Portrett av Bence Ötvös
Spillerprofil · komplett datakort

Bence Ötvös

Også registrert som B. Ötvös

MidtbaneTilgjengelig
Født13. mars 1998 · 28 årNasjonalitetUngarnHøydeIkke oppgittVektIkke oppgitt
30Kamper
1 987Minutter
1Mål
2Målgivende
0,14Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Forrige sesong 2024-25
Nøkkelpasninger / 90
01,1
0,89–
Pasningspresisjon
0100
82,3 %–
Taklinger / 90
03,2
2,662
Vellykkede driblinger
0100
44,4 %33,3 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.6Plzen6.3Genk7.0Red Bul6.7Ludogor6.7Rep. Of6.7Fenerba8.3Rangers6.7Panathi6.7Ludogor6.3Ludogor
  1. Rep. Of Ireland6.7 vurdering
    16. nov. 2025 · 27 min
  2. Fenerbahçe6.7 vurdering
    27. nov. 2025 · 9 min
  3. Rangers8.3 vurdering
    11. des. 2025 · 74 min
  4. Panathinaikos6.7 vurdering
    22. jan. 2026 · 17 min
  5. Ludogorets6.7 vurdering
    19. feb. 2026 · 60 min
  6. Ludogorets6.3 vurdering
    26. feb. 2026 · 17 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,30MINUTTER2632022-239220247202024-259122025-26
  1. 2022-230,00 målpoeng / 90
    263 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 20240,00 målpoeng / 90
    92 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2024-250,00 målpoeng / 90
    720 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2025-260,30 målpoeng / 90
    912 min · 1 mål · 2 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2022-233 kamper · 263 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20243 kamper · 92 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-258 kamper · 720 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-2616 kamper · 912 min · 1 mål · 2 målgivende · 0,30/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

6 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

3 turneringer
Ferencvarosi TC logoEuropa LeagueKlubb · Ferencvarosi TC · 2025-266.60
Kamper
10
Minutter
464
Mål
1
Målgivende
1
Pasning %
80
Ferencvarosi TC logoChampions LeagueKlubb · Ferencvarosi TC · 2025-266.87
Kamper
6
Minutter
448
Mål
0
Målgivende
1
Pasning %
86
Flagg: UngarnVM-kvalifisering EuropaLandslag · Ungarn · 20246.50
Kamper
3
Minutter
92
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
88
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-262 turneringer · 16 kamper · 1 mål · 2 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
    464 min · 50,9 %
  • UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
    448 min · 49,1 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
0,39
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
0,2

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
0,97
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
0,8

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
80 %
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
86 %

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
3,69
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
1,61

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
49,3 %
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
47,2 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Midfielder · nr. 23

Spilletid

Draktnummer
23
Kamper
10
Fra start
6
Minutter
464
Innbytter
4
Byttet ut
4
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
5
Skudd på mål
2
Pasninger
245
Nøkkelpasninger
5
Driblinger
8
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
80 %
Taklinger
19
Blokkeringer
2
Brudd
11
Dueller
75
Vunne dueller
37
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
9
Frispark begått
8
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Straffer begått
1
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Defender · nr. 23

Spilletid

Draktnummer
23
Kamper
6
Fra start
6
Minutter
448
Innbytter
0
Byttet ut
3
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,87

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
8
Skudd på mål
2
Pasninger
196
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
86 %
Taklinger
8
Brudd
1
Dueller
36
Vunne dueller
17
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
5
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 8 kamper · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeaguePaks
    360 min · 50 %
  • UEFA Europa LeaguePaks
    360 min · 50 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeaguePaks
–
UEFA Europa LeaguePaks
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeaguePaks
–
UEFA Europa LeaguePaks
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeaguePaks
–
UEFA Europa LeaguePaks
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeaguePaks
2
UEFA Europa LeaguePaks
2

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeaguePaks
43,2 %
UEFA Europa LeaguePaks
43,2 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Paks · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,78

Angrep

Målgivende
0
Skudd
2
Pasninger
142
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
8
Brudd
6
Dueller
37
Vunne dueller
16
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
6
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Paks · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,78

