Portrett av Michael Schjønning-Larsen
Spillerprofil · komplett datakort

Michael Schjønning-Larsen

ForsvarTilgjengelig
Født2. februar 2001 · 25 årNasjonalitetEstlandHøyde187 cmVektIkke oppgitt
31Kamper
2 570Minutter
1Mål
1Målgivende
0,07Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2024-25
Taklinger / 90
01,2
0,970,71

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.1Heart O6.0Island6.1Bulgari6.5Luxembo6.3Island5.3Rangers6.1Motherw5.9Falkirk5.7Dundee6.0ST John
  1. Island6.3 vurdering
    6. okt. 2026 · 29 min
  2. Rangers5.3 vurdering
    10. okt. 2026 · 90 min
  3. Motherwell6.1 vurdering
    17. okt. 2026 · 90 min
  4. Falkirk5.9 vurdering
    24. okt. 2026 · 90 min
  5. Dundee5.7 vurdering
    28. okt. 2026 · 90 min
  6. ST Johnstone6.0 vurdering
    31. okt. 2026 · 19 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,130,000,07MINUTTER1802023-2467520245092024-251 2062026-27
  1. 2023-240,00 målpoeng / 90
    180 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 20240,13 målpoeng / 90
    675 min · 0 mål · 1 målgivende
  3. 2024-250,00 målpoeng / 90
    509 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2026-270,07 målpoeng / 90
    1 206 min · 1 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2023-242 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20248 kamper · 675 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,13/90
  • 2024-256 kamper · 509 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2026-2715 kamper · 1 206 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,07/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

6 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Kilmarnock logoSkotsk PremiershipKlubb · Kilmarnock · 2026-275.88
Kamper
11
Minutter
907
Mål
1
Målgivende
0
Pasning %
77.1830985915493
Flagg: EstoniaNations LeagueLandslag · Estonia · 2026-276.19
Kamper
4
Minutter
299
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
74.77477477477477
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-272 turneringer · 15 kamper · 1 mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Scottish Premiership.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Scottish PremiershipKilmarnock
    907 min · 75,2 %
  • UEFA Nations LeagueEstonia
    299 min · 24,8 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

Scottish PremiershipKilmarnock
0,79
UEFA Nations LeagueEstonia
1,51

Brudd / 90

Scottish PremiershipKilmarnock
–
UEFA Nations LeagueEstonia
–

Blokkeringer / 90

Scottish PremiershipKilmarnock
–
UEFA Nations LeagueEstonia
–

Vunne dueller

Scottish PremiershipKilmarnock
–
UEFA Nations LeagueEstonia
–

Pasningspresisjon

Scottish PremiershipKilmarnock
77,2 %
UEFA Nations LeagueEstonia
74,8 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Scottish Premiership
  • Klubb · Kilmarnock · Defender

Spilletid

Kamper
11
Fra start
10
Minutter
907
Kaptein
Nei
Vurdering
5,88

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
7
Skudd på mål
3
Pasninger
355
Nøkkelpasninger
7
Vellykkede driblinger
7

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
77,2 %
Taklinger
8
Vunne dueller
29

Disiplin

Gule kort
2
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Estonia · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
3
Minutter
299
Kaptein
Nei
Vurdering
6,19

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
0
Pasninger
111
Nøkkelpasninger
3
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
74,8 %
Taklinger
5
Vunne dueller
10

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
2024-252 turneringer · – kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Nations LeagueEstonia
    509 min · –
  • UEFA Europa Conference LeagueFC Levadia Tallinn
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Nations LeagueEstonia
0,71
UEFA Europa Conference LeagueFC Levadia Tallinn
–

Brudd / 90

UEFA Nations LeagueEstonia
–
UEFA Europa Conference LeagueFC Levadia Tallinn
–

Blokkeringer / 90

UEFA Nations LeagueEstonia
–
UEFA Europa Conference LeagueFC Levadia Tallinn
–

Vunne dueller

UEFA Nations LeagueEstonia
–
UEFA Europa Conference LeagueFC Levadia Tallinn
–

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueEstonia
75,5 %
UEFA Europa Conference LeagueFC Levadia Tallinn
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Estonia · Defender

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
509
Kaptein
Nei
Vurdering
6,89

