Portrett av Artak Dashyan
Spillerprofil · komplett datakort

Artak Dashyan

MidtbaneTilgjengelig
Født20. november 1989 · 36 årNasjonalitetArmeniaHøyde181 cmVekt74 kg
47Kamper
2 981Minutter
4Mål
0Målgivende
0,12Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Lite datagrunnlagForrige sesong 2024-25Lite datagrunnlag
Nøkkelpasninger / 90
01,3
–1,03
Taklinger / 90
01,3
–1,03
Vellykkede driblinger
0100
–85,7 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68108.2Slovan 7.2FK Zalg7.0FK Zalg6.6Slovan 6.3FC Base6.3Bodø/Gl7.0Rapid V6.2Vikingu7.2Apoel N6.6TSC Bac
  1. FC Basel 18936.3 vurdering
    3. nov. 2022 · 90 min
  2. Bodø/Glimt6.3 vurdering
    17. aug. 2023 · 90 min
  3. Rapid Vienna7.0 vurdering
    24. okt. 2024 · 14 min
  4. Vikingur Reykjavik6.2 vurdering
    28. nov. 2024 · 45 min
  5. Apoel Nicosia7.2 vurdering
    12. des. 2024 · 79 min
  6. TSC Backa Topola6.6 vurdering
    19. des. 2024 · 37 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,000,140,360,00MINUTTER2572016-173602017-182112018-191622019-201 3202022-234962023-241752024-25
  1. 2017-180,00 målpoeng / 90
    360 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2018-190,00 målpoeng / 90
    211 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2019-200,00 målpoeng / 90
    162 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2022-230,14 målpoeng / 90
    1 320 min · 2 mål · 0 målgivende
  5. 2023-240,36 målpoeng / 90
    496 min · 2 mål · 0 målgivende
  6. 2024-250,00 målpoeng / 90
    175 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-174 kamper · 257 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2017-184 kamper · 360 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2018-193 kamper · 211 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2019-202 kamper · 162 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-2314 kamper · 1 320 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,14/90
  • 2023-246 kamper · 496 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,36/90
  • 2024-256 kamper · 175 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2025-261 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

12 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

2 turneringer
FC Noah logoChampions LeagueKlubb · FC Noah · 2025-26–
Kamper
1
Minutter
–
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
–
FC Noah logoConference LeagueKlubb · FC Noah · 2025-26–
Kamper
0
Minutter
–
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-262 turneringer · 1 kamp · 0 mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueFC Noah
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag
  • UEFA Europa Conference LeagueFC Noah
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueFC Noah
–
UEFA Europa Conference LeagueFC Noah
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueFC Noah
–
UEFA Europa Conference LeagueFC Noah
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueFC Noah
–
UEFA Europa Conference LeagueFC Noah
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueFC Noah
–
UEFA Europa Conference LeagueFC Noah
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueFC Noah
–
UEFA Europa Conference LeagueFC Noah
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FC Noah · Midfielder · nr. 10

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
10
Kamper
1
Fra start
0
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FC Noah · Midfielder · nr. 10

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
10
Kamper
0
Fra start
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
7
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 6 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFC Noah
    175 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Noah
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Noah
1,03

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFC Noah
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Noah
1,03

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFC Noah
53,6 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FC Noah · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
6
Fra start
4
Minutter
175
Innbytter
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,83

Angrep

Målgivende
0
Skudd
2
Pasninger
71
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
7
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Blokkeringer
1
Brudd
1
Dueller
28
Vunne dueller
15
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
3
Gule kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 6 kamper · 2 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeaguePyunik Yerevan
    496 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeaguePyunik Yerevan
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeaguePyunik Yerevan
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeaguePyunik Yerevan
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeaguePyunik Yerevan
0,54

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeaguePyunik Yerevan
55,6 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Pyunik Yerevan · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
496
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,20

