Portrett av Jaouen Djimmy Hadjam
Spillerprofil · komplett datakort

Jaouen Hadjam

Fullt navn: Jaouen Djimmy Hadjam

ForsvarTilgjengelig
Født26. mars 2003 · 23 årNasjonalitetAlgerieHøyde185 cmVekt82 kg
57Kamper
2 353Minutter
1Mål
1Målgivende
0,08Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Lite datagrunnlagForrige sesong 2025-26
Taklinger / 90
02,7
1,462,17
Brudd / 90
02,7
–2,17
Vunne dueller
0100
–55,4 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.3Panathi7.9FCSB7.3Ludogor5.6PAOK7.0Aston V7.0Lille7.9Sunderl6.9Crystal7.2FK Jabl7.0Manches
  1. Aston Villa7.0 vurdering
    27. nov. 2025 · 90 min
  2. Lille7.0 vurdering
    11. des. 2025 · 90 min
  3. Sunderland7.9 vurdering
    10. okt. 2026 · 2 min
  4. Crystal Palace6.9 vurdering
    18. okt. 2026 · 9 min
  5. FK Jablonec7.2 vurdering
    22. okt. 2026 · 86 min
  6. Manchester City7.0 vurdering
    31. okt. 2026 · 26 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,110,000,000,000,73MINUTTER8032022-232572023-246162024-255402025-261232026-27
  1. 2022-230,11 målpoeng / 90
    803 min · 0 mål · 1 målgivende
  2. 2023-240,00 målpoeng / 90
    257 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2024-250,00 målpoeng / 90
    616 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2025-260,00 målpoeng / 90
    540 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2026-270,73 målpoeng / 90
    123 min · 1 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2022-2317 kamper · 803 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,11/90
  • 2023-2410 kamper · 257 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-259 kamper · 616 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-267 kamper · 540 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2026-274 kamper · 123 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,73/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

7 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

2 turneringer
Brighton logoPremier LeagueKlubb · Brighton · 2026-277.01
Kamper
3
Minutter
37
Mål
1
Målgivende
0
Pasning %
73.6842105263158
Brighton logoConference LeagueKlubb · Brighton · 2026-277.20
Kamper
1
Minutter
86
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
88.88888888888889
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-272 turneringer · 4 kamper · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Conference LeagueBrighton
    86 min · 69,9 %Lite datagrunnlag
  • Premier LeagueBrighton
    37 min · 30,1 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

Conference LeagueBrighton
1,05
Premier LeagueBrighton
2,43

Brudd / 90

Conference LeagueBrighton
–
Premier LeagueBrighton
–

Blokkeringer / 90

Conference LeagueBrighton
–
Premier LeagueBrighton
–

Vunne dueller

Conference LeagueBrighton
–
Premier LeagueBrighton
–

Pasningspresisjon

Conference LeagueBrighton
88,9 %
Premier LeagueBrighton
73,7 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Conference League
  • Klubb · Brighton · D

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
86
Kaptein
Nei
Vurdering
7,20

Angrep

Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
45
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
88,9 %
Taklinger
1
Vunne dueller
3

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Premier League
  • Klubb · Brighton · D

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
0
Minutter
37
Kaptein
Nei
Vurdering
7,01

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
19
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
73,7 %
Taklinger
1
Vunne dueller
2

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 7 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
    540 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
2,17

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
2,17

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
55,4 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
80 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · BSC Young Boys · Defender · nr. 3

Spilletid

Draktnummer
3
Kamper
7
Fra start
7
Minutter
540
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,85

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
8
Skudd på mål
2
Pasninger
264
Nøkkelpasninger
9
Driblinger
25
Vellykkede driblinger
17
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
80 %
Taklinger
13
Brudd
13
Dueller
74
Vunne dueller
41
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
5
Gule kort
4
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 9 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
    616 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
2,05

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
2,34

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
0,44

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
49,5 %

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · BSC Young Boys · Defender

Spilletid

Kamper
9
Fra start
8
Minutter
616
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,36

Angrep

Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
256
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
31
Vellykkede driblinger
16
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
14
Blokkeringer
3
Brudd
16
Dueller
95
Vunne dueller
47
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
9
Frispark begått
11
Gule kort
3
Røde kort
0
2023-242 turneringer · 10 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
    151 min · 58,8 %Lite datagrunnlag
  • Ligue 1Nantes
    106 min · 41,2 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
1,79
Ligue 1Nantes
5,09

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
1,19
Ligue 1Nantes
2,55

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
0,6
Ligue 1Nantes
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
42,9 %
Ligue 1Nantes
50 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
–
Ligue 1Nantes
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · BSC Young Boys · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
151
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,85

Angrep

Mål
0
Pasninger
84
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
9
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Blokkeringer
1
Brudd
2
Dueller
21
Vunne dueller
9
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Nantes · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
8
Fra start
0
Minutter
106
Innbytter
8
Byttet ut
0
På benken
13
Kaptein
Nei
Vurdering
6,56

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
85
Nøkkelpasninger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
6
Brudd
3
Dueller
16
Vunne dueller
8
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
4
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 17 kamper · – mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Nantes
    803 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Ligue 1Nantes
3,03

