Portrett av Marcus Edwards
Spillerprofil · komplett datakort

Marcus Edwards

Også registrert som M. Edwards

AngrepTilgjengelig
Født3. desember 1998 · 27 årNasjonalitetEnglandHøyde168 cmVekt65 kg
68Kamper
2 999Minutter
7Mål
7Målgivende
0,42Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Forrige sesong 2024-25Lite datagrunnlag
Målpoeng / 90
01
0,340
Skudd / 90
01,6
1,171,32
Skudd på mål
0100
42,9 %–
Vellykkede driblinger
0100
36,8 %–

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.2Sunderl6.3West Ha6.6Crystal6.7Chelsea6.5Bournem6.5Fulham7.3Brighto6.7Notting6.3Manches7.0Wolves
  1. Bournemouth6.5 vurdering
    14. mars 2026 · 24 min
  2. Fulham6.5 vurdering
    21. mars 2026 · 12 min
  3. Brighton7.3 vurdering
    11. apr. 2026 · 75 min
  4. Nottingham Forest6.7 vurdering
    19. apr. 2026 · 64 min
  5. Manchester City6.3 vurdering
    22. apr. 2026 · 8 min
  6. Wolves7.0 vurdering
    24. mai 2026 · 15 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,520,000,610,310,000,34MINUTTER3472019-20322021-228882022-235902023-24682024-251 0732025-26
  1. 2019-200,52 målpoeng / 90
    347 min · 2 mål · 0 målgivende
  2. 2021-220,00 målpoeng / 90
    32 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2022-230,61 målpoeng / 90
    888 min · 3 mål · 3 målgivende
  4. 2023-240,31 målpoeng / 90
    590 min · 1 mål · 1 målgivende
  5. 2024-250,00 målpoeng / 90
    68 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2025-260,34 målpoeng / 90
    1 073 min · 1 mål · 3 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2017-180 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2019-205 kamper · 347 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,52/90
  • 2021-221 kamper · 32 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-2312 kamper · 888 min · 3 mål · 3 målgivende · 0,61/90
  • 2023-2410 kamper · 590 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,31/90
  • 2024-254 kamper · 68 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2025-2623 kamper · 1 073 min · 1 mål · 3 målgivende · 0,34/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

8 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Burnley logoPremier LeagueKlubb · Burnley · 2025-266.67
Kamper
23
Minutter
1073
Mål
1
Målgivende
3
Pasning %
82
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 23 kamper · 1 mål · 3 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Premier League.

Registrert spilletid

  • Premier LeagueBurnley
    1 073 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Premier LeagueBurnley
0,34

Skudd / 90

Premier LeagueBurnley
1,17

Skudd på mål

Premier LeagueBurnley
42,9 %

Nøkkelpasninger / 90

Premier LeagueBurnley
1,68

Vellykkede driblinger

Premier LeagueBurnley
36,8 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Premier League
  • Klubb · Burnley · Attacker · nr. 10

Spilletid

Draktnummer
10
Kamper
23
Fra start
11
Minutter
1 073
Innbytter
12
Byttet ut
9
På benken
24
Kaptein
Nei
Vurdering
6,67

Angrep

Mål
1
Målgivende
3
Skudd
14
Skudd på mål
6
Pasninger
338
Nøkkelpasninger
20
Driblinger
38
Vellykkede driblinger
14
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
82 %
Taklinger
11
Brudd
2
Dueller
127
Vunne dueller
45
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
18
Frispark begått
7
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 4 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueSporting CP
    68 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueSporting CP
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueSporting CP
1,32

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueSporting CP
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueSporting CP
–

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueSporting CP
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Sporting CP · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Fra start
2
Minutter
68
Innbytter
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
22
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Dueller
3
Vunne dueller
2
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 10 kamper · 1 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueSporting CP
    590 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueSporting CP
0,31

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueSporting CP
1,53

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueSporting CP
70 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueSporting CP
2,75

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueSporting CP
50 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Sporting CP · Attacker

Spilletid

Kamper
10
Fra start
6
Minutter
590
Innbytter
4
Byttet ut
3
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
7,06

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
10
Skudd på mål
7
Pasninger
197
Nøkkelpasninger
18
Driblinger
24
Vellykkede driblinger
12
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Brudd
4
Dueller
77
Vunne dueller
41
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
27
Frispark begått
3
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 12 kamper · 3 mål · 3 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueSporting CP
    530 min · 59,7 %
  • UEFA Champions LeagueSporting CP
    358 min · 40,3 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueSporting CP
0,34
UEFA Champions LeagueSporting CP
1,01

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueSporting CP
1,02
UEFA Champions LeagueSporting CP
1,51

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueSporting CP
66,7 %
UEFA Champions LeagueSporting CP
83,3 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueSporting CP
1,87
UEFA Champions LeagueSporting CP
1,51

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueSporting CP
60 %
UEFA Champions LeagueSporting CP
45,5 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Sporting CP · Attacker

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
530
Innbytter
0
Byttet ut
4
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,05

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
6
Skudd på mål
4
Pasninger
165
Nøkkelpasninger
11
Driblinger
30
Vellykkede driblinger
18
Straffer scoret
1
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
6
Brudd
1
Dueller
68
Vunne dueller
34
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
10
Frispark begått
5
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Sporting CP · Attacker

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
358
Innbytter
0
Byttet ut
6
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,95

Angrep

Mål
2
Målgivende
2
Skudd
6
Skudd på mål
5
Pasninger
107
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
22
Vellykkede driblinger
10
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Brudd
1
Dueller
47
Vunne dueller
19
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueSporting CP
    32 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueSporting CP
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueSporting CP
2,81

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueSporting CP
100 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueSporting CP
2,81

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueSporting CP
100 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Sporting CP · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
32
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
7,30

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
14
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Dueller
5
Vunne dueller
3
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 5 kamper · 2 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueGuimaraes
    347 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueGuimaraes
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueGuimaraes
1,04

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueGuimaraes
75 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueGuimaraes
1,82

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueGuimaraes
62,5 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Guimaraes · Attacker

Spilletid

Kamper
5
Fra start
4
Minutter
347
Innbytter
1
Byttet ut
2
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,02

Angrep

Mål
2
Skudd
4
Skudd på mål
3
Pasninger
58
Nøkkelpasninger
7
Driblinger
16
Vellykkede driblinger
10
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
73 %
Taklinger
5
Blokkeringer
0
Brudd
5

Disiplin

Frispark vunnet
9
Frispark begått
5
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Premier League.

Registrert spilletid

  • Premier LeagueTottenham
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Premier LeagueTottenham
–

Skudd / 90

Premier LeagueTottenham
–

Skudd på mål

Premier LeagueTottenham
–

Nøkkelpasninger / 90

Premier LeagueTottenham
–

Vellykkede driblinger

Premier LeagueTottenham
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Premier League
  • Klubb · Tottenham · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

4 registrert
  1. →Sporting CP → Burnleytir 1. juli 2025Permanent overgang
  2. →Sporting CP → Burnleyman 3. februar 2025Lån
  3. →Guimaraes → Sporting CPman 31. januar 2022Ikke oppgitt
  4. →Tottenham Hotspur U21 → Norwichman 15. januar 2018Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb

68 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
24. mai · Burnley–WolvesPremier League · 2025-26157.0
18. mai · Burnley–ArsenalPremier League · 2025-26––
1. mai · Burnley–LeedsPremier League · 2025-26––
22. april · Burnley–Manchester CityPremier League · 2025-2686.3
19. april · Burnley–Nottingham ForestPremier League · 2025-26646.7
11. april · Burnley–BrightonPremier League · 2025-26757.3
21. mars · Burnley–FulhamPremier League · 2025-26126.5
14. mars · Burnley–BournemouthPremier League · 2025-26246.5
21. februar · Burnley–ChelseaPremier League · 2025-26906.7
11. februar · Burnley–Crystal PalacePremier League · 2025-26736.61
7. februar · Burnley–West HamPremier League · 2025-26676.3
2. februar · Burnley–SunderlandPremier League · 2025-26696.2
24. januar · Burnley–TottenhamPremier League · 2025-26856.3
17. januar · Burnley–LiverpoolPremier League · 2025-26897.21
7. januar · Burnley–Manchester UnitedPremier League · 2025-26897.01
3. januar · Burnley–BrightonPremier League · 2025-26356.7
30. desember · Burnley–NewcastlePremier League · 2025-26906.2
27. desember · Burnley–EvertonPremier League · 2025-26887.2
20. desember · Burnley–BournemouthPremier League · 2025-26137.01
13. desember · Burnley–FulhamPremier League · 2025-26286.9
6. desember · Burnley–NewcastlePremier League · 2025-261–
3. desember · Burnley–Crystal PalacePremier League · 2025-26326.7
29. november · Burnley–BrentfordPremier League · 2025-26––
22. november · Burnley–ChelseaPremier League · 2025-26––
8. november · Burnley–West HamPremier League · 2025-2696.7
1. november · Burnley–ArsenalPremier League · 2025-2686.5
26. oktober · Burnley–WolvesPremier League · 2025-26––
18. oktober · Burnley–LeedsPremier League · 2025-26––
5. oktober · Burnley–Aston VillaPremier League · 2025-26––
27. september · Burnley–Manchester CityPremier League · 2025-26––
20. september · Burnley–Nottingham ForestPremier League · 2025-26––
14. september · Burnley–LiverpoolPremier League · 2025-26––
30. august · Burnley–Manchester UnitedPremier League · 2025-26––
23. august · Burnley–SunderlandPremier League · 2025-26––
16. august · Burnley–TottenhamPremier League · 2025-2696.3
10. desember · Sporting CP–Club Brugge KVChampions League · 2024-25––
26. november · Sporting CP–ArsenalChampions League · 2024-25686.7
5. november · Sporting CP–Manchester CityChampions League · 2024-25––
17. september · Sporting CP–LilleChampions League · 2024-25––
14. mars · Sporting CP–AtalantaEuropa League · 2023-24907.2
6. mars · Sporting CP–AtalantaEuropa League · 2023-24456.6
22. februar · Sporting CP–BSC Young BoysEuropa League · 2023-24906.9
15. februar · Sporting CP–BSC Young BoysEuropa League · 2023-24907.9
14. desember · Sporting CP–Sturm GrazEuropa League · 2023-24457.31
30. november · Sporting CP–AtalantaEuropa League · 2023-24457.51
9. november · Sporting CP–Raków CzęstochowaEuropa League · 2023-24706.9
26. oktober · Sporting CP–Raków CzęstochowaEuropa League · 2023-24586.9
5. oktober · Sporting CP–AtalantaEuropa League · 2023-24457.3
21. september · Sporting CP–Sturm GrazEuropa League · 2023-24146.5
20. april · Sporting CP–JuventusEuropa League · 2022-23908.21
13. april · Sporting CP–JuventusEuropa League · 2022-23776.6
16. mars · Sporting CP–ArsenalEuropa League · 2022-231196.2
9. mars · Sporting CP–ArsenalEuropa League · 2022-23897.71
23. februar · Sporting CP–FC MidtjyllandEuropa League · 2022-23656.5
16. februar · Sporting CP–FC MidtjyllandEuropa League · 2022-23907.0
1. november · Sporting CP–Eintracht FrankfurtChampions League · 2022-23636.5
26. oktober · Sporting CP–TottenhamChampions League · 2022-23717.01
12. oktober · Sporting CP–MarseilleChampions League · 2022-23356.3
4. oktober · Sporting CP–MarseilleChampions League · 2022-23267.21
13. september · Sporting CP–TottenhamChampions League · 2022-23896.6
7. september · Sporting CP–Eintracht FrankfurtChampions League · 2022-23738.311
9. mars · Sporting CP–Manchester CityChampions League · 2021-22327.5
15. februar · Sporting CP–Manchester CityChampions League · 2021-22––
12. desember · Guimaraes–Eintracht FrankfurtEuropa League · 2019-20207.41
28. november · Guimaraes–Standard LiegeEuropa League · 2019-20767.2
6. november · Guimaraes–ArsenalEuropa League · 2019-20906.8
24. oktober · Guimaraes–ArsenalEuropa League · 2019-20716.81
3. oktober · Guimaraes–Eintracht FrankfurtEuropa League · 2019-20906.7
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 8 tilgjengelige sesonger, 9 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.