Portrett av Václav Jemelka
Spillerprofil · komplett datakort

Václav Jemelka

ForsvarTilgjengelig
Født23. juni 1995 · 31 årNasjonalitetTsjekkiaHøyde186 cmVekt75 kg
44Kamper
3 488Minutter
2Mål
2Målgivende
0,1Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Forrige sesong 2024-25
Taklinger / 90
02,5
1,982,08
Brudd / 90
02,1
1,671,33
Blokkeringer / 90
01,2
0,940,42
Vunne dueller
0100
54,1 %53,8 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68108.5Servett7.3Rangers6.3Ferencv7.6Malmo F6.9AS Roma7.3Fenerba6.6SC Frei5.6Panathi7.3FC Base6.9Panathi
  1. AS Roma6.9 vurdering
    23. okt. 2025 · 65 min
  2. Fenerbahçe7.3 vurdering
    6. nov. 2025 · 90 min
  3. SC Freiburg6.6 vurdering
    27. nov. 2025 · 90 min
  4. Panathinaikos5.6 vurdering
    11. des. 2025 · 32 min
  5. FC Basel 18937.3 vurdering
    29. jan. 2026 · 90 min
  6. Panathinaikos6.9 vurdering
    26. feb. 2026 · 45 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,170,000,250,00MINUTTER2702018-195422022-237342023-241 0802024-258622025-26
  1. 2018-190,00 målpoeng / 90
    270 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2022-230,17 målpoeng / 90
    542 min · 0 mål · 1 målgivende
  3. 2023-240,00 målpoeng / 90
    734 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2024-250,25 målpoeng / 90
    1 080 min · 2 mål · 1 målgivende
  5. 2025-260,00 målpoeng / 90
    862 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2018-193 kamper · 270 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-238 kamper · 542 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,17/90
  • 2023-249 kamper · 734 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-2512 kamper · 1 080 min · 2 mål · 1 målgivende · 0,25/90
  • 2025-2612 kamper · 862 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

6 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

2 turneringer
Plzen logoEuropa LeagueKlubb · Plzen · 2025-266.81
Kamper
8
Minutter
592
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
84
Plzen logoChampions LeagueKlubb · Plzen · 2025-267.47
Kamper
4
Minutter
270
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
82
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-262 turneringer · 12 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeaguePlzen
    592 min · 68,7 %
  • UEFA Champions LeaguePlzen
    270 min · 31,3 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeaguePlzen
1,98
UEFA Champions LeaguePlzen
2

Brudd / 90

UEFA Europa LeaguePlzen
1,67
UEFA Champions LeaguePlzen
1,67

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeaguePlzen
0,76
UEFA Champions LeaguePlzen
1,33

Vunne dueller

UEFA Europa LeaguePlzen
52,5 %
UEFA Champions LeaguePlzen
58,1 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeaguePlzen
84 %
UEFA Champions LeaguePlzen
82 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Plzen · Defender · nr. 21

Spilletid

Draktnummer
21
Kamper
8
Fra start
8
Minutter
592
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,81

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
258
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
84 %
Taklinger
13
Blokkeringer
5
Brudd
11
Dueller
80
Vunne dueller
42
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
13
Gule kort
3
Gulrøde kort
1
Røde kort
0
Straffer begått
1
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Plzen · Defender · nr. 21

Spilletid

Draktnummer
21
Kamper
4
Fra start
4
Minutter
270
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,47

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
4
Pasninger
150
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
82 %
Taklinger
6
Blokkeringer
4
Brudd
5
Dueller
31
Vunne dueller
18
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
4
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 12 kamper · 2 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeaguePlzen
    1 080 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeaguePlzen
2,08

Brudd / 90

UEFA Europa LeaguePlzen
1,33

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeaguePlzen
0,42

Vunne dueller

UEFA Europa LeaguePlzen
53,8 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeaguePlzen
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Plzen · Defender

Spilletid

Kamper
12
Fra start
12
Minutter
1 080
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,02

Angrep

Mål
2
Målgivende
1
Skudd
5
Skudd på mål
3
Pasninger
476
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
25
Blokkeringer
5
Brudd
16
Dueller
104
Vunne dueller
56
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
18
Gule kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 9 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeaguePlzen
    734 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeaguePlzen
1,47

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeaguePlzen
1,84

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeaguePlzen
0,86

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeaguePlzen
54,7 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeaguePlzen
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Plzen · Defender

Spilletid

Kamper
9
Fra start
7
Minutter
734
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
8
Kaptein
Nei
Vurdering
7,17