Brudd / 90

Ligue 1Nantes
1,34

Blokkeringer / 90

Ligue 1Nantes
0,34

Vunne dueller

Ligue 1Nantes
57,3 %

Pasningspresisjon

Ligue 1Nantes
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Nantes · Defender

Spilletid

Kamper
17
Fra start
12
Minutter
803
Innbytter
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,75

Angrep

Målgivende
1
Skudd
5
Skudd på mål
3
Pasninger
376
Nøkkelpasninger
7
Driblinger
41
Vellykkede driblinger
29
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
27
Blokkeringer
3
Brudd
12
Dueller
131
Vunne dueller
75
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
12
Frispark begått
10
Gule kort
1
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

2 registrert
  1. →Nantes → BSC Young Boysfre 19. januar 2024Ikke oppgitt
  2. →Paris FC → Nantestir 17. januar 2023Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

56 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
31. oktober · Brighton–Manchester CityPremier League · 2026-27267.0
25. oktober · Brighton–LiverpoolPremier League · 2026-270–
22. oktober · Brighton–FK JablonecConference League · 2026-27867.2
18. oktober · Brighton–Crystal PalacePremier League · 2026-2796.9
10. oktober · Brighton–SunderlandPremier League · 2026-2727.91
19. september · Brighton–ArsenalPremier League · 2026-270–
13. september · Brighton–CoventryPremier League · 2026-270–
5. september · Brighton–LeedsPremier League · 2026-270–
30. august · Brighton–ChelseaPremier League · 2026-27––
11. desember · BSC Young Boys–LilleEuropa League · 2025-26907.0
27. november · BSC Young Boys–Aston VillaEuropa League · 2025-26907.0
6. november · BSC Young Boys–PAOKEuropa League · 2025-26905.6
23. oktober · BSC Young Boys–LudogoretsEuropa League · 2025-26907.3
2. oktober · BSC Young Boys–FCSBEuropa League · 2025-26907.9
25. september · BSC Young Boys–PanathinaikosEuropa League · 2025-26906.3
29. januar · BSC Young Boys–FK Crvena ZvezdaChampions League · 2024-25––
22. januar · BSC Young Boys–CelticChampions League · 2024-25906.3
11. desember · BSC Young Boys–VfB StuttgartChampions League · 2024-25705.3
26. november · BSC Young Boys–AtalantaChampions League · 2024-25785.5
23. oktober · BSC Young Boys–InterChampions League · 2024-25907.0
1. oktober · BSC Young Boys–BarcelonaChampions League · 2024-25906.3
17. september · BSC Young Boys–Aston VillaChampions League · 2024-25636.9
27. august · BSC Young Boys–GalatasarayChampions League · 2024-25687.3
21. august · BSC Young Boys–GalatasarayChampions League · 2024-25676.9
22. februar · BSC Young Boys–Sporting CPEuropa League · 2023-24617.0
15. februar · BSC Young Boys–Sporting CPEuropa League · 2023-24906.7
17. desember · Nantes–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2023-24156.3
9. desember · Nantes–Paris Saint GermainLigue 1 · 2023-24––
2. desember · Nantes–NiceLigue 1 · 2023-24––
26. november · Nantes–Le HavreLigue 1 · 2023-24137.5
12. november · Nantes–MetzLigue 1 · 2023-24306.6
5. november · Nantes–ReimsLigue 1 · 2023-24136.9
28. oktober · Nantes–LensLigue 1 · 2023-2496.2
22. oktober · Nantes–MontpellierLigue 1 · 2023-241–
6. oktober · Nantes–StrasbourgLigue 1 · 2023-24––
1. oktober · Nantes–RennesLigue 1 · 2023-24––
23. september · Nantes–LorientLigue 1 · 2023-24––
25. august · Nantes–MonacoLigue 1 · 2023-2496.3
13. august · Nantes–ToulouseLigue 1 · 2023-24306.2
3. juni · Nantes–AngersLigue 1 · 2022-23286.9
27. mai · Nantes–LilleLigue 1 · 2022-23––
20. mai · Nantes–MontpellierLigue 1 · 2022-23––
14. mai · Nantes–ToulouseLigue 1 · 2022-23––
7. mai · Nantes–StrasbourgLigue 1 · 2022-23306.2
3. mai · Nantes–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2022-23176.6
23. april · Nantes–Estac TroyesLigue 1 · 2022-23––
16. april · Nantes–AuxerreLigue 1 · 2022-23907.3
17. mars · Nantes–LyonLigue 1 · 2022-23546.9
12. mars · Nantes–NiceLigue 1 · 2022-23816.5
4. mars · Nantes–Paris Saint GermainLigue 1 · 2022-23705.61
26. februar · Nantes–RennesLigue 1 · 2022-23906.9
19. februar · Nantes–LensLigue 1 · 2022-23636.9
12. februar · Nantes–LorientLigue 1 · 2022-23907.5
5. februar · Nantes–AjaccioLigue 1 · 2022-23896.9
1. februar · Nantes–MarseilleLigue 1 · 2022-23126.9
29. januar · Nantes–Clermont FootLigue 1 · 2022-23896.9
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 7 tilgjengelige sesonger, 9 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Jaouen Hadjam: statistikk, kamper og karriere | Coro