Angrep

Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
163
Nøkkelpasninger
3
Vellykkede driblinger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
75,5 %
Taklinger
4
Vunne dueller
17

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FC Levadia Tallinn · Defender

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kaptein
Nei

Angrep

Ball og forsvar

Disiplin

20241 turnering · 8 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeEstonia
    675 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeEstonia
0,8

Brudd / 90

World Cup - Qualification EuropeEstonia
0,8

Blokkeringer / 90

World Cup - Qualification EuropeEstonia
0,13

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeEstonia
55,8 %

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeEstonia
78 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Estonia · Defender · nr. 18

Spilletid

Draktnummer
18
Kamper
8
Fra start
7
Minutter
675
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,53

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
250
Nøkkelpasninger
5
Driblinger
11
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
78 %
Taklinger
6
Blokkeringer
1
Brudd
6
Dueller
43
Vunne dueller
24
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
8
Frispark begått
4
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFC Levadia Tallinn
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Levadia Tallinn
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Levadia Tallinn
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Levadia Tallinn
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFC Levadia Tallinn
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFC Levadia Tallinn
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FC Levadia Tallinn · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

4 registrert
  1. →FC Levadia Tallinn → Kilmarnockons 31. desember 2025Fri overgang
  2. →FC Levadia Tallinn → Kilmarnocktir 30. desember 2025Fri overgang
  3. →Kuressaare → Flora Tallinnlør 1. januar 2022–
  4. →Flora Tallinn → Kuressaareons 1. januar 2020Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

29 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb31. oktober · Kilmarnock–ST JohnstoneSkotsk Premiership · 2026-27196.0
Klubb28. oktober · Kilmarnock–DundeeSkotsk Premiership · 2026-27905.7
Klubb24. oktober · Kilmarnock–FalkirkSkotsk Premiership · 2026-27905.9
Klubb17. oktober · Kilmarnock–MotherwellSkotsk Premiership · 2026-27906.1
Klubb10. oktober · Kilmarnock–RangersSkotsk Premiership · 2026-27905.3
Landslag6. oktober · Estonia–IslandNations League · 2026-27296.3
Landslag3. oktober · Estonia–LuxembourgNations League · 2026-27906.5
Landslag29. september · Estonia–BulgariaNations League · 2026-27906.1
Landslag26. september · Estonia–IslandNations League · 2026-27906.0
Klubb19. september · Kilmarnock–Heart Of MidlothianSkotsk Premiership · 2026-27906.1
Klubb5. september · Kilmarnock–AberdeenSkotsk Premiership · 2026-27906.5
Klubb2. september · Kilmarnock–ST MirrenSkotsk Premiership · 2026-27906.1
Klubb29. august · Kilmarnock–Dundee UtdSkotsk Premiership · 2026-27905.5
Klubb9. august · Kilmarnock–CelticSkotsk Premiership · 2026-27746.61
Klubb2. august · Kilmarnock–ST JohnstoneSkotsk Premiership · 2026-27945.2
Landslag13. november · Estonia–NorgeVM-kvalifisering Europa · 2024905.9
Landslag14. oktober · Estonia–MoldovaVM-kvalifisering Europa · 2024907.2
Landslag11. oktober · Estonia–ItalyVM-kvalifisering Europa · 2024456.3
Landslag5. september · Estonia–ItalyVM-kvalifisering Europa · 2024905.3
Landslag9. juni · Estonia–NorgeVM-kvalifisering Europa · 2024907.0
Landslag6. juni · Estonia–IsraelVM-kvalifisering Europa · 2024907.31
Landslag25. mars · Estonia–MoldovaVM-kvalifisering Europa · 2024906.9
Landslag22. mars · Estonia–IsraelVM-kvalifisering Europa · 2024906.3
Landslag19. november · Estonia–SlovakiaNations League · 2024-25906.7
Landslag16. november · Estonia–AzerbaijanNations League · 2024-25907.2
Landslag14. oktober · Estonia–SverigeNations League · 2024-25906.9
Landslag11. oktober · Estonia–AzerbaijanNations League · 2024-25907.0
Landslag8. september · Estonia–SverigeNations League · 2024-25595.9
Landslag5. september · Estonia–SlovakiaNations League · 2024-25907.3
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 4 tilgjengelige sesonger, 6 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Michael Schjønning-Larsen: statistikk, kamper og karriere | Coro