Angrep

Målgivende
0
Skudd
2
Pasninger
142
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
8
Brudd
6
Dueller
37
Vunne dueller
16
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
6
Gule kort
0
Røde kort
0
20241 turnering · 3 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeUngarn
    92 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

World Cup - Qualification EuropeUngarn
0

Nøkkelpasninger / 90

World Cup - Qualification EuropeUngarn
–

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeUngarn
88 %

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeUngarn
2,93

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeUngarn
50 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Ungarn · Midfielder · nr. 23

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
23
Kamper
3
Fra start
0
Minutter
92
Innbytter
3
Byttet ut
0
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,50

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
42
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
88 %
Taklinger
3
Brudd
1
Dueller
12
Vunne dueller
6
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueKisvarda FC
    263 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueKisvarda FC
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueKisvarda FC
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueKisvarda FC
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueKisvarda FC
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueKisvarda FC
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Kisvarda FC · Midfielder

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
263
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

6 registrert
  1. →Paks → Ferencvarosi TCman 30. juni 2025Permanent overgang
  2. →Paks → Ferencvarosi TCsøn 15. juni 2025Permanent overgang
  3. →Kisvarda FC → Pakslør 15. juni 2024Fri overgang
  4. →Nyiregyhaza → Kisvarda FCtor 1. juli 2021Fri overgang
  5. →Kisvarda FC → Nyiregyhazator 1. juli 2021Ikke oppgitt
  6. →Nyiregyhaza → Kisvarda FCfre 1. januar 2021Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

25 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb26. februar · Ferencvarosi TC–LudogoretsEuropa League · 2025-26176.3
Klubb19. februar · Ferencvarosi TC–LudogoretsEuropa League · 2025-26606.7
Klubb29. januar · Ferencvarosi TC–Nottingham ForestEuropa League · 2025-2690–
Klubb22. januar · Ferencvarosi TC–PanathinaikosEuropa League · 2025-26176.7
Klubb11. desember · Ferencvarosi TC–RangersEuropa League · 2025-26748.31
Klubb27. november · Ferencvarosi TC–FenerbahçeEuropa League · 2025-2696.7
Landslag16. november · Ungarn–Rep. Of IrelandVM-kvalifisering Europa · 2024276.7
Klubb6. november · Ferencvarosi TC–LudogoretsEuropa League · 2025-26106.7
Klubb23. oktober · Ferencvarosi TC–Red Bull SalzburgEuropa League · 2025-26907.01
Landslag14. oktober · Ungarn–PortugalVM-kvalifisering Europa · 2024––
Landslag11. oktober · Ungarn–ArmeniaVM-kvalifisering Europa · 2024––
Klubb2. oktober · Ferencvarosi TC–GenkEuropa League · 2025-26136.3
Klubb25. september · Ferencvarosi TC–PlzenEuropa League · 2025-26846.6
Landslag9. september · Ungarn–PortugalVM-kvalifisering Europa · 2024306.3
Landslag6. september · Ungarn–Rep. Of IrelandVM-kvalifisering Europa · 2024356.5
Klubb27. august · Ferencvarosi TC–QarabagChampions League · 2025-26456.3
Klubb19. august · Ferencvarosi TC–QarabagChampions League · 2025-26456.9
Klubb12. august · Ferencvarosi TC–LudogoretsChampions League · 2025-26887.51
Klubb6. august · Ferencvarosi TC–LudogoretsChampions League · 2025-26906.9
Klubb30. juli · Ferencvarosi TC–FC NoahChampions League · 2025-26907.0
Klubb22. juli · Ferencvarosi TC–FC NoahChampions League · 2025-26906.6
Klubb29. august · Paks–Mlada BoleslavConference League · 2024-25906.3
Klubb22. august · Paks–Mlada BoleslavConference League · 2024-25906.7
Klubb13. august · Paks–MornarConference League · 2024-25906.2
Klubb7. august · Paks–MornarConference League · 2024-25907.9
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 4 tilgjengelige sesonger, 6 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Bence Ötvös: statistikk, kamper og karriere | Coro