Portrett av Viljami Kari Veikko Sinisalo
Spillerprofil · komplett datakort

Viljami Sinisalo

Fullt navn: Viljami Kari Veikko Sinisalo

KeeperTilgjengelig
Født11. oktober 2001 · 25 årNasjonalitetFinlandHøyde196 cmVekt76 kg
53Kamper
1 021Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Keeperprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26Lite datagrunnlag
Redninger / 90
07,2
–6
Baklengsmål / 90Lavere er bedre
01
–0
Pasningspresisjon
0100
87,1 %65 %
Kampvurdering
510
7,207,90

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.6Dundee7.7Kilmarn8.0Lask Li7.2Lask Li6.9Falkirk7.0Aberdee7.5ST Mirr7.4Rangers7.2Motherw5.6Benfica
  1. Falkirk6.9 vurdering
    29. aug. 2026 · 90 min
  2. Aberdeen7.0 vurdering
    2. sep. 2026 · 90 min
  3. ST Mirren7.5 vurdering
    5. sep. 2026 · 90 min
  4. Rangers7.4 vurdering
    20. sep. 2026 · 90 min
  5. Motherwell7.2 vurdering
    10. okt. 2026 · 90 min
  6. Benfica5.6 vurdering
    15. okt. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,00MINUTTER902025-269312026-27
  1. 2025-260,00 målpoeng / 90
    90 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2026-270,00 målpoeng / 90
    931 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2021-220 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-230 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-240 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-250 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2025-261 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2026-2710 kamper · 931 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

10 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

3 turneringer
Celtic logoSkotsk PremiershipKlubb · Celtic · 2026-277.33
Kamper
7
Minutter
632
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
88.02588996763754
Celtic logoChampions LeagueKlubb · Celtic · 2026-277.54
Kamper
2
Minutter
209
Mål
–
Målgivende
–
Pasning %
84.31372549019608
Celtic logoEuropa LeagueKlubb · Celtic · 2026-275.61
Kamper
1
Minutter
90
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
86.66666666666667
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-273 turneringer · 10 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Scottish Premiership.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Scottish PremiershipCeltic
    632 min · 67,9 %
  • Champions LeagueCeltic
    209 min · 22,4 %
  • Europa LeagueCeltic
    90 min · 9,7 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

Scottish PremiershipCeltic
–
Champions LeagueCeltic
–
Europa LeagueCeltic
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Scottish PremiershipCeltic
–
Champions LeagueCeltic
–
Europa LeagueCeltic
–

Pasningspresisjon

Scottish PremiershipCeltic
88 %
Champions LeagueCeltic
84,3 %
Europa LeagueCeltic
86,7 %

Kampvurdering

Scottish PremiershipCeltic
7,33
Champions LeagueCeltic
7,54
Europa LeagueCeltic
5,61

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Scottish Premiership
  • Klubb · Celtic · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
7
Fra start
7
Minutter
632
Kaptein
Nei
Vurdering
7,33

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
309
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
88 %
Taklinger
0
Vunne dueller
1

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Champions League
  • Klubb · Celtic · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
209
Kaptein
Nei
Vurdering
7,54

Angrep

Pasninger
102

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
84,3 %
Vunne dueller
3

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Europa League
  • Klubb · Celtic · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Kaptein
Nei
Vurdering
5,61

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
45
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
86,7 %
Taklinger
0
Vunne dueller
0

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-262 turneringer · 1 kamp · 0 mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueCeltic
    90 min · –Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueCeltic
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueCeltic
6
UEFA Champions LeagueCeltic
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueCeltic
0
UEFA Champions LeagueCeltic
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueCeltic
65 %
UEFA Champions LeagueCeltic
–

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueCeltic
7,90
UEFA Champions LeagueCeltic
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Celtic · Goalkeeper · nr. 12

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
12
Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
9
Kaptein
Nei
Vurdering
7,90

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
32
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
65 %
Redninger
6
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Celtic · Goalkeeper · nr. 12

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
12
Kamper
0
Fra start
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Premier LeagueAston Villa
    0 min · –Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueCeltic
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

Premier LeagueAston Villa
–
UEFA Champions LeagueCeltic
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Premier LeagueAston Villa
–
UEFA Champions LeagueCeltic
–

Pasningspresisjon

Premier LeagueAston Villa
–
UEFA Champions LeagueCeltic
–

Kampvurdering

Premier LeagueAston Villa
–
UEFA Champions LeagueCeltic
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Premier League
  • Klubb · Aston Villa · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Celtic · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
10
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Premier League.

Registrert spilletid

  • Premier LeagueAston Villa
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Premier LeagueAston Villa
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Premier LeagueAston Villa
–

Pasningspresisjon

Premier LeagueAston Villa
–

Kampvurdering

Premier LeagueAston Villa
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Premier League
  • Klubb · Aston Villa · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Premier League.

Registrert spilletid

  • Premier LeagueAston Villa
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Premier LeagueAston Villa
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Premier LeagueAston Villa
–

Pasningspresisjon

Premier LeagueAston Villa
–

Kampvurdering

Premier LeagueAston Villa
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Premier League
  • Klubb · Aston Villa · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
15
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Premier League.

Registrert spilletid

  • Premier LeagueAston Villa
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Premier LeagueAston Villa
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Premier LeagueAston Villa
–

Pasningspresisjon

Premier LeagueAston Villa
–

Kampvurdering

Premier LeagueAston Villa
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Premier League
  • Klubb · Aston Villa · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

6 registrert
  1. →Aston Villa → Celtictir 16. juli 2024€ 1.2M
  2. →Exeter City → Aston Villaman 1. juli 2024Ikke oppgitt
  3. →Aston Villa → Exeter Cityons 19. juli 2023Lån
  4. →Burton Albion → Aston Villa U23søn 1. januar 2023Ikke oppgitt
  5. →Aston Villa U23 → Aston Villasøn 1. januar 2023Ikke oppgitt
  6. →Aston Villa U23 → Burton Albionman 11. juli 2022Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb

53 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
31. oktober · Celtic–FalkirkSkotsk Premiership · 2026-270–
28. oktober · Celtic–Dundee UtdSkotsk Premiership · 2026-270–
24. oktober · Celtic–HibernianSkotsk Premiership · 2026-270–
22. oktober · Celtic–Celta VigoEuropa League · 2026-270–
15. oktober · Celtic–BenficaEuropa League · 2026-27905.6
10. oktober · Celtic–MotherwellSkotsk Premiership · 2026-27907.2
20. september · Celtic–RangersSkotsk Premiership · 2026-27907.4
5. september · Celtic–ST MirrenSkotsk Premiership · 2026-27907.5
2. september · Celtic–AberdeenSkotsk Premiership · 2026-27907.0
29. august · Celtic–FalkirkSkotsk Premiership · 2026-27906.9
25. august · Celtic–Lask LinzChampions League · 2026-271207.2
19. august · Celtic–Lask LinzChampions League · 2026-27898.0
9. august · Celtic–KilmarnockSkotsk Premiership · 2026-27917.7
3. august · Celtic–DundeeSkotsk Premiership · 2026-27917.6
26. februar · Celtic–VfB StuttgartEuropa League · 2025-26907.9
19. februar · Celtic–VfB StuttgartEuropa League · 2025-26––
29. januar · Celtic–UtrechtEuropa League · 2025-26––
22. januar · Celtic–BolognaEuropa League · 2025-26––
11. desember · Celtic–AS RomaEuropa League · 2025-26––
27. november · Celtic–FeyenoordEuropa League · 2025-26––
6. november · Celtic–FC MidtjyllandEuropa League · 2025-26––
23. oktober · Celtic–Sturm GrazEuropa League · 2025-26––
2. oktober · Celtic–SC BragaEuropa League · 2025-26––
24. september · Celtic–FK Crvena ZvezdaEuropa League · 2025-26––
26. august · Celtic–Kairat AlmatyChampions League · 2025-26––
20. august · Celtic–Kairat AlmatyChampions League · 2025-26––
18. februar · Celtic–Bayern MünchenChampions League · 2024-25––
12. februar · Celtic–Bayern MünchenChampions League · 2024-25––
29. januar · Celtic–Aston VillaChampions League · 2024-25––
22. januar · Celtic–BSC Young BoysChampions League · 2024-25––
10. desember · Celtic–Dinamo ZagrebChampions League · 2024-25––
27. november · Celtic–Club Brugge KVChampions League · 2024-25––
5. november · Celtic–RB LeipzigChampions League · 2024-25––
23. oktober · Celtic–AtalantaChampions League · 2024-25––
1. oktober · Celtic–Borussia DortmundChampions League · 2024-25––
18. september · Celtic–Slovan BratislavaChampions League · 2024-25––
20. mai · Aston Villa–LiverpoolPremier League · 2022-23––
25. april · Aston Villa–FulhamPremier League · 2022-23––
22. april · Aston Villa–BrentfordPremier League · 2022-23––
15. april · Aston Villa–NewcastlePremier League · 2022-23––
8. april · Aston Villa–Nottingham ForestPremier League · 2022-23––
4. april · Aston Villa–LeicesterPremier League · 2022-23––
1. april · Aston Villa–ChelseaPremier League · 2022-23––
18. mars · Aston Villa–BournemouthPremier League · 2022-23––
12. mars · Aston Villa–West HamPremier League · 2022-23––
4. mars · Aston Villa–Crystal PalacePremier League · 2022-23––
25. februar · Aston Villa–EvertonPremier League · 2022-23––
18. februar · Aston Villa–ArsenalPremier League · 2022-23––
12. februar · Aston Villa–Manchester CityPremier League · 2022-23––
4. februar · Aston Villa–LeicesterPremier League · 2022-23––
21. januar · Aston Villa–SouthamptonPremier League · 2022-23––
22. mai · Aston Villa–Manchester CityPremier League · 2021-22––
11. september · Aston Villa–ChelseaPremier League · 2021-22––
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 9 tilgjengelige sesonger, 15 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Viljami Sinisalo: statistikk, kamper og karriere | Coro