Portrett av Jaakko Tapio Oksanen
Spillerprofil · komplett datakort

Jaakko Oksanen

Fullt navn: Jaakko Tapio Oksanen

MidtbaneTilgjengelig
Født7. november 2000 · 25 årNasjonalitetFinlandHøyde180 cmVekt77 kg
19Kamper
1 577Minutter
1Mål
2Målgivende
0,17Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26
Nøkkelpasninger / 90
02,2
1,810,5
Pasningspresisjon
0100
89,9 %92 %
Taklinger / 90
02,7
2,181,67

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.9BSC You7.3Drita7.2Breidab8.7Slovan 7.0Jagiell6.9Lausann6.5Crystal7.3Levski 6.7Riga6.3Panathi
  1. Jagiellonia7.0 vurdering
    27. nov. 2025 · 90 min
  2. Lausanne6.9 vurdering
    11. des. 2025 · 90 min
  3. Crystal Palace6.5 vurdering
    18. des. 2025 · 90 min
  4. Levski Sofia7.3 vurdering
    11. aug. 2026 · 93 min
  5. Riga6.7 vurdering
    15. okt. 2026 · 90 min
  6. Panathinaikos6.3 vurdering
    22. okt. 2026 · 65 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,500,170,00MINUTTER2532022-231762023-243602024-255402025-262482026-27
  1. 2022-230,00 målpoeng / 90
    253 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2023-240,00 målpoeng / 90
    176 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2024-250,50 målpoeng / 90
    360 min · 0 mål · 2 målgivende
  4. 2025-260,17 målpoeng / 90
    540 min · 1 mål · 0 målgivende
  5. 2026-270,00 målpoeng / 90
    248 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2022-234 kamper · 253 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-242 kamper · 176 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-254 kamper · 360 min · 0 mål · 2 målgivende · 0,50/90
  • 2025-266 kamper · 540 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,17/90
  • 2026-273 kamper · 248 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

6 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Kairat Almaty logoConference LeagueKlubb · Kairat Almaty · 2026-276.53
Kamper
2
Minutter
155
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
89.39393939393939
Kairat Almaty logoChampions LeagueKlubb · Kairat Almaty · 2026-277.30
Kamper
1
Minutter
93
Mål
–
Målgivende
–
Pasning %
90.9090909090909
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-272 turneringer · 3 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Conference LeagueKairat Almaty
    155 min · 62,5 %Lite datagrunnlag
  • Champions LeagueKairat Almaty
    93 min · 37,5 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Conference LeagueKairat Almaty
–
Champions LeagueKairat Almaty
–

Nøkkelpasninger / 90

Conference LeagueKairat Almaty
1,16
Champions LeagueKairat Almaty
2,9

Pasningspresisjon

Conference LeagueKairat Almaty
89,4 %
Champions LeagueKairat Almaty
90,9 %

Taklinger / 90

Conference LeagueKairat Almaty
2,9
Champions LeagueKairat Almaty
0,97

Vunne dueller

Conference LeagueKairat Almaty
–
Champions LeagueKairat Almaty
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Conference League
  • Klubb · Kairat Almaty · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
155
Kaptein
Nei
Vurdering
6,53

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
66
Nøkkelpasninger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
89,4 %
Taklinger
5
Vunne dueller
5

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · Champions League
  • Klubb · Kairat Almaty · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
93
Kaptein
Nei
Vurdering
7,30

Angrep

Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
66
Nøkkelpasninger
3

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
90,9 %
Taklinger
1
Vunne dueller
4

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 6 kamper · 1 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueKuPS
    540 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueKuPS
0,17

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueKuPS
0,5

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueKuPS
92 %

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueKuPS
1,67

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueKuPS
64,4 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · KuPS · Midfielder · nr. 13

Spilletid

Draktnummer
13
Kamper
6
Fra start
6
Minutter
540
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,27

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
358
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
92 %
Taklinger
10
Brudd
7
Dueller
45
Vunne dueller
29
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
11
Frispark begått
5
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 4 kamper · 0 mål · 2 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueKuPS
    360 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueKuPS
0,5

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueKuPS
1,5

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueKuPS
49 %

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueKuPS
0,25

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueKuPS
43,6 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · KuPS · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,50

Angrep

Mål
0
Målgivende
2
Skudd
2
Skudd på mål
0
Pasninger
220
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
49 %
Taklinger
1
Blokkeringer
3
Brudd
4
Dueller
39
Vunne dueller
17
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
3
Gule kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueKuPS
    176 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueKuPS
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueKuPS
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueKuPS
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueKuPS
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueKuPS
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · KuPS · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
176
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueKuPS
    253 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueKuPS
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueKuPS
0,36

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueKuPS
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueKuPS
1,07

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueKuPS
50 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · KuPS · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
3
Minutter
253
Innbytter
1
Byttet ut
2
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,55

Angrep

Mål
0
Pasninger
44
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Brudd
1
Dueller
8
Vunne dueller
4
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
1
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

6 registrert
  1. →KuPS → Kairat Almatyons 31. desember 2025Fri overgang
  2. →Brentford → KuPSons 13. juli 2022Fri overgang
  3. →Morton → Brentfordman 3. januar 2022Ikke oppgitt
  4. →Brentford → Mortontir 31. august 2021Lån
  5. →Brentford → AFC Wimbledontor 13. august 2020Lån
  6. →HJK Helsinki → Brentfordsøn 1. juli 2018Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

11 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb22. oktober · Kairat Almaty–PanathinaikosConference League · 2026-27656.3
Klubb15. oktober · Kairat Almaty–RigaConference League · 2026-27906.7
Klubb11. august · Kairat Almaty–Levski SofiaChampions League · 2026-27937.3
Klubb18. desember · KuPS–Crystal PalaceConference League · 2025-26906.5
Klubb11. desember · KuPS–LausanneConference League · 2025-26906.9
Klubb27. november · KuPS–JagielloniaConference League · 2025-26907.0
Klubb6. november · KuPS–Slovan BratislavaConference League · 2025-26908.71
Klubb23. oktober · KuPS–BreidablikConference League · 2025-26907.2
Klubb2. oktober · KuPS–DritaConference League · 2025-26907.3
Klubb11. august · KuPS–BSC Young BoysConference League · 2022-23456.9
Klubb4. august · KuPS–BSC Young BoysConference League · 2022-23736.3
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 5 tilgjengelige sesonger, 6 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.