Portrett av Ramiz Larbi Zerrouki
Spillerprofil · komplett datakort

Ramiz Zerrouki

Fullt navn: Ramiz Larbi Zerrouki

MidtbaneTilgjengelig
Født26. mai 1998 · 28 årNasjonalitetAlgerieHøyde183 cmVekt76 kg
20Kamper
1 135Minutter
2Mål
0Målgivende
0,16Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Lite datagrunnlagForrige sesong 2024-25Lite datagrunnlag
Nøkkelpasninger / 90
02,6
2,09–
Pasningspresisjon
0100
87,4 %–
Taklinger / 90
04,4
3,663,24

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.9Lazio6.2Celtic6.9AS Roma6.6AS Roma5.9Bayer L6.7Girona6.6Manches6.6Sparta 8.5FC Thun7.2Lincoln
  1. Bayer Leverkusen5.9 vurdering
    19. sep. 2024 · 45 min
  2. Girona6.7 vurdering
    2. okt. 2024 · 29 min
  3. Manchester City6.6 vurdering
    26. nov. 2024 · 22 min
  4. Sparta Praha6.6 vurdering
    11. des. 2024 · 15 min
  5. FC Thun8.5 vurdering
    15. okt. 2026 · 95 min
  6. Lincoln Red Imps FC7.2 vurdering
    22. okt. 2026 · 77 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,180,000,52MINUTTER3462022-235062023-241112024-251722026-27
  1. 2022-230,00 målpoeng / 90
    346 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2023-240,18 målpoeng / 90
    506 min · 1 mål · 0 målgivende
  3. 2024-250,00 målpoeng / 90
    111 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2026-270,52 målpoeng / 90
    172 min · 1 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2022-234 kamper · 346 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-247 kamper · 506 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,18/90
  • 2024-256 kamper · 111 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2026-272 kamper · 172 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,52/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

5 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Twente logoConference LeagueKlubb · Twente · 2026-277.92
Kamper
2
Minutter
172
Mål
1
Målgivende
0
Pasning %
87.42138364779875
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 2 kamper · 1 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Conference League.

Registrert spilletid

  • Conference LeagueTwente
    172 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Conference LeagueTwente
0,52

Nøkkelpasninger / 90

Conference LeagueTwente
2,09

Pasningspresisjon

Conference LeagueTwente
87,4 %

Taklinger / 90

Conference LeagueTwente
3,66

Vunne dueller

Conference LeagueTwente
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Conference League
  • Klubb · Twente · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
172
Kaptein
Nei
Vurdering
7,92

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
4
Skudd på mål
1
Pasninger
159
Nøkkelpasninger
4

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
87,4 %
Taklinger
7
Vunne dueller
9

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 6 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueFeyenoord
    111 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueFeyenoord
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueFeyenoord
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueFeyenoord
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueFeyenoord
3,24

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueFeyenoord
41,7 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Feyenoord · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
6
Fra start
4
Minutter
111
Innbytter
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,50

Angrep

Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
52
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Blokkeringer
2
Brudd
1
Dueller
12
Vunne dueller
5
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
4
Gule kort
0
Røde kort
0
2023-242 turneringer · 7 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueFeyenoord
    355 min · 70,2 %
  • UEFA Europa LeagueFeyenoord
    151 min · 29,8 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueFeyenoord
–
UEFA Europa LeagueFeyenoord
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueFeyenoord
0,76
UEFA Europa LeagueFeyenoord
1,19

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueFeyenoord
–
UEFA Europa LeagueFeyenoord
42 %

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueFeyenoord
2,54
UEFA Europa LeagueFeyenoord
1,19

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueFeyenoord
56,4 %
UEFA Europa LeagueFeyenoord
38,5 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Feyenoord · Midfielder

Spilletid

Kamper
5
Fra start
4
Minutter
355
Innbytter
1
Byttet ut
3
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
7,04

Angrep

Mål
1
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
224
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
6
Vellykkede driblinger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
10
Blokkeringer
1
Brudd
5
Dueller
39
Vunne dueller
22
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
7
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Feyenoord · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
151
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,80

Angrep

Mål
0
Pasninger
90
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
42 %
Taklinger
2
Blokkeringer
1
Brudd
1
Dueller
13
Vunne dueller
5
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueTwente
    346 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueTwente
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueTwente
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueTwente
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueTwente
3,12

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueTwente
51,1 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Twente · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
346
Innbytter
0
Byttet ut
3
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,88

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
176
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
12
Brudd
4
Dueller
45
Vunne dueller
23
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
10
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

3 registrert
  1. →Feyenoord → Twenteons 30. juli 2025Lån
  2. →Feyenoord → Twentetir 29. juli 2025Lån
  3. →Twente → Feyenoordtor 22. juni 2023Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

20 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
22. oktober · Twente–Lincoln Red Imps FCConference League · 2026-27777.2
15. oktober · Twente–FC ThunConference League · 2026-27958.51
11. desember · Feyenoord–Sparta PrahaChampions League · 2024-25156.6
26. november · Feyenoord–Manchester CityChampions League · 2024-25226.6
6. november · Feyenoord–Red Bull SalzburgChampions League · 2024-25––
23. oktober · Feyenoord–BenficaChampions League · 2024-25––
2. oktober · Feyenoord–GironaChampions League · 2024-25296.7
19. september · Feyenoord–Bayer LeverkusenChampions League · 2024-25455.9
22. februar · Feyenoord–AS RomaEuropa League · 2023-24616.6
15. februar · Feyenoord–AS RomaEuropa League · 2023-24906.9
13. desember · Feyenoord–CelticChampions League · 2023-24906.2
28. november · Feyenoord–Atletico MadridChampions League · 2023-24––
7. november · Feyenoord–LazioChampions League · 2023-24816.9
25. oktober · Feyenoord–LazioChampions League · 2023-24897.91
4. oktober · Feyenoord–Atletico MadridChampions League · 2023-24787.3
19. september · Feyenoord–CelticChampions League · 2023-24176.9
25. august · Twente–FiorentinaConference League · 2022-23906.7
18. august · Twente–FiorentinaConference League · 2022-23896.7
11. august · Twente–CukarickiConference League · 2022-23866.9
4. august · Twente–CukarickiConference League · 2022-23817.3
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 6 tilgjengelige sesonger, 7 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Ramiz Zerrouki: statistikk, kamper og karriere | Coro