra start
7
Minutter
630
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,81

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
405
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
6
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
91 %
Taklinger
14
Blokkeringer
2
Brudd
6
Dueller
52
Vunne dueller
32
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
6
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Feyenoord · Defender · nr. 21

Spilletid

Draktnummer
21
Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,40

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
71
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
85 %
Taklinger
4
Blokkeringer
1
Brudd
3
Dueller
23
Vunne dueller
15
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 31 kamper · 2 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Premier League.

Registrert spilletid

  • Premier LeagueSheffield United
    2 650 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Premier LeagueSheffield United
2,17

Brudd / 90

Premier LeagueSheffield United
1,15

Blokkeringer / 90

Premier LeagueSheffield United
0,88

Vunne dueller

Premier LeagueSheffield United
56,3 %

Pasningspresisjon

Premier LeagueSheffield United
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Premier League
  • Klubb · Sheffield United · Defender

Spilletid

Kamper
31
Fra start
30
Minutter
2 650
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,54

Angrep

Mål
2
Målgivende
0
Skudd
15
Skudd på mål
5
Pasninger
953
Nøkkelpasninger
7
Driblinger
20
Vellykkede driblinger
11
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
64
Blokkeringer
26
Brudd
34
Dueller
247
Vunne dueller
139
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
13
Frispark begått
34
Gule kort
11
Røde kort
1
2022-231 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueMalmo FF
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueMalmo FF
–

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueMalmo FF
–

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueMalmo FF
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueMalmo FF
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueMalmo FF
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Malmo FF · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-222 turneringer · 27 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Ligue 1.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Ligue 1Bordeaux
    1 350 min · 56,4 %
  • UEFA Champions LeagueMalmo FF
    1 043 min · 43,6 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

Ligue 1Bordeaux
2,53
UEFA Champions LeagueMalmo FF
0,17

Brudd / 90

Ligue 1Bordeaux
1,47
UEFA Champions LeagueMalmo FF
1,38

Blokkeringer / 90

Ligue 1Bordeaux
0,53
UEFA Champions LeagueMalmo FF
0,43

Vunne dueller

Ligue 1Bordeaux
55,8 %
UEFA Champions LeagueMalmo FF
42,9 %

Pasningspresisjon

Ligue 1Bordeaux
50 %
UEFA Champions LeagueMalmo FF
40 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Bordeaux · Defender

Spilletid

Kamper
15
Fra start
15
Minutter
1 350
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,77

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
8
Skudd på mål
4
Pasninger
843
Nøkkelpasninger
11
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
50 %
Taklinger
38
Blokkeringer
8
Brudd
22
Dueller
120
Vunne dueller
67
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
10
Frispark begått
21
Gule kort
6
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Malmo FF · Defender

Spilletid

Kamper
12
Fra start
12
Minutter
1 043
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,83

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
290
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
40 %
Taklinger
2
Blokkeringer
5
Brudd
16
Dueller
28
Vunne dueller
12
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
7
Gule kort
5
Gulrøde kort
0
Røde kort
1
2020-211 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueMalmo FF
    360 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueMalmo FF
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueMalmo FF
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueMalmo FF
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueMalmo FF
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueMalmo FF
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Malmo FF · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueMalmo FF
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueMalmo FF
2

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueMalmo FF
2,5

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueMalmo FF
0,5

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueMalmo FF
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueMalmo FF
84 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Malmo FF · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,55

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
106
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
84 %
Taklinger
4
Blokkeringer
1
Brudd
5

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueMalmo FF
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueMalmo FF
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueMalmo FF
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueMalmo FF
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueMalmo FF
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueMalmo FF
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Malmo FF · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

8 registrert
  1. →Sheffield United → Feyenoordtir 5. august 2025Permanent overgang
  2. →Sheffield United → Feyenoordman 4. august 2025Permanent overgang
  3. →Malmo FF → Sheffield Unitedons 6. juli 2022Ikke oppgitt
  4. →Bordeaux → Malmo FFfre 1. juli 2022Ikke oppgitt
  5. →Malmo FF → Bordeauxman 31. januar 2022Lån
  6. →Hobro → Malmo FFlør 4. januar 2020Ikke oppgitt
  7. →Malmo FF → Hobrolør 6. juli 2019Lån
  8. →Nottingham Forest → Malmo FFman 28. januar 2019Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

