Portrett av Vangelis Pavlidis
Spillerprofil · komplett datakort

Vangelis Pavlidis

AngrepTilgjengelig
Født21. november 1998 · 27 årNasjonalitetHellasHøyde186 cmVekt82 kg
70Kamper
5 530Minutter
36Mål
15Målgivende
0,83Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26
Målpoeng / 90
01,9
1,570,32
Skudd / 90
04,5
3,671,52
Skudd på mål
0100
53,6 %42,1 %
Vellykkede driblinger
0100
–25 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68105.9Real Ma7.6Academi10.0Casa Pi7.2Maritim8.1GIL Vic6.6FC Port7.5Guimara7.8Celtic8.2Omonia 7.8Alverca
  1. GIL Vicente8.1 vurdering
    13. sep. 2026 · 90 min
  2. FC Porto6.6 vurdering
    20. sep. 2026 · 90 min
  3. Guimaraes7.5 vurdering
    11. okt. 2026 · 82 min
  4. Celtic7.8 vurdering
    15. okt. 2026 · 23 min
  5. Omonia Nicosia8.2 vurdering
    22. okt. 2026 · 77 min
  6. Alverca7.8 vurdering
    1. nov. 2026 · 89 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 901,000,641,210,500,900,321,57MINUTTER1802020-217052021-221 0382022-238942023-249052024-251 1222025-266862026-27
  1. 2021-220,64 målpoeng / 90
    705 min · 4 mål · 1 målgivende
  2. 2022-231,21 målpoeng / 90
    1 038 min · 9 mål · 5 målgivende
  3. 2023-240,50 målpoeng / 90
    894 min · 3 mål · 2 målgivende
  4. 2024-250,90 målpoeng / 90
    905 min · 7 mål · 2 målgivende
  5. 2025-260,32 målpoeng / 90
    1 122 min · 2 mål · 2 målgivende
  6. 2026-271,57 målpoeng / 90
    686 min · 9 mål · 3 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2020-212 kamper · 180 min · 2 mål · 0 målgivende · 1,00/90
  • 2021-2210 kamper · 705 min · 4 mål · 1 målgivende · 0,64/90
  • 2022-2313 kamper · 1 038 min · 9 mål · 5 målgivende · 1,21/90
  • 2023-2410 kamper · 894 min · 3 mål · 2 målgivende · 0,50/90
  • 2024-2512 kamper · 905 min · 7 mål · 2 målgivende · 0,90/90
  • 2025-2614 kamper · 1 122 min · 2 mål · 2 målgivende · 0,32/90
  • 2026-279 kamper · 686 min · 9 mål · 3 målgivende · 1,57/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

9 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

2 turneringer
Benfica logoPrimeira LigaKlubb · Benfica · 2026-277.71
Kamper
7
Minutter
586
Mål
7
Målgivende
3
Pasning %
72.02380952380952
Benfica logoEuropa LeagueKlubb · Benfica · 2026-278.11
Kamper
2
Minutter
100
Mål
2
Målgivende
0
Pasning %
66.66666666666667
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-272 turneringer · 9 kamper · 9 mål · 3 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Primeira Liga.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Primeira LigaBenfica
    586 min · 85,4 %
  • Europa LeagueBenfica
    100 min · 14,6 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Primeira LigaBenfica
1,54
Europa LeagueBenfica
1,8

Skudd / 90

Primeira LigaBenfica
3,38
Europa LeagueBenfica
5,4

Skudd på mål

Primeira LigaBenfica
50 %
Europa LeagueBenfica
66,7 %

Nøkkelpasninger / 90

Primeira LigaBenfica
2
Europa LeagueBenfica
2,7

Vellykkede driblinger

Primeira LigaBenfica
–
Europa LeagueBenfica
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Primeira Liga
  • Klubb · Benfica · F

Spilletid

Kamper
7
Fra start
7
Minutter
586
Kaptein
Nei
Vurdering
7,71

Angrep

Mål
7
Målgivende
3
Skudd
22
Skudd på mål
11
Pasninger
168
Nøkkelpasninger
13
Vellykkede driblinger
5

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
72 %
Taklinger
10
Vunne dueller
44

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Europa League
  • Klubb · Benfica · F

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
100
Kaptein
Nei
Vurdering
8,11

Angrep

Mål
2
Målgivende
0
Skudd
6
Skudd på mål
4
Pasninger
27
Nøkkelpasninger
3
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
66,7 %
Taklinger
0
Vunne dueller
3

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 14 kamper · 2 mål · 2 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueBenfica
    1 122 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueBenfica
0,32

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueBenfica
1,52

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueBenfica
42,1 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueBenfica
1,44

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueBenfica
25 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Benfica · Attacker · nr. 14

Spilletid

Draktnummer
14
Kamper
14
Fra start
13
Minutter
1 122
Innbytter
1
Byttet ut
7
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,40

Angrep

Mål
2
Målgivende
2
Skudd
19
Skudd på mål
8
Pasninger
283
Nøkkelpasninger
18
Driblinger
32
Vellykkede driblinger
8
Straffer scoret
1
Straffer bommet
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
73 %
Taklinger
9
Blokkeringer
2
Brudd
2
Dueller
143
Vunne dueller
57
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
14
Frispark begått
6
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 12 kamper · 7 mål · 2 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueBenfica
    905 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueBenfica
0,9

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueBenfica
2,29

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueBenfica
78,3 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueBenfica
1,39

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueBenfica
37 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Benfica · Attacker

Spilletid

Kamper
12
Fra start
12
Minutter
905
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,05

Angrep

Mål
7
Målgivende
2
Skudd
23
Skudd på mål
18
Pasninger
230
Nøkkelpasninger
14
Driblinger
27
Vellykkede driblinger
10
Straffer scoret
2
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
12
Blokkeringer
1
Brudd
5
Dueller
145
Vunne dueller
50
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
13
Frispark begått
13
Gule kort
1
Røde kort
0
2023-241 turnering · 10 kamper · 3 mål · 2 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueAZ Alkmaar
    894 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueAZ Alkmaar
0,5

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueAZ Alkmaar
2,42

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueAZ Alkmaar
50 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueAZ Alkmaar
1,11

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueAZ Alkmaar
51,4 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · AZ Alkmaar · Attacker

Spilletid

Kamper
10
Fra start
10
Minutter
894
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,11

Angrep

Mål
3
Målgivende
2
Skudd
24
Skudd på mål
12
Pasninger
238
Nøkkelpasninger
11
Driblinger
35
Vellykkede driblinger
18
Straffer scoret
1
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
6
Blokkeringer
1
Brudd
1
Dueller
150
Vunne dueller
54
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
12
Frispark begått
19
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 13 kamper · 9 mål · 5 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueAZ Alkmaar
    1 038 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueAZ Alkmaar
1,21

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueAZ Alkmaar
2,69

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueAZ Alkmaar
58,1 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueAZ Alkmaar
1,21

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueAZ Alkmaar
35,5 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · AZ Alkmaar · Attacker

Spilletid

Kamper
13
Fra start
12
Minutter
1 038
Innbytter
1
Byttet ut
5
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,22

Angrep

Mål
9
Målgivende
5
Skudd
31
Skudd på mål
18
Pasninger
320
Nøkkelpasninger
14
Driblinger
31
Vellykkede driblinger
11
Straffer scoret
1
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
10
Brudd
2
Dueller
183
Vunne dueller
64
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
11
Frispark begått
15
Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-222 turneringer · 10 kamper · 4 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueAZ Alkmaar
    554 min · 78,6 %
  • UEFA Europa LeagueAZ Alkmaar
    151 min · 21,4 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueAZ Alkmaar
0,81
UEFA Europa LeagueAZ Alkmaar
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueAZ Alkmaar
1,95
UEFA Europa LeagueAZ Alkmaar
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueAZ Alkmaar
66,7 %
UEFA Europa LeagueAZ Alkmaar
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueAZ Alkmaar
0,81
UEFA Europa LeagueAZ Alkmaar
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueAZ Alkmaar
58,3 %
UEFA Europa LeagueAZ Alkmaar
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · AZ Alkmaar · Attacker

Spilletid

Kamper
8
Fra start
7
Minutter
554
Innbytter
1
Byttet ut
7
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,99

Angrep

Mål
4
Målgivende
1
Skudd
12
Skudd på mål
8
Pasninger
153
Nøkkelpasninger
5
Driblinger
12
Vellykkede driblinger
7
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Brudd
1
Dueller
76
Vunne dueller
28
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
7
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · AZ Alkmaar · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
151
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 2 kamper · 2 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueWillem II
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueWillem II
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueWillem II
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueWillem II
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueWillem II
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueWillem II
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Willem II · Attacker

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
2

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

4 registrert
  1. →AZ Alkmaar → Benficaman 1. juli 2024€ 18M
  2. →Willem II → AZ Alkmaarfre 9. juli 2021Ikke oppgitt
  3. →VfL Bochum → Willem IIman 1. juli 2019Ikke oppgitt
  4. →VfL Bochum → Willem IItor 17. januar 2019Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb

66 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
1. november · Benfica–AlvercaPrimeira Liga · 2026-27897.81
22. oktober · Benfica–Omonia NicosiaEuropa League · 2026-27778.21
15. oktober · Benfica–CelticEuropa League · 2026-27237.81
11. oktober · Benfica–GuimaraesPrimeira Liga · 2026-27827.51
20. september · Benfica–FC PortoPrimeira Liga · 2026-27906.6
13. september · Benfica–GIL VicentePrimeira Liga · 2026-27908.12
6. september · Benfica–MaritimoPrimeira Liga · 2026-27827.21
16. august · Benfica–Casa PiaPrimeira Liga · 2026-275910.031
9. august · Benfica–Academico ViseuPrimeira Liga · 2026-27947.61
25. februar · Benfica–Real MadridChampions League · 2025-26905.9
17. februar · Benfica–Real MadridChampions League · 2025-26906.2
28. januar · Benfica–Real MadridChampions League · 2025-26898.312
21. januar · Benfica–JuventusChampions League · 2025-26905.5
10. desember · Benfica–NapoliChampions League · 2025-26146.6
25. november · Benfica–AjaxChampions League · 2025-26896.2
5. november · Benfica–Bayer LeverkusenChampions League · 2025-26905.9
21. oktober · Benfica–NewcastleChampions League · 2025-26906.3
30. september · Benfica–ChelseaChampions League · 2025-26906.3
16. september · Benfica–QarabagChampions League · 2025-26797.71
27. august · Benfica–FenerbahçeChampions League · 2025-26766.7
20. august · Benfica–FenerbahçeChampions League · 2025-26776.2
12. august · Benfica–NiceChampions League · 2025-26816.6
6. august · Benfica–NiceChampions League · 2025-26775.2
11. mars · Benfica–BarcelonaChampions League · 2024-25906.2
5. mars · Benfica–BarcelonaChampions League · 2024-25846.6
18. februar · Benfica–MonacoChampions League · 2024-25877.611
12. februar · Benfica–MonacoChampions League · 2024-25787.21
29. januar · Benfica–JuventusChampions League · 2024-25847.711
21. januar · Benfica–BarcelonaChampions League · 2024-25808.63
11. desember · Benfica–BolognaChampions League · 2024-25726.2
27. november · Benfica–MonacoChampions League · 2024-25657.21
6. november · Benfica–Bayern MünchenChampions League · 2024-25456.5
23. oktober · Benfica–FeyenoordChampions League · 2024-25726.9
2. oktober · Benfica–Atletico MadridChampions League · 2024-25606.6
19. september · Benfica–FK Crvena ZvezdaChampions League · 2024-25886.6
14. desember · AZ Alkmaar–Legia WarszawaConference League · 2023-24906.5
30. november · AZ Alkmaar–ZrinjskiConference League · 2023-24908.71
9. november · AZ Alkmaar–Aston VillaConference League · 2023-24907.31
26. oktober · AZ Alkmaar–Aston VillaConference League · 2023-24906.9
5. oktober · AZ Alkmaar–Legia WarszawaConference League · 2023-24907.31
21. september · AZ Alkmaar–ZrinjskiConference League · 2023-24907.21
31. august · AZ Alkmaar–BrannConference League · 2023-24846.2
24. august · AZ Alkmaar–BrannConference League · 2023-24906.3
17. august · AZ Alkmaar–FC Santa ColomaConference League · 2023-24908.21
10. august · AZ Alkmaar–FC Santa ColomaConference League · 2023-24906.7
18. mai · AZ Alkmaar–West HamConference League · 2022-23906.2
11. mai · AZ Alkmaar–West HamConference League · 2022-23906.3
20. april · AZ Alkmaar–AnderlechtConference League · 2022-23457.92
13. april · AZ Alkmaar–AnderlechtConference League · 2022-23906.6
16. mars · AZ Alkmaar–LazioConference League · 2022-23907.61
7. mars · AZ Alkmaar–LazioConference League · 2022-23837.51
3. november · AZ Alkmaar–Dnipro-1Conference League · 2022-23456.91
25. august · AZ Alkmaar–GIL VicenteConference League · 2022-23737.92
18. august · AZ Alkmaar–GIL VicenteConference League · 2022-23876.31
11. august · AZ Alkmaar–Dundee UtdConference League · 2022-239010.022
4. august · AZ Alkmaar–Dundee UtdConference League · 2022-23906.7
28. juli · AZ Alkmaar–Tuzla CityConference League · 2022-23767.911
21. juli · AZ Alkmaar–Tuzla CityConference League · 2022-23906.3
17. mars · AZ Alkmaar–Bodø/GlimtConference League · 2021-22768.72
10. mars · AZ Alkmaar–Bodø/GlimtConference League · 2021-22606.2
9. desember · AZ Alkmaar–Randers FCConference League · 2021-22456.5
25. november · AZ Alkmaar–FK JablonecConference League · 2021-22796.61
4. november · AZ Alkmaar–CFR 1907 ClujConference League · 2021-22897.51
21. oktober · AZ Alkmaar–CFR 1907 ClujConference League · 2021-22646.7
30. september · AZ Alkmaar–FK JablonecConference League · 2021-22666.3
16. september · AZ Alkmaar–Randers FCConference League · 2021-22767.71
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 10 tilgjengelige sesonger, 16 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Vangelis Pavlidis: statistikk, kamper og karriere | Coro