Angrep

Mål
0
Pasninger
235
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
12
Blokkeringer
7
Brudd
15
Dueller
64
Vunne dueller
35
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
4
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 8 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeaguePlzen
    542 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Champions LeaguePlzen
2,99

Brudd / 90

UEFA Champions LeaguePlzen
1,66

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeaguePlzen
0,66

Vunne dueller

UEFA Champions LeaguePlzen
55,6 %

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeaguePlzen
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Plzen · Defender

Spilletid

Kamper
8
Fra start
6
Minutter
542
Innbytter
2
Byttet ut
3
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
1
Pasninger
137
Nøkkelpasninger
5
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
18
Blokkeringer
4
Brudd
10
Dueller
45
Vunne dueller
25
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
6
Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueSigma Olomouc
    270 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSigma Olomouc
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueSigma Olomouc
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueSigma Olomouc
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSigma Olomouc
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSigma Olomouc
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Sigma Olomouc · Defender

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
270
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

3 registrert
  1. →Sigma Olomouc → Plzentor 11. august 2022Ikke oppgitt
  2. →OH Leuven → Sigma Olomouctor 1. juli 2021Ikke oppgitt
  3. →Sigma Olomouc → OH Leuvenman 5. oktober 2020Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb

41 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
26. februar · Plzen–PanathinaikosEuropa League · 2025-26456.9
19. februar · Plzen–PanathinaikosEuropa League · 2025-26––
29. januar · Plzen–FC Basel 1893Europa League · 2025-26907.3
11. desember · Plzen–PanathinaikosEuropa League · 2025-26325.6
27. november · Plzen–SC FreiburgEuropa League · 2025-26906.6
6. november · Plzen–FenerbahçeEuropa League · 2025-26907.3
23. oktober · Plzen–AS RomaEuropa League · 2025-26656.9
2. oktober · Plzen–Malmo FFEuropa League · 2025-26907.6
25. september · Plzen–Ferencvarosi TCEuropa League · 2025-26906.3
12. august · Plzen–RangersChampions League · 2025-26907.3
30. juli · Plzen–Servette FCChampions League · 2025-26908.5
22. juli · Plzen–Servette FCChampions League · 2025-26906.6
13. mars · Plzen–LazioEuropa League · 2024-25906.7
6. mars · Plzen–LazioEuropa League · 2024-25906.3
20. februar · Plzen–Ferencvarosi TCEuropa League · 2024-25908.21
13. februar · Plzen–Ferencvarosi TCEuropa League · 2024-25907.2
30. januar · Plzen–Athletic ClubEuropa League · 2024-25906.5
23. januar · Plzen–AnderlechtEuropa League · 2024-25906.9
12. desember · Plzen–Manchester UnitedEuropa League · 2024-25906.9
28. november · Plzen–Dynamo KyivEuropa League · 2024-25907.0
7. november · Plzen–Real SociedadEuropa League · 2024-25906.9
24. oktober · Plzen–PAOKEuropa League · 2024-25906.9
3. oktober · Plzen–LudogoretsEuropa League · 2024-25906.9
26. september · Plzen–Eintracht FrankfurtEuropa League · 2024-25907.911
18. april · Plzen–FiorentinaConference League · 2023-241208.2
11. april · Plzen–FiorentinaConference League · 2023-24907.0
14. mars · Plzen–Servette FCConference League · 2023-241207.9
7. mars · Plzen–Servette FCConference League · 2023-24907.3
14. desember · Plzen–FC AstanaConference League · 2023-24––
9. november · Plzen–Dinamo ZagrebConference League · 2023-24906.3
26. oktober · Plzen–Dinamo ZagrebConference League · 2023-24906.9
5. oktober · Plzen–FC AstanaConference League · 2023-24456.6
21. september · Plzen–BallkaniConference League · 2023-24––
1. november · Plzen–BarcelonaChampions League · 2022-23576.7
26. oktober · Plzen–InterChampions League · 2022-23386.7
12. oktober · Plzen–Bayern MünchenChampions League · 2022-23456.3
4. oktober · Plzen–Bayern MünchenChampions League · 2022-23456.2
13. september · Plzen–InterChampions League · 2022-23907.3
7. september · Plzen–BarcelonaChampions League · 2022-23866.21
23. august · Plzen–QarabagChampions League · 2022-23906.9
17. august · Plzen–QarabagChampions League · 2022-23907.2
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 9 tilgjengelige sesonger, 11 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.