Portrett av Ognjen Čančarević
Spillerprofil · komplett datakort

Ognjen Čančarević

KeeperTilgjengelig
Født25. september 1989 · 37 årNasjonalitetArmeniaHøyde188 cmVekt87 kg
23Kamper
1 620Minutter
0Mål
1Målgivende
0,06Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Keeperprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2024-25
Pasningspresisjon
0100
76,5 %72,5 %
Kampvurdering
510
6,726,48

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.7FYR Mac6.3Faroe I6.2FYR Mac7.2Faroe I6.6Latvia6.3Georgia5.9Georgia6.6Rep. Of6.8Latvia6.6Montene
  1. Latvia6.6 vurdering
    17. nov. 2024 · 90 min
  2. Georgia6.3 vurdering
    20. mars 2025 · 90 min
  3. Georgia5.9 vurdering
    23. mars 2025 · 90 min
  4. Rep. Of Ireland6.6 vurdering
    9. sep. 2025 · 90 min
  5. Latvia6.8 vurdering
    25. sep. 2026 · 90 min
  6. Montenegro6.6 vurdering
    28. sep. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,50MINUTTER63020239020247202024-251802026-27
  1. 20230,00 målpoeng / 90
    630 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 20240,00 målpoeng / 90
    90 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2024-250,00 målpoeng / 90
    720 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2026-270,50 målpoeng / 90
    180 min · 0 mål · 1 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20180 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 20237 kamper · 630 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20241 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-258 kamper · 720 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2026-272 kamper · 180 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,50/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

5 turneringsrader · landslag

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – landslag

1 turneringer
Flagg: ArmeniaNations LeagueLandslag · Armenia · 2026-276.72
Kamper
2
Minutter
180
Mål
0
Målgivende
1
Pasning %
76.47058823529412
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 2 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueArmenia
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Nations LeagueArmenia
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Nations LeagueArmenia
–

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueArmenia
76,5 %

Kampvurdering

UEFA Nations LeagueArmenia
6,72

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Armenia · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Kaptein
Nei
Vurdering
6,72

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
68
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
76,5 %
Taklinger
0
Vunne dueller
2

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 8 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueArmenia
    720 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Nations LeagueArmenia
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Nations LeagueArmenia
–

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueArmenia
72,5 %

Kampvurdering

UEFA Nations LeagueArmenia
6,48

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Armenia · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
720
Kaptein
Nei
Vurdering
6,48

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
211
Nøkkelpasninger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
72,5 %
Taklinger
1
Vunne dueller
4

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20241 turnering · 1 kamp · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeArmenia
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

World Cup - Qualification EuropeArmenia
3

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

World Cup - Qualification EuropeArmenia
1

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeArmenia
63 %

Kampvurdering

World Cup - Qualification EuropeArmenia
6,60

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Armenia · Goalkeeper · nr. 1

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
1
Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
58
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
63 %
Dueller
2
Vunne dueller
2
Redninger
3
Baklengsmål
1

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 7 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationArmenia
    630 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Euro Championship - QualificationArmenia
5,14

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Euro Championship - QualificationArmenia
1,29

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationArmenia
–

Kampvurdering

Euro Championship - QualificationArmenia
7,53

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Armenia · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
7
Fra start
7
Minutter
630
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,53

Angrep

Mål
0
Pasninger
215
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Brudd
1
Dueller
9
Vunne dueller
8
Redninger
36
Baklengsmål
9

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
2
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20181 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeSerbia
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

World Cup - Qualification EuropeSerbia
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

World Cup - Qualification EuropeSerbia
–

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeSerbia
–

Kampvurdering

World Cup - Qualification EuropeSerbia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Serbia · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

6 registrert
  1. →FC Noah → IMT Novi Beogradsøn 18. januar 2026Permanent overgang
  2. →FC Noah → IMT Novi Beogradlør 17. januar 2026Permanent overgang
  3. →Alashkert → FC Noahman 15. januar 2024Ikke oppgitt
  4. →Mladost Lucani → Radnik Surdulicafre 1. juli 2016Fri overgang
  5. →Sloboda Uzice → OFK Beogradtor 1. januar 2015Fri overgang
  6. →Radnicki 1923 → Sloboda Uzicetir 1. juli 2014Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – landslag

23 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
28. september · Armenia–MontenegroNations League · 2026-27906.61
25. september · Armenia–LatviaNations League · 2026-27906.8
16. november · Armenia–PortugalVM-kvalifisering Europa · 2024––
13. november · Armenia–UngarnVM-kvalifisering Europa · 2024––
14. oktober · Armenia–Rep. Of IrelandVM-kvalifisering Europa · 2024––
11. oktober · Armenia–UngarnVM-kvalifisering Europa · 2024––
9. september · Armenia–Rep. Of IrelandVM-kvalifisering Europa · 2024906.6
6. september · Armenia–PortugalVM-kvalifisering Europa · 2024––
23. mars · Armenia–GeorgiaNations League · 2024-25905.9
20. mars · Armenia–GeorgiaNations League · 2024-25906.3
17. november · Armenia–LatviaNations League · 2024-25906.6
14. november · Armenia–Faroe IslandsNations League · 2024-25907.2
13. oktober · Armenia–FYR MacedoniaNations League · 2024-25906.2
10. oktober · Armenia–Faroe IslandsNations League · 2024-25906.3
10. september · Armenia–FYR MacedoniaNations League · 2024-25906.7
7. september · Armenia–LatviaNations League · 2024-25906.6
21. november · Armenia–KroatiaEM-kvalifisering · 2023909.2
18. november · Armenia–WalesEM-kvalifisering · 2023907.2
12. oktober · Armenia–LatviaEM-kvalifisering · 2023906.6
11. september · Armenia–KroatiaEM-kvalifisering · 2023908.2
8. september · Armenia–TyrkiaEM-kvalifisering · 2023907.6
19. juni · Armenia–LatviaEM-kvalifisering · 2023906.7
16. juni · Armenia–WalesEM-kvalifisering · 2023906.6
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 12 tilgjengelige sesonger, 17 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.