Portrett av Christos Zafeiris
Spillerprofil · komplett datakort

Christos Zafeiris

MidtbaneTilgjengelig
Født23. februar 2003 · 23 årNasjonalitetNorgeHøyde172 cmVektIkke oppgitt
110Kamper
8 385Minutter
8Mål
7Målgivende
0,16Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Lite datagrunnlagForrige sesong 2025-26
Nøkkelpasninger / 90
04,6
3,830,57
Pasningspresisjon
0100
80 %83 %
Taklinger / 90
02,3
1,911,72
Vellykkede driblinger
0100
–25 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.5Malmo F6.6Bodø/Gl6.5Inter6.3Atalant6.2Arsenal7.2Athleti6.5Tottenh6.2Celta V6.9Celta V7.0Brann
  1. Arsenal6.2 vurdering
    4. nov. 2025 · 70 min
  2. Athletic Club7.2 vurdering
    25. nov. 2025 · 79 min
  3. Tottenham6.5 vurdering
    9. des. 2025 · 30 min
  4. Celta Vigo6.2 vurdering
    19. feb. 2026 · 90 min
  5. Celta Vigo6.9 vurdering
    26. feb. 2026 · 90 min
  6. Brann7.0 vurdering
    20. aug. 2026 · 47 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,080,240,330,200,00MINUTTER1 21720202 20320212 58320228242023-248822024-256292025-26
  1. 20200,00 målpoeng / 90
    1 217 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 20210,08 målpoeng / 90
    2 203 min · 2 mål · 0 målgivende
  3. 20220,24 målpoeng / 90
    2 583 min · 3 mål · 4 målgivende
  4. 2023-240,33 målpoeng / 90
    824 min · 1 mål · 2 målgivende
  5. 2024-250,20 målpoeng / 90
    882 min · 1 mål · 1 målgivende
  6. 2025-260,00 målpoeng / 90
    629 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 202020 kamper · 1 217 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 202128 kamper · 2 203 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,08/90
  • 202230 kamper · 2 583 min · 3 mål · 4 målgivende · 0,24/90
  • 2023-2411 kamper · 824 min · 1 mål · 2 målgivende · 0,33/90
  • 2024-2512 kamper · 882 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,20/90
  • 2025-268 kamper · 629 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2026-271 kamper · 47 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

11 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
PAOK logoConference LeagueKlubb · PAOK · 2026-277.00
Kamper
1
Minutter
47
Mål
–
Målgivende
–
Pasning %
80
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 1 kamp · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Conference League.

Registrert spilletid

  • Conference LeaguePAOK
    47 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Conference LeaguePAOK
–

Nøkkelpasninger / 90

Conference LeaguePAOK
3,83

Pasningspresisjon

Conference LeaguePAOK
80 %

Taklinger / 90

Conference LeaguePAOK
1,91

Vunne dueller

Conference LeaguePAOK
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Conference League
  • Klubb · PAOK · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
47
Kaptein
Nei
Vurdering
7,00

Angrep

Skudd
1
Pasninger
15
Nøkkelpasninger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
80 %
Taklinger
1
Vunne dueller
3

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-262 turneringer · 8 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueSlavia Praha
    449 min · 71,4 %
  • UEFA Europa LeaguePAOK
    180 min · 28,6 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
0
UEFA Europa LeaguePAOK
0

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
0,8
UEFA Europa LeaguePAOK
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
80 %
UEFA Europa LeaguePAOK
92 %

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
1,8
UEFA Europa LeaguePAOK
1,5

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
38,6 %
UEFA Europa LeaguePAOK
40 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Slavia Praha · Midfielder · nr. 10

Spilletid

Draktnummer
10
Kamper
6
Fra start
5
Minutter
449
Innbytter
1
Byttet ut
2
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,55

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
5
Pasninger
130
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
80 %
Taklinger
9
Brudd
4
Dueller
57
Vunne dueller
22
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
9
Frispark begått
11
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · PAOK · Midfielder · nr. 20

Spilletid

Draktnummer
20
Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,55

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
98
Driblinger
7
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
92 %
Taklinger
3
Brudd
2
Dueller
15
Vunne dueller
6
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 12 kamper · 1 mål · 1 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueSlavia Praha
    586 min · 66,4 %
  • UEFA Champions LeagueSlavia Praha
    296 min · 33,6 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
0,15
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
0,3

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
2,3
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
0,3

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
1,23
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
0,91

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
41,5 %
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
50 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Slavia Praha · Midfielder

Spilletid

Kamper
8
Fra start
6
Minutter
586
Innbytter
2
Byttet ut
3
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,91

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
6
Skudd på mål
2
Pasninger
236
Nøkkelpasninger
15
Driblinger
8
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
8
Brudd
4
Dueller
65
Vunne dueller
27
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
12
Frispark begått
17
Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Slavia Praha · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
296
Innbytter
0
Byttet ut
3
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,45

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
4
Skudd på mål
2
Pasninger
44
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Brudd
2
Dueller
16
Vunne dueller
8
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 11 kamper · 1 mål · 2 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueSlavia Praha
    824 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
0,33

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
0,87

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
0,76

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
47,5 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Slavia Praha · Midfielder

Spilletid

Kamper
11
Fra start
9
Minutter
824
Innbytter
2
Byttet ut
4
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
7,36

Angrep

Mål
1
Målgivende
2
Skudd
7
Skudd på mål
1
Pasninger
258
Nøkkelpasninger
8
Driblinger
8
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
7
Blokkeringer
1
Brudd
5
Dueller
61
Vunne dueller
29
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
13
Frispark begått
8
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20222 turneringer · 30 kamper · 3 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Eliteserien.

Spilletid fordelt på turneringer

  • EliteserienHaugesund
    2 539 min · 98,3 %
  • NM CupenHaugesund
    44 min · 1,7 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

EliteserienHaugesund
0,25
NM CupenHaugesund
–

Nøkkelpasninger / 90

EliteserienHaugesund
1,28
NM CupenHaugesund
–

Pasningspresisjon

EliteserienHaugesund
–
NM CupenHaugesund
–

Taklinger / 90

EliteserienHaugesund
2,16
NM CupenHaugesund
–

Vunne dueller

EliteserienHaugesund
43,9 %
NM CupenHaugesund
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Eliteserien
  • Klubb · Haugesund · Midfielder

Spilletid

Kamper
29
Fra start
29
Minutter
2 539
Innbytter
0
Byttet ut
8
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,98

Angrep

Mål
3
Målgivende
4
Skudd
35
Skudd på mål
15
Pasninger
1 198
Nøkkelpasninger
36
Driblinger
69
Vellykkede driblinger
24
Straffer scoret
0
Straffer bommet
1

Ball og forsvar

Taklinger
61
Blokkeringer
1
Brudd
19
Dueller
328
Vunne dueller
144
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
32
Frispark begått
36
Gule kort
6
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · NM Cupen
  • Klubb · Haugesund · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
44
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20212 turneringer · 28 kamper · 2 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i 1. Division.

Spilletid fordelt på turneringer

  • 1. DivisionGrorud
    2 159 min · 98 %
  • NM CupenGrorud
    44 min · 2 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

1. DivisionGrorud
–
NM CupenGrorud
–

Nøkkelpasninger / 90

1. DivisionGrorud
–
NM CupenGrorud
–

Pasningspresisjon

1. DivisionGrorud
–
NM CupenGrorud
–

Taklinger / 90

1. DivisionGrorud
–
NM CupenGrorud
–

Vunne dueller

1. DivisionGrorud
–
NM CupenGrorud
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · 1. Division
  • Klubb · Grorud · Midfielder

Spilletid

Kamper
27
Fra start
25
Minutter
2 159
Innbytter
2
Byttet ut
8
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
2

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
9
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · NM Cupen
  • Klubb · Grorud · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
44
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20201 turnering · 20 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra 1. Division.

Registrert spilletid

  • 1. DivisionGrorud
    1 217 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

1. DivisionGrorud
–

Nøkkelpasninger / 90

1. DivisionGrorud
–

Pasningspresisjon

1. DivisionGrorud
–

Taklinger / 90

1. DivisionGrorud
–

Vunne dueller

1. DivisionGrorud
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · 1. Division
  • Klubb · Grorud · Midfielder

Spilletid

Kamper
20
Fra start
14
Minutter
1 217
Innbytter
6
Byttet ut
9
På benken
16
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

6 registrert
  1. →Slavia Praha → PAOKtir 30. desember 2025Tilbake fra lån
  2. →PAOK → Slavia Prahaons 27. august 2025Lån
  3. →PAOK → Slavia Prahatir 26. august 2025Lån
  4. →Slavia Praha → PAOKtir 26. august 2025Permanent overgang
  5. →Slavia Praha → PAOKman 25. august 2025Permanent overgang
  6. →Haugesund → Slavia Prahasøn 29. januar 2023Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb

55 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
20. august · PAOK–BrannConference League · 2026-27477.0
26. februar · PAOK–Celta VigoEuropa League · 2025-26906.9
19. februar · PAOK–Celta VigoEuropa League · 2025-26906.2
9. desember · Slavia Praha–TottenhamChampions League · 2025-26306.5
25. november · Slavia Praha–Athletic ClubChampions League · 2025-26797.2
4. november · Slavia Praha–ArsenalChampions League · 2025-26706.2
22. oktober · Slavia Praha–AtalantaChampions League · 2025-26906.3
30. september · Slavia Praha–InterChampions League · 2025-26906.5
17. september · Slavia Praha–Bodø/GlimtChampions League · 2025-26906.6
30. januar · Slavia Praha–Malmo FFEuropa League · 2024-25457.51
23. januar · Slavia Praha–PAOKEuropa League · 2024-25907.0
12. desember · Slavia Praha–AnderlechtEuropa League · 2024-25906.5
28. november · Slavia Praha–FenerbahçeEuropa League · 2024-25876.9
7. november · Slavia Praha–Eintracht FrankfurtEuropa League · 2024-25907.0
24. oktober · Slavia Praha–Athletic ClubEuropa League · 2024-25887.3
3. oktober · Slavia Praha–AjaxEuropa League · 2024-25166.9
25. september · Slavia Praha–LudogoretsEuropa League · 2024-25816.7
28. august · Slavia Praha–LilleChampions League · 2024-25908.01
20. august · Slavia Praha–LilleChampions League · 2024-25756.9
14. mars · Slavia Praha–AC MilanEuropa League · 2023-24207.01
14. desember · Slavia Praha–Servette FCEuropa League · 2023-24907.2
30. november · Slavia Praha–Sheriff TiraspolEuropa League · 2023-24907.91
9. november · Slavia Praha–AS RomaEuropa League · 2023-24787.2
26. oktober · Slavia Praha–AS RomaEuropa League · 2023-24826.9
5. oktober · Slavia Praha–Sheriff TiraspolEuropa League · 2023-24667.9
21. september · Slavia Praha–Servette FCEuropa League · 2023-24387.31
13. november · Haugesund–SandefjordEliteserien · 2022908.611
6. november · Haugesund–VålerengaEliteserien · 2022626.6
29. oktober · Haugesund–StrømsgodsetEliteserien · 2022896.6
23. oktober · Haugesund–LillestrømEliteserien · 2022905.9
16. oktober · Haugesund–Kristiansund BKEliteserien · 2022907.2
8. oktober · Haugesund–Sarpsborg 08 FFEliteserien · 2022636.5
18. september · Haugesund–Bodø/GlimtEliteserien · 2022896.7
11. september · Haugesund–RosenborgEliteserien · 2022906.51
4. september · Haugesund–TromsøEliteserien · 2022906.2
28. august · Haugesund–HamKamEliteserien · 2022907.0
21. august · Haugesund–MoldeEliteserien · 2022806.9
13. august · Haugesund–ÅlesundEliteserien · 2022907.61
7. august · Haugesund–JervEliteserien · 2022857.9
24. juli · Haugesund–Sarpsborg 08 FFEliteserien · 2022907.51
17. juli · Haugesund–MoldeEliteserien · 2022907.5
10. juli · Haugesund–HamKamEliteserien · 2022907.3
2. juli · Haugesund–JervEliteserien · 2022906.3
25. juni · Haugesund–VikingEliteserien · 2022907.61
19. juni · Haugesund–TromsøEliteserien · 2022907.0
29. mai · Haugesund–ÅlesundEliteserien · 2022907.2
26. mai · Haugesund–RosenborgEliteserien · 2022906.5
22. mai · Haugesund–Bodø/GlimtEliteserien · 2022907.0
16. mai · Haugesund–OddEliteserien · 2022907.72
8. mai · Haugesund–Kristiansund BKEliteserien · 2022906.3
30. april · Haugesund–VikingEliteserien · 2022907.2
24. april · Haugesund–LillestrømEliteserien · 2022907.2
18. april · Haugesund–StrømsgodsetEliteserien · 2022907.3
10. april · Haugesund–VålerengaEliteserien · 2022906.9
3. april · Haugesund–SandefjordEliteserien · 2022896.7
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 8 tilgjengelige sesonger, 14 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.