Portrett av Mika Miles Biereth
Spillerprofil · komplett datakort

Mika Biereth

Fullt navn: Mika Miles Biereth

AngrepTilgjengelig
Født8. februar 2003 · 23 årNasjonalitetDanmarkHøyde187 cmVekt69 kg
81Kamper
3 341Minutter
20Mål
4Målgivende
0,65Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Lite datagrunnlagForrige sesong 2025-26
Målpoeng / 90
01
00,29
Skudd / 90
01,2
00,94
Skudd på mål
0100
–61,5 %
Vellykkede driblinger
0100
–27,8 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.7Lyon6.5Marseil6.3Auxerre6.3Toulous6.3Metz6.3Lille6.5Strasbo6.9Le Havr6.3Marseil6.3Lorient
  1. Metz6.3 vurdering
    2. mai 2026 · 16 min
  2. Lille6.3 vurdering
    10. mai 2026 · 10 min
  3. Strasbourg6.5 vurdering
    17. mai 2026 · 14 min
  4. Le Havre6.9 vurdering
    23. aug. 2026 · 21 min
  5. Marseille6.3 vurdering
    30. aug. 2026 · 14 min
  6. Lorient6.3 vurdering
    18. okt. 2026 · 15 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 901,100,850,290,00MINUTTER2462023-241 7942024-251 2512025-26502026-27
  1. 2023-241,10 målpoeng / 90
    246 min · 3 mål · 0 målgivende
  2. 2024-250,85 målpoeng / 90
    1 794 min · 15 mål · 2 målgivende
  3. 2025-260,29 målpoeng / 90
    1 251 min · 2 mål · 2 målgivende
  4. 2026-270,00 målpoeng / 90
    50 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2021-220 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-244 kamper · 246 min · 3 mål · 0 målgivende · 1,10/90
  • 2024-2525 kamper · 1 794 min · 15 mål · 2 målgivende · 0,85/90
  • 2025-2640 kamper · 1 251 min · 2 mål · 2 målgivende · 0,29/90
  • 2026-273 kamper · 50 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

9 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Monaco logoLigue 1Klubb · Monaco · 2026-276.55
Kamper
3
Minutter
50
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
57.142857142857146
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 3 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Monaco
    50 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Monaco
0

Skudd / 90

Ligue 1Monaco
0

Skudd på mål

Ligue 1Monaco
–

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Monaco
0

Vellykkede driblinger

Ligue 1Monaco
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Monaco · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
0
Minutter
50
Kaptein
Nei
Vurdering
6,55

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
7
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
57,1 %
Taklinger
2
Vunne dueller
4

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-262 turneringer · 40 kamper · 2 mål · 2 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Ligue 1.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Ligue 1Monaco
    1 108 min · 88,6 %
  • UEFA Champions LeagueMonaco
    143 min · 11,4 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Ligue 1Monaco
0,32
UEFA Champions LeagueMonaco
0

Skudd / 90

Ligue 1Monaco
0,97
UEFA Champions LeagueMonaco
0,63

Skudd på mål

Ligue 1Monaco
58,3 %
UEFA Champions LeagueMonaco
100 %

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Monaco
1,71
UEFA Champions LeagueMonaco
1,26

Vellykkede driblinger

Ligue 1Monaco
30,8 %
UEFA Champions LeagueMonaco
20 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Monaco · Attacker · nr. 14

Spilletid

Draktnummer
14
Kamper
32
Fra start
12
Minutter
1 108
Innbytter
20
Byttet ut
11
På benken
22
Kaptein
Nei
Vurdering
6,47

Angrep

Mål
2
Målgivende
2
Skudd
12
Skudd på mål
7
Pasninger
206
Nøkkelpasninger
21
Driblinger
13
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
61 %
Taklinger
11
Blokkeringer
2
Dueller
142
Vunne dueller
44
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
14
Frispark begått
16
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Monaco · Attacker · nr. 14

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
14
Kamper
8
Fra start
1
Minutter
143
Innbytter
7
Byttet ut
1
På benken
9
Kaptein
Nei
Vurdering
6,27

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
28
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
1
Straffer vunnet
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
53 %
Taklinger
2
Brudd
1
Dueller
31
Vunne dueller
5
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
4
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-253 turneringer · – kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 3 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Ligue 1Monaco
    1 237 min · –
  • UEFA Champions LeagueMonaco · Sturm Graz
    557 min · –
  • Premier LeagueArsenal
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Ligue 1Monaco
1,09
UEFA Champions LeagueMonaco · Sturm Graz
0,38
Premier LeagueArsenal
–

