Portrett av Thomas Morris Lawrence
Spillerprofil · komplett datakort

Thomas Morris Lawrence

Også registrert som Tom Lawrence

AngrepTilgjengelig
Født13. januar 1994 · 32 årNasjonalitetWalesHøyde180 cmVekt75 kg
23Kamper
918Minutter
6Mål
0Målgivende
0,59Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2024-25Forrige sesong 2023-24
Målpoeng / 90
01,1
0,890,36
Skudd / 90
04,3
3,551,45
Skudd på mål
0100
37,5 %75 %
Vellykkede driblinger
0100
60 %54,5 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.6Real Be6.6Sparta 6.9Aris7.3Benfica6.6Benfica7.0Malmo F7.2Lyon7.6FCSB6.7Fenerba7.0Fenerba
  1. Benfica6.6 vurdering
    14. mars 2024 · 73 min
  2. Malmo FF7.0 vurdering
    26. sep. 2024 · 80 min
  3. Lyon7.2 vurdering
    3. okt. 2024 · 45 min
  4. FCSB7.6 vurdering
    24. okt. 2024 · 45 min
  5. Fenerbahçe6.7 vurdering
    6. mars 2025 · 8 min
  6. Fenerbahçe7.0 vurdering
    13. mars 2025 · 25 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,340,360,89MINUTTER2632022-232492023-244062024-25
  1. 2022-230,34 målpoeng / 90
    263 min · 1 mål · 0 målgivende
  2. 2023-240,36 målpoeng / 90
    249 min · 1 mål · 0 målgivende
  3. 2024-250,89 målpoeng / 90
    406 min · 4 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-170 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2017-180 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-234 kamper · 263 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,34/90
  • 2023-245 kamper · 249 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,36/90
  • 2024-2514 kamper · 406 min · 4 mål · 0 målgivende · 0,89/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

7 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

2 turneringer
Rangers logoChampions LeagueKlubb · Rangers · 2024-257.14
Kamper
7
Minutter
203
Mål
2
Målgivende
0
Pasning %
–
Rangers logoEuropa LeagueKlubb · Rangers · 2024-257.14
Kamper
7
Minutter
203
Mål
2
Målgivende
0
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2024-252 turneringer · 14 kamper · 4 mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueRangers
    203 min · 50 %
  • UEFA Europa LeagueRangers
    203 min · 50 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueRangers
0,89
UEFA Europa LeagueRangers
0,89

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueRangers
3,55
UEFA Europa LeagueRangers
3,55

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueRangers
37,5 %
UEFA Europa LeagueRangers
37,5 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueRangers
1,33
UEFA Europa LeagueRangers
1,33

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueRangers
60 %
UEFA Europa LeagueRangers
60 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Rangers · Attacker

Spilletid

Kamper
7
Fra start
5
Minutter
203
Innbytter
2
Kaptein
Nei
Vurdering
7,14

Angrep

Mål
2
Målgivende
0
Skudd
8
Skudd på mål
3
Pasninger
61
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
5
Brudd
3
Dueller
25
Vunne dueller
12
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
2
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Rangers · Attacker

Spilletid

Kamper
7
Fra start
5
Minutter
203
Innbytter
2
Kaptein
Nei
Vurdering
7,14

Angrep

Mål
2
Målgivende
0
Skudd
8
Skudd på mål
3
Pasninger
61
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
5
Brudd
3
Dueller
25
Vunne dueller
12
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
2
Gule kort
0
Røde kort
0
2023-242 turneringer · 5 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueRangers
    249 min · 100 %
  • UEFA Champions LeagueRangers
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueRangers
–
UEFA Champions LeagueRangers
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueRangers
1,45
UEFA Champions LeagueRangers
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueRangers
75 %
UEFA Champions LeagueRangers
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueRangers
1,45
UEFA Champions LeagueRangers
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueRangers
54,5 %
UEFA Champions LeagueRangers
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Rangers · Attacker

Spilletid

Kamper
5
Fra start
3
Minutter
249
Innbytter
2
Byttet ut
3
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,84

