Portrett av Aleš Mandous
Spillerprofil · komplett datakort

Aleš Mandous

KeeperTilgjengelig
Født21. april 1992 · 34 årNasjonalitetTsjekkiaHøyde188 cmVekt85 kg
46Kamper
2 640Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Keeperprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2024-25Forrige sesong 2023-24
Redninger / 90
06
52
Baklengsmål / 90Lavere er bedre
02,4
20,67
Kampvurdering
510
7,457,10

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.0Ballkan7.6Servett7.3Sheriff7.3Faroe I6.9AS Roma7.2AS Roma6.3Sheriff7.2Servett7.3PAOK7.6Malmo F
  1. AS Roma6.9 vurdering
    26. okt. 2023 · 90 min
  2. AS Roma7.2 vurdering
    9. nov. 2023 · 90 min
  3. Sheriff Tiraspol6.3 vurdering
    30. nov. 2023 · 90 min
  4. Servette FC7.2 vurdering
    14. des. 2023 · 90 min
  5. PAOK7.3 vurdering
    23. jan. 2025 · 90 min
  6. Malmo FF7.6 vurdering
    30. jan. 2025 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,000,000,00MINUTTER1802017-189002021-227502022-239020235402023-241802024-25
  1. 2017-180,00 målpoeng / 90
    180 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2021-220,00 målpoeng / 90
    900 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2022-230,00 målpoeng / 90
    750 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 20230,00 målpoeng / 90
    90 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2023-240,00 målpoeng / 90
    540 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2024-250,00 målpoeng / 90
    180 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2017-182 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2018-190 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 20200 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-2210 kamper · 900 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-238 kamper · 750 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20231 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-246 kamper · 540 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-258 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

12 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

3 turneringer
Slavia Praha logoEuropa LeagueKlubb · Slavia Praha · 2024-257.45
Kamper
8
Minutter
180
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
–
Slavia Praha logoChampions LeagueKlubb · Slavia Praha · 2024-25–
Kamper
0
Minutter
0
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Flagg: TsjekkiaEM-kvalifiseringLandslag · Tsjekkia · 20237.20
Kamper
1
Minutter
90
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2024-252 turneringer · 8 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueSlavia Praha
    180 min · 100 %
  • UEFA Champions LeagueSlavia Praha
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
5
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
2
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
7,45
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Slavia Praha · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
8
Fra start
5
Minutter
180
Innbytter
3
Kaptein
Nei
Vurdering
7,45

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
68
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Redninger
10
Baklengsmål
4

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Slavia Praha · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 6 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueSlavia Praha
    540 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
2

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
0,67

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
7,10

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Slavia Praha · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
540
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
6
Kaptein
Nei
Vurdering
7,10

Angrep

Mål
0
Pasninger
191
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Dueller
1
Vunne dueller
1
Redninger
12
Baklengsmål
4

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationTsjekkia
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Euro Championship - QualificationTsjekkia
1

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Euro Championship - QualificationTsjekkia
0

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationTsjekkia
–

Kampvurdering

Euro Championship - QualificationTsjekkia
7,20

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Tsjekkia · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
7,20

Angrep

Mål
0
Pasninger
13
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Redninger
1
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 8 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
    750 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
0,24

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
0,36

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
–

Kampvurdering

UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
6,35

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Slavia Praha · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
750
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,35

Angrep

Mål
0
Pasninger
56
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Redninger
2
Baklengsmål
3

Disiplin

Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-223 turneringer · 10 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
    900 min · 100 %
  • UEFA Champions LeagueSlavia Praha
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueSlavia Praha
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
2,1
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–
UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
1,8
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–
UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
–
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–
UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Kampvurdering

UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
6,41
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–
UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Slavia Praha · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
10
Fra start
10
Minutter
900
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,41

Angrep

Mål
0
Pasninger
361
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Brudd
1
Dueller
5
Vunne dueller
4
Redninger
21
Baklengsmål
18

Disiplin

Frispark vunnet
2
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Slavia Praha · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Slavia Praha · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20202 turneringer · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Euro ChampionshipTsjekkia
    0 min · –Lite datagrunnlag
  • World Cup - Qualification EuropeTsjekkia
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

Euro ChampionshipTsjekkia
–
World Cup - Qualification EuropeTsjekkia
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Euro ChampionshipTsjekkia
–
World Cup - Qualification EuropeTsjekkia
–

Pasningspresisjon

Euro ChampionshipTsjekkia
–
World Cup - Qualification EuropeTsjekkia
–

Kampvurdering

Euro ChampionshipTsjekkia
–
World Cup - Qualification EuropeTsjekkia
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Tsjekkia · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
5
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Tsjekkia · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
5
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueSigma Olomouc
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueSigma Olomouc
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueSigma Olomouc
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSigma Olomouc
–

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueSigma Olomouc
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Sigma Olomouc · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueŽilina
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Champions LeagueŽilina
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Champions LeagueŽilina
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueŽilina
–

Kampvurdering

UEFA Champions LeagueŽilina
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Žilina · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

7 registrert
  1. →Slavia Praha → Pardubicetor 15. januar 2026Permanent overgang
  2. →Mlada Boleslav → Slavia Prahatir 30. desember 2025Tilbake fra lån
  3. →Slavia Praha → Mlada Boleslavons 5. februar 2025Lån
  4. →Sigma Olomouc → Slavia Prahaman 12. juli 2021Ikke oppgitt
  5. →Žilina → Sigma Olomoucons 4. juli 2018Fri overgang
  6. →Plzen → Baník Mostsøn 27. juli 2014Lån
  7. →Plzen → Ukjentman 1. juli 2013Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

46 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb30. januar · Slavia Praha–Malmo FFEuropa League · 2024-25907.6
Klubb23. januar · Slavia Praha–PAOKEuropa League · 2024-25907.3
Klubb12. desember · Slavia Praha–AnderlechtEuropa League · 2024-25––
Klubb28. november · Slavia Praha–FenerbahçeEuropa League · 2024-25––
Klubb7. november · Slavia Praha–Eintracht FrankfurtEuropa League · 2024-25––
Klubb24. oktober · Slavia Praha–Athletic ClubEuropa League · 2024-25––
Klubb3. oktober · Slavia Praha–AjaxEuropa League · 2024-25––
Klubb25. september · Slavia Praha–LudogoretsEuropa League · 2024-25––
Klubb28. august · Slavia Praha–LilleChampions League · 2024-25––
Klubb20. august · Slavia Praha–LilleChampions League · 2024-25––
Klubb14. mars · Slavia Praha–AC MilanEuropa League · 2023-24––
Klubb7. mars · Slavia Praha–AC MilanEuropa League · 2023-24––
Klubb14. desember · Slavia Praha–Servette FCEuropa League · 2023-24907.2
Klubb30. november · Slavia Praha–Sheriff TiraspolEuropa League · 2023-24906.3
Landslag20. november · Tsjekkia–MoldovaEM-kvalifisering · 2023––
Landslag17. november · Tsjekkia–PolenEM-kvalifisering · 2023––
Klubb9. november · Slavia Praha–AS RomaEuropa League · 2023-24907.2
Klubb26. oktober · Slavia Praha–AS RomaEuropa League · 2023-24906.9
Landslag15. oktober · Tsjekkia–Faroe IslandsEM-kvalifisering · 2023907.3
Landslag12. oktober · Tsjekkia–AlbaniaEM-kvalifisering · 2023––
Klubb5. oktober · Slavia Praha–Sheriff TiraspolEuropa League · 2023-24907.3
Klubb21. september · Slavia Praha–Servette FCEuropa League · 2023-24907.6
Klubb15. september · Slavia Praha–BallkaniConference League · 2022-23906.0
Klubb8. september · Slavia Praha–SivassporConference League · 2022-23906.7
Klubb14. april · Slavia Praha–FeyenoordConference League · 2021-22905.5
Klubb7. april · Slavia Praha–FeyenoordConference League · 2021-22––
Klubb17. mars · Slavia Praha–Lask LinzConference League · 2021-22906.5
Klubb10. mars · Slavia Praha–Lask LinzConference League · 2021-22906.6
Klubb24. februar · Slavia Praha–FenerbahçeConference League · 2021-22906.3
Klubb17. februar · Slavia Praha–FenerbahçeConference League · 2021-22906.2
Klubb9. desember · Slavia Praha–Union BerlinConference League · 2021-22906.7
Klubb25. november · Slavia Praha–FeyenoordConference League · 2021-22906.3
Landslag16. november · Tsjekkia–EstoniaVM-kvalifisering Europa · 2020––
Klubb4. november · Slavia Praha–Maccabi HaifaConference League · 2021-22907.3
Klubb21. oktober · Slavia Praha–Maccabi HaifaConference League · 2021-22––
Landslag8. oktober · Tsjekkia–WalesVM-kvalifisering Europa · 2020––
Klubb30. september · Slavia Praha–FeyenoordConference League · 2021-22906.9
Klubb16. september · Slavia Praha–Union BerlinConference League · 2021-22906.5
Landslag3. juli · Tsjekkia–DanmarkEuropamesterskapet · 2020––
Landslag27. juni · Tsjekkia–NederlandEuropamesterskapet · 2020––
Landslag22. juni · Tsjekkia–EnglandEuropamesterskapet · 2020––
Landslag18. juni · Tsjekkia–KroatiaEuropamesterskapet · 2020––
Landslag14. juni · Tsjekkia–SkottlandEuropamesterskapet · 2020––
Landslag30. mars · Tsjekkia–WalesVM-kvalifisering Europa · 2020––
Landslag27. mars · Tsjekkia–BelgiaVM-kvalifisering Europa · 2020––
Landslag24. mars · Tsjekkia–EstoniaVM-kvalifisering Europa · 2020––
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 8 tilgjengelige sesonger, 12 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.