Skudd / 90

Ligue 1Monaco
2,4
UEFA Champions LeagueMonaco · Sturm Graz
–
Premier LeagueArsenal
–

Skudd på mål

Ligue 1Monaco
72,7 %
UEFA Champions LeagueMonaco · Sturm Graz
–
Premier LeagueArsenal
–

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Monaco
1,6
UEFA Champions LeagueMonaco · Sturm Graz
–
Premier LeagueArsenal
–

Vellykkede driblinger

Ligue 1Monaco
10 %
UEFA Champions LeagueMonaco · Sturm Graz
–
Premier LeagueArsenal
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Monaco · Attacker

Spilletid

Kamper
17
Fra start
17
Minutter
1 237
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,39

Angrep

Mål
13
Målgivende
2
Skudd
33
Skudd på mål
24
Pasninger
228
Nøkkelpasninger
22
Driblinger
10
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
1
Straffer bommet
1

Ball og forsvar

Taklinger
5
Brudd
4
Dueller
130
Vunne dueller
54
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
30
Frispark begått
19
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Monaco · Attacker
  • Klubb · Sturm Graz · Attacker

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
557
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,50

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
38
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
26
Vunne dueller
4
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
2
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Premier League
  • Klubb · Arsenal · Attacker

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kaptein
Nei

Angrep

Ball og forsvar

Disiplin

2023-241 turnering · 4 kamper · 3 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueSturm Graz
    246 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueSturm Graz
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueSturm Graz
2,56

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueSturm Graz
85,7 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSturm Graz
2,2

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueSturm Graz
33,3 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Sturm Graz · Attacker

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
246
Innbytter
0
Byttet ut
4
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,10

Angrep

Mål
3
Skudd
7
Skudd på mål
6
Pasninger
28
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Blokkeringer
1
Dueller
19
Vunne dueller
6
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Premier League.

Registrert spilletid

  • Premier LeagueArsenal
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Premier LeagueArsenal
–

Skudd / 90

Premier LeagueArsenal
–

Skudd på mål

Premier LeagueArsenal
–

Nøkkelpasninger / 90

Premier LeagueArsenal
–

Vellykkede driblinger

Premier LeagueArsenal
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Premier League
  • Klubb · Arsenal · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

5 registrert
  1. →Sturm Graz → Monacolør 11. januar 2025Permanent overgang
  2. →Arsenal → Sturm Grazman 8. juli 2024€ 4M
  3. →Arsenal → Sturm Grazfre 19. januar 2024Lån
  4. →Arsenal → Motherwelltor 3. august 2023Lån
  5. →Arsenal → Waalwijkfre 1. juli 2022Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb

81 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
22. oktober · Monaco–SC FreiburgConference League · 2026-27––
18. oktober · Monaco–LorientLigue 1 · 2026-27156.3
15. oktober · Monaco–CSKA SofiaConference League · 2026-27––
12. september · Monaco–StrasbourgLigue 1 · 2026-270–
4. september · Monaco–Paris Saint GermainLigue 1 · 2026-270–
30. august · Monaco–MarseilleLigue 1 · 2026-27146.3
23. august · Monaco–Le HavreLigue 1 · 2026-27216.9
17. mai · Monaco–StrasbourgLigue 1 · 2025-26146.5
10. mai · Monaco–LilleLigue 1 · 2025-26106.3
2. mai · Monaco–MetzLigue 1 · 2025-26166.3
25. april · Monaco–ToulouseLigue 1 · 2025-26116.3
19. april · Monaco–AuxerreLigue 1 · 2025-2696.3
10. april · Monaco–Paris FCLigue 1 · 2025-263–
5. april · Monaco–MarseilleLigue 1 · 2025-26136.5
22. mars · Monaco–LyonLigue 1 · 2025-26146.7
14. mars · Monaco–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2025-26206.9
6. mars · Monaco–Paris Saint GermainLigue 1 · 2025-2696.2
28. februar · Monaco–AngersLigue 1 · 2025-26176.3
25. februar · Monaco–Paris Saint GermainChampions League · 2025-26165.9
21. februar · Monaco–LensLigue 1 · 2025-26116.3
17. februar · Monaco–Paris Saint GermainChampions League · 2025-26126.2
13. februar · Monaco–NantesLigue 1 · 2025-26146.7
8. februar · Monaco–NiceLigue 1 · 2025-26156.3
31. januar · Monaco–RennesLigue 1 · 2025-26346.92
28. januar · Monaco–JuventusChampions League · 2025-26––
24. januar · Monaco–Le HavreLigue 1 · 2025-26––
20. januar · Monaco–Real MadridChampions League · 2025-26––
16. januar · Monaco–LorientLigue 1 · 2025-26626.2
3. januar · Monaco–LyonLigue 1 · 2025-26776.5
14. desember · Monaco–MarseilleLigue 1 · 2025-2686.9
9. desember · Monaco–GalatasarayChampions League · 2025-26136.5
5. desember · Monaco–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2025-26906.3
29. november · Monaco–Paris Saint GermainLigue 1 · 2025-26126.2
26. november · Monaco–PafosChampions League · 2025-261–
22. november · Monaco–RennesLigue 1 · 2025-26297.31
8. november · Monaco–LensLigue 1 · 2025-26616.7
4. november · Monaco–Bodø/GlimtChampions League · 2025-26176.3
1. november · Monaco–Paris FCLigue 1 · 2025-26456.2
29. oktober · Monaco–NantesLigue 1 · 2025-26176.3
25. oktober · Monaco–ToulouseLigue 1 · 2025-26––
22. oktober · Monaco–TottenhamChampions League · 2025-26136.3
18. oktober · Monaco–AngersLigue 1 · 2025-26626.9
5. oktober · Monaco–NiceLigue 1 · 2025-26696.2
1. oktober · Monaco–Manchester CityChampions League · 2025-2686.5
27. september · Monaco–LorientLigue 1 · 2025-26456.0
21. september · Monaco–MetzLigue 1 · 2025-26687.31
18. september · Monaco–Club Brugge KVChampions League · 2025-26636.2
13. september · Monaco–AuxerreLigue 1 · 2025-26785.9
31. august · Monaco–StrasbourgLigue 1 · 2025-26796.6
24. august · Monaco–LilleLigue 1 · 2025-26166.0
16. august · Monaco–Le HavreLigue 1 · 2025-26806.7
17. mai · Monaco–LensLigue 1 · 2024-25––
10. mai · Monaco–LyonLigue 1 · 2024-25767.0
3. mai · Monaco–Saint EtienneLigue 1 · 2024-25146.6
26. april · Monaco–Le HavreLigue 1 · 2024-25907.31
19. april · Monaco–StrasbourgLigue 1 · 2024-25896.9
12. april · Monaco–MarseilleLigue 1 · 2024-25706.9
5. april · Monaco–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2024-25906.3
29. mars · Monaco–NiceLigue 1 · 2024-25767.21
15. mars · Monaco–AngersLigue 1 · 2024-25898.01
7. mars · Monaco–ToulouseLigue 1 · 2024-25826.91
28. februar · Monaco–ReimsLigue 1 · 2024-25798.93
22. februar · Monaco–LilleLigue 1 · 2024-25666.71
18. februar · Monaco–BenficaChampions League · 2024-25256.5
15. februar · Monaco–NantesLigue 1 · 2024-25839.33
12. februar · Monaco–BenficaChampions League · 2024-25576.7
7. februar · Monaco–Paris Saint GermainLigue 1 · 2024-25636.3
1. februar · Monaco–AuxerreLigue 1 · 2024-25909.33
25. januar · Monaco–RennesLigue 1 · 2024-25907.71
17. januar · Monaco–MontpellierLigue 1 · 2024-25907.3
11. desember · Sturm Graz–LilleChampions League · 2024-25907.21
27. november · Sturm Graz–GironaChampions League · 2024-25767.21
5. november · Sturm Graz–Borussia DortmundChampions League · 2024-25756.3
22. oktober · Sturm Graz–Sporting CPChampions League · 2024-25896.5
2. oktober · Sturm Graz–Club Brugge KVChampions League · 2024-25666.6
19. september · Sturm Graz–Stade Brestois 29Champions League · 2024-25786.6
14. mars · Sturm Graz–LilleConference League · 2023-24457.51
7. mars · Sturm Graz–LilleConference League · 2023-24656.2
22. februar · Sturm Graz–Slovan BratislavaConference League · 2023-24657.91
15. februar · Sturm Graz–Slovan BratislavaConference League · 2023-24716.91
23. januar · Arsenal–BurnleyPremier League · 2021-22––
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 7 tilgjengelige sesonger, 12 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Mika Biereth: statistikk, kamper og karriere | Coro