Portrett av Sead Hakšabanović
Spillerprofil · komplett datakort

Sead Hakšabanović

AngrepTilgjengelig
Født4. mai 1999 · 27 årNasjonalitetMontenegroHøyde173 cmVekt74 kg
40Kamper
2 299Minutter
4Mål
1Målgivende
0,2Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026Forrige sesong 2025-26
Målpoeng / 90
01
0,250
Skudd / 90
02,6
2,10,81
Skudd på mål
0100
36 %40 %
Vellykkede driblinger
0100
–63,6 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.2Gais7.0Djurgar7.3Sirius6.3AIK Sto5.8Vastera7.2Kalmar 6.4BK Hack6.8IF Elfs7.7Halmsta6.6Hammarb
  1. Vasteras SK FK5.8 vurdering
    19. sep. 2026 · 82 min
  2. Kalmar FF7.2 vurdering
    12. okt. 2026 · 44 min
  3. BK Hacken6.4 vurdering
    18. okt. 2026 · 90 min
  4. IF Elfsborg6.8 vurdering
    25. okt. 2026 · 45 min
  5. Halmstad7.7 vurdering
    28. okt. 2026 · 89 min
  6. Hammarby FF6.6 vurdering
    1. nov. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,770,000,000,000,25MINUTTER2352019-202102021-222282022-235552025-261 0712026
  1. 2019-200,77 målpoeng / 90
    235 min · 2 mål · 0 målgivende
  2. 2021-220,00 målpoeng / 90
    210 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2022-230,00 målpoeng / 90
    228 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2025-260,00 målpoeng / 90
    555 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 20260,25 målpoeng / 90
    1 071 min · 2 mål · 1 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2017-180 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2019-205 kamper · 235 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,77/90
  • 2021-222 kamper · 210 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-236 kamper · 228 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-250 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2025-2614 kamper · 555 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 202613 kamper · 1 071 min · 2 mål · 1 målgivende · 0,25/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

9 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Malmo FF logoAllsvenskanKlubb · Malmo FF · 20266.98
Kamper
13
Minutter
1071
Mål
2
Målgivende
1
Pasning %
82.86163522012579
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20261 turnering · 13 kamper · 2 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Allsvenskan.

Registrert spilletid

  • AllsvenskanMalmo FF
    1 071 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

AllsvenskanMalmo FF
0,25

Skudd / 90

AllsvenskanMalmo FF
2,1

Skudd på mål

AllsvenskanMalmo FF
36 %

Nøkkelpasninger / 90

AllsvenskanMalmo FF
1,76

Vellykkede driblinger

AllsvenskanMalmo FF
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Allsvenskan
  • Klubb · Malmo FF · Attacker

Spilletid

Kamper
13
Fra start
12
Minutter
1 071
Kaptein
Nei
Vurdering
6,98

Angrep

Mål
2
Målgivende
1
Skudd
25
Skudd på mål
9
Pasninger
636
Nøkkelpasninger
21
Vellykkede driblinger
16

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
82,9 %
Taklinger
10
Vunne dueller
54

Disiplin

Gule kort
4
Røde kort
0
2025-262 turneringer · 14 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueMalmo FF
    443 min · 79,8 %
  • UEFA Champions LeagueMalmo FF
    112 min · 20,2 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueMalmo FF
0
UEFA Champions LeagueMalmo FF
0

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueMalmo FF
1,02
UEFA Champions LeagueMalmo FF
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueMalmo FF
40 %
UEFA Champions LeagueMalmo FF
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueMalmo FF
0,61
UEFA Champions LeagueMalmo FF
0,8

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueMalmo FF
61,1 %
UEFA Champions LeagueMalmo FF
75 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Malmo FF · Midfielder · nr. 29

Spilletid

Draktnummer
29
Kamper
8
Fra start
6
Minutter
443
Innbytter
2
Byttet ut
5
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,69

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
5
Skudd på mål
2
Pasninger
178
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
18
Vellykkede driblinger
11
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
83 %
Taklinger
6
Brudd
8
Dueller
58
Vunne dueller
23
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Malmo FF · Midfielder · nr. 29

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
29
Kamper
6
Fra start
3
Minutter
112
Innbytter
3
Byttet ut
2
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
62
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
87 %
Taklinger
1
Dueller
17
Vunne dueller
5
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueMalmo FF
    0 min · –Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueMalmo FF
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueMalmo FF
–
UEFA Europa LeagueMalmo FF
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueMalmo FF
–
UEFA Europa LeagueMalmo FF
–

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueMalmo FF
–
UEFA Europa LeagueMalmo FF
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueMalmo FF
–
UEFA Europa LeagueMalmo FF
–

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueMalmo FF
–
UEFA Europa LeagueMalmo FF
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Malmo FF · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Malmo FF · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 6 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueCeltic
    228 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueCeltic
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueCeltic
0,79

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueCeltic
100 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueCeltic
3,16

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueCeltic
60 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Celtic · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
3
Minutter
228
Innbytter
3
Byttet ut
3
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,87

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Skudd på mål
2
Pasninger
88
Nøkkelpasninger
8
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
5
Brudd
2
Dueller
27
Vunne dueller
16
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
7
Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueRubin
    210 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueRubin
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueRubin
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueRubin
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueRubin
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueRubin
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Rubin · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
210
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 5 kamper · 2 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueIFK Norrkoping
    235 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueIFK Norrkoping
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueIFK Norrkoping
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueIFK Norrkoping
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueIFK Norrkoping
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueIFK Norrkoping
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · IFK Norrkoping · Midfielder

Spilletid

Kamper
5
Fra start
2
Minutter
235
Innbytter
3
Byttet ut
1
På benken
4
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
2

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Premier League.

Registrert spilletid

  • Premier LeagueWest Ham
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Premier LeagueWest Ham
–

Skudd / 90

Premier LeagueWest Ham
–

Skudd på mål

Premier LeagueWest Ham
–

Nøkkelpasninger / 90

Premier LeagueWest Ham
–

Vellykkede driblinger

Premier LeagueWest Ham
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Premier League
  • Klubb · West Ham · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
6
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

9 registrert
  1. →Celtic → Malmo FFtir 2. juli 2024€ 2M
  2. →Stoke → Celticman 1. juli 2024Ikke oppgitt
  3. →Celtic → Stokefre 1. september 2023Lån
  4. →Rubin → Celtictor 25. august 2022€ 2.5M
  5. →Rubin → Djurgardens IFtir 15. mars 2022Lån
  6. →IFK Norrkoping → Rubintor 1. juli 2021€ 6.5M
  7. →West Ham → IFK Norrkopingtor 17. januar 2019€ 2.6M
  8. →West Ham → Malagaman 6. august 2018Lån
  9. →Halmstad → West Hamman 7. august 2017€ 3M
Kamplogg

Siste kamper – klubb

29 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
1. november · Malmo FF–Hammarby FFAllsvenskan · 2026906.6
28. oktober · Malmo FF–HalmstadAllsvenskan · 2026897.71
25. oktober · Malmo FF–IF ElfsborgAllsvenskan · 2026456.8
18. oktober · Malmo FF–BK HackenAllsvenskan · 2026906.4
12. oktober · Malmo FF–Kalmar FFAllsvenskan · 2026447.2
19. september · Malmo FF–Vasteras SK FKAllsvenskan · 2026825.8
7. september · Malmo FF–AIK StockholmAllsvenskan · 2026906.3
31. august · Malmo FF–SiriusAllsvenskan · 2026867.3
24. august · Malmo FF–Djurgardens IFAllsvenskan · 2026877.0
16. august · Malmo FF–GaisAllsvenskan · 2026917.2
9. august · Malmo FF–Degerfors IFAllsvenskan · 2026947.2
2. august · Malmo FF–IF BrommapojkarnaAllsvenskan · 2026938.011
26. juli · Malmo FF–IF ElfsborgAllsvenskan · 2026907.2
29. januar · Malmo FF–GenkEuropa League · 2025-26296.6
22. januar · Malmo FF–FK Crvena ZvezdaEuropa League · 2025-26286.3
11. desember · Malmo FF–FC PortoEuropa League · 2025-26646.7
27. november · Malmo FF–Nottingham ForestEuropa League · 2025-26877.3
6. november · Malmo FF–PanathinaikosEuropa League · 2025-26907.0
23. oktober · Malmo FF–Dinamo ZagrebEuropa League · 2025-26696.2
24. september · Malmo FF–LudogoretsEuropa League · 2025-26766.7
12. august · Malmo FF–FC KøbenhavnChampions League · 2025-26806.3
5. august · Malmo FF–FC KøbenhavnChampions League · 2025-26326.3
21. august · Malmo FF–Sparta PrahaChampions League · 2024-25––
2. november · Celtic–Real MadridChampions League · 2022-23276.2
25. oktober · Celtic–Shakhtar DonetskChampions League · 2022-23657.2
11. oktober · Celtic–RB LeipzigChampions League · 2022-23667.3
5. oktober · Celtic–RB LeipzigChampions League · 2022-23156.6
14. september · Celtic–Shakhtar DonetskChampions League · 2022-23456.6
6. september · Celtic–Real MadridChampions League · 2022-2387.0
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 10 tilgjengelige sesonger, 14 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Sead Hakšabanović: statistikk, kamper og karriere | Coro