Portrett av Dor David Turgeman
Spillerprofil · komplett datakort

Dor Turgeman

Fullt navn: Dor David Turgeman

AngrepTilgjengelig
Født24. oktober 2003 · 23 årNasjonalitetIsraelHøyde188 cmVekt73 kg
26Kamper
1 389Minutter
8Mål
2Målgivende
0,65Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026Forrige sesong 2024-25
Målpoeng / 90
01
0,760,55
Skudd / 90
02,2
1,760,89
Skudd på mål
0100
71,4 %37,5 %
Vellykkede driblinger
0100
–57,1 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.2Real So7.7Ajax7.5Beşikta6.6Rīgas F7.2Bodø/Gl6.6FC Port6.2Seattle9.2FC Cinc6.4Chicago8.2Philade
  1. Bodø/Glimt7.2 vurdering
    23. jan. 2025 · 78 min
  2. FC Porto6.6 vurdering
    30. jan. 2025 · 70 min
  3. Seattle Sounders6.2 vurdering
    10. okt. 2026 · 90 min
  4. FC Cincinnati9.2 vurdering
    14. okt. 2026 · 89 min
  5. Chicago Fire6.4 vurdering
    17. okt. 2026 · 86 min
  6. Philadelphia Union8.2 vurdering
    24. okt. 2026 · 92 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,810,550,76MINUTTER2212023-248112024-253572026
  1. 2023-240,81 målpoeng / 90
    221 min · 1 mål · 1 målgivende
  2. 2024-250,55 målpoeng / 90
    811 min · 4 mål · 1 målgivende
  3. 20260,76 målpoeng / 90
    357 min · 3 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2021-220 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-230 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-2411 kamper · 221 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,81/90
  • 2024-2511 kamper · 811 min · 4 mål · 1 målgivende · 0,55/90
  • 20264 kamper · 357 min · 3 mål · 0 målgivende · 0,76/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

6 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
New England Revolution logoMajor League SoccerKlubb · New England Revolution · 20267.51
Kamper
4
Minutter
357
Mål
3
Målgivende
0
Pasning %
70
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20261 turnering · 4 kamper · 3 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Major League Soccer.

Registrert spilletid

  • Major League SoccerNew England Revolution
    357 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Major League SoccerNew England Revolution
0,76

Skudd / 90

Major League SoccerNew England Revolution
1,76

Skudd på mål

Major League SoccerNew England Revolution
71,4 %

Nøkkelpasninger / 90

Major League SoccerNew England Revolution
0,5

Vellykkede driblinger

Major League SoccerNew England Revolution
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Major League Soccer
  • Klubb · New England Revolution · Attacker

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
357
Kaptein
Nei
Vurdering
7,51

Angrep

Mål
3
Målgivende
0
Skudd
7
Skudd på mål
5
Pasninger
70
Nøkkelpasninger
2
Vellykkede driblinger
3

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
70 %
Taklinger
1
Vunne dueller
13

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 11 kamper · 4 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
    811 min · 100 %
  • UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
0,55
UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
0,89
UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
37,5 %
UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
0,67
UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
57,1 %
UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Maccabi Tel Aviv · Attacker

Spilletid

Kamper
11
Fra start
10
Minutter
811
Innbytter
1
Byttet ut
9
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,10

Angrep

Mål
4
Målgivende
1
Skudd
8
Skudd på mål
3
Pasninger
95
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
7
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
6
Blokkeringer
1
Brudd
3
Dueller
59
Vunne dueller
32
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
11
Frispark begått
2
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Maccabi Tel Aviv · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 11 kamper · 1 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
    221 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
0,81

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
1,22

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
66,7 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
0,81

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
38,5 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Maccabi Tel Aviv · Attacker

Spilletid

Kamper
11
Fra start
1
Minutter
221
Innbytter
10
Byttet ut
1
På benken
13
Kaptein
Nei
Vurdering
6,42

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
3
Skudd på mål
2
Pasninger
36
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
13
Vellykkede driblinger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Brudd
1
Dueller
42
Vunne dueller
15
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
2
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Maccabi Tel Aviv · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Maccabi Tel Aviv · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

5 registrert
  1. →Maccabi Tel Aviv → New England Revolutionons 20. august 2025Permanent overgang
  2. →Maccabi Tel Aviv → New England Revolutiontir 19. august 2025Permanent overgang
  3. →Maccabi Tel Aviv → New England Revolutionman 18. august 2025Permanent overgang
  4. →Beitar Tel Aviv Ramla → Maccabi Tel Avivfre 1. juli 2022Ikke oppgitt
  5. →Maccabi Tel Aviv → Beitar Tel Aviv Ramlasøn 12. september 2021Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb

20 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
24. oktober · New England Revolution–Philadelphia UnionMajor League Soccer · 2026928.21
17. oktober · New England Revolution–Chicago FireMajor League Soccer · 2026866.4
14. oktober · New England Revolution–FC CincinnatiMajor League Soccer · 2026899.22
10. oktober · New England Revolution–Seattle SoundersMajor League Soccer · 2026906.2
30. januar · Maccabi Tel Aviv–FC PortoEuropa League · 2024-25706.6
23. januar · Maccabi Tel Aviv–Bodø/GlimtEuropa League · 2024-25787.21
12. desember · Maccabi Tel Aviv–Rīgas FSEuropa League · 2024-25896.6
28. november · Maccabi Tel Aviv–BeşiktaşEuropa League · 2024-25867.5
7. november · Maccabi Tel Aviv–AjaxEuropa League · 2024-25827.7
24. oktober · Maccabi Tel Aviv–Real SociedadEuropa League · 2024-25147.21
26. september · Maccabi Tel Aviv–SC BragaEuropa League · 2024-25786.7
14. mars · Maccabi Tel Aviv–Olympiakos PiraeusConference League · 2023-24466.3
7. mars · Maccabi Tel Aviv–Olympiakos PiraeusConference League · 2023-24136.2
14. desember · Maccabi Tel Aviv–GentConference League · 2023-241–
30. november · Maccabi Tel Aviv–BreidablikConference League · 2023-24226.91
25. november · Maccabi Tel Aviv–Zorya LuhanskConference League · 2023-24246.3
9. november · Maccabi Tel Aviv–Zorya LuhanskConference League · 2023-24176.3
5. oktober · Maccabi Tel Aviv–GentConference League · 2023-24226.6
21. september · Maccabi Tel Aviv–BreidablikConference League · 2023-242–
18. august · Maccabi Tel Aviv–NiceConference League · 2022-23––
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 8 tilgjengelige sesonger, 10 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Dor Turgeman: statistikk, kamper og karriere | Coro