Portrett av George Daniel Bîrligea
Spillerprofil · komplett datakort

Daniel Bîrligea

Fullt navn: George Daniel Bîrligea

AngrepTilgjengelig
Født19. april 2000 · 26 årNasjonalitetRomaniaHøyde184 cmVekt80 kg
38Kamper
2 085Minutter
9Mål
0Målgivende
0,39Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Lite datagrunnlagForrige sesong 2025-26
Målpoeng / 90
01,2
0,980,47
Skudd / 90
04,7
3,911,89
Skudd på mål
0100
75 %50 %
Vellykkede driblinger
0100
–25 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.2GO Ahea6.5BSC You7.2Bologna7.3FC Base5.3FK Crve7.5Dinamo 6.5Fiorent6.5Venezia7.5Lecce7.2Torino
  1. FK Crvena Zvezda5.3 vurdering
    27. nov. 2025 · 90 min
  2. Dinamo Zagreb7.5 vurdering
    22. jan. 2026 · 66 min
  3. Fiorentina6.5 vurdering
    29. aug. 2026 · 1 min
  4. Venezia6.5 vurdering
    6. sep. 2026 · 11 min
  5. Lecce7.5 vurdering
    29. okt. 2026 · 20 min
  6. Torino7.2 vurdering
    1. nov. 2026 · 60 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,390,470,98MINUTTER812022-231612023-241 3702024-253812025-26922026-27
  1. 2022-230,00 målpoeng / 90
    81 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2023-240,00 målpoeng / 90
    161 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2024-250,39 målpoeng / 90
    1 370 min · 6 mål · 0 målgivende
  4. 2025-260,47 målpoeng / 90
    381 min · 2 mål · 0 målgivende
  5. 2026-270,98 målpoeng / 90
    92 min · 1 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2022-232 kamper · 81 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-242 kamper · 161 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-2518 kamper · 1 370 min · 6 mål · 0 målgivende · 0,39/90
  • 2025-268 kamper · 381 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,47/90
  • 2026-274 kamper · 92 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,98/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

7 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Frosinone logoSerie AKlubb · Frosinone · 2026-277.18
Kamper
4
Minutter
92
Mål
1
Målgivende
0
Pasning %
57.142857142857146
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 4 kamper · 1 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Serie A.

Registrert spilletid

  • Serie AFrosinone
    92 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Serie AFrosinone
0,98

Skudd / 90

Serie AFrosinone
3,91

Skudd på mål

Serie AFrosinone
75 %

Nøkkelpasninger / 90

Serie AFrosinone
2,93

Vellykkede driblinger

Serie AFrosinone
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Serie A
  • Klubb · Frosinone · F

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Fra start
0
Minutter
92
Kaptein
Nei
Vurdering
7,18

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
4
Skudd på mål
3
Pasninger
21
Nøkkelpasninger
3
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
57,1 %
Taklinger
3
Vunne dueller
8

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 8 kamper · 2 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFCSB
    381 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFCSB
0,47

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueFCSB
1,89

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueFCSB
50 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFCSB
1,18

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueFCSB
25 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FCSB · Attacker · nr. 9

Spilletid

Draktnummer
9
Kamper
8
Fra start
5
Minutter
381
Innbytter
3
Byttet ut
2
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,67

Angrep

Mål
2
Målgivende
0
Skudd
8
Skudd på mål
4
Pasninger
92
Nøkkelpasninger
5
Driblinger
12
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
65 %
Taklinger
1
Blokkeringer
1
Dueller
68
Vunne dueller
27
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
9
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 18 kamper · 6 mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueCFR 1907 Cluj
    685 min · 50 %
  • UEFA Europa LeagueFCSB
    685 min · 50 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueCFR 1907 Cluj
0,39
UEFA Europa LeagueFCSB
0,39

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueCFR 1907 Cluj
1,84
UEFA Europa LeagueFCSB
1,84

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueCFR 1907 Cluj
42,9 %
UEFA Europa LeagueFCSB
42,9 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueCFR 1907 Cluj
1,05
UEFA Europa LeagueFCSB
1,05

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueCFR 1907 Cluj
46,2 %
UEFA Europa LeagueFCSB
46,2 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · CFR 1907 Cluj · Attacker

Spilletid

Kamper
9
Fra start
9
Minutter
685
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,86

Angrep

Mål
3
Målgivende
0
Skudd
14
Skudd på mål
6
Pasninger
150
Nøkkelpasninger
8
Driblinger
26
Vellykkede driblinger
12
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
11
Brudd
3
Dueller
129
Vunne dueller
44
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
10
Frispark begått
16
Gule kort
4
Røde kort
1
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FCSB · Attacker

Spilletid

Kamper
9
Fra start
9
Minutter
685
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,86

Angrep

Mål
3
Målgivende
0
Skudd
14
Skudd på mål
6
Pasninger
150
Nøkkelpasninger
8
Driblinger
26
Vellykkede driblinger
12
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
11
Brudd
3
Dueller
129
Vunne dueller
44
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
10
Frispark begått
16
Gule kort
4
Røde kort
1
2023-241 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueCFR 1907 Cluj
    161 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueCFR 1907 Cluj
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueCFR 1907 Cluj
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueCFR 1907 Cluj
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueCFR 1907 Cluj
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueCFR 1907 Cluj
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · CFR 1907 Cluj · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
161
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueCFR 1907 Cluj
    81 min · 100 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueCFR 1907 Cluj
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueCFR 1907 Cluj
–
UEFA Champions LeagueCFR 1907 Cluj
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueCFR 1907 Cluj
–
UEFA Champions LeagueCFR 1907 Cluj
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueCFR 1907 Cluj
–
UEFA Champions LeagueCFR 1907 Cluj
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueCFR 1907 Cluj
–
UEFA Champions LeagueCFR 1907 Cluj
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueCFR 1907 Cluj
–
UEFA Champions LeagueCFR 1907 Cluj
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · CFR 1907 Cluj · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
81
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,20

Angrep

Mål
0
Pasninger
20
Driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Brudd
2
Dueller
16
Vunne dueller
8
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · CFR 1907 Cluj · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

3 registrert
  1. →CFR 1907 Cluj → FCSBtir 3. september 2024Fri overgang
  2. →Teramo → CFR 1907 Clujons 26. januar 2022Ikke oppgitt
  3. →Palermo → Teramofre 26. juli 2019Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb

25 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
1. november · Frosinone–TorinoSerie A · 2026-27607.2
29. oktober · Frosinone–LecceSerie A · 2026-27207.51
25. oktober · Frosinone–AtalantaSerie A · 2026-270–
16. oktober · Frosinone–SassuoloSerie A · 2026-270–
20. september · Frosinone–ComoSerie A · 2026-27––
12. september · Frosinone–GenoaSerie A · 2026-27––
6. september · Frosinone–VeneziaSerie A · 2026-27116.5
29. august · Frosinone–FiorentinaSerie A · 2026-2716.5
22. januar · FCSB–Dinamo ZagrebEuropa League · 2025-26667.51
27. november · FCSB–FK Crvena ZvezdaEuropa League · 2025-26905.3
6. november · FCSB–FC Basel 1893Europa League · 2025-26907.3
23. oktober · FCSB–BolognaEuropa League · 2025-26457.21
2. oktober · FCSB–BSC Young BoysEuropa League · 2025-26456.5
25. september · FCSB–GO Ahead EaglesEuropa League · 2025-26456.2
20. februar · FCSB–PAOKEuropa League · 2024-25456.3
13. februar · FCSB–PAOKEuropa League · 2024-25687.0
30. januar · FCSB–Manchester UnitedEuropa League · 2024-25907.2
23. januar · FCSB–QarabagEuropa League · 2024-25896.7
28. november · FCSB–Olympiakos PiraeusEuropa League · 2024-25676.0
7. november · FCSB–FC MidtjyllandEuropa League · 2024-25817.61
24. oktober · FCSB–RangersEuropa League · 2024-25906.3
3. oktober · FCSB–PAOKEuropa League · 2024-25787.51
26. september · FCSB–Rīgas FSEuropa League · 2024-25777.51
23. februar · CFR 1907 Cluj–LazioConference League · 2022-23206.3
16. februar · CFR 1907 Cluj–LazioConference League · 2022-23616.3
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 7 tilgjengelige sesonger, 12 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Daniel Bîrligea: statistikk, kamper og karriere | Coro