Angrep

Mål
2
Skudd
1
Pasninger
20
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Brudd
1
Dueller
9
Vunne dueller
5
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-233 turneringer · 14 kamper · 2 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeaguePyunik Yerevan
    570 min · 43,2 %
  • UEFA Europa Conference LeaguePyunik Yerevan
    540 min · 40,9 %
  • UEFA Europa LeaguePyunik Yerevan
    210 min · 15,9 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeaguePyunik Yerevan
–
UEFA Europa Conference LeaguePyunik Yerevan
–
UEFA Europa LeaguePyunik Yerevan
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeaguePyunik Yerevan
–
UEFA Europa Conference LeaguePyunik Yerevan
1,17
UEFA Europa LeaguePyunik Yerevan
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeaguePyunik Yerevan
–
UEFA Europa Conference LeaguePyunik Yerevan
–
UEFA Europa LeaguePyunik Yerevan
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeaguePyunik Yerevan
–
UEFA Europa Conference LeaguePyunik Yerevan
2,17
UEFA Europa LeaguePyunik Yerevan
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeaguePyunik Yerevan
–
UEFA Europa Conference LeaguePyunik Yerevan
56,9 %
UEFA Europa LeaguePyunik Yerevan
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Pyunik Yerevan · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
570
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Pyunik Yerevan · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
540
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,13

Angrep

Mål
2
Skudd
16
Skudd på mål
7
Pasninger
199
Nøkkelpasninger
7
Driblinger
15
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
13
Brudd
6
Dueller
58
Vunne dueller
33
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
8
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Pyunik Yerevan · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
210
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFC Urartu
    162 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFC Urartu
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFC Urartu
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFC Urartu
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFC Urartu
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFC Urartu
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Urartu · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
162
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-192 turneringer · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueAlashkert
    180 min · 85,3 %
  • UEFA Europa LeagueAlashkert
    31 min · 14,7 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueAlashkert
–
UEFA Europa LeagueAlashkert
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueAlashkert
–
UEFA Europa LeagueAlashkert
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueAlashkert
–
UEFA Europa LeagueAlashkert
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueAlashkert
–
UEFA Europa LeagueAlashkert
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueAlashkert
–
UEFA Europa LeagueAlashkert
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Alashkert · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Alashkert · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
31
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueAlashkert
    360 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueAlashkert
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueAlashkert
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueAlashkert
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueAlashkert
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueAlashkert
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Alashkert · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueAlashkert
    257 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueAlashkert
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueAlashkert
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueAlashkert
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueAlashkert
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueAlashkert
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Alashkert · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
3
Minutter
257
Innbytter
1
Byttet ut
2
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

6 registrert
  1. →FC Noah → Pyunik Yerevanman 12. januar 2026Fri overgang
  2. →FC Noah → Pyunik Yerevansøn 11. januar 2026Fri overgang
  3. →Pyunik Yerevan → FC Noahman 1. juli 2024Fri overgang
  4. →FC Urartu → Atyraufre 26. februar 2021Fri overgang
  5. →Alashkert → FC Urartuman 1. juli 2019Fri overgang
  6. →Syunik → Vardar Skopjetir 1. juli 2014Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

21 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
18. desember · FC Noah–Dynamo KyivConference League · 2025-26––
11. desember · FC Noah–Legia WarszawaConference League · 2025-26––
27. november · FC Noah–AberdeenConference League · 2025-26––
6. november · FC Noah–Sigma OlomoucConference League · 2025-26––
23. oktober · FC Noah–Universitatea CraiovaConference League · 2025-26––
2. oktober · FC Noah–HNK RijekaConference League · 2025-26––
30. juli · FC Noah–Ferencvarosi TCChampions League · 2025-26––
22. juli · FC Noah–Ferencvarosi TCChampions League · 2025-26––
19. desember · FC Noah–TSC Backa TopolaConference League · 2024-25376.6
12. desember · FC Noah–Apoel NicosiaConference League · 2024-25797.2
28. november · FC Noah–Vikingur ReykjavikConference League · 2024-25456.2
7. november · FC Noah–ChelseaConference League · 2024-25––
24. oktober · FC Noah–Rapid ViennaConference League · 2024-25147.0
3. oktober · FC Noah–Mlada BoleslavConference League · 2024-25––
17. august · Pyunik Yerevan–Bodø/GlimtConference League · 2023-24906.3
3. november · Pyunik Yerevan–FC Basel 1893Conference League · 2022-23906.3
27. oktober · Pyunik Yerevan–Slovan BratislavaConference League · 2022-23906.6
13. oktober · Pyunik Yerevan–FK Zalgiris VilniusConference League · 2022-23907.0
6. oktober · Pyunik Yerevan–FK Zalgiris VilniusConference League · 2022-23907.2
15. september · Pyunik Yerevan–Slovan BratislavaConference League · 2022-23908.21
8. september · Pyunik Yerevan–FC Basel 1893Conference League · 2022-23907.21
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 11 tilgjengelige sesonger, 16 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.