Angrep

Mål
1
Skudd
4
Skudd på mål
3
Pasninger
86
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
11
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
5
Brudd
3
Dueller
34
Vunne dueller
17
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Rangers · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 4 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueRangers
    263 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueRangers
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueRangers
1,71

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueRangers
20 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueRangers
0,34

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueRangers
100 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Rangers · Attacker

Spilletid

Kamper
4
Fra start
3
Minutter
263
Innbytter
1
Byttet ut
2
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,10

Angrep

Mål
1
Skudd
5
Skudd på mål
1
Pasninger
46
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Dueller
14
Vunne dueller
7
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
1
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Premier League.

Registrert spilletid

  • Premier LeagueLeicester
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Premier LeagueLeicester
–

Skudd / 90

Premier LeagueLeicester
–

Skudd på mål

Premier LeagueLeicester
–

Nøkkelpasninger / 90

Premier LeagueLeicester
–

Vellykkede driblinger

Premier LeagueLeicester
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Premier League
  • Klubb · Leicester · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Premier League.

Registrert spilletid

  • Premier LeagueLeicester
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Premier LeagueLeicester
–

Skudd / 90

Premier LeagueLeicester
–

Skudd på mål

Premier LeagueLeicester
–

Nøkkelpasninger / 90

Premier LeagueLeicester
–

Vellykkede driblinger

Premier LeagueLeicester
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Premier League
  • Klubb · Leicester · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

17 registrert
  1. →Rangers → Perth Glorytor 9. oktober 2025Fri overgang
  2. →Derby → Rangersfre 8. juli 2022Fri overgang
  3. →Leicester → Derbytir 15. august 2017€ 5.5M
  4. →Ipswich → Leicesterlør 1. juli 2017Ikke oppgitt
  5. →Leicester → Ipswichtir 30. august 2016Lån
  6. →Cardiff → Leicesterons 1. juni 2016Ikke oppgitt
  7. →Leicester → Cardiffman 1. februar 2016Lån
  8. →Leicester → Blackburntir 12. januar 2016Lån
  9. →Blackburn → Leicestersøn 3. januar 2016Ikke oppgitt
  10. →Leicester → Blackburnfre 21. august 2015Lån
  11. →Rotherham → Leicestertor 1. januar 2015Ikke oppgitt
  12. →Leicester → Rotherhamtor 27. november 2014Lån
  13. →Manchester United → Leicesterman 1. september 2014Ikke oppgitt
  14. →Yeovil Town → Manchester Unitedtor 1. mai 2014Ikke oppgitt
  15. →Manchester United → Yeovil Townfre 31. januar 2014Lån
  16. →Carlisle → Manchester Unitedons 29. januar 2014Ikke oppgitt
  17. →Manchester United → Carlisletor 28. november 2013Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb

14 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
13. mars · Rangers–FenerbahçeEuropa League · 2024-25257.0
6. mars · Rangers–FenerbahçeEuropa League · 2024-2586.7
30. januar · Rangers–Union St. GilloiseEuropa League · 2024-25––
23. januar · Rangers–Manchester UnitedEuropa League · 2024-25––
24. oktober · Rangers–FCSBEuropa League · 2024-25457.61
3. oktober · Rangers–LyonEuropa League · 2024-25457.21
26. september · Rangers–Malmo FFEuropa League · 2024-25807.0
14. mars · Rangers–BenficaEuropa League · 2023-24736.6
7. mars · Rangers–BenficaEuropa League · 2023-24777.31
30. november · Rangers–ArisEuropa League · 2023-24326.9
9. november · Rangers–Sparta PrahaEuropa League · 2023-24156.6
21. september · Rangers–Real BetisEuropa League · 2023-24626.6
24. august · Rangers–PSV EindhovenChampions League · 2022-23736.9
16. august · Rangers–PSV EindhovenChampions League · 2022-23907.51
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 8 tilgjengelige sesonger, 11 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Thomas Morris Lawrence: statistikk, kamper og karriere | Coro