Portrett av Charles Vanhoutte
Spillerprofil · komplett datakort

Charles Vanhoutte

Også registrert som C. Vanhoutte

MidtbaneTilgjengelig
Født16. september 1998 · 28 årNasjonalitetBelgiaHøyde182 cmVekt76 kg
72Kamper
5 535Minutter
1Mål
9Målgivende
0,16Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26
Nøkkelpasninger / 90
01
0,310,7
Pasningspresisjon
0100
90,2 %83,8 %
Taklinger / 90
03,1
2,512,26
Vellykkede driblinger
0100
–52,9 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.3Angers6.6Strasbo6.7Le Havr6.7Marseil6.6Metz6.9Saint E6.1Barcelo6.8Como6.8Real Be5.7Inter
  1. Metz6.6 vurdering
    17. mai 2026 · 45 min
  2. Saint Etienne6.9 vurdering
    26. mai 2026 · 79 min
  3. Barcelona6.1 vurdering
    9. sep. 2026 · 72 min
  4. Como6.8 vurdering
    14. okt. 2026 · 90 min
  5. Real Betis6.8 vurdering
    21. okt. 2026 · 79 min
  6. Inter5.7 vurdering
    3. nov. 2026 · 46 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,250,160,00MINUTTER7892023-242 1452024-252 3142025-262872026-27
  1. 2023-240,00 målpoeng / 90
    789 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2024-250,25 målpoeng / 90
    2 145 min · 0 mål · 6 målgivende
  3. 2025-260,16 målpoeng / 90
    2 314 min · 1 mål · 3 målgivende
  4. 2026-270,00 målpoeng / 90
    287 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2023-2410 kamper · 789 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-2524 kamper · 2 145 min · 0 mål · 6 målgivende · 0,25/90
  • 2025-2634 kamper · 2 314 min · 1 mål · 3 målgivende · 0,16/90
  • 2026-274 kamper · 287 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

8 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Feyenoord logoChampions LeagueKlubb · Feyenoord · 2026-276.45
Kamper
4
Minutter
287
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
90.2439024390244
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 4 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Champions League.

Registrert spilletid

  • Champions LeagueFeyenoord
    287 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Champions LeagueFeyenoord
0

Nøkkelpasninger / 90

Champions LeagueFeyenoord
0,31

Pasningspresisjon

Champions LeagueFeyenoord
90,2 %

Taklinger / 90

Champions LeagueFeyenoord
2,51

Vunne dueller

Champions LeagueFeyenoord
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Champions League
  • Klubb · Feyenoord · M

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
287
Kaptein
Nei
Vurdering
6,45

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
164
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
90,2 %
Taklinger
8
Vunne dueller
12

Disiplin

Gule kort
2
Røde kort
0
2025-262 turneringer · 34 kamper · 1 mål · 3 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Ligue 1.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Ligue 1Nice
    1 864 min · 80,6 %
  • UEFA Europa LeagueNice
    450 min · 19,4 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Ligue 1Nice
0,1
UEFA Europa LeagueNice
0,4

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Nice
0,72
UEFA Europa LeagueNice
0,6

Pasningspresisjon

Ligue 1Nice
84 %
UEFA Europa LeagueNice
83 %

Taklinger / 90

Ligue 1Nice
2,32
UEFA Europa LeagueNice
2

Vunne dueller

Ligue 1Nice
51,3 %
UEFA Europa LeagueNice
52,5 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Nice · Midfielder · nr. 24

Spilletid

Draktnummer
24
Kamper
27
Fra start
21
Minutter
1 864
Innbytter
6
Byttet ut
11
På benken
10
Kaptein
Nei
Vurdering
6,82

Angrep

Mål
0
Målgivende
2
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
1 032
Nøkkelpasninger
15
Driblinger
16
Vellykkede driblinger
8
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
84 %
Taklinger
48
Blokkeringer
11
Brudd
20
Dueller
197
Vunne dueller
101
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
8
Frispark begått
36
Gule kort
6
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Straffer begått
1
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Nice · Midfielder · nr. 24

Spilletid

Draktnummer
24
Kamper
7
Fra start
5
Minutter
450
Innbytter
2
Byttet ut
2
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,80

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
4
Skudd på mål
3
Pasninger
258
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
83 %
Taklinger
10
Blokkeringer
2
Brudd
5
Dueller
40
Vunne dueller
21
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
6
Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 24 kamper · – mål · 6 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueNice · Union St. Gilloise
    1 430 min · 66,7 %
  • UEFA Champions LeagueUnion St. Gilloise
    715 min · 33,3 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueNice · Union St. Gilloise
0,25
UEFA Champions LeagueUnion St. Gilloise
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueNice · Union St. Gilloise
2,64
UEFA Champions LeagueUnion St. Gilloise
2,64

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueNice · Union St. Gilloise
44 %
UEFA Champions LeagueUnion St. Gilloise
44 %

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueNice · Union St. Gilloise
2,77
UEFA Champions LeagueUnion St. Gilloise
2,77

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueNice · Union St. Gilloise
52,7 %
UEFA Champions LeagueUnion St. Gilloise
52,7 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Nice · Midfielder
  • Klubb · Union St. Gilloise · Midfielder

Spilletid

Kamper
16
Fra start
16
Minutter
1 430
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,65

Angrep

Målgivende
4
Skudd
10
Skudd på mål
4
Pasninger
850
Nøkkelpasninger
42
Driblinger
12
Vellykkede driblinger
8
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
44 %
Taklinger
44
Blokkeringer
16
Brudd
16
Dueller
148
Vunne dueller
78
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
12
Frispark begått
22
Gule kort
6
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Union St. Gilloise · Midfielder

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
715
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,65

Angrep

Målgivende
2
Skudd
5
Skudd på mål
2
Pasninger
425
Nøkkelpasninger
21
Driblinger
6
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
44 %
Taklinger
22
Blokkeringer
8
Brudd
8
Dueller
74
Vunne dueller
39
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
11
Gule kort
3
Røde kort
0
2023-242 turneringer · 10 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueUnion St. Gilloise
    541 min · 68,6 %
  • UEFA Europa Conference LeagueUnion St. Gilloise
    248 min · 31,4 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueUnion St. Gilloise
–
UEFA Europa Conference LeagueUnion St. Gilloise
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueUnion St. Gilloise
–
UEFA Europa Conference LeagueUnion St. Gilloise
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueUnion St. Gilloise
–
UEFA Europa Conference LeagueUnion St. Gilloise
45 %

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueUnion St. Gilloise
2,16
UEFA Europa Conference LeagueUnion St. Gilloise
2,54

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueUnion St. Gilloise
47,3 %
UEFA Europa Conference LeagueUnion St. Gilloise
51,9 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Union St. Gilloise · Midfielder

Spilletid

Kamper
7
Fra start
7
Minutter
541
Innbytter
0
Byttet ut
4
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,78

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
178
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
13
Brudd
5
Dueller
55
Vunne dueller
26
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
13
Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Union St. Gilloise · Midfielder

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
248
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,10

Angrep

Mål
0
Pasninger
162
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
45 %
Taklinger
7
Blokkeringer
2
Brudd
7
Dueller
27
Vunne dueller
14
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
7
Gule kort
1
Gulrøde kort
1
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

5 registrert
  1. →Union Saint-Gilloise → Niceman 1. september 2025Permanent overgang
  2. →Union St. Gilloise → Niceman 1. september 2025Permanent overgang
  3. →Cercle Brugge → Union St. Gilloisetor 22. juni 2023Ikke oppgitt
  4. →Tubize → Cercle Bruggeons 1. juli 2020Ikke oppgitt
  5. →Cercle Brugge → Tubizesøn 1. september 2019Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb

58 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
3. november · Feyenoord–InterChampions League · 2026-27465.7
21. oktober · Feyenoord–Real BetisChampions League · 2026-27796.8
14. oktober · Feyenoord–ComoChampions League · 2026-27906.8
9. september · Feyenoord–BarcelonaChampions League · 2026-27726.1
29. mai · Nice–Saint EtienneLigue 1 · 2025-26––
26. mai · Nice–Saint EtienneLigue 1 · 2025-26796.9
17. mai · Nice–MetzLigue 1 · 2025-26456.6
10. mai · Nice–AuxerreLigue 1 · 2025-26––
2. mai · Nice–LensLigue 1 · 2025-261–
26. april · Nice–MarseilleLigue 1 · 2025-2686.7
12. april · Nice–Le HavreLigue 1 · 2025-26756.7
4. april · Nice–StrasbourgLigue 1 · 2025-26456.6
21. mars · Nice–Paris Saint GermainLigue 1 · 2025-26––
14. mars · Nice–AngersLigue 1 · 2025-26626.3
8. mars · Nice–RennesLigue 1 · 2025-26907.0
1. mars · Nice–Paris FCLigue 1 · 2025-26887.0
22. februar · Nice–LorientLigue 1 · 2025-26906.6
15. februar · Nice–LyonLigue 1 · 2025-26906.9
8. februar · Nice–MonacoLigue 1 · 2025-26896.5
1. februar · Nice–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2025-26737.0
25. januar · Nice–NantesLigue 1 · 2025-26816.9
22. januar · Nice–GO Ahead EaglesEuropa League · 2025-26827.51
17. januar · Nice–ToulouseLigue 1 · 2025-2686.9
14. desember · Nice–LensLigue 1 · 2025-26456.9
11. desember · Nice–SC BragaEuropa League · 2025-2696.6
7. desember · Nice–AngersLigue 1 · 2025-26887.5
30. november · Nice–LorientLigue 1 · 2025-26––
27. november · Nice–FC PortoEuropa League · 2025-26906.3
21. november · Nice–MarseilleLigue 1 · 2025-26906.5
9. november · Nice–MetzLigue 1 · 2025-26907.21
6. november · Nice–SC FreiburgEuropa League · 2025-26696.91
1. november · Nice–Paris Saint GermainLigue 1 · 2025-26196.6
29. oktober · Nice–LilleLigue 1 · 2025-26857.6
26. oktober · Nice–RennesLigue 1 · 2025-26905.9
23. oktober · Nice–Celta VigoEuropa League · 2025-26206.7
18. oktober · Nice–LyonLigue 1 · 2025-26906.5
5. oktober · Nice–MonacoLigue 1 · 2025-26907.5
2. oktober · Nice–FenerbahçeEuropa League · 2025-26906.3
28. september · Nice–Paris FCLigue 1 · 2025-26906.3
24. september · Nice–AS RomaEuropa League · 2025-26907.3
20. september · Nice–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2025-26736.3
13. september · Nice–NantesLigue 1 · 2025-26907.91
13. februar · Union St. Gilloise–AjaxEuropa League · 2024-25857.5
30. januar · Union St. Gilloise–RangersEuropa League · 2024-25908.61
12. desember · Union St. Gilloise–NiceEuropa League · 2024-25907.3
28. november · Union St. Gilloise–TwenteEuropa League · 2024-25907.3
7. november · Union St. Gilloise–AS RomaEuropa League · 2024-25907.51
24. oktober · Union St. Gilloise–FC MidtjyllandEuropa League · 2024-25908.5
3. oktober · Union St. Gilloise–Bodø/GlimtEuropa League · 2024-25907.9
26. september · Union St. Gilloise–FenerbahçeEuropa League · 2024-25907.2
14. mars · Union St. Gilloise–FenerbahçeConference League · 2023-24907.6
7. mars · Union St. Gilloise–FenerbahçeConference League · 2023-24806.7
15. februar · Union St. Gilloise–Eintracht FrankfurtConference League · 2023-24786.9
30. november · Union St. Gilloise–ToulouseEuropa League · 2023-24777.0
9. november · Union St. Gilloise–Lask LinzEuropa League · 2023-24576.6
26. oktober · Union St. Gilloise–Lask LinzEuropa League · 2023-24907.2
5. oktober · Union St. Gilloise–LiverpoolEuropa League · 2023-24756.3
21. september · Union St. Gilloise–ToulouseEuropa League · 2023-24626.6
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 5 tilgjengelige sesonger, 9 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Charles Vanhoutte: statistikk, kamper og karriere | Coro