Portrett av Roy Revivo
Spillerprofil · komplett datakort

Roy Revivo

ForsvarTilgjengelig
Født22. mai 2003 · 23 årNasjonalitetIsraelHøyde183 cmVekt68 kg
38Kamper
2 862Minutter
1Mål
2Målgivende
0,09Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26
Taklinger / 90
01,8
0,581,47
Brudd / 90
01,5
–1,2
Blokkeringer / 90
01
–0,53
Vunne dueller
0100
–50,6 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.3SC Frei6.2Bologna6.3Real So6.9Athleti6.1Real Ma8.0Espanyo6.0Celta V6.2Villarr7.7Rayo Va7.2Valenci
  1. Real Madrid6.1 vurdering
    15. sep. 2026 · 90 min
  2. Espanyol8.0 vurdering
    18. sep. 2026 · 77 min
  3. Celta Vigo6.0 vurdering
    11. okt. 2026 · 90 min
  4. Villarreal6.2 vurdering
    17. okt. 2026 · 90 min
  5. Rayo Vallecano7.7 vurdering
    24. okt. 2026 · 90 min
  6. Valencia7.2 vurdering
    1. nov. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,130,29MINUTTER1 1602023-244012024-256752025-266262026-27
  1. 2023-240,00 målpoeng / 90
    1 160 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2024-250,00 målpoeng / 90
    401 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2025-260,13 målpoeng / 90
    675 min · 1 mål · 0 målgivende
  4. 2026-270,29 målpoeng / 90
    626 min · 0 mål · 2 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2021-220 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-230 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-2414 kamper · 1 160 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-256 kamper · 401 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-2610 kamper · 675 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,13/90
  • 2026-278 kamper · 626 min · 0 mål · 2 målgivende · 0,29/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

7 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Elche logoLa LigaKlubb · Elche · 2026-276.84
Kamper
8
Minutter
626
Mål
0
Målgivende
2
Pasning %
86.43410852713178
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 8 kamper · 0 mål · 2 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra La Liga.

Registrert spilletid

  • La LigaElche
    626 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

La LigaElche
0,58

Brudd / 90

La LigaElche
–

Blokkeringer / 90

La LigaElche
–

Vunne dueller

La LigaElche
–

Pasningspresisjon

La LigaElche
86,4 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Elche · Defender

Spilletid

Kamper
8
Fra start
7
Minutter
626
Kaptein
Nei
Vurdering
6,84

Angrep

Mål
0
Målgivende
2
Skudd
5
Skudd på mål
2
Pasninger
258
Nøkkelpasninger
6
Vellykkede driblinger
4

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
86,4 %
Taklinger
4
Vunne dueller
24

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
2025-261 turnering · 10 kamper · 1 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
    675 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
1,47

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
1,2

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
0,53

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
50,6 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
71 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Maccabi Tel Aviv · Defender · nr. 3

Spilletid

Draktnummer
3
Kamper
10
Fra start
10
Minutter
675
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,44

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
4
Skudd på mål
3
Pasninger
179
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
11
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
71 %
Taklinger
11
Blokkeringer
4
Brudd
9
Dueller
77
Vunne dueller
39
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
21
Frispark begått
13
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Straffer begått
1
2024-252 turneringer · 6 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
    401 min · 100 %
  • UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
1,8
UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
0,45
UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
0,45
UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
51,9 %
UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
–
UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Maccabi Tel Aviv · Defender

Spilletid

Kamper
6
Fra start
4
Minutter
401
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,77

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
97
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
8
Blokkeringer
2
Brudd
2
Dueller
27
Vunne dueller
14
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Maccabi Tel Aviv · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 14 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
    1 160 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
1,4

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
0,85

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
0,31

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
55,8 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Maccabi Tel Aviv · Defender

Spilletid

Kamper
14
Fra start
13
Minutter
1 160
Innbytter
1
Byttet ut
4
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,85

Angrep

Mål
0
Pasninger
325
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
12
Vellykkede driblinger
7
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
18
Blokkeringer
4
Brudd
11
Dueller
77
Vunne dueller
43
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
9
Frispark begått
11
Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Maccabi Tel Aviv · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Maccabi Tel Aviv · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

2 registrert
  1. →Hapoel Katamon → Maccabi Tel Avivlør 1. juli 2023Ikke oppgitt
  2. →Maccabi Tel Aviv → Hapoel Katamonons 4. januar 2023Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb

28 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
1. november · Elche–ValenciaLa Liga · 2026-27907.2
24. oktober · Elche–Rayo VallecanoLa Liga · 2026-27907.7
17. oktober · Elche–VillarrealLa Liga · 2026-27906.2
11. oktober · Elche–Celta VigoLa Liga · 2026-27906.0
18. september · Elche–EspanyolLa Liga · 2026-27778.02
15. september · Elche–Real MadridLa Liga · 2026-27906.1
12. september · Elche–Athletic ClubLa Liga · 2026-27906.9
7. september · Elche–Real SociedadLa Liga · 2026-2796.3
29. januar · Maccabi Tel Aviv–BolognaEuropa League · 2025-26906.2
22. januar · Maccabi Tel Aviv–SC FreiburgEuropa League · 2025-26907.3
11. desember · Maccabi Tel Aviv–VfB StuttgartEuropa League · 2025-26907.51
27. november · Maccabi Tel Aviv–LyonEuropa League · 2025-26575.0
6. november · Maccabi Tel Aviv–Aston VillaEuropa League · 2025-26906.5
23. oktober · Maccabi Tel Aviv–FC MidtjyllandEuropa League · 2025-26906.2
2. oktober · Maccabi Tel Aviv–Dinamo ZagrebEuropa League · 2025-26786.2
24. september · Maccabi Tel Aviv–PAOKEuropa League · 2025-26906.6
30. januar · Maccabi Tel Aviv–FC PortoEuropa League · 2024-25906.6
23. januar · Maccabi Tel Aviv–Bodø/GlimtEuropa League · 2024-25906.5
12. desember · Maccabi Tel Aviv–Rīgas FSEuropa League · 2024-25907.5
28. november · Maccabi Tel Aviv–BeşiktaşEuropa League · 2024-25––
14. mars · Maccabi Tel Aviv–Olympiakos PiraeusConference League · 2023-241136.6
7. mars · Maccabi Tel Aviv–Olympiakos PiraeusConference League · 2023-24906.2
14. desember · Maccabi Tel Aviv–GentConference League · 2023-24906.7
30. november · Maccabi Tel Aviv–BreidablikConference League · 2023-24906.9
25. november · Maccabi Tel Aviv–Zorya LuhanskConference League · 2023-24907.0
9. november · Maccabi Tel Aviv–Zorya LuhanskConference League · 2023-24737.0
5. oktober · Maccabi Tel Aviv–GentConference League · 2023-24757.2
21. september · Maccabi Tel Aviv–BreidablikConference League · 2023-24906.9
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 8 tilgjengelige sesonger, 11 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Roy Revivo: statistikk, kamper og karriere | Coro