Portrett av Pedro António Pereira Gonçalves
Spillerprofil · komplett datakort

Pedro Gonçalves

Fullt navn: Pedro António Pereira Gonçalves

MidtbaneTilgjengelig
Født28. juni 1998 · 28 årNasjonalitetPortugalHøyde173 cmVekt70 kg
45Kamper
2 605Minutter
11Mål
8Målgivende
0,66Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Lite datagrunnlagForrige sesong 2025-26
Nøkkelpasninger / 90
04,8
3,971,35
Pasningspresisjon
0100
80 %74 %
Taklinger / 90
01
00,68
Vellykkede driblinger
0100
–54,5 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.9Athleti7.0Bodø/Gl6.9Arsenal6.3Arsenal6.2Torino6.3Venezia6.3Napoli6.0Genoa6.5Como6.1Sassuol
  1. Torino6.2 vurdering
    5. sep. 2026 · 11 min
  2. Venezia6.3 vurdering
    11. sep. 2026 · 12 min
  3. Napoli6.3 vurdering
    20. sep. 2026 · 28 min
  4. Genoa6.0 vurdering
    10. okt. 2026 · 9 min
  5. Como6.5 vurdering
    18. okt. 2026 · 63 min
  6. Sassuolo6.1 vurdering
    2. nov. 2026 · 13 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,001,360,400,950,900,340,66MINUTTER232020-213312021-229092022-234742023-242002024-255322025-261362026-27
  1. 2021-221,36 målpoeng / 90
    331 min · 4 mål · 1 målgivende
  2. 2022-230,40 målpoeng / 90
    909 min · 3 mål · 1 målgivende
  3. 2023-240,95 målpoeng / 90
    474 min · 3 mål · 2 målgivende
  4. 2024-250,90 målpoeng / 90
    200 min · 0 mål · 2 målgivende
  5. 2025-260,34 målpoeng / 90
    532 min · 1 mål · 1 målgivende
  6. 2026-270,66 målpoeng / 90
    136 min · 0 mål · 1 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2020-211 kamper · 23 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-225 kamper · 331 min · 4 mål · 1 målgivende · 1,36/90
  • 2022-2311 kamper · 909 min · 3 mål · 1 målgivende · 0,40/90
  • 2023-249 kamper · 474 min · 3 mål · 2 målgivende · 0,95/90
  • 2024-253 kamper · 200 min · 0 mål · 2 målgivende · 0,90/90
  • 2025-268 kamper · 532 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,34/90
  • 2026-276 kamper · 136 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,66/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

8 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Fiorentina logoSerie AKlubb · Fiorentina · 2026-276.36
Kamper
6
Minutter
136
Mål
0
Målgivende
1
Pasning %
80
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 6 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Serie A.

Registrert spilletid

  • Serie AFiorentina
    136 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Serie AFiorentina
0,66

Nøkkelpasninger / 90

Serie AFiorentina
3,97

Pasningspresisjon

Serie AFiorentina
80 %

Taklinger / 90

Serie AFiorentina
0

Vunne dueller

Serie AFiorentina
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Serie A
  • Klubb · Fiorentina · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
6
Fra start
1
Minutter
136
Kaptein
Nei
Vurdering
6,36

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
4
Skudd på mål
1
Pasninger
50
Nøkkelpasninger
6
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
80 %
Taklinger
0
Vunne dueller
1

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 8 kamper · 1 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueSporting CP
    532 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueSporting CP
0,34

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueSporting CP
1,35

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueSporting CP
74 %

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueSporting CP
0,68

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueSporting CP
40,4 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Sporting CP · Midfielder · nr. 8

Spilletid

Draktnummer
8
Kamper
8
Fra start
6
Minutter
532
Innbytter
2
Byttet ut
5
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,66

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
11
Skudd på mål
6
Pasninger
214
Nøkkelpasninger
8
Driblinger
22
Vellykkede driblinger
12
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
74 %
Taklinger
4
Blokkeringer
1
Brudd
5
Dueller
52
Vunne dueller
21
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
6
Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 3 kamper · – mål · 2 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueSporting CP
    200 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueSporting CP
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueSporting CP
3,15

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueSporting CP
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueSporting CP
3,6

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueSporting CP
58,3 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Sporting CP · Midfielder

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
200
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,27

Angrep

Målgivende
2
Skudd
3
Skudd på mål
2
Pasninger
53
Nøkkelpasninger
7
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
8
Blokkeringer
1
Brudd
1
Dueller
24
Vunne dueller
14
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
4
Gule kort
1
Røde kort
0
2023-241 turnering · 9 kamper · 3 mål · 2 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueSporting CP
    474 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueSporting CP
0,95

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueSporting CP
2,66

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSporting CP
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSporting CP
1,33

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSporting CP
35,6 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Sporting CP · Midfielder

Spilletid

Kamper
9
Fra start
6
Minutter
474
Innbytter
3
Byttet ut
4
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
7,11

Angrep

Mål
3
Målgivende
2
Skudd
13
Skudd på mål
7
Pasninger
226
Nøkkelpasninger
14
Driblinger
13
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
2
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
7
Brudd
2
Dueller
45
Vunne dueller
16
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
2
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 11 kamper · 3 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueSporting CP
    544 min · 59,8 %
  • UEFA Champions LeagueSporting CP
    365 min · 40,2 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueSporting CP
–
UEFA Champions LeagueSporting CP
0,25

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueSporting CP
1,65
UEFA Champions LeagueSporting CP
1,23

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSporting CP
–
UEFA Champions LeagueSporting CP
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSporting CP
1,99
UEFA Champions LeagueSporting CP
1,97

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSporting CP
38 %
UEFA Champions LeagueSporting CP
32,6 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Sporting CP · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
544
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,40

Angrep

Mål
3
Skudd
14
Skudd på mål
9
Pasninger
226
Nøkkelpasninger
10
Driblinger
20
Vellykkede driblinger
10
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
12
Blokkeringer
1
Brudd
3
Dueller
71
Vunne dueller
27
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Sporting CP · Midfielder

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
365
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,38

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
3
Skudd på mål
3
Pasninger
123
Nøkkelpasninger
5
Driblinger
7
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
8
Brudd
3
Dueller
46
Vunne dueller
15
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
11
Gule kort
1
Gulrøde kort
1
Røde kort
0
2021-221 turnering · 5 kamper · 4 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueSporting CP
    331 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueSporting CP
1,36

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueSporting CP
2,99

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueSporting CP
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueSporting CP
1,63

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueSporting CP
36,8 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Sporting CP · Midfielder

Spilletid

Kamper
5
Fra start
4
Minutter
331
Innbytter
1
Byttet ut
4
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,44

Angrep

Mål
4
Målgivende
1
Skudd
10
Skudd på mål
7
Pasninger
80
Nøkkelpasninger
11
Driblinger
13
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
1
Straffer bommet
1

Ball og forsvar

Taklinger
6
Brudd
3
Dueller
38
Vunne dueller
14
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueSporting CP
    23 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueSporting CP
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueSporting CP
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSporting CP
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSporting CP
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSporting CP
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Sporting CP · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
23
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

2 registrert
  1. →Famalicao → Sporting CPtir 18. august 2020Ikke oppgitt
  2. →Wolves → Famalicaotir 2. juli 2019Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

44 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
2. november · Fiorentina–SassuoloSerie A · 2026-27136.11
29. oktober · Fiorentina–AtalantaSerie A · 2026-270–
25. oktober · Fiorentina–InterSerie A · 2026-270–
18. oktober · Fiorentina–ComoSerie A · 2026-27636.5
10. oktober · Fiorentina–GenoaSerie A · 2026-2796.0
20. september · Fiorentina–NapoliSerie A · 2026-27286.3
11. september · Fiorentina–VeneziaSerie A · 2026-27126.3
5. september · Fiorentina–TorinoSerie A · 2026-27116.2
15. april · Sporting CP–ArsenalChampions League · 2025-26716.3
7. april · Sporting CP–ArsenalChampions League · 2025-26796.9
17. mars · Sporting CP–Bodø/GlimtChampions League · 2025-26687.01
28. januar · Sporting CP–Athletic ClubChampions League · 2025-26366.9
4. november · Sporting CP–JuventusChampions League · 2025-26826.2
22. oktober · Sporting CP–MarseilleChampions League · 2025-26906.21
1. oktober · Sporting CP–NapoliChampions League · 2025-26456.5
18. september · Sporting CP–Kairat AlmatyChampions League · 2025-26617.3
5. november · Sporting CP–Manchester CityChampions League · 2024-25908.21
22. oktober · Sporting CP–Sturm GrazChampions League · 2024-25206.3
17. september · Sporting CP–LilleChampions League · 2024-25907.51
14. mars · Sporting CP–AtalantaEuropa League · 2023-24367.21
22. februar · Sporting CP–BSC Young BoysEuropa League · 2023-24276.9
15. februar · Sporting CP–BSC Young BoysEuropa League · 2023-24747.91
14. desember · Sporting CP–Sturm GrazEuropa League · 2023-24156.6
30. november · Sporting CP–AtalantaEuropa League · 2023-24905.3
9. november · Sporting CP–Raków CzęstochowaEuropa League · 2023-24568.62
26. oktober · Sporting CP–Raków CzęstochowaEuropa League · 2023-24587.01
5. oktober · Sporting CP–AtalantaEuropa League · 2023-24907.0
21. september · Sporting CP–Sturm GrazEuropa League · 2023-24287.2
20. april · Sporting CP–JuventusEuropa League · 2022-23907.2
13. april · Sporting CP–JuventusEuropa League · 2022-23906.9
16. mars · Sporting CP–ArsenalEuropa League · 2022-23948.21
9. mars · Sporting CP–ArsenalEuropa League · 2022-23905.7
23. februar · Sporting CP–FC MidtjyllandEuropa League · 2022-23909.22
16. februar · Sporting CP–FC MidtjyllandEuropa League · 2022-23906.9
1. november · Sporting CP–Eintracht FrankfurtChampions League · 2022-23906.9
12. oktober · Sporting CP–MarseilleChampions League · 2022-23605.3
4. oktober · Sporting CP–MarseilleChampions League · 2022-23456.5
13. september · Sporting CP–TottenhamChampions League · 2022-23907.31
7. september · Sporting CP–Eintracht FrankfurtChampions League · 2022-23796.5
15. februar · Sporting CP–Manchester CityChampions League · 2021-22516.3
7. desember · Sporting CP–AjaxChampions League · 2021-22306.5
24. november · Sporting CP–Borussia DortmundChampions League · 2021-22888.22
3. november · Sporting CP–BeşiktaşChampions League · 2021-22728.72
19. oktober · Sporting CP–BeşiktaşChampions League · 2021-22897.71
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 9 tilgjengelige sesonger, 11 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Pedro Gonçalves: statistikk, kamper og karriere | Coro