Portrett av Gavriel Gilad Kanichowsky
Spillerprofil · komplett datakort

Gavriel Gilad Kanichowsky

Også registrert som Gabi Kanichowsky

MidtbaneTilgjengelig
Født24. august 1997 · 29 årNasjonalitetIsraelHøyde165 cmVektIkke oppgitt
68Kamper
5 017Minutter
12Mål
8Målgivende
0,36Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Forrige sesong 2024-25
Nøkkelpasninger / 90
02,3
1,841,84
Pasningspresisjon
0100
85,3 %–
Taklinger / 90
01,8
1,321,42
Vellykkede driblinger
0100
42,9 %50 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.5Red Bul7.6Ludogor6.9Fenerba6.2Rangers6.5Panathi6.2Notting6.2Ludogor7.9Ludogor8.0SC Brag6.5SC Brag
  1. Panathinaikos6.5 vurdering
    22. jan. 2026 · 90 min
  2. Nottingham Forest6.2 vurdering
    29. jan. 2026 · 73 min
  3. Ludogorets6.2 vurdering
    19. feb. 2026 · 90 min
  4. Ludogorets7.9 vurdering
    26. feb. 2026 · 90 min
  5. SC Braga8.0 vurdering
    12. mars 2026 · 90 min
  6. SC Braga6.5 vurdering
    18. mars 2026 · 78 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,740,180,690,140,37MINUTTER6082021-224952022-237872023-241 9032024-251 2242025-26
  1. 2021-220,74 målpoeng / 90
    608 min · 3 mål · 2 målgivende
  2. 2022-230,18 målpoeng / 90
    495 min · 1 mål · 0 målgivende
  3. 2023-240,69 målpoeng / 90
    787 min · 2 mål · 4 målgivende
  4. 2024-250,14 målpoeng / 90
    1 903 min · 3 mål · 0 målgivende
  5. 2025-260,37 målpoeng / 90
    1 224 min · 3 mål · 2 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2021-228 kamper · 608 min · 3 mål · 2 målgivende · 0,74/90
  • 2022-236 kamper · 495 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,18/90
  • 2023-2414 kamper · 787 min · 2 mål · 4 målgivende · 0,69/90
  • 2024-2524 kamper · 1 903 min · 3 mål · 0 målgivende · 0,14/90
  • 2025-2616 kamper · 1 224 min · 3 mål · 2 målgivende · 0,37/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

9 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

2 turneringer
Ferencvarosi TC logoEuropa LeagueKlubb · Ferencvarosi TC · 2025-266.89
Kamper
12
Minutter
889
Mål
3
Målgivende
2
Pasning %
84
Ferencvarosi TC logoChampions LeagueKlubb · Ferencvarosi TC · 2025-266.85
Kamper
4
Minutter
335
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
89
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-262 turneringer · 16 kamper · 3 mål · 2 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
    889 min · 72,6 %
  • UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
    335 min · 27,4 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
0,51
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
0

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
1,62
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
2,42

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
84 %
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
89 %

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
1,52
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
0,81

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
38,9 %
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
38,5 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Midfielder · nr. 36

Spilletid

Draktnummer
36
Kamper
12
Fra start
10
Minutter
889
Innbytter
2
Byttet ut
6
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,89

Angrep

Mål
3
Målgivende
2
Skudd
8
Skudd på mål
5
Pasninger
404
Nøkkelpasninger
16
Driblinger
8
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
84 %
Taklinger
15
Blokkeringer
2
Brudd
8
Dueller
90
Vunne dueller
35
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
11
Frispark begått
14
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Midfielder · nr. 36

Spilletid

Draktnummer
36
Kamper
4
Fra start
4
Minutter
335
Innbytter
0
Byttet ut
3
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,85

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
146
Nøkkelpasninger
9
Driblinger
6
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
89 %
Taklinger
3
Blokkeringer
4
Brudd
3
Dueller
39
Vunne dueller
15
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
8
Frispark begått
7
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 24 kamper · 3 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC · Maccabi Tel Aviv
    1 260 min · 66,2 %
  • UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC · Maccabi Tel Aviv
    643 min · 33,8 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC · Maccabi Tel Aviv
0,14
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC · Maccabi Tel Aviv
0,19

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC · Maccabi Tel Aviv
1,86
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC · Maccabi Tel Aviv
2,53

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC · Maccabi Tel Aviv
–
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC · Maccabi Tel Aviv
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC · Maccabi Tel Aviv
1,43
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC · Maccabi Tel Aviv
1,94

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC · Maccabi Tel Aviv
42,2 %
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC · Maccabi Tel Aviv
42,2 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Midfielder
  • Klubb · Maccabi Tel Aviv · Midfielder

Spilletid

Kamper
16
Fra start
16
Minutter
1 260
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Mål
2
Målgivende
0
Skudd
6
Skudd på mål
4
Pasninger
428
Nøkkelpasninger
26
Driblinger
12
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
20
Blokkeringer
2
Brudd
6
Dueller
90
Vunne dueller
38
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
8
Frispark begått
8
Gule kort
5
Røde kort
1
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Midfielder
  • Klubb · Maccabi Tel Aviv · Midfielder

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
643
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
4
Røde kort
1
2023-241 turnering · 14 kamper · 2 mål · 4 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
    787 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
0,69

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
1,37

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
0,8

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
43,1 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Maccabi Tel Aviv · Midfielder

Spilletid

Kamper
14
Fra start
8
Minutter
787
Innbytter
6
Byttet ut
4
På benken
6
Kaptein
Nei
Vurdering
7,18

Angrep

Mål
2
Målgivende
4
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
342
Nøkkelpasninger
12
Driblinger
7
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
7
Blokkeringer
1
Brudd
2
Dueller
58
Vunne dueller
25
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
11
Frispark begått
8
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 6 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
    495 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
0,55

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
1,09

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
66,7 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Maccabi Tel Aviv · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
495
Innbytter
0
Byttet ut
4
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,30

Angrep

Mål
1
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
47
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
6
Vellykkede driblinger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
6
Brudd
1
Dueller
27
Vunne dueller
18
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
7
Frispark begått
4
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 8 kamper · 3 mål · 2 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
    608 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
0,74

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
1,48

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
1,92

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
38 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Maccabi Tel Aviv · Midfielder

Spilletid

Kamper
8
Fra start
7
Minutter
608
Innbytter
1
Byttet ut
4
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,06

Angrep

Mål
3
Målgivende
2
Skudd
8
Skudd på mål
6
Pasninger
318
Nøkkelpasninger
10
Driblinger
19
Vellykkede driblinger
7
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
13
Brudd
3
Dueller
79
Vunne dueller
30
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
8
Frispark begått
8
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

6 registrert
  1. →Maccabi Tel Aviv → Ferencvarosi TCons 23. juli 2025Fri overgang
  2. →Maccabi Tel Aviv → Ferencvarosi TCtir 22. juli 2025Fri overgang
  3. →Maccabi Netanya → Maccabi Tel Avivtir 31. august 2021Ikke oppgitt
  4. →Hapoel Acre → Maccabi Netanyaman 30. juli 2018Ikke oppgitt
  5. →Maccabi Tel Aviv → Hapoel Acrelør 1. juli 2017Lån
  6. →Maccabi Tel Aviv → Hapoel Petah Tikvafre 1. juli 2016Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb

40 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
18. mars · Ferencvarosi TC–SC BragaEuropa League · 2025-26786.5
12. mars · Ferencvarosi TC–SC BragaEuropa League · 2025-26908.01
26. februar · Ferencvarosi TC–LudogoretsEuropa League · 2025-26907.91
19. februar · Ferencvarosi TC–LudogoretsEuropa League · 2025-26906.2
29. januar · Ferencvarosi TC–Nottingham ForestEuropa League · 2025-26736.2
22. januar · Ferencvarosi TC–PanathinaikosEuropa League · 2025-26906.5
11. desember · Ferencvarosi TC–RangersEuropa League · 2025-26836.2
27. november · Ferencvarosi TC–FenerbahçeEuropa League · 2025-26816.91
6. november · Ferencvarosi TC–LudogoretsEuropa League · 2025-26807.61
23. oktober · Ferencvarosi TC–Red Bull SalzburgEuropa League · 2025-26786.5
2. oktober · Ferencvarosi TC–GenkEuropa League · 2025-26116.6
25. september · Ferencvarosi TC–PlzenEuropa League · 2025-26457.61
27. august · Ferencvarosi TC–QarabagChampions League · 2025-26907.3
19. august · Ferencvarosi TC–QarabagChampions League · 2025-26776.5
12. august · Ferencvarosi TC–LudogoretsChampions League · 2025-26886.7
6. august · Ferencvarosi TC–LudogoretsChampions League · 2025-26806.9
30. januar · Maccabi Tel Aviv–FC PortoEuropa League · 2024-25456.6
12. desember · Maccabi Tel Aviv–Rīgas FSEuropa League · 2024-25776.7
28. november · Maccabi Tel Aviv–BeşiktaşEuropa League · 2024-25907.61
7. november · Maccabi Tel Aviv–AjaxEuropa League · 2024-25715.9
24. oktober · Maccabi Tel Aviv–Real SociedadEuropa League · 2024-25906.6
26. september · Maccabi Tel Aviv–SC BragaEuropa League · 2024-25907.6
14. mars · Maccabi Tel Aviv–Olympiakos PiraeusConference League · 2023-241207.2
7. mars · Maccabi Tel Aviv–Olympiakos PiraeusConference League · 2023-24826.61
14. desember · Maccabi Tel Aviv–GentConference League · 2023-24828.011
30. november · Maccabi Tel Aviv–BreidablikConference League · 2023-24906.9
25. november · Maccabi Tel Aviv–Zorya LuhanskConference League · 2023-24667.62
9. november · Maccabi Tel Aviv–Zorya LuhanskConference League · 2023-24907.2
5. oktober · Maccabi Tel Aviv–GentConference League · 2023-24907.2
21. september · Maccabi Tel Aviv–BreidablikConference League · 2023-24126.3
25. august · Maccabi Tel Aviv–NiceConference League · 2022-23796.9
18. august · Maccabi Tel Aviv–NiceConference League · 2022-23907.7
24. februar · Maccabi Tel Aviv–PSV EindhovenConference League · 2021-22907.91
17. februar · Maccabi Tel Aviv–PSV EindhovenConference League · 2021-22906.3
9. desember · Maccabi Tel Aviv–AlashkertConference League · 2021-22266.5
25. november · Maccabi Tel Aviv–Lask LinzConference League · 2021-22906.9
4. november · Maccabi Tel Aviv–HJK HelsinkiConference League · 2021-22666.51
21. oktober · Maccabi Tel Aviv–HJK HelsinkiConference League · 2021-22888.52
30. september · Maccabi Tel Aviv–Lask LinzConference League · 2021-22896.9
14. september · Maccabi Tel Aviv–AlashkertConference League · 2021-22687.61
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 9 tilgjengelige sesonger, 15 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Gavriel Gilad Kanichowsky: statistikk, kamper og karriere | Coro