Portrett av Dominik Takáč
Spillerprofil · komplett datakort

Dominik Takáč

KeeperTilgjengelig
Født12. januar 1999 · 27 årNasjonalitetSlovakiaHøyde195 cmVekt82 kg
44Kamper
3 817Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Keeperprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26
Redninger / 90
05,7
–4,74
Baklengsmål / 90Lavere er bedre
02,5
–2,05
Pasningspresisjon
0100
52,5 %65,4 %
Kampvurdering
510
6,718,13

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.3Strasbo10.0AZ Alkm6.2KuPS7.0Rayo Va6.9Shkendi6.5Celje6.9Celje6.7Paris S6.7VfB Stu6.6AS Roma
  1. Shkendija6.9 vurdering
    11. des. 2025 · 90 min
  2. Celje6.5 vurdering
    19. aug. 2026 · 95 min
  3. Celje6.9 vurdering
    26. aug. 2026 · 122 min
  4. Paris Saint Germain6.7 vurdering
    9. sep. 2026 · 90 min
  5. VfB Stuttgart6.7 vurdering
    14. okt. 2026 · 90 min
  6. AS Roma6.6 vurdering
    20. okt. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,000,000,00MINUTTER5702021-222702022-231 0202023-249002024-255702025-264872026-27
  1. 2021-220,00 målpoeng / 90
    570 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2022-230,00 målpoeng / 90
    270 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2023-240,00 målpoeng / 90
    1 020 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2024-250,00 målpoeng / 90
    900 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2025-260,00 målpoeng / 90
    570 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2026-270,00 målpoeng / 90
    487 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2021-226 kamper · 570 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-233 kamper · 270 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-2411 kamper · 1 020 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-2510 kamper · 900 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-269 kamper · 570 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2026-275 kamper · 487 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

7 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Slovan Bratislava logoChampions LeagueKlubb · Slovan Bratislava · 2026-276.71
Kamper
5
Minutter
487
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
52.513966480446925
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 5 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Champions League.

Registrert spilletid

  • Champions LeagueSlovan Bratislava
    487 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Champions LeagueSlovan Bratislava
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Champions LeagueSlovan Bratislava
–

Pasningspresisjon

Champions LeagueSlovan Bratislava
52,5 %

Kampvurdering

Champions LeagueSlovan Bratislava
6,71

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Champions League
  • Klubb · Slovan Bratislava · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
487
Kaptein
Nei
Vurdering
6,71

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
179
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
52,5 %
Taklinger
0
Vunne dueller
1

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-262 turneringer · 9 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueSlovan Bratislava
    450 min · 78,9 %
  • UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
    120 min · 21,1 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlovan Bratislava
4,8
UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
4,5

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa Conference LeagueSlovan Bratislava
1,8
UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
3

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueSlovan Bratislava
69 %
UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
61 %

Kampvurdering

UEFA Europa Conference LeagueSlovan Bratislava
7,28
UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
9,20

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Slovan Bratislava · Goalkeeper · nr. 71

Spilletid

Draktnummer
71
Kamper
5
Fra start
5
Minutter
450
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,28

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
147
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
69 %
Dueller
4
Vunne dueller
4
Redninger
24
Baklengsmål
9

Disiplin

Frispark vunnet
2
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Slovan Bratislava · Goalkeeper · nr. 71

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
71
Kamper
4
Fra start
4
Minutter
120
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
9,20

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
36
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
61 %
Dueller
1
Vunne dueller
1
Redninger
6
Baklengsmål
4

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 10 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
    900 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
4,8

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
3

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
–

Kampvurdering

UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
7,14

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Slovan Bratislava · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
10
Fra start
10
Minutter
900
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,14

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
257
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
9
Vunne dueller
8
Redninger
48
Baklengsmål
30

Disiplin

Frispark vunnet
3
Gule kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 11 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueSpartak Trnava
    1 020 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSpartak Trnava
2,47

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa Conference LeagueSpartak Trnava
1,32

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueSpartak Trnava
–

Kampvurdering

UEFA Europa Conference LeagueSpartak Trnava
7,03

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Spartak Trnava · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
11
Fra start
11
Minutter
1 020
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,03

Angrep

Mål
0
Pasninger
139
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
1
Redninger
28
Baklengsmål
15

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueSpartak Trnava
    270 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSpartak Trnava
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa Conference LeagueSpartak Trnava
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueSpartak Trnava
–

Kampvurdering

UEFA Europa Conference LeagueSpartak Trnava
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Spartak Trnava · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
270
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 6 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueSpartak Trnava
    570 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSpartak Trnava
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa Conference LeagueSpartak Trnava
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueSpartak Trnava
–

Kampvurdering

UEFA Europa Conference LeagueSpartak Trnava
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Spartak Trnava · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
570
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

1 registrert
  1. →Spartak Trnava → Petržalkasøn 12. juli 2020Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb

28 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
20. oktober · Slovan Bratislava–AS RomaChampions League · 2026-27906.6
14. oktober · Slovan Bratislava–VfB StuttgartChampions League · 2026-27906.7
9. september · Slovan Bratislava–Paris Saint GermainChampions League · 2026-27906.7
26. august · Slovan Bratislava–CeljeChampions League · 2026-271226.9
19. august · Slovan Bratislava–CeljeChampions League · 2026-27956.5
18. desember · Slovan Bratislava–BK HackenConference League · 2025-26––
11. desember · Slovan Bratislava–ShkendijaConference League · 2025-26906.9
27. november · Slovan Bratislava–Rayo VallecanoConference League · 2025-26907.0
6. november · Slovan Bratislava–KuPSConference League · 2025-26906.2
23. oktober · Slovan Bratislava–AZ AlkmaarConference League · 2025-269010.0
2. oktober · Slovan Bratislava–StrasbourgConference League · 2025-26906.3
12. august · Slovan Bratislava–Kairat AlmatyChampions League · 2025-261209.2
29. januar · Slovan Bratislava–Bayern MünchenChampions League · 2024-25908.2
21. januar · Slovan Bratislava–VfB StuttgartChampions League · 2024-25907.6
11. desember · Slovan Bratislava–Atletico MadridChampions League · 2024-25906.0
26. november · Slovan Bratislava–AC MilanChampions League · 2024-25906.5
5. november · Slovan Bratislava–Dinamo ZagrebChampions League · 2024-25905.6
22. oktober · Slovan Bratislava–GironaChampions League · 2024-25907.3
1. oktober · Slovan Bratislava–Manchester CityChampions League · 2024-25908.2
18. september · Slovan Bratislava–CelticChampions League · 2024-25907.2
28. august · Slovan Bratislava–FC MidtjyllandChampions League · 2024-25907.2
21. august · Slovan Bratislava–FC MidtjyllandChampions League · 2024-25907.5
14. desember · Spartak Trnava–FenerbahçeConference League · 2023-24907.2
30. november · Spartak Trnava–LudogoretsConference League · 2023-24908.2
9. november · Spartak Trnava–FC NordsjaellandConference League · 2023-24906.6
26. oktober · Spartak Trnava–FC NordsjaellandConference League · 2023-24907.2
5. oktober · Spartak Trnava–FenerbahçeConference League · 2023-24906.2
21. september · Spartak Trnava–LudogoretsConference League · 2023-24906.2
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 7 tilgjengelige sesonger, 8 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.