Portrett av Mohammed Baba Diomandé
Spillerprofil · komplett datakort

Mohammed Diomandé

Fullt navn: Mohammed Baba Diomandé

MidtbaneTilgjengelig
Født30. oktober 2001 · 25 årNasjonalitetElfenbenskystenHøyde175 cmVekt75 kg
35Kamper
2 464Minutter
2Mål
5Målgivende
0,26Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Lite datagrunnlagForrige sesong 2025-26
Nøkkelpasninger / 90
02,3
1,91,17
Pasningspresisjon
0100
92,9 %87,5 %
Taklinger / 90
02,7
1,272,2
Vellykkede driblinger
0100
–45,5 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.2Plzen7.2Club Br6.5Club Br5.9Genk6.9AS Roma6.3SC Brag9.0Ludogor6.9FC Port6.6Dundee 6.6Hiberni
  1. AS Roma6.9 vurdering
    6. nov. 2025 · 29 min
  2. SC Braga6.3 vurdering
    27. nov. 2025 · 90 min
  3. Ludogorets9.0 vurdering
    22. jan. 2026 · 90 min
  4. FC Porto6.9 vurdering
    29. jan. 2026 · 90 min
  5. Dundee Utd6.6 vurdering
    31. juli 2026 · 91 min
  6. Hibernian6.6 vurdering
    9. aug. 2026 · 51 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,270,290,000,26MINUTTER6762023-249392024-251320256942025-26
  1. 2023-240,27 målpoeng / 90
    676 min · 0 mål · 2 målgivende
  2. 2024-250,29 målpoeng / 90
    939 min · 1 mål · 2 målgivende
  3. 20250,00 målpoeng / 90
    13 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2025-260,26 målpoeng / 90
    694 min · 1 mål · 1 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2023-249 kamper · 676 min · 0 mål · 2 målgivende · 0,27/90
  • 2024-2512 kamper · 939 min · 1 mål · 2 målgivende · 0,29/90
  • 20251 kamper · 13 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2025-2611 kamper · 694 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,26/90
  • 2026-272 kamper · 142 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

8 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Rangers logoSkotsk PremiershipKlubb · Rangers · 2026-276.60
Kamper
2
Minutter
142
Mål
–
Målgivende
–
Pasning %
92.85714285714286
Flagg: ElfenbenskystenPrivatlandskamperLandslag · Elfenbenskysten · 20256.70
Kamper
1
Minutter
13
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
50
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 2 kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Scottish Premiership.

Registrert spilletid

  • Scottish PremiershipRangers
    142 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Scottish PremiershipRangers
–

Nøkkelpasninger / 90

Scottish PremiershipRangers
1,9

Pasningspresisjon

Scottish PremiershipRangers
92,9 %

Taklinger / 90

Scottish PremiershipRangers
1,27

Vunne dueller

Scottish PremiershipRangers
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Scottish Premiership
  • Klubb · Rangers · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
142
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
56
Nøkkelpasninger
3

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
92,9 %
Taklinger
2
Vunne dueller
5

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-262 turneringer · 11 kamper · 1 mål · 1 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueRangers
    354 min · 51 %
  • UEFA Europa LeagueRangers
    340 min · 49 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueRangers
0,25
UEFA Europa LeagueRangers
0,26

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueRangers
1,02
UEFA Europa LeagueRangers
1,32

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueRangers
87 %
UEFA Europa LeagueRangers
88 %

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueRangers
1,27
UEFA Europa LeagueRangers
3,18

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueRangers
37,1 %
UEFA Europa LeagueRangers
60 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Rangers · Midfielder · nr. 10

Spilletid

Draktnummer
10
Kamper
6
Fra start
5
Minutter
354
Innbytter
1
Byttet ut
2
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,78

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
4
Skudd på mål
1
Pasninger
119
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
87 %
Taklinger
5
Brudd
2
Dueller
35
Vunne dueller
13
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
7
Frispark begått
7
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Rangers · Midfielder · nr. 10

Spilletid

Draktnummer
10
Kamper
5
Fra start
4
Minutter
340
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,00

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
2
Pasninger
152
Nøkkelpasninger
5
Driblinger
8
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
88 %
Taklinger
12
Blokkeringer
1
Brudd
1
Dueller
45
Vunne dueller
27
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
9
Frispark begått
7
Gule kort
1
Gulrøde kort
1
Røde kort
1
20251 turnering · 1 kamp · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Privatlandskamper.