63 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
22. januar · Feyenoord–Sturm GrazEuropa League · 2025-26907.3
11. desember · Feyenoord–FCSBEuropa League · 2025-26906.2
27. november · Feyenoord–CelticEuropa League · 2025-26907.3
6. november · Feyenoord–VfB StuttgartEuropa League · 2025-26906.9
23. oktober · Feyenoord–PanathinaikosEuropa League · 2025-26906.9
2. oktober · Feyenoord–Aston VillaEuropa League · 2025-26906.2
24. september · Feyenoord–SC BragaEuropa League · 2025-26906.9
12. august · Feyenoord–FenerbahçeChampions League · 2025-26906.51
6. august · Feyenoord–FenerbahçeChampions League · 2025-26906.3
19. mai · Sheffield United–TottenhamPremier League · 2023-24906.5
4. mai · Sheffield United–Nottingham ForestPremier League · 2023-24905.9
27. april · Sheffield United–NewcastlePremier League · 2023-24907.51
24. april · Sheffield United–Manchester UnitedPremier League · 2023-24906.2
20. april · Sheffield United–BurnleyPremier League · 2023-24906.5
13. april · Sheffield United–BrentfordPremier League · 2023-24906.2
7. april · Sheffield United–ChelseaPremier League · 2023-24907.0
4. april · Sheffield United–LiverpoolPremier League · 2023-24906.6
30. mars · Sheffield United–FulhamPremier League · 2023-24907.2
9. mars · Sheffield United–BournemouthPremier League · 2023-24216.6
4. mars · Sheffield United–ArsenalPremier League · 2023-24645.5
25. februar · Sheffield United–WolvesPremier League · 2023-24906.5
18. februar · Sheffield United–BrightonPremier League · 2023-24906.2
10. februar · Sheffield United–LutonPremier League · 2023-24907.2
3. februar · Sheffield United–Aston VillaPremier League · 2023-24906.0
30. januar · Sheffield United–Crystal PalacePremier League · 2023-24906.7
21. januar · Sheffield United–West HamPremier League · 2023-24906.9
26. desember · Sheffield United–LutonPremier League · 2023-24907.31
16. desember · Sheffield United–ChelseaPremier League · 2023-24906.3
9. desember · Sheffield United–BrentfordPremier League · 2023-24907.3
6. desember · Sheffield United–LiverpoolPremier League · 2023-24906.2
2. desember · Sheffield United–BurnleyPremier League · 2023-24905.9
25. november · Sheffield United–BournemouthPremier League · 2023-24456.3
7. oktober · Sheffield United–FulhamPremier League · 2023-24906.3
30. september · Sheffield United–West HamPremier League · 2023-24906.9
24. september · Sheffield United–NewcastlePremier League · 2023-24905.7
16. september · Sheffield United–TottenhamPremier League · 2023-24906.7
2. september · Sheffield United–EvertonPremier League · 2023-24906.6
27. august · Sheffield United–Manchester CityPremier League · 2023-24906.9
18. august · Sheffield United–Nottingham ForestPremier League · 2023-24906.9
12. august · Sheffield United–Crystal PalacePremier League · 2023-24906.9
21. mai · Bordeaux–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2021-22906.2
14. mai · Bordeaux–LorientLigue 1 · 2021-22908.0
8. mai · Bordeaux–AngersLigue 1 · 2021-22906.3
1. mai · Bordeaux–NiceLigue 1 · 2021-22906.7
24. april · Bordeaux–NantesLigue 1 · 2021-22906.3
20. april · Bordeaux–Saint EtienneLigue 1 · 2021-22906.9
17. april · Bordeaux–LyonLigue 1 · 2021-22906.3
10. april · Bordeaux–MetzLigue 1 · 2021-22907.3
20. mars · Bordeaux–MontpellierLigue 1 · 2021-22907.0
13. mars · Bordeaux–Paris Saint GermainLigue 1 · 2021-22906.5
6. mars · Bordeaux–Estac TroyesLigue 1 · 2021-22907.3
27. februar · Bordeaux–Clermont FootLigue 1 · 2021-22907.0
20. februar · Bordeaux–MonacoLigue 1 · 2021-22907.3
13. februar · Bordeaux–LensLigue 1 · 2021-22906.91
6. februar · Bordeaux–ReimsLigue 1 · 2021-22906.5
8. desember · Malmo FF–JuventusChampions League · 2021-22906.9
23. november · Malmo FF–ZenitChampions League · 2021-22906.7
2. november · Malmo FF–ChelseaChampions League · 2021-22907.6
29. september · Malmo FF–ZenitChampions League · 2021-22536.2
14. september · Malmo FF–JuventusChampions League · 2021-22906.6
24. august · Malmo FF–LudogoretsChampions League · 2021-22906.7
27. februar · Malmo FF–VfL WolfsburgEuropa League · 2019-20906.8
20. februar · Malmo FF–VfL WolfsburgEuropa League · 2019-20906.5
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 10 tilgjengelige sesonger, 14 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.