Portrett av Igoh Ogbu
Spillerprofil · komplett datakort

Igoh Ogbu

ForsvarTilgjengelig
Født8. februar 2000 · 26 årNasjonalitetNigeriaHøyde187 cmVektIkke oppgitt
132Kamper
11 084Minutter
8Mål
2Målgivende
0,08Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Lite datagrunnlagForrige sesong 2024-25
Taklinger / 90
02,8
–2,32
Brudd / 90
05,1
4,172,54
Blokkeringer / 90
01
–0,42
Vunne dueller
0100
55 %53,7 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.0Sheriff7.2Servett6.6AC Mila7.2Lille6.9Lille6.9Eintrac7.2Anderle6.7PAOK5.6Tottenh6.3Pafos
  1. Lille6.9 vurdering
    28. aug. 2024 · 90 min
  2. Eintracht Frankfurt6.9 vurdering
    7. nov. 2024 · 84 min
  3. Anderlecht7.2 vurdering
    12. des. 2024 · 90 min
  4. PAOK6.7 vurdering
    23. jan. 2025 · 72 min
  5. Tottenham5.6 vurdering
    9. des. 2025 · 90 min
  6. Pafos6.3 vurdering
    28. jan. 2026 · 61 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,070,040,070,110,000,240,000,00MINUTTER68020181 35620192 38320202 60120212 48220222702022-237352023-244262024-251512025-26
  1. 20210,07 målpoeng / 90
    2 601 min · 1 mål · 1 målgivende
  2. 20220,11 målpoeng / 90
    2 482 min · 3 mål · 0 målgivende
  3. 2022-230,00 målpoeng / 90
    270 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2023-240,24 målpoeng / 90
    735 min · 2 mål · 0 målgivende
  5. 2024-250,00 målpoeng / 90
    426 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2025-260,00 målpoeng / 90
    151 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20189 kamper · 680 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2018-190 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 201917 kamper · 1 356 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,07/90
  • 2019-200 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 202028 kamper · 2 383 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,04/90
  • 202129 kamper · 2 601 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,07/90
  • 202228 kamper · 2 482 min · 3 mål · 0 målgivende · 0,11/90
  • 2022-233 kamper · 270 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-249 kamper · 735 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,24/90
  • 2024-257 kamper · 426 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-262 kamper · 151 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

17 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Slavia Praha logoChampions LeagueKlubb · Slavia Praha · 2025-265.95
Kamper
2
Minutter
151
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
86
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 2 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueSlavia Praha
    151 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
4,17

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
55 %

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
86 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Slavia Praha · Defender · nr. 5

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
5
Kamper
2
Fra start
2
Minutter
151
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
5,95

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
53
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
86 %
Brudd
7
Dueller
20
Vunne dueller
11
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
2
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Straffer begått
1
2024-252 turneringer · 7 kamper · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueSlavia Praha
    246 min · 57,7 %
  • UEFA Champions LeagueSlavia Praha
    180 min · 42,3 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
2,2
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
2,5

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
3,66
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
1

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
0,37
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
0,5

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
48 %
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
58,6 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
46 %
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Slavia Praha · Defender

Spilletid

Kamper
5
Fra start
3
Minutter
246
Innbytter
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,97

Angrep

Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
166
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
46 %
Taklinger
6
Blokkeringer
1
Brudd
10
Dueller
25
Vunne dueller
12
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
5
Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Slavia Praha · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,10

Angrep

Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
82
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
5
Blokkeringer
1
Brudd
2
Dueller
29
Vunne dueller
17
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
3
Gule kort
1
Røde kort
0
2023-241 turnering · 9 kamper · 2 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueSlavia Praha
    735 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
0,98

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
2,2

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
0,24

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
72,7 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
42 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Slavia Praha · Defender

Spilletid

Kamper
9
Fra start
9
Minutter
735
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,36

Angrep

Mål
2
Skudd
6
Skudd på mål
3
Pasninger
345
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
42 %
Taklinger
8
Blokkeringer
2
Brudd
18
Dueller
55
Vunne dueller
40
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
1
2022-231 turnering · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueLillestrøm
    270 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueLillestrøm
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueLillestrøm
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueLillestrøm
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueLillestrøm
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueLillestrøm
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Lillestrøm · Defender

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
270
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20222 turneringer · 28 kamper · 3 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Eliteserien.

Spilletid fordelt på turneringer

  • EliteserienLillestrøm
    2 482 min · 100 %
  • NM CupenLillestrøm
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

EliteserienLillestrøm
1,09
NM CupenLillestrøm
–

Brudd / 90

EliteserienLillestrøm
1,67
NM CupenLillestrøm
–

Blokkeringer / 90

EliteserienLillestrøm
1,02
NM CupenLillestrøm
–

Vunne dueller

EliteserienLillestrøm
60,5 %
NM CupenLillestrøm
–

Pasningspresisjon

EliteserienLillestrøm
45 %
NM CupenLillestrøm
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Eliteserien
  • Klubb · Lillestrøm · Defender

Spilletid

Kamper
28
Fra start
28
Minutter
2 482
Innbytter
0
Byttet ut
3
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,08

Angrep

Mål
3
Skudd
8
Skudd på mål
5
Pasninger
1 321
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
14
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
45 %
Taklinger
30
Blokkeringer
28
Brudd
46
Dueller
177
Vunne dueller
107
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
10
Frispark begått
14
Gule kort
6
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · NM Cupen
  • Klubb · Lillestrøm · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20212 turneringer · 29 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Eliteserien.

Spilletid fordelt på turneringer

  • EliteserienLillestrøm
    2 332 min · 89,7 %
  • NM CupenLillestrøm
    269 min · 10,3 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

EliteserienLillestrøm
1
NM CupenLillestrøm
–

Brudd / 90

EliteserienLillestrøm
2,24
NM CupenLillestrøm
–

Blokkeringer / 90

EliteserienLillestrøm
0,62
NM CupenLillestrøm
–

Vunne dueller

EliteserienLillestrøm
60,1 %
NM CupenLillestrøm
–

Pasningspresisjon

EliteserienLillestrøm
–
NM CupenLillestrøm
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Eliteserien
  • Klubb · Lillestrøm · Defender

Spilletid

Kamper
26
Fra start
26
Minutter
2 332
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,01

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
11
Skudd på mål
3
Pasninger
1 092
Nøkkelpasninger
8
Driblinger
10
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
26
Blokkeringer
16
Brudd
58
Dueller
188
Vunne dueller
113
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
13
Frispark begått
26
Gule kort
6
Gulrøde kort
0
Røde kort
1
Vis alle tall · NM Cupen
  • Klubb · Lillestrøm · Defender

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
269
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20202 turneringer · 28 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i 1. Division.

Spilletid fordelt på turneringer

  • 1. DivisionSogndal
    2 293 min · 96,2 %
  • EliteserienSogndal
    90 min · 3,8 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

1. DivisionSogndal
–
EliteserienSogndal
–

Brudd / 90

1. DivisionSogndal
–
EliteserienSogndal
–

Blokkeringer / 90

1. DivisionSogndal
–
EliteserienSogndal
–

Vunne dueller

1. DivisionSogndal
–
EliteserienSogndal
–

Pasningspresisjon

1. DivisionSogndal
–
EliteserienSogndal
87,7 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · 1. Division
  • Klubb · Sogndal · Defender

Spilletid

Kamper
27
Fra start
27
Minutter
2 293
Innbytter
0
Byttet ut
6
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
7
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Eliteserien
  • Klubb · Sogndal · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Skudd
1
Pasninger
57

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
87,7 %
Vunne dueller
6

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueRosenborg
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueRosenborg
–

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueRosenborg
–

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueRosenborg
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueRosenborg
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueRosenborg
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Rosenborg · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20193 turneringer · 17 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i 1. Division.

Spilletid fordelt på turneringer

  • 1. DivisionSogndal
    1 304 min · 96,2 %
  • NM CupenRosenborg
    52 min · 3,8 %Lite datagrunnlag
  • EliteserienRosenborg
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

1. DivisionSogndal
–
NM CupenRosenborg
–
EliteserienRosenborg
–

Brudd / 90

1. DivisionSogndal
–
NM CupenRosenborg
–
EliteserienRosenborg
–

Blokkeringer / 90

1. DivisionSogndal
–
NM CupenRosenborg
–
EliteserienRosenborg
–

Vunne dueller

1. DivisionSogndal
–
NM CupenRosenborg
–
EliteserienRosenborg
–

Pasningspresisjon

1. DivisionSogndal
–
NM CupenRosenborg
–
EliteserienRosenborg
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · 1. Division
  • Klubb · Sogndal · Defender

Spilletid

Kamper
16
Fra start
15
Minutter
1 304
Innbytter
1
Byttet ut
2
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · NM Cupen
  • Klubb · Rosenborg · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
52
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Eliteserien
  • Klubb · Rosenborg · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueRosenborg
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueRosenborg
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueRosenborg
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueRosenborg
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueRosenborg
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueRosenborg
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Rosenborg · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20181 turnering · 9 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra 1. Division.

Registrert spilletid

  • 1. DivisionLevanger
    680 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

1. DivisionLevanger
–

Brudd / 90

1. DivisionLevanger
–

Blokkeringer / 90

1. DivisionLevanger
–

Vunne dueller

1. DivisionLevanger
–

Pasningspresisjon

1. DivisionLevanger
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · 1. Division
  • Klubb · Levanger · Defender

Spilletid

Kamper
9
Fra start
8
Minutter
680
Innbytter
1
Byttet ut
2
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

5 registrert
  1. →Lillestrøm → Slavia Prahalør 7. januar 2023Ikke oppgitt
  2. →Sogndal → Rosenborgfre 1. januar 2021Ikke oppgitt
  3. →Rosenborg → Sogndaltor 1. august 2019Lån
  4. →Levanger → Rosenborgtor 19. juli 2018Ikke oppgitt
  5. →Rosenborg → Levangerons 4. april 2018Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb

75 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
28. januar · Slavia Praha–PafosChampions League · 2025-26616.3
21. januar · Slavia Praha–BarcelonaChampions League · 2025-26––
9. desember · Slavia Praha–TottenhamChampions League · 2025-26905.6
25. november · Slavia Praha–Athletic ClubChampions League · 2025-26––
30. januar · Slavia Praha–Malmo FFEuropa League · 2024-25––
23. januar · Slavia Praha–PAOKEuropa League · 2024-25726.7
12. desember · Slavia Praha–AnderlechtEuropa League · 2024-25907.2
28. november · Slavia Praha–FenerbahçeEuropa League · 2024-25––
7. november · Slavia Praha–Eintracht FrankfurtEuropa League · 2024-25846.9
28. august · Slavia Praha–LilleChampions League · 2024-25906.9
20. august · Slavia Praha–LilleChampions League · 2024-25907.2
14. mars · Slavia Praha–AC MilanEuropa League · 2023-24906.6
7. mars · Slavia Praha–AC MilanEuropa League · 2023-24––
14. desember · Slavia Praha–Servette FCEuropa League · 2023-24907.2
30. november · Slavia Praha–Sheriff TiraspolEuropa League · 2023-24907.0
9. november · Slavia Praha–AS RomaEuropa League · 2023-24907.5
26. oktober · Slavia Praha–AS RomaEuropa League · 2023-24906.9
5. oktober · Slavia Praha–Sheriff TiraspolEuropa League · 2023-24908.21
21. september · Slavia Praha–Servette FCEuropa League · 2023-24908.01
6. november · Lillestrøm–ÅlesundEliteserien · 2022906.9
30. oktober · Lillestrøm–OddEliteserien · 2022906.9
23. oktober · Lillestrøm–HaugesundEliteserien · 2022907.2
9. oktober · Lillestrøm–VikingEliteserien · 2022907.5
1. oktober · Lillestrøm–Bodø/GlimtEliteserien · 2022906.2
18. september · Lillestrøm–RosenborgEliteserien · 2022906.3
10. september · Lillestrøm–StrømsgodsetEliteserien · 2022907.5
4. september · Lillestrøm–VålerengaEliteserien · 2022907.3
28. august · Lillestrøm–Kristiansund BKEliteserien · 2022907.2
21. august · Lillestrøm–SandefjordEliteserien · 2022907.3
14. august · Lillestrøm–JervEliteserien · 2022907.3
11. august · Lillestrøm–AntwerpConference League · 2022-23––
7. august · Lillestrøm–TromsøEliteserien · 2022776.6
31. juli · Lillestrøm–Sarpsborg 08 FFEliteserien · 2022907.2
17. juli · Lillestrøm–OddEliteserien · 2022906.6
10. juli · Lillestrøm–VikingEliteserien · 2022906.7
3. juli · Lillestrøm–Kristiansund BKEliteserien · 2022906.3
26. juni · Lillestrøm–StrømsgodsetEliteserien · 2022906.6
19. juni · Lillestrøm–RosenborgEliteserien · 2022907.01
29. mai · Lillestrøm–TromsøEliteserien · 2022906.9
25. mai · Lillestrøm–VålerengaEliteserien · 2022907.2
21. mai · Lillestrøm–SandefjordEliteserien · 2022677.21
16. mai · Lillestrøm–Sarpsborg 08 FFEliteserien · 2022906.9
8. mai · Lillestrøm–Bodø/GlimtEliteserien · 2022907.2
28. april · Lillestrøm–ÅlesundEliteserien · 2022907.5
24. april · Lillestrøm–HaugesundEliteserien · 2022907.2
18. april · Lillestrøm–MoldeEliteserien · 2022907.51
9. april · Lillestrøm–JervEliteserien · 2022888.51
2. april · Lillestrøm–HamKamEliteserien · 2022907.3
5. desember · Lillestrøm–MoldeEliteserien · 2021906.9
27. november · Lillestrøm–StrømsgodsetEliteserien · 2021827.0
21. november · Lillestrøm–Bodø/GlimtEliteserien · 2021907.2
7. november · Lillestrøm–VålerengaEliteserien · 2021907.3
30. oktober · Lillestrøm–RosenborgEliteserien · 2021906.9
16. oktober · Lillestrøm–Kristiansund BKEliteserien · 2021906.5
25. september · Lillestrøm–TromsøEliteserien · 2021907.2
18. september · Lillestrøm–OddEliteserien · 2021906.5
11. september · Lillestrøm–BrannEliteserien · 2021906.9
28. august · Lillestrøm–MjøndalenEliteserien · 2021906.9
22. august · Lillestrøm–HaugesundEliteserien · 2021906.9
15. august · Lillestrøm–Bodø/GlimtEliteserien · 2021907.3
8. august · Lillestrøm–SandefjordEliteserien · 2021907.2
28. juli · Lillestrøm–Sarpsborg 08 FFEliteserien · 2021907.3
21. juli · Lillestrøm–StabækEliteserien · 2021906.6
18. juli · Lillestrøm–MoldeEliteserien · 2021906.6
11. juli · Lillestrøm–VålerengaEliteserien · 2021906.9
4. juli · Lillestrøm–MjøndalenEliteserien · 2021907.2
30. juni · Lillestrøm–BrannEliteserien · 2021907.0
25. juni · Lillestrøm–RosenborgEliteserien · 2021907.3
20. juni · Lillestrøm–TromsøEliteserien · 2021907.71
13. juni · Lillestrøm–HaugesundEliteserien · 2021907.0
30. mai · Lillestrøm–Kristiansund BKEliteserien · 2021907.5
27. mai · Lillestrøm–OddEliteserien · 2021907.3
24. mai · Lillestrøm–VikingEliteserien · 2021906.6
16. mai · Lillestrøm–StrømsgodsetEliteserien · 2021906.91
28. desember · Sogndal–MjøndalenEliteserien · 2020906.6
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 12 tilgjengelige sesonger, 18 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Igoh Ogbu: statistikk, kamper og karriere | Coro