Registrert spilletid

  • PrivatlandskamperElfenbenskysten
    13 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

PrivatlandskamperElfenbenskysten
–

Nøkkelpasninger / 90

PrivatlandskamperElfenbenskysten
–

Pasningspresisjon

PrivatlandskamperElfenbenskysten
50 %

Taklinger / 90

PrivatlandskamperElfenbenskysten
–

Vunne dueller

PrivatlandskamperElfenbenskysten
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Elfenbenskysten · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
13
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
4

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
50 %
Vunne dueller
1

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 12 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueRangers
    791 min · 84,2 %
  • UEFA Champions LeagueRangers
    148 min · 15,8 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueRangers
0,34
UEFA Champions LeagueRangers
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueRangers
1,02
UEFA Champions LeagueRangers
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueRangers
–
UEFA Champions LeagueRangers
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueRangers
2,16
UEFA Champions LeagueRangers
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueRangers
54,1 %
UEFA Champions LeagueRangers
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Rangers · Midfielder

Spilletid

Kamper
10
Fra start
9
Minutter
791
Innbytter
1
Byttet ut
4
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,06

Angrep

Mål
1
Målgivende
2
Skudd
9
Skudd på mål
4
Pasninger
299
Nøkkelpasninger
9
Driblinger
21
Vellykkede driblinger
10
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
19
Blokkeringer
3
Brudd
11
Dueller
98
Vunne dueller
53
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
18
Frispark begått
12
Gule kort
5
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Rangers · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
148
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-242 turneringer · 9 kamper · 0 mål · 2 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueFC Nordsjaelland
    507 min · 75 %
  • UEFA Europa LeagueRangers
    169 min · 25 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Nordsjaelland
0,18
UEFA Europa LeagueRangers
0,53

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Nordsjaelland
0,36
UEFA Europa LeagueRangers
0,53

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFC Nordsjaelland
46 %
UEFA Europa LeagueRangers
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Nordsjaelland
0,71
UEFA Europa LeagueRangers
1,6

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFC Nordsjaelland
66,7 %
UEFA Europa LeagueRangers
33,3 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FC Nordsjaelland · Midfielder

Spilletid

Kamper
7
Fra start
6
Minutter
507
Innbytter
1
Byttet ut
2
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,88

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
1
Pasninger
206
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
46 %
Taklinger
4
Blokkeringer
3
Brudd
4
Dueller
21
Vunne dueller
14
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
8
Frispark begått
2
Gule kort
4
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Rangers · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
169
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,00

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
78
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Brudd
2
Dueller
18
Vunne dueller
6
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
5
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

2 registrert
  1. →FC Nordsjaelland → Rangersman 1. juli 2024€ 5M
  2. →FC Nordsjaelland → Rangersfre 26. januar 2024Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

29 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb9. august · Rangers–HibernianSkotsk Premiership · 2026-27516.6
Klubb31. juli · Rangers–Dundee UtdSkotsk Premiership · 2026-27916.6
Klubb29. januar · Rangers–FC PortoEuropa League · 2025-26906.9
Klubb22. januar · Rangers–LudogoretsEuropa League · 2025-26909.01
Klubb27. november · Rangers–SC BragaEuropa League · 2025-26906.3
Klubb6. november · Rangers–AS RomaEuropa League · 2025-26296.9
Klubb25. september · Rangers–GenkEuropa League · 2025-26415.9
Klubb27. august · Rangers–Club Brugge KVChampions League · 2025-26456.5
Klubb19. august · Rangers–Club Brugge KVChampions League · 2025-26617.2
Klubb12. august · Rangers–PlzenChampions League · 2025-26686.2
Klubb30. juli · Rangers–PanathinaikosChampions League · 2025-26906.5
Klubb22. juli · Rangers–PanathinaikosChampions League · 2025-26907.51
Landslag11. juni · Elfenbenskysten–CanadaPrivatlandskamper · 2025136.7
Klubb17. april · Rangers–Athletic ClubEuropa League · 2024-25846.9
Klubb13. mars · Rangers–FenerbahçeEuropa League · 2024-25687.2
Klubb6. mars · Rangers–FenerbahçeEuropa League · 2024-25767.21
Klubb30. januar · Rangers–Union St. GilloiseEuropa League · 2024-25906.9
Klubb12. desember · Rangers–TottenhamEuropa League · 2024-25907.0
Klubb28. november · Rangers–NiceEuropa League · 2024-25697.21
Klubb7. november · Rangers–Olympiakos PiraeusEuropa League · 2024-25907.2
Klubb24. oktober · Rangers–FCSBEuropa League · 2024-25457.01
Klubb3. oktober · Rangers–LyonEuropa League · 2024-25906.2
Klubb26. september · Rangers–Malmo FFEuropa League · 2024-25907.2
Klubb14. mars · Rangers–BenficaEuropa League · 2023-24856.7
Klubb7. mars · Rangers–BenficaEuropa League · 2023-24847.21
Klubb30. november · FC Nordsjaelland–FenerbahçeConference League · 2023-24457.51
Klubb26. oktober · FC Nordsjaelland–Spartak TrnavaConference League · 2023-24907.2
Klubb5. oktober · FC Nordsjaelland–LudogoretsConference League · 2023-24266.6
Klubb21. september · FC Nordsjaelland–FenerbahçeConference League · 2023-24906.3
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 5 tilgjengelige sesonger, 8 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Mohammed Diomandé: statistikk, kamper og karriere | Coro