Portrett av Jan Bořil
Spillerprofil · komplett datakort

Jan Bořil

ForsvarTilgjengelig
Født11. januar 1991 · 35 årNasjonalitetTsjekkiaHøyde175 cmVekt69 kg
62Kamper
4 984Minutter
2Mål
3Målgivende
0,09Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Lite datagrunnlagForrige sesong 2024-25
Taklinger / 90
03,4
2,791,48
Brudd / 90
02,6
–2,14
Blokkeringer / 90
01
0,70,49
Vunne dueller
0100
33,3 %43,6 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.0AC Mila6.7Lille7.0Lille7.0Ludogor6.9Athleti6.9Eintrac6.6Fenerba6.6Anderle7.3Atalant6.6Athleti
  1. Athletic Club6.9 vurdering
    24. okt. 2024 · 90 min
  2. Eintracht Frankfurt6.9 vurdering
    7. nov. 2024 · 90 min
  3. Fenerbahçe6.6 vurdering
    28. nov. 2024 · 87 min
  4. Anderlecht6.6 vurdering
    12. des. 2024 · 79 min
  5. Atalanta7.3 vurdering
    22. okt. 2025 · 90 min
  6. Athletic Club6.6 vurdering
    25. nov. 2025 · 35 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,250,080,000,450,160,00MINUTTER4502016-175842017-181 2002018-197202019-201 0652020-21902021-221992023-245472024-251292025-26
  1. 2019-200,25 målpoeng / 90
    720 min · 2 mål · 0 målgivende
  2. 2020-210,08 målpoeng / 90
    1 065 min · 0 mål · 1 målgivende
  3. 2021-220,00 målpoeng / 90
    90 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2023-240,45 målpoeng / 90
    199 min · 0 mål · 1 målgivende
  5. 2024-250,16 målpoeng / 90
    547 min · 0 mål · 1 målgivende
  6. 2025-260,00 målpoeng / 90
    129 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-175 kamper · 450 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2017-187 kamper · 584 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2018-1913 kamper · 1 200 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2019-208 kamper · 720 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,25/90
  • 2020-2113 kamper · 1 065 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,08/90
  • 2021-221 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-230 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-244 kamper · 199 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,45/90
  • 2024-258 kamper · 547 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,16/90
  • 2025-263 kamper · 129 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

16 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Slavia Praha logoChampions LeagueKlubb · Slavia Praha · 2025-265.70
Kamper
3
Minutter
129
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
79
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 3 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueSlavia Praha
    129 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
2,79

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
0,7

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
33,3 %

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
79 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Slavia Praha · Defender · nr. 18

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
18
Kamper
3
Fra start
1
Minutter
129
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
6
Kaptein
Nei
Vurdering
5,70

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
48
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
79 %
Taklinger
4
Blokkeringer
1
Dueller
18
Vunne dueller
6
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
6
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
1
2024-252 turneringer · 8 kamper · – mål · 1 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueSlavia Praha
    436 min · 79,7 %
  • UEFA Champions LeagueSlavia Praha
    111 min · 20,3 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
1,24
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
2,43

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
2,48
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
0,81

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
0,62
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
43,6 %
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
43,8 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
42 %
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Slavia Praha · Defender

Spilletid

Kamper
6
Fra start
5
Minutter
436
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,84

Angrep

Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
265
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
42 %
Taklinger
6
Blokkeringer
3
Brudd
12
Dueller
39
Vunne dueller
17
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
8
Gule kort
2
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Slavia Praha · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
111
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,85

Angrep

Målgivende
1
Pasninger
26
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Brudd
1
Dueller
16
Vunne dueller
7
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
3
Gule kort
1
Røde kort
0
2023-241 turnering · 4 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueSlavia Praha
    199 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
1,36

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
0,45

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
53,3 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Slavia Praha · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
2
Minutter
199
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
8
Kaptein
Nei
Vurdering
6,65

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Pasninger
117
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Brudd
1
Dueller
15
Vunne dueller
8
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Slavia Praha · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-223 turneringer · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueSlavia Praha
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueSlavia Praha
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–
UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–
UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–
UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–
UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–
UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Slavia Praha · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Slavia Praha · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Slavia Praha · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-212 turneringer · 13 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueSlavia Praha
    885 min · 83,1 %
  • UEFA Champions LeagueSlavia Praha
    180 min · 16,9 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
1,32
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
1,5

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
1,42
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
2

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
0,31
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
38,3 %
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
62,5 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Slavia Praha · Defender

Spilletid

Kamper
11
Fra start
10
Minutter
885
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,55

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
419
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
11
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
13
Blokkeringer
3
Brudd
14
Dueller
107
Vunne dueller
41
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
10
Frispark begått
26
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Slavia Praha · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,75

Angrep

Mål
0
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
74
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Brudd
4
Dueller
16
Vunne dueller
10
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
1
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 8 kamper · 2 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueSlavia Praha
    720 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
1

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
1,13

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
0,25

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
77 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Slavia Praha · Defender

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
720
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,91

Angrep

Mål
2
Skudd
8
Skudd på mål
2
Pasninger
270
Nøkkelpasninger
7
Driblinger
8
Vellykkede driblinger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
77 %
Taklinger
8
Blokkeringer
2
Brudd
9

Disiplin

Frispark vunnet
10
Frispark begått
16
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-192 turneringer · 13 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueSlavia Praha
    1 020 min · 85 %
  • UEFA Champions LeagueSlavia Praha
    180 min · 15 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
1,24
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
1,85
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
0,26
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
44,4 %
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
69 %
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Slavia Praha · Defender

Spilletid

Kamper
11
Fra start
11
Minutter
1 020
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,76

Angrep

Mål
0
Skudd
7
Skudd på mål
3
Pasninger
311
Nøkkelpasninger
11
Driblinger
9
Vellykkede driblinger
5
Straffer vunnet
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
69 %
Taklinger
14
Blokkeringer
3
Brudd
21
Dueller
126
Vunne dueller
56

Disiplin

Frispark vunnet
9
Frispark begått
19
Gule kort
4
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Slavia Praha · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-182 turneringer · 7 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueSlavia Praha
    360 min · 61,6 %
  • UEFA Europa LeagueSlavia Praha
    224 min · 38,4 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–
UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
0,75
UEFA Europa LeagueSlavia Praha
1,61

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–
UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
50 %
UEFA Europa LeagueSlavia Praha
53,3 %

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
80 %
UEFA Europa LeagueSlavia Praha
76 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Slavia Praha · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,20

Angrep

Mål
0
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
77
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
6
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
80 %
Brudd
3
Dueller
28
Vunne dueller
14

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
5
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Slavia Praha · Defender

Spilletid

Kamper
3
Fra start
2
Minutter
224
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
7,13

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Skudd på mål
0
Pasninger
72
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
76 %
Brudd
4
Dueller
30
Vunne dueller
16

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
8
Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 5 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueSlavia Praha
    450 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Slavia Praha · Defender

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
450
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

1 registrert
  1. →Mlada Boleslav → Slavia Prahafre 1. januar 2016Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

60 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
28. januar · Slavia Praha–PafosChampions League · 2025-264–
21. januar · Slavia Praha–BarcelonaChampions League · 2025-26––
9. desember · Slavia Praha–TottenhamChampions League · 2025-26––
25. november · Slavia Praha–Athletic ClubChampions League · 2025-26356.6
4. november · Slavia Praha–ArsenalChampions League · 2025-26––
22. oktober · Slavia Praha–AtalantaChampions League · 2025-26907.3
30. september · Slavia Praha–InterChampions League · 2025-26––
12. desember · Slavia Praha–AnderlechtEuropa League · 2024-25796.6
28. november · Slavia Praha–FenerbahçeEuropa League · 2024-25876.6
7. november · Slavia Praha–Eintracht FrankfurtEuropa League · 2024-25906.9
24. oktober · Slavia Praha–Athletic ClubEuropa League · 2024-25906.9
3. oktober · Slavia Praha–AjaxEuropa League · 2024-25––
25. september · Slavia Praha–LudogoretsEuropa League · 2024-25907.0
28. august · Slavia Praha–LilleChampions League · 2024-25747.01
20. august · Slavia Praha–LilleChampions League · 2024-25376.7
7. mars · Slavia Praha–AC MilanEuropa League · 2023-24126.0
14. desember · Slavia Praha–Servette FCEuropa League · 2023-24––
30. november · Slavia Praha–Sheriff TiraspolEuropa League · 2023-24907.61
9. november · Slavia Praha–AS RomaEuropa League · 2023-24906.6
26. oktober · Slavia Praha–AS RomaEuropa League · 2023-24––
5. oktober · Slavia Praha–Sheriff TiraspolEuropa League · 2023-24126.3
30. september · Slavia Praha–FeyenoordConference League · 2021-22––
16. september · Slavia Praha–Union BerlinConference League · 2021-22––
15. april · Slavia Praha–ArsenalEuropa League · 2020-21455.9
8. april · Slavia Praha–ArsenalEuropa League · 2020-21906.3
18. mars · Slavia Praha–RangersEuropa League · 2020-21907.51
11. mars · Slavia Praha–RangersEuropa League · 2020-21906.2
25. februar · Slavia Praha–LeicesterEuropa League · 2020-21906.7
18. februar · Slavia Praha–LeicesterEuropa League · 2020-21906.6
10. desember · Slavia Praha–Bayer LeverkusenEuropa League · 2020-21906.9
3. desember · Slavia Praha–Hapoel Beer ShevaEuropa League · 2020-21296.3
26. november · Slavia Praha–NiceEuropa League · 2020-21906.7
29. oktober · Slavia Praha–Bayer LeverkusenEuropa League · 2020-21906.9
22. oktober · Slavia Praha–Hapoel Beer ShevaEuropa League · 2020-21906.2
30. september · Slavia Praha–FC MidtjyllandChampions League · 2020-21906.3
22. september · Slavia Praha–FC MidtjyllandChampions League · 2020-21907.5
10. desember · Slavia Praha–Borussia DortmundChampions League · 2019-20906.4
27. november · Slavia Praha–InterChampions League · 2019-20906.1
5. november · Slavia Praha–BarcelonaChampions League · 2019-20907.1
23. oktober · Slavia Praha–BarcelonaChampions League · 2019-20907.31
2. oktober · Slavia Praha–Borussia DortmundChampions League · 2019-20906.1
17. september · Slavia Praha–InterChampions League · 2019-20906.5
28. august · Slavia Praha–CFR 1907 ClujChampions League · 2019-20908.11
20. august · Slavia Praha–CFR 1907 ClujChampions League · 2019-20907.4
18. april · Slavia Praha–ChelseaEuropa League · 2018-19906.7
11. april · Slavia Praha–ChelseaEuropa League · 2018-19906.8
14. mars · Slavia Praha–SevillaEuropa League · 2018-191207.3
7. mars · Slavia Praha–SevillaEuropa League · 2018-19906.3
21. februar · Slavia Praha–GenkEuropa League · 2018-19907.0
14. februar · Slavia Praha–GenkEuropa League · 2018-19906.9
29. november · Slavia Praha–BordeauxEuropa League · 2018-19906.0
8. november · Slavia Praha–FC KøbenhavnEuropa League · 2018-19907.6
25. oktober · Slavia Praha–FC KøbenhavnEuropa League · 2018-19906.8
4. oktober · Slavia Praha–ZenitEuropa League · 2018-19906.5
20. september · Slavia Praha–BordeauxEuropa League · 2018-19906.8
2. november · Slavia Praha–VillarrealEuropa League · 2017-18907.1
19. oktober · Slavia Praha–VillarrealEuropa League · 2017-18456.6
28. september · Slavia Praha–FC AstanaEuropa League · 2017-18907.4
23. august · Slavia Praha–Apoel NicosiaChampions League · 2017-18907.4
15. august · Slavia Praha–Apoel NicosiaChampions League · 2017-18906.9
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 13 tilgjengelige sesonger, 21 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Jan Bořil: statistikk, kamper og karriere | Coro