Portrett av Gabriel Davi Gomes Sara
Spillerprofil · komplett datakort

Gabriel Sara

Fullt navn: Gabriel Davi Gomes Sara

MidtbaneTilgjengelig
Født26. juni 1999 · 27 årNasjonalitetBrasilHøyde176 cmVekt76 kg
27Kamper
1 910Minutter
1Mål
4Målgivende
0,24Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Lite datagrunnlagForrige sesong 2026Lite datagrunnlag
Nøkkelpasninger / 90
08,9
1,017,38
Pasningspresisjon
0100
83,9 %94,7 %
Taklinger / 90
01,8
0,511,48

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.2Atletic6.5Manches9.7Juventu6.6Juventu7.0Liverpo5.9Liverpo6.2Sportin5.9Barcelo6.4Lille7.6Konyasp
  1. Liverpool7.0 vurdering
    10. mars 2026 · 87 min
  2. Liverpool5.9 vurdering
    18. mars 2026 · 90 min
  3. Sporting CP6.2 vurdering
    9. sep. 2026 · 84 min
  4. Barcelona5.9 vurdering
    13. okt. 2026 · 32 min
  5. Lille6.4 vurdering
    21. okt. 2026 · 62 min
  6. Konyaspor7.6 vurdering
    1. nov. 2026 · 61 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,100,242,950,00MINUTTER9342024-257372025-266120261782026-27
  1. 2024-250,10 målpoeng / 90
    934 min · 0 mål · 1 målgivende
  2. 2025-260,24 målpoeng / 90
    737 min · 1 mål · 1 målgivende
  3. 20262,95 målpoeng / 90
    61 min · 0 mål · 2 målgivende
  4. 2026-270,00 målpoeng / 90
    178 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2024-2511 kamper · 934 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,10/90
  • 2025-2612 kamper · 737 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,24/90
  • 20261 kamper · 61 min · 0 mål · 2 målgivende · 2,95/90 · Lite datagrunnlag
  • 2026-273 kamper · 178 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Landslagskarriere

Brasil

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

5 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
Galatasaray logoChampions LeagueKlubb · Galatasaray · 2026-276.23
Kamper
3
Minutter
178
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
83.9080459770115
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 3 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Champions League.

Registrert spilletid

  • Champions LeagueGalatasaray
    178 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Champions LeagueGalatasaray
0

Nøkkelpasninger / 90

Champions LeagueGalatasaray
1,01

Pasningspresisjon

Champions LeagueGalatasaray
83,9 %

Taklinger / 90

Champions LeagueGalatasaray
0,51

Vunne dueller

Champions LeagueGalatasaray
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Champions League
  • Klubb · Galatasaray · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
2
Minutter
178
Kaptein
Nei
Vurdering
6,23

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
4
Skudd på mål
1
Pasninger
87
Nøkkelpasninger
2
Vellykkede driblinger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
83,9 %
Taklinger
1
Vunne dueller
5

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20261 turnering · 1 kamp · 0 mål · 2 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Süper Lig.

Registrert spilletid

  • Süper LigGalatasaray
    61 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Süper LigGalatasaray
2,95

Nøkkelpasninger / 90

Süper LigGalatasaray
7,38

Pasningspresisjon

Süper LigGalatasaray
94,7 %

Taklinger / 90

Süper LigGalatasaray
1,48

Vunne dueller

Süper LigGalatasaray
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Süper Lig
  • Klubb · Galatasaray · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
61
Kaptein
Nei
Vurdering
7,60

Angrep

Mål
0
Målgivende
2
Skudd på mål
0
Pasninger
38
Nøkkelpasninger
5
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
94,7 %
Taklinger
1
Vunne dueller
2

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
2025-261 turnering · 12 kamper · 1 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueGalatasaray
    737 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueGalatasaray
0,24

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueGalatasaray
3,18

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueGalatasaray
84 %

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueGalatasaray
2,08

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueGalatasaray
44,8 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Galatasaray · Midfielder · nr. 8

Spilletid

Draktnummer
8
Kamper
12
Fra start
8
Minutter
737
Innbytter
4
Byttet ut
4
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,97

