Portrett av Callum Joshua Ryan O'Dowda
Spillerprofil · komplett datakort

Callum O'Dowda

Fullt navn: Callum Joshua Ryan O'Dowda

MidtbaneTilgjengelig
Født23. april 1995 · 31 årNasjonalitetIrlandHøyde180 cmVekt75 kg
34Kamper
1 729Minutter
1Mål
1Målgivende
0,1Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Lite datagrunnlagForrige sesong 2025-26
Nøkkelpasninger / 90
01,7
0,941,38
Pasningspresisjon
0100
80,6 %76 %
Taklinger / 90
02,1
0,941,74
Vellykkede driblinger
0100
–20 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.9Plzen6.9Genk6.9Red Bul6.5Fenerba7.2Rangers6.3Ludogor7.3SC Brag6.3SC Brag6.4Plzen6.0Torreen
  1. Rangers7.2 vurdering
    11. des. 2025 · 83 min
  2. Ludogorets6.3 vurdering
    19. feb. 2026 · 15 min
  3. SC Braga7.3 vurdering
    12. mars 2026 · 90 min
  4. SC Braga6.3 vurdering
    18. mars 2026 · 90 min
  5. Plzen6.4 vurdering
    15. okt. 2026 · 6 min
  6. Torreense6.0 vurdering
    22. okt. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,000,000,180,00MINUTTER22520186420205320237820241572024-259812025-26962026-27
  1. 20200,00 målpoeng / 90
    64 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 20230,00 målpoeng / 90
    53 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 20240,00 målpoeng / 90
    78 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2024-250,00 målpoeng / 90
    157 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2025-260,18 målpoeng / 90
    981 min · 1 mål · 1 målgivende
  6. 2026-270,00 målpoeng / 90
    96 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20184 kamper · 225 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20202 kamper · 64 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 20221 kamper · 75 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 20231 kamper · 53 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 20243 kamper · 78 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-252 kamper · 157 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2025-2614 kamper · 981 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,18/90
  • 2026-272 kamper · 96 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

10 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Ferencvarosi TC logoEuropa LeagueKlubb · Ferencvarosi TC · 2026-276.04
Kamper
2
Minutter
96
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
80.64516129032258
Flagg: Rep. Of IrelandNations LeagueLandslag · Rep. Of Ireland · 2024-256.77
Kamper
2
Minutter
157
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
83.33333333333333
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 2 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Europa League.

Registrert spilletid

  • Europa LeagueFerencvarosi TC
    96 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Europa LeagueFerencvarosi TC
0

Nøkkelpasninger / 90

Europa LeagueFerencvarosi TC
0,94

Pasningspresisjon

Europa LeagueFerencvarosi TC
80,6 %

Taklinger / 90

Europa LeagueFerencvarosi TC
0,94

Vunne dueller

Europa LeagueFerencvarosi TC
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Europa League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
96
Kaptein
Nei
Vurdering
6,04

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
0
Pasninger
31
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
80,6 %
Taklinger
1
Vunne dueller
2

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-262 turneringer · 14 kamper · 1 mål · 1 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
    518 min · 52,8 %
  • UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
    463 min · 47,2 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
0,17
UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
0,19

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
1,22
UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
1,56

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
76 %
UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
76 %

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
1,22
UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
2,33

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
50 %
UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
50 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Defender · nr. 47

Spilletid

Draktnummer
47
Kamper
6
Fra start
6
Minutter
518
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,95

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
142
Nøkkelpasninger
7
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
76 %
Taklinger
7
Brudd
6
Dueller
30
Vunne dueller
15
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
5
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Midfielder · nr. 47

Spilletid

Draktnummer
47
Kamper
8
Fra start
5
Minutter
463
Innbytter
3
Byttet ut
2
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,79

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
1
Pasninger
152
Nøkkelpasninger
8
Driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
76 %
Taklinger
12
Blokkeringer
2
Brudd
5
Dueller
50
Vunne dueller
25
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
8
Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 2 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueRep. Of Ireland
    157 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Nations LeagueRep. Of Ireland
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Nations LeagueRep. Of Ireland
1,15

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueRep. Of Ireland
83,3 %

Taklinger / 90

UEFA Nations LeagueRep. Of Ireland
0,57

Vunne dueller

UEFA Nations LeagueRep. Of Ireland
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Rep. Of Ireland · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
157
Kaptein
Nei
Vurdering
6,77

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
42
Nøkkelpasninger
2
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
83,3 %
Taklinger
1
Vunne dueller
7

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
20241 turnering · 3 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Privatlandskamper.

Registrert spilletid

  • PrivatlandskamperRep. Of Ireland
    78 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

PrivatlandskamperRep. Of Ireland
–

Nøkkelpasninger / 90

PrivatlandskamperRep. Of Ireland
–

Pasningspresisjon

PrivatlandskamperRep. Of Ireland
79,3 %

Taklinger / 90

PrivatlandskamperRep. Of Ireland
3,46

Vunne dueller

PrivatlandskamperRep. Of Ireland
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Rep. Of Ireland · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
0
Minutter
78
Kaptein
Nei
Vurdering
6,54

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
29

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
79,3 %
Taklinger
3
Vunne dueller
5

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationRep. Of Ireland
    53 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Euro Championship - QualificationRep. Of Ireland
–

Nøkkelpasninger / 90

Euro Championship - QualificationRep. Of Ireland
–

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationRep. Of Ireland
–

Taklinger / 90

Euro Championship - QualificationRep. Of Ireland
1,7

Vunne dueller

Euro Championship - QualificationRep. Of Ireland
60 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Rep. Of Ireland · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
53
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Mål
0
Pasninger
10
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Dueller
10
Vunne dueller
6
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20221 turnering · 1 kamp · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Privatlandskamper.

Registrert spilletid

  • PrivatlandskamperRep. Of Ireland
    75 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

PrivatlandskamperRep. Of Ireland
–

Nøkkelpasninger / 90

PrivatlandskamperRep. Of Ireland
1,2

Pasningspresisjon

PrivatlandskamperRep. Of Ireland
97,5 %

Taklinger / 90

PrivatlandskamperRep. Of Ireland
2,4

Vunne dueller

PrivatlandskamperRep. Of Ireland
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Rep. Of Ireland · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
75
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
40
Nøkkelpasninger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
97,5 %
Taklinger
2
Vunne dueller
2

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20202 turneringer · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Euro Championship.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Euro ChampionshipRep. Of Ireland
    64 min · 100 %Lite datagrunnlag
  • World Cup - Qualification EuropeRep. Of Ireland
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Euro ChampionshipRep. Of Ireland
–
World Cup - Qualification EuropeRep. Of Ireland
–

Nøkkelpasninger / 90

Euro ChampionshipRep. Of Ireland
2,81
World Cup - Qualification EuropeRep. Of Ireland
–

Pasningspresisjon

Euro ChampionshipRep. Of Ireland
40 %
World Cup - Qualification EuropeRep. Of Ireland
–

Taklinger / 90

Euro ChampionshipRep. Of Ireland
1,41
World Cup - Qualification EuropeRep. Of Ireland
–

Vunne dueller

Euro ChampionshipRep. Of Ireland
33,3 %
World Cup - Qualification EuropeRep. Of Ireland
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Rep. Of Ireland · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
0
Minutter
64
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
6
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
18
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
40 %
Taklinger
1
Blokkeringer
0
Brudd
0
Dueller
3
Vunne dueller
1
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Rep. Of Ireland · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20181 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeRep. Of Ireland
    225 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

World Cup - Qualification EuropeRep. Of Ireland
–

Nøkkelpasninger / 90

World Cup - Qualification EuropeRep. Of Ireland
1,2

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeRep. Of Ireland
70 %

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeRep. Of Ireland
–

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeRep. Of Ireland
58,3 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Rep. Of Ireland · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
2
Minutter
225
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
7
Kaptein
Nei
Vurdering
6,80

Angrep

Mål
0
Skudd
3
Skudd på mål
0
Pasninger
40
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
70 %
Brudd
1
Dueller
24
Vunne dueller
14

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

3 registrert
  1. →Cardiff → Ferencvarosi TCfre 4. juli 2025Permanent overgang
  2. →Cardiff → Ferencvarosi TCtor 3. juli 2025Permanent overgang
  3. →Bristol City → Cardifffre 1. juli 2022Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

34 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb22. oktober · Ferencvarosi TC–TorreenseEuropa League · 2026-27906.0
Klubb15. oktober · Ferencvarosi TC–PlzenEuropa League · 2026-2766.4
Klubb18. mars · Ferencvarosi TC–SC BragaEuropa League · 2025-26906.3
Klubb12. mars · Ferencvarosi TC–SC BragaEuropa League · 2025-26907.3
Klubb19. februar · Ferencvarosi TC–LudogoretsEuropa League · 2025-26156.3
Klubb11. desember · Ferencvarosi TC–RangersEuropa League · 2025-26837.21
Klubb27. november · Ferencvarosi TC–FenerbahçeEuropa League · 2025-26306.5
Klubb23. oktober · Ferencvarosi TC–Red Bull SalzburgEuropa League · 2025-26126.9
Klubb2. oktober · Ferencvarosi TC–GenkEuropa League · 2025-26536.9
Klubb25. september · Ferencvarosi TC–PlzenEuropa League · 2025-26906.9
Klubb27. august · Ferencvarosi TC–QarabagChampions League · 2025-26696.5
Klubb19. august · Ferencvarosi TC–QarabagChampions League · 2025-26907.2
Klubb12. august · Ferencvarosi TC–LudogoretsChampions League · 2025-26906.9
Klubb6. august · Ferencvarosi TC–LudogoretsChampions League · 2025-26906.9
Klubb30. juli · Ferencvarosi TC–FC NoahChampions League · 2025-26896.3
Klubb22. juli · Ferencvarosi TC–FC NoahChampions League · 2025-26907.91
Landslag17. november · Rep. Of Ireland–EnglandNations League · 2024-25676.2
Landslag14. november · Rep. Of Ireland–FinlandNations League · 2024-25907.2
Landslag10. september · Rep. Of Ireland–HellasNations League · 2024-25––
Landslag7. september · Rep. Of Ireland–EnglandNations League · 2024-25––
Landslag11. juni · Rep. Of Ireland–PortugalPrivatlandskamper · 2024396.7
Landslag4. juni · Rep. Of Ireland–UngarnPrivatlandskamper · 2024286.3
Landslag26. mars · Rep. Of Ireland–SveitsPrivatlandskamper · 2024116.6
Landslag23. mars · Rep. Of Ireland–BelgiaPrivatlandskamper · 2024––
Landslag19. juni · Rep. Of Ireland–GibraltarEM-kvalifisering · 2023––
Landslag16. juni · Rep. Of Ireland–HellasEM-kvalifisering · 2023536.2
Landslag17. november · Rep. Of Ireland–NorgePrivatlandskamper · 2022756.9
Landslag14. november · Rep. Of Ireland–LuxembourgVM-kvalifisering Europa · 2020––
Landslag11. november · Rep. Of Ireland–PortugalVM-kvalifisering Europa · 2020––
Landslag8. oktober · Rep. Of Ireland–SlovakiaEuropamesterskapet · 2020206.6
Landslag15. oktober · Rep. Of Ireland–SveitsEuropamesterskapet · 2020456.6
Landslag11. november · Rep. Of Ireland–DanmarkVM-kvalifisering Europa · 2018906.8
Landslag6. oktober · Rep. Of Ireland–MoldovaVM-kvalifisering Europa · 2018907.2
Landslag5. september · Rep. Of Ireland–SerbiaVM-kvalifisering Europa · 2018186.5
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 8 tilgjengelige sesonger, 10 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Callum O'Dowda: statistikk, kamper og karriere | Coro