Portrett av Lukáš Masopust
Spillerprofil · komplett datakort

Lukáš Masopust

MidtbaneTilgjengelig
Født12. februar 1993 · 33 årNasjonalitetTsjekkiaHøyde179 cmVekt76 kg
72Kamper
4 412Minutter
7Mål
5Målgivende
0,24Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2024-25Lite datagrunnlagForrige sesong 2023-24
Nøkkelpasninger / 90
01,1
–0,89
Pasningspresisjon
0100
–41 %
Taklinger / 90
01,5
–1,22
Vellykkede driblinger
0100
100 %33,3 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.5Sivassp7.5Servett7.3Sheriff6.6Faroe I6.5AS Roma7.3AS Roma6.7Moldova7.3Sheriff6.6AC Mila6.5Lille
  1. AS Roma6.5 vurdering
    26. okt. 2023 · 45 min
  2. AS Roma7.3 vurdering
    9. nov. 2023 · 78 min
  3. Moldova6.7 vurdering
    20. nov. 2023 · 90 min
  4. Sheriff Tiraspol7.3 vurdering
    30. nov. 2023 · 90 min
  5. AC Milan6.6 vurdering
    7. mars 2024 · 87 min
  6. Lille6.5 vurdering
    20. aug. 2024 · 53 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,300,280,000,000,320,500,000,440,00MINUTTER5942018-196432019-2052220207662020-215622021-223602022-2310320238092023-24532024-25
  1. 2020-210,00 målpoeng / 90
    766 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2021-220,32 målpoeng / 90
    562 min · 2 mål · 0 målgivende
  3. 2022-230,50 målpoeng / 90
    360 min · 1 mål · 1 målgivende
  4. 20230,00 målpoeng / 90
    103 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2023-240,44 målpoeng / 90
    809 min · 3 mål · 1 målgivende
  6. 2024-250,00 målpoeng / 90
    53 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2018-198 kamper · 594 min · 0 mål · 2 målgivende · 0,30/90
  • 2019-208 kamper · 643 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,28/90
  • 202010 kamper · 522 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2020-2114 kamper · 766 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2021-2210 kamper · 562 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,32/90
  • 2022-238 kamper · 360 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,50/90
  • 20232 kamper · 103 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-2410 kamper · 809 min · 3 mål · 1 målgivende · 0,44/90
  • 2024-251 kamper · 53 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

15 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

3 turneringer
Slavia Praha logoChampions LeagueKlubb · Slavia Praha · 2024-256.30
Kamper
1
Minutter
53
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
–
Slavia Praha logoEuropa LeagueKlubb · Slavia Praha · 2024-25–
Kamper
0
Minutter
0
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Flagg: TsjekkiaEM-kvalifiseringLandslag · Tsjekkia · 20236.70
Kamper
2
Minutter
103
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2024-252 turneringer · 1 kamp · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueSlavia Praha
    53 min · 100 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueSlavia Praha
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–
UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–
UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–
UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–
UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
37,5 %
UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Slavia Praha · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
53
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
17
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Brudd
1
Dueller
8
Vunne dueller
3
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
2
Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Slavia Praha · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 10 kamper · 3 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueSlavia Praha
    809 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
0,44

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
0,89

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
41 %

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
1,22

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
38,5 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Slavia Praha · Midfielder

Spilletid

Kamper
10
Fra start
10
Minutter
809
Innbytter
0
Byttet ut
5
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,98

Angrep

Mål
3
Målgivende
1
Skudd
4
Skudd på mål
3
Pasninger
310
Nøkkelpasninger
8
Driblinger
6
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
41 %
Taklinger
11
Blokkeringer
2
Brudd
1
Dueller
39
Vunne dueller
15
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
9
Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationTsjekkia
    103 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Euro Championship - QualificationTsjekkia
–

Nøkkelpasninger / 90

Euro Championship - QualificationTsjekkia
–

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationTsjekkia
–

Taklinger / 90

Euro Championship - QualificationTsjekkia
8,74

Vunne dueller

Euro Championship - QualificationTsjekkia
44,8 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Tsjekkia · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
103
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
0
Pasninger
43
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
10
Dueller
29
Vunne dueller
13
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
6
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 8 kamper · 1 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
    360 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
0,5

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
0,5

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
2,25

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
43,3 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Slavia Praha · Midfielder

Spilletid

Kamper
8
Fra start
5
Minutter
360
Innbytter
3
Byttet ut
4
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
7,08

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
5
Skudd på mål
3
Pasninger
145
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
9
Brudd
9
Dueller
30
Vunne dueller
13
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
4
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-223 turneringer · 10 kamper · 2 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
    367 min · 65,3 %
  • UEFA Champions LeagueSlavia Praha
    128 min · 22,8 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueSlavia Praha
    67 min · 11,9 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
–
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–
UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
0,49
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–
UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
–
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–
UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
2,21
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–
UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
37,3 %
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–
UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Slavia Praha · Midfielder

Spilletid

Kamper
7
Fra start
5
Minutter
367
Innbytter
2
Byttet ut
4
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,34

Angrep

Mål
0
Skudd
4
Skudd på mål
3
Pasninger
154
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
9
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
9
Brudd
2
Dueller
51
Vunne dueller
19
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
11
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Slavia Praha · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
128
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Slavia Praha · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
67
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-212 turneringer · 14 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueSlavia Praha
    622 min · 81,2 %
  • UEFA Champions LeagueSlavia Praha
    144 min · 18,8 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
1,01
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
2,46
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
1,25

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
42,7 %
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
25 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Slavia Praha · Midfielder

Spilletid

Kamper
12
Fra start
5
Minutter
622
Innbytter
7
Byttet ut
1
På benken
7
Kaptein
Nei
Vurdering
6,62

Angrep

Mål
0
Skudd
3
Skudd på mål
3
Pasninger
361
Nøkkelpasninger
7
Driblinger
14
Vellykkede driblinger
7
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
17
Blokkeringer
2
Brudd
14
Dueller
82
Vunne dueller
35
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
7
Frispark begått
13
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Slavia Praha · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
144
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Mål
0
Skudd
4
Skudd på mål
2
Pasninger
37
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Brudd
1
Dueller
20
Vunne dueller
5
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
9
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20202 turneringer · 10 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Euro Championship.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Euro ChampionshipTsjekkia
    324 min · 62,1 %
  • World Cup - Qualification EuropeTsjekkia
    198 min · 37,9 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Euro ChampionshipTsjekkia
–
World Cup - Qualification EuropeTsjekkia
–

Nøkkelpasninger / 90

Euro ChampionshipTsjekkia
0,83
World Cup - Qualification EuropeTsjekkia
–

Pasningspresisjon

Euro ChampionshipTsjekkia
–
World Cup - Qualification EuropeTsjekkia
–

Taklinger / 90

Euro ChampionshipTsjekkia
0,28
World Cup - Qualification EuropeTsjekkia
2,73

Vunne dueller

Euro ChampionshipTsjekkia
13,3 %
World Cup - Qualification EuropeTsjekkia
46,7 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Tsjekkia · Midfielder

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
324
Innbytter
0
Byttet ut
5
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,45

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
38
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Brudd
1
Dueller
15
Vunne dueller
2
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
3
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Tsjekkia · Midfielder

Spilletid

Kamper
5
Fra start
2
Minutter
198
Innbytter
3
Byttet ut
2
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
75
Driblinger
9
Vellykkede driblinger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
6
Brudd
1
Dueller
30
Vunne dueller
14
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
3
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 8 kamper · 1 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueSlavia Praha
    643 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
0,28

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
1,4

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
76 %

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
0,98

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Slavia Praha · Midfielder

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
643
Innbytter
0
Byttet ut
7
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,78

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
14
Skudd på mål
8
Pasninger
178
Nøkkelpasninger
10
Driblinger
14
Vellykkede driblinger
9
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
76 %
Taklinger
7
Blokkeringer
0
Brudd
5

Disiplin

Frispark vunnet
10
Frispark begått
13
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 8 kamper · 0 mål · 2 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFK Jablonec · Slavia Praha
    594 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFK Jablonec · Slavia Praha
0,3

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFK Jablonec · Slavia Praha
1,52

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFK Jablonec · Slavia Praha
67 %

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFK Jablonec · Slavia Praha
1,82

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFK Jablonec · Slavia Praha
42,2 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FK Jablonec · Midfielder
  • Klubb · Slavia Praha · Midfielder

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
594
Innbytter
0
Byttet ut
7
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Mål
0
Målgivende
2
Skudd
2
Skudd på mål
0
Pasninger
130
Nøkkelpasninger
10
Driblinger
12
Vellykkede driblinger
8
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
67 %
Taklinger
12
Blokkeringer
0
Brudd
6
Dueller
90
Vunne dueller
38

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
10
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

5 registrert
  1. →Slovan Liberec → Slavia Prahatir 1. juli 2025Tilbake fra lån
  2. →Slavia Praha → Slovan Liberecman 30. juni 2025Permanent overgang
  3. →Slavia Praha → Slovan Liberector 26. juni 2025Permanent overgang
  4. →Slavia Praha → Slovan Liberecsøn 26. januar 2025Lån
  5. →FK Jablonec → Slavia Prahatir 1. januar 2019Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

72 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb20. august · Slavia Praha–LilleChampions League · 2024-25536.5
Klubb7. mars · Slavia Praha–AC MilanEuropa League · 2023-24876.6
Klubb30. november · Slavia Praha–Sheriff TiraspolEuropa League · 2023-24907.3
Landslag20. november · Tsjekkia–MoldovaEM-kvalifisering · 2023906.7
Landslag17. november · Tsjekkia–PolenEM-kvalifisering · 2023––
Klubb9. november · Slavia Praha–AS RomaEuropa League · 2023-24787.31
Klubb26. oktober · Slavia Praha–AS RomaEuropa League · 2023-24456.5
Landslag15. oktober · Tsjekkia–Faroe IslandsEM-kvalifisering · 2023136.6
Landslag12. oktober · Tsjekkia–AlbaniaEM-kvalifisering · 2023––
Klubb5. oktober · Slavia Praha–Sheriff TiraspolEuropa League · 2023-24787.31
Klubb21. september · Slavia Praha–Servette FCEuropa League · 2023-24907.51
Landslag7. september · Tsjekkia–AlbaniaEM-kvalifisering · 2023––
Klubb3. november · Slavia Praha–SivassporConference League · 2022-23456.5
Klubb27. oktober · Slavia Praha–BallkaniConference League · 2022-23907.2
Klubb13. oktober · Slavia Praha–CFR 1907 ClujConference League · 2022-23206.7
Klubb15. september · Slavia Praha–BallkaniConference League · 2022-23457.911
Klubb8. september · Slavia Praha–SivassporConference League · 2022-23777.3
Landslag24. mars · Tsjekkia–SverigeVM-kvalifisering Europa · 2020766.9
Klubb17. mars · Slavia Praha–Lask LinzConference League · 2021-22136.2
Klubb10. mars · Slavia Praha–Lask LinzConference League · 2021-2285.9
Klubb9. desember · Slavia Praha–Union BerlinConference League · 2021-22906.3
Klubb25. november · Slavia Praha–FeyenoordConference League · 2021-22456.6
Landslag16. november · Tsjekkia–EstoniaVM-kvalifisering Europa · 2020606.9
Klubb4. november · Slavia Praha–Maccabi HaifaConference League · 2021-22726.5
Klubb30. september · Slavia Praha–FeyenoordConference League · 2021-22696.2
Klubb16. september · Slavia Praha–Union BerlinConference League · 2021-22696.7
Landslag3. juli · Tsjekkia–DanmarkEuropamesterskapet · 2020456.6
Landslag27. juni · Tsjekkia–NederlandEuropamesterskapet · 2020796.7
Landslag22. juni · Tsjekkia–EnglandEuropamesterskapet · 2020646.9
Landslag18. juni · Tsjekkia–KroatiaEuropamesterskapet · 2020636.5
Landslag14. juni · Tsjekkia–SkottlandEuropamesterskapet · 2020727.2
Klubb15. april · Slavia Praha–ArsenalEuropa League · 2020-21456.7
Klubb8. april · Slavia Praha–ArsenalEuropa League · 2020-21116.5
Landslag30. mars · Tsjekkia–WalesVM-kvalifisering Europa · 202086.3
Landslag27. mars · Tsjekkia–BelgiaVM-kvalifisering Europa · 2020296.2
Landslag24. mars · Tsjekkia–EstoniaVM-kvalifisering Europa · 2020256.7
Klubb18. mars · Slavia Praha–RangersEuropa League · 2020-21327.3
Klubb11. mars · Slavia Praha–RangersEuropa League · 2020-21456.3
Klubb25. februar · Slavia Praha–LeicesterEuropa League · 2020-21116.2
Klubb18. februar · Slavia Praha–LeicesterEuropa League · 2020-21176.5
Klubb10. desember · Slavia Praha–Bayer LeverkusenEuropa League · 2020-21906.3
Klubb3. desember · Slavia Praha–Hapoel Beer ShevaEuropa League · 2020-21818.2
Klubb26. november · Slavia Praha–NiceEuropa League · 2020-21906.5
Klubb5. november · Slavia Praha–NiceEuropa League · 2020-21906.2
Klubb29. oktober · Slavia Praha–Bayer LeverkusenEuropa League · 2020-21907.0
Klubb22. oktober · Slavia Praha–Hapoel Beer ShevaEuropa League · 2020-21336.5
Klubb30. september · Slavia Praha–FC MidtjyllandChampions League · 2020-21736.5
Klubb22. september · Slavia Praha–FC MidtjyllandChampions League · 2020-21716.9
Klubb10. desember · Slavia Praha–Borussia DortmundChampions League · 2019-20726.4
Klubb27. november · Slavia Praha–InterChampions League · 2019-20907.2
Landslag17. november · Tsjekkia–BulgariaEuropamesterskapet · 2020256.7
Landslag14. november · Tsjekkia–KosovoEuropamesterskapet · 2020766.6
Klubb5. november · Slavia Praha–BarcelonaChampions League · 2019-20826.8
Klubb23. oktober · Slavia Praha–BarcelonaChampions League · 2019-20767.01
Landslag11. oktober · Tsjekkia–EnglandEuropamesterskapet · 2020897.01
Klubb2. oktober · Slavia Praha–Borussia DortmundChampions League · 2019-20766.5
Klubb17. september · Slavia Praha–InterChampions League · 2019-20796.7
Landslag10. september · Tsjekkia–MontenegroEuropamesterskapet · 2020777.11
Landslag7. september · Tsjekkia–KosovoEuropamesterskapet · 2020806.2
Klubb28. august · Slavia Praha–CFR 1907 ClujChampions League · 2019-20846.5
Klubb20. august · Slavia Praha–CFR 1907 ClujChampions League · 2019-20847.51
Landslag10. juni · Tsjekkia–MontenegroEuropamesterskapet · 2020396.2
Landslag7. juni · Tsjekkia–BulgariaEuropamesterskapet · 2020666.0
Klubb18. april · Slavia Praha–ChelseaEuropa League · 2018-19526.6
Klubb11. april · Slavia Praha–ChelseaEuropa League · 2018-19746.8
Landslag22. mars · Tsjekkia–EnglandEuropamesterskapet · 2020236.4
Klubb14. mars · Slavia Praha–SevillaEuropa League · 2018-19905.9
Klubb7. mars · Slavia Praha–SevillaEuropa League · 2018-19606.4
Klubb21. februar · Slavia Praha–GenkEuropa League · 2018-19656.8
Klubb25. oktober · FK Jablonec–FC AstanaEuropa League · 2018-19907.0
Klubb4. oktober · FK Jablonec–Dynamo KyivEuropa League · 2018-19867.41
Klubb20. september · FK Jablonec–RennesEuropa League · 2018-19776.1
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 9 tilgjengelige sesonger, 15 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Lukáš Masopust: statistikk, kamper og karriere | Coro