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
12
Skudd på mål
4
Pasninger
344
Nøkkelpasninger
26
Driblinger
23
Vellykkede driblinger
12
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
84 %
Taklinger
17
Blokkeringer
1
Brudd
8
Dueller
87
Vunne dueller
39
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
11
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 11 kamper · – mål · 1 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueGalatasaray
    781 min · 83,6 %
  • UEFA Champions LeagueGalatasaray
    153 min · 16,4 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueGalatasaray
–
UEFA Champions LeagueGalatasaray
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueGalatasaray
2,3
UEFA Champions LeagueGalatasaray
0,59

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueGalatasaray
50 %
UEFA Champions LeagueGalatasaray
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueGalatasaray
1,61
UEFA Champions LeagueGalatasaray
3,53

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueGalatasaray
61,3 %
UEFA Champions LeagueGalatasaray
52,9 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Galatasaray · Midfielder

Spilletid

Kamper
9
Fra start
9
Minutter
781
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,46

Angrep

Målgivende
1
Skudd
14
Skudd på mål
6
Pasninger
526
Nøkkelpasninger
20
Driblinger
15
Vellykkede driblinger
11
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
50 %
Taklinger
14
Blokkeringer
2
Brudd
11
Dueller
75
Vunne dueller
46
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
15
Frispark begått
9
Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Galatasaray · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
153
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,15

Angrep

Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
2
Pasninger
83
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
6
Blokkeringer
3
Brudd
1
Dueller
17
Vunne dueller
9
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
1
Gule kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

2 registrert
  1. →Norwich → Galatasaraysøn 4. august 2024€ 18M
  2. →Sao Paulo → Norwichfre 15. juli 2022Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

27 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb1. november · Galatasaray–KonyasporSüper Lig · 2026617.62
Klubb21. oktober · Galatasaray–LilleChampions League · 2026-27626.4
Klubb13. oktober · Galatasaray–BarcelonaChampions League · 2026-27325.9
Klubb9. september · Galatasaray–Sporting CPChampions League · 2026-27846.2
Klubb18. mars · Galatasaray–LiverpoolChampions League · 2025-26905.9
Klubb10. mars · Galatasaray–LiverpoolChampions League · 2025-26877.0
Klubb25. februar · Galatasaray–JuventusChampions League · 2025-26716.6
Klubb17. februar · Galatasaray–JuventusChampions League · 2025-26909.711
Klubb28. januar · Galatasaray–Manchester CityChampions League · 2025-26866.5
Klubb21. januar · Galatasaray–Atletico MadridChampions League · 2025-26257.2
Klubb9. desember · Galatasaray–MonacoChampions League · 2025-26907.9
Klubb25. november · Galatasaray–Union St. GilloiseChampions League · 2025-26907.3
Klubb5. november · Galatasaray–AjaxChampions League · 2025-26456.5
Klubb22. oktober · Galatasaray–Bodø/GlimtChampions League · 2025-26256.6
Klubb30. september · Galatasaray–LiverpoolChampions League · 2025-26156.7
Klubb18. september · Galatasaray–Eintracht FrankfurtChampions League · 2025-26235.7
Klubb20. februar · Galatasaray–AZ AlkmaarEuropa League · 2024-25737.7
Klubb13. februar · Galatasaray–AZ AlkmaarEuropa League · 2024-25896.7
Klubb30. januar · Galatasaray–AjaxEuropa League · 2024-25907.9
Klubb12. desember · Galatasaray–Malmo FFEuropa League · 2024-25877.2
Klubb28. november · Galatasaray–AZ AlkmaarEuropa League · 2024-25877.3
Klubb7. november · Galatasaray–TottenhamEuropa League · 2024-25857.6
Klubb23. oktober · Galatasaray–IF ElfsborgEuropa League · 2024-25907.71
Klubb3. oktober · Galatasaray–Rīgas FSEuropa League · 2024-25907.3
Klubb25. september · Galatasaray–PAOKEuropa League · 2024-25907.7
Klubb27. august · Galatasaray–BSC Young BoysChampions League · 2024-25637.0
Klubb21. august · Galatasaray–BSC Young BoysChampions League · 2024-25907.2
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 4 tilgjengelige sesonger, 5 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Gabriel Sara: statistikk, kamper og karriere | Coro