Portrett av Mateo Sušić
Spillerprofil · komplett datakort

Mateo Sušić

Også registrert som M. Sušić

ForsvarTilgjengelig
Født18. november 1990 · 35 årNasjonalitetBosnia-HercegovinaHøyde181 cmVekt75 kg
77Kamper
6 287Minutter
1Mål
1Målgivende
0,03Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2024-25Forrige sesong 2023-24
Taklinger / 90
02
1,59–
Brudd / 90
01,3
1,04–
Vunne dueller
0100
62,5 %–

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.7Randers7.2Romania6.7Montene7.3Shamroc7.2Borac B6.9Fiorent7.3Molde6.9FC Noah7.0Celje6.2Celje
  1. Borac Banja Luka7.2 vurdering
    24. okt. 2024 · 90 min
  2. Fiorentina6.9 vurdering
    7. nov. 2024 · 90 min
  3. Molde7.3 vurdering
    28. nov. 2024 · 90 min
  4. FC Noah6.9 vurdering
    12. des. 2024 · 90 min
  5. Celje7.0 vurdering
    13. feb. 2025 · 90 min
  6. Celje6.2 vurdering
    20. feb. 2025 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,000,000,000,000,170,000,000,08MINUTTER1802016-171 0802017-189020187202018-199992019-2017820206652020-215252021-221812022-235402023-241 1292024-25
  1. 20200,00 målpoeng / 90
    178 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2020-210,00 målpoeng / 90
    665 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2021-220,17 målpoeng / 90
    525 min · 0 mål · 1 målgivende
  4. 2022-230,00 målpoeng / 90
    181 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2023-240,00 målpoeng / 90
    540 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2024-250,08 målpoeng / 90
    1 129 min · 1 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-172 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2017-1812 kamper · 1 080 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20181 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2018-198 kamper · 720 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2019-2012 kamper · 999 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20203 kamper · 178 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2020-2110 kamper · 665 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2021-227 kamper · 525 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,17/90
  • 2022-233 kamper · 181 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-246 kamper · 540 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-2513 kamper · 1 129 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,08/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

20 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

4 turneringer
Apoel Nicosia logoConference LeagueKlubb · Apoel Nicosia · 2024-256.97
Kamper
7
Minutter
612
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
–
Apoel Nicosia logoChampions LeagueKlubb · Apoel Nicosia · 2024-25–
Kamper
4
Minutter
360
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Apoel Nicosia logoEuropa LeagueKlubb · Apoel Nicosia · 2024-25–
Kamper
2
Minutter
157
Mål
1
Målgivende
–
Pasning %
–
Flagg: Bosnia-HercegovinaNations LeagueLandslag · Bosnia-Hercegovina · 2022-236.95
Kamper
3
Minutter
181
Mål
–
Målgivende
–
Pasning %
73.91304347826087
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2024-253 turneringer · 13 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueApoel Nicosia
    612 min · 54,2 %
  • UEFA Champions LeagueApoel Nicosia
    360 min · 31,9 %
  • UEFA Europa LeagueApoel Nicosia
    157 min · 13,9 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueApoel Nicosia
2,94
UEFA Champions LeagueApoel Nicosia
–
UEFA Europa LeagueApoel Nicosia
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueApoel Nicosia
1,91
UEFA Champions LeagueApoel Nicosia
–
UEFA Europa LeagueApoel Nicosia
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueApoel Nicosia
–
UEFA Champions LeagueApoel Nicosia
–
UEFA Europa LeagueApoel Nicosia
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueApoel Nicosia
62,5 %
UEFA Champions LeagueApoel Nicosia
–
UEFA Europa LeagueApoel Nicosia
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueApoel Nicosia
–
UEFA Champions LeagueApoel Nicosia
–
UEFA Europa LeagueApoel Nicosia
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Apoel Nicosia · Defender

Spilletid

Kamper
7
Fra start
7
Minutter
612
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,97

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
293
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
20
Brudd
13
Dueller
56
Vunne dueller
35
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
6
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Apoel Nicosia · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Apoel Nicosia · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
157
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 6 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueApoel Nicosia
    540 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueApoel Nicosia
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueApoel Nicosia
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueApoel Nicosia
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueApoel Nicosia
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueApoel Nicosia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Apoel Nicosia · Defender

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
540
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 3 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Nations League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Nations LeagueBosnia-Hercegovina
    181 min · 100 %
  • UEFA Europa Conference LeagueApoel Nicosia
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Nations LeagueBosnia-Hercegovina
0,99
UEFA Europa Conference LeagueApoel Nicosia
–

Brudd / 90

UEFA Nations LeagueBosnia-Hercegovina
–
UEFA Europa Conference LeagueApoel Nicosia
–

Blokkeringer / 90

UEFA Nations LeagueBosnia-Hercegovina
–
UEFA Europa Conference LeagueApoel Nicosia
–

Vunne dueller

UEFA Nations LeagueBosnia-Hercegovina
–
UEFA Europa Conference LeagueApoel Nicosia
–

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueBosnia-Hercegovina
73,9 %
UEFA Europa Conference LeagueApoel Nicosia
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Bosnia-Hercegovina · Defender

Spilletid

Kamper
3
Fra start
2
Minutter
181
Kaptein
Nei
Vurdering
6,95

Angrep

Pasninger
69
Nøkkelpasninger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
73,9 %
Taklinger
2
Vunne dueller
4

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Apoel Nicosia · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
6
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-223 turneringer · 7 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueCFR 1907 Cluj
    423 min · 80,6 %
  • UEFA Europa Conference LeagueCFR 1907 Cluj
    102 min · 19,4 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueCFR 1907 Cluj
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueCFR 1907 Cluj
0,85
UEFA Europa Conference LeagueCFR 1907 Cluj
2,65
UEFA Europa LeagueCFR 1907 Cluj
–

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueCFR 1907 Cluj
–
UEFA Europa Conference LeagueCFR 1907 Cluj
2,65
UEFA Europa LeagueCFR 1907 Cluj
–

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueCFR 1907 Cluj
0,21
UEFA Europa Conference LeagueCFR 1907 Cluj
–
UEFA Europa LeagueCFR 1907 Cluj
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueCFR 1907 Cluj
43,5 %
UEFA Europa Conference LeagueCFR 1907 Cluj
37,5 %
UEFA Europa LeagueCFR 1907 Cluj
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueCFR 1907 Cluj
–
UEFA Europa Conference LeagueCFR 1907 Cluj
–
UEFA Europa LeagueCFR 1907 Cluj
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · CFR 1907 Cluj · Defender

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
423
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,25

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
45
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Blokkeringer
1
Dueller
23
Vunne dueller
10
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
2
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · CFR 1907 Cluj · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
102
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Pasninger
34
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Brudd
3
Dueller
8
Vunne dueller
3
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · CFR 1907 Cluj · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-212 turneringer · 10 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueCFR 1907 Cluj
    620 min · 93,2 %
  • UEFA Champions LeagueCFR 1907 Cluj
    45 min · 6,8 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueCFR 1907 Cluj
1,16
UEFA Champions LeagueCFR 1907 Cluj
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueCFR 1907 Cluj
1,6
UEFA Champions LeagueCFR 1907 Cluj
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueCFR 1907 Cluj
0,44
UEFA Champions LeagueCFR 1907 Cluj
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueCFR 1907 Cluj
52,8 %
UEFA Champions LeagueCFR 1907 Cluj
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueCFR 1907 Cluj
–
UEFA Champions LeagueCFR 1907 Cluj
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · CFR 1907 Cluj · Defender

Spilletid

Kamper
8
Fra start
7
Minutter
620
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,78

Angrep

Mål
0
Pasninger
159
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
8
Blokkeringer
3
Brudd
11
Dueller
36
Vunne dueller
19
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
4
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · CFR 1907 Cluj · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
0
Minutter
45
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20201 turnering · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeBosnia-Hercegovina
    178 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeBosnia-Hercegovina
3,03

Brudd / 90

World Cup - Qualification EuropeBosnia-Hercegovina
0,51

Blokkeringer / 90

World Cup - Qualification EuropeBosnia-Hercegovina
–

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeBosnia-Hercegovina
50 %

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeBosnia-Hercegovina
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Bosnia-Hercegovina · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
2
Minutter
178
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,63

Angrep

Mål
0
Pasninger
70
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
6
Brudd
1
Dueller
16
Vunne dueller
8
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-202 turneringer · 12 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueCFR 1907 Cluj
    720 min · 72,1 %
  • UEFA Europa LeagueCFR 1907 Cluj
    279 min · 27,9 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueCFR 1907 Cluj
0,88
UEFA Europa LeagueCFR 1907 Cluj
3,23

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueCFR 1907 Cluj
0,25
UEFA Europa LeagueCFR 1907 Cluj
1,61

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueCFR 1907 Cluj
0
UEFA Europa LeagueCFR 1907 Cluj
0,65

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueCFR 1907 Cluj
–
UEFA Europa LeagueCFR 1907 Cluj
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueCFR 1907 Cluj
43 %
UEFA Europa LeagueCFR 1907 Cluj
72 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · CFR 1907 Cluj · Defender

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
720
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
16
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
43 %
Taklinger
7
Blokkeringer
0
Brudd
2

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
1
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · CFR 1907 Cluj · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
3
Minutter
279
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,63

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Skudd på mål
0
Pasninger
48
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
72 %
Taklinger
10
Blokkeringer
2
Brudd
5

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
6
Gule kort
1
Gulrøde kort
1
Røde kort
0
2018-192 turneringer · 8 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueSheriff Tiraspol
    360 min · 50 %
  • UEFA Europa LeagueSheriff Tiraspol
    360 min · 50 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueSheriff Tiraspol
–
UEFA Europa LeagueSheriff Tiraspol
–

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueSheriff Tiraspol
–
UEFA Europa LeagueSheriff Tiraspol
–

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueSheriff Tiraspol
–
UEFA Europa LeagueSheriff Tiraspol
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueSheriff Tiraspol
–
UEFA Europa LeagueSheriff Tiraspol
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueSheriff Tiraspol
–
UEFA Europa LeagueSheriff Tiraspol
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Sheriff Tiraspol · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Sheriff Tiraspol · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20181 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeBosnia-Hercegovina
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeBosnia-Hercegovina
–

Brudd / 90

World Cup - Qualification EuropeBosnia-Hercegovina
2

Blokkeringer / 90

World Cup - Qualification EuropeBosnia-Hercegovina
–

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeBosnia-Hercegovina
60 %

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeBosnia-Hercegovina
80 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Bosnia-Hercegovina · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
7,00

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
52
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
80 %
Brudd
2
Dueller
5
Vunne dueller
3

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
0
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-182 turneringer · 12 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueSheriff Tiraspol
    720 min · 66,7 %
  • UEFA Champions LeagueSheriff Tiraspol
    360 min · 33,3 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSheriff Tiraspol
–
UEFA Champions LeagueSheriff Tiraspol
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueSheriff Tiraspol
1,75
UEFA Champions LeagueSheriff Tiraspol
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueSheriff Tiraspol
–
UEFA Champions LeagueSheriff Tiraspol
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSheriff Tiraspol
49,2 %
UEFA Champions LeagueSheriff Tiraspol
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSheriff Tiraspol
67 %
UEFA Champions LeagueSheriff Tiraspol
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Sheriff Tiraspol · Defender

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
720
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,82

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
127
Nøkkelpasninger
7
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
67 %
Brudd
14
Dueller
63
Vunne dueller
31

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
5
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Sheriff Tiraspol · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueSheriff Tiraspol
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueSheriff Tiraspol
–

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueSheriff Tiraspol
–

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueSheriff Tiraspol
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueSheriff Tiraspol
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueSheriff Tiraspol
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Sheriff Tiraspol · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

8 registrert
  1. →Apoel Nicosia → Zrinjskitir 1. juli 2025Fri overgang
  2. →Apoel Nicosia → Zrinjskilør 14. juni 2025Fri overgang
  3. →CFR 1907 Cluj → Apoel Nicosiafre 1. juli 2022Ikke oppgitt
  4. →Sheriff Tiraspol → CFR 1907 Clujtir 11. juni 2019Ikke oppgitt
  5. →CFR 1907 Cluj → Sheriff Tiraspolsøn 25. januar 2015Fri overgang
  6. →Energie Cottbus → CFR 1907 Clujtir 1. juli 2014Ikke oppgitt
  7. →Istra 1961 → Energie Cottbusman 1. juli 2013€ 200K
  8. →Zrinjski → Istra 1961fre 2. juli 2010Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

39 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb20. februar · Apoel Nicosia–CeljeConference League · 2024-25906.2
Klubb13. februar · Apoel Nicosia–CeljeConference League · 2024-25907.0
Klubb12. desember · Apoel Nicosia–FC NoahConference League · 2024-25906.9
Klubb28. november · Apoel Nicosia–MoldeConference League · 2024-25907.3
Klubb7. november · Apoel Nicosia–FiorentinaConference League · 2024-25906.9
Klubb24. oktober · Apoel Nicosia–Borac Banja LukaConference League · 2024-25907.2
Klubb3. oktober · Apoel Nicosia–Shamrock RoversConference League · 2024-25727.3
Landslag26. september · Bosnia-Hercegovina–RomaniaNations League · 2022-23––
Landslag23. september · Bosnia-Hercegovina–MontenegroNations League · 2022-231–
Landslag11. juni · Bosnia-Hercegovina–MontenegroNations League · 2022-23906.7
Landslag7. juni · Bosnia-Hercegovina–RomaniaNations League · 2022-23907.2
Klubb9. desember · CFR 1907 Cluj–FK JablonecConference League · 2021-22––
Klubb25. november · CFR 1907 Cluj–Randers FCConference League · 2021-22196.71
Landslag16. november · Bosnia-Hercegovina–UkrainaVM-kvalifisering Europa · 2020906.7
Landslag13. november · Bosnia-Hercegovina–FinlandVM-kvalifisering Europa · 2020247.0
Klubb4. november · CFR 1907 Cluj–AZ AlkmaarConference League · 2021-22836.6
Klubb21. oktober · CFR 1907 Cluj–AZ AlkmaarConference League · 2021-22––
Landslag1. september · Bosnia-Hercegovina–FrankrikeVM-kvalifisering Europa · 2020646.3
Klubb10. august · CFR 1907 Cluj–BSC Young BoysChampions League · 2021-22906.3
Klubb3. august · CFR 1907 Cluj–BSC Young BoysChampions League · 2021-22906.5
Klubb10. desember · CFR 1907 Cluj–BSC Young BoysEuropa League · 2020-21125.9
Klubb3. desember · CFR 1907 Cluj–CSKA SofiaEuropa League · 2020-21907.5
Klubb26. november · CFR 1907 Cluj–AS RomaEuropa League · 2020-21906.5
Klubb5. november · CFR 1907 Cluj–AS RomaEuropa League · 2020-21786.3
Klubb29. oktober · CFR 1907 Cluj–BSC Young BoysEuropa League · 2020-21907.7
Klubb22. oktober · CFR 1907 Cluj–CSKA SofiaEuropa League · 2020-21907.2
Klubb12. desember · CFR 1907 Cluj–CelticEuropa League · 2019-20907.2
Klubb28. november · CFR 1907 Cluj–LazioEuropa League · 2019-20177.1
Klubb24. oktober · CFR 1907 Cluj–RennesEuropa League · 2019-20825.5
Klubb3. oktober · CFR 1907 Cluj–CelticEuropa League · 2019-20906.6
Klubb28. august · CFR 1907 Cluj–Slavia PrahaChampions League · 2019-20906.6
Klubb20. august · CFR 1907 Cluj–Slavia PrahaChampions League · 2019-20906.7
Klubb7. desember · Sheriff Tiraspol–FC KøbenhavnEuropa League · 2017-18906.7
Klubb23. november · Sheriff Tiraspol–ZlinEuropa League · 2017-18907.0
Klubb2. november · Sheriff Tiraspol–LokomotivEuropa League · 2017-18906.8
Klubb19. oktober · Sheriff Tiraspol–LokomotivEuropa League · 2017-18906.5
Landslag10. oktober · Bosnia-Hercegovina–EstoniaVM-kvalifisering Europa · 2018907.0
Klubb28. september · Sheriff Tiraspol–FC KøbenhavnEuropa League · 2017-18906.9
Klubb14. september · Sheriff Tiraspol–ZlinEuropa League · 2017-18907.1
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 11 tilgjengelige sesonger, 20 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Mateo Sušić: statistikk, kamper